Mafia III

4tlg_mafia-iii-3.png

MAFIA III
تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)
سازنده : Hanger 13
ناشر : 2K Games
سبک : Third-person Shooter, Action-adventure game
پلتفرم : PS4,Xbox one,PC

درود
خب بلاخره انتظارمون به پایانش رسید و 2K Games رسما از عنوان Mafia III رونمایی کرد توسط پیچ رسمی Mafia در شبکه های اجتماعی
فعلا به یه کاور افاقه کردن و اطلاعات دیگه ای بیرون ندادن اما قراره 5 آگوست 2015 تو گیمزکام اطلاعات بیشتری بدن

تاپیک با اخبار جدید بروز میشه ...

یکی از بهترین خبر های امسال بود واقعا انتظارش رو میکشیدم :x

تریلر ها :

mqdefault.jpg

Mafia III Reveal Trailer
720p || 1080p

Mafia III
One Way Road - Story Trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

به نقل از @Hamed 3594 عزیز

su32q0gagroaldscgo0a.jpg

Mafia 3: 12 Minutes of Developer-Narrated Gameplay - IGN First

به نقل از @armin_shadow عزیز

تصاویر :

نمرات : نمره ای موجود نیست..

آخرین ویرایش:

bruce

کاربر سایت
Nov 6, 2005
656
نام
مهران
ای بابا , دلمون رو خوش کردیم بعد از یه مدت یه بازی میاد عشق کنیم اینم از این . جدیدا چرا همه دارن گند میزنن به بازی ها !!!!

• Like
Reactions: gamer1998y

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
ای بابا , دلمون رو خوش کردیم بعد از یه مدت یه بازی میاد عشق کنیم اینم از این . جدیدا چرا همه دارن گند میزنن به بازی ها !!!!
منظورت از گند زدن این نمره های منتقدها هست؟؟؟
بیخیال داداش اگر بخوای به ساز منتقدها برقصی از نظر اون ها حتی یک بازی هم ارزش خریدن نداره چون روی همه بازی ها عیب میزارن.مثلا توی سال 2016 یه بازی اومد بگن به به چه چه ؟ هی میگن ارزش 60 دلار نداره و بازیش نکنی چیزی رو از دست نمیدی یا هزار بهانه ی دیگه.از نظر اون ها یه کنسول باید بخری بزاریش روی تاقچه فقط نگاهش کنی چون بازی خوب نداریم اصلا مگر سالی یک باری یه gta یا عنوان انحصاری تاپی بیاد.
به این چیزها توجه نکن.من الان دارم مافیا3 رو دو روزه بازی میکنم خیلی هم قشنگه.نمیگم بی ایراده ولی خیلی خوش ساخته.ولی نمیدونم چرا هم منتقدها هم یوزر ها این همه بازی رو میکوبونن انگار قراره هر بازی ای که ساخته بشه خدای مطلق باشه و اشتباه نباید داشته باشه انگار نه انگار ساخته دسته انسانه.
آپدیت روز اولم حتما نصب کن چون خییییلی از باگ ها و مشکلات بازی رو حل میکنن.
خدا رو شکر جدول های فروش هفتگی تو دهنی بزرگی به منتقد ها هست که نشون میده دستشون خونده شده.مثلا چقدر بلک اوپس 3 رو کوبوندن؟ولی الان تو 85درصد مواقع میبینی توی 10بازی پر فروش هر هفته هست با وجود این همه مدت که گذشته ازش.
مافیا 3 رو حتما بخر حالش رو ببر

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,596
نام
حسین
منظورت از گند زدن این نمره های منتقدها هست؟؟؟
بیخیال داداش اگر بخوای به ساز منتقدها برقصی از نظر اون ها حتی یک بازی هم ارزش خریدن نداره چون روی همه بازی ها عیب میزارن.مثلا توی سال 2016 یه بازی اومد بگن به به چه چه ؟ هی میگن ارزش 60 دلار نداره و بازیش نکنی چیزی رو از دست نمیدی یا هزار بهانه ی دیگه.از نظر اون ها یه کنسول باید بخری بزاریش روی تاقچه فقط نگاهش کنی چون بازی خوب نداریم اصلا مگر سالی یک باری یه gta یا عنوان انحصاری تاپی بیاد.
به این چیزها توجه نکن.من الان دارم مافیا3 رو دو روزه بازی میکنم خیلی هم قشنگه.نمیگم بی ایراده ولی خیلی خوش ساخته.ولی نمیدونم چرا هم منتقدها هم یوزر ها این همه بازی رو میکوبونن انگار قراره هر بازی ای که ساخته بشه خدای مطلق باشه و اشتباه نباید داشته باشه انگار نه انگار ساخته دسته انسانه.
آپدیت روز اولم حتما نصب کن چون خییییلی از باگ ها و مشکلات بازی رو حل میکنن.
خدا رو شکر جدول های فروش هفتگی تو دهنی بزرگی به منتقد ها هست که نشون میده دستشون خونده شده.مثلا چقدر بلک اوپس 3 رو کوبوندن؟ولی الان تو 85درصد مواقع میبینی توی 10بازی پر فروش هر هفته هست با وجود این همه مدت که گذشته ازش.
مافیا 3 رو حتما بخر حالش رو ببر
داداش حرفت که میگه یه بازی رو باید تجربه کنی تا ببینی به نظر خودت چجوریه درست اما من ندیدم مجموع امتیاز هایه منتقدها اشتباه باشه درسته بین صدتا منتقد 5 تا خودشیرین هم پیدا میشه اما هیچ وقت همشون اشتباه نمیکنن الان متایه بازی های اسایسین رو نگاه کن(نمی خوام انحصاریا رو مثال بزنم بخاطر یه عده افرادی که از لحاظ عقل ناقصن:D) همشون رو 70 هستند چرا؟ چون ارزشون همینه بازی فقط دو ساعت اول بهت حال میده دیگه به بعدش میشه وقت تلف کنی من هر دو نسخه یونیتی و سیندیگت رو بازی کردم قشنگ همون نمره ای رو به بازی میدم که بازی نمره گرفته همون کسی هم که با یونیتی مثل چیز حل کرده وقتی نسخه دوم بازی رو بزاری جلوش دیگه طرف یونتی نمیره...خلاصه منظورم اینه که تمام منقدها دشمنی با بازی ندارن مگر دو سه نفر که با خوندن نقداشون معلوم میشه چه فازی برداشتن هیچ وقت متا اشتباه نمیکنه هیچ وقت دقیقا همون ارزشی که بازی داره با دو سه نمره بالا پایین میگره خواستی برات صدتا مثالم میزنم:D
الان به نظر تو بازی که پر از مراحل تکرایه ازلحاظ هوش مصنوعی مشکل داره با بازی که تا اخرین لحظه بازی پر از سوپرایزه همه مراحل متنوع هوش مصنوعی بالا باید یک نمره یکسان بگیره؟

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
@ps34
ميشه يكم از بازي تعريف كني؟:D
ارزش داره؟
تمامی تعاریف رو بچه ها یکی دو صفحه قبل توضییح دادن.چیزی من نمونده بگم واقعا.فقط اینکه خودت باید تجربه کنی و ببینی خوشت میاد.اما اگر قراره بازی رو بخری هی بگی این چه هوش مصنوعی هست یا چرا شهر خلوته بهتره کلا نگری.موقع تجربش به لیوان پر نگاه کن.به گرافیک خیره کنندش به هیجان خبر کردن یار کمکی به تصاحب کل شهر و تقسیمش بین یارات و بزرگ کردن گروه مافیایی خودت و...
میگم بستگی داره چجور بهش نگاه کنی

Mamal17

کاربر سایت
Sep 17, 2012
361
داداش حرفت که میگه یه بازی رو باید تجربه کنی تا ببینی به نظر خودت چجوریه درست اما من ندیدم مجموع امتیاز هایه منتقدها اشتباه باشه درسته بین صدتا منتقد 5 تا خودشیرین هم پیدا میشه اما هیچ وقت همشون اشتباه نمیکنن الان متایه بازی های اسایسین رو نگاه کن(نمی خوام انحصاریا رو مثال بزنم بخاطر یه عده افرادی که از لحاظ عقل ناقصن:D) همشون رو 70 هستند چرا؟ چون ارزشون همینه بازی فقط دو ساعت اول بهت حال میده دیگه به بعدش میشه وقت تلف کنی من هر دو نسخه یونیتی و سیندیگت رو بازی کردم قشنگ همون نمره ای رو به بازی میدم که بازی نمره گرفته همون کسی هم که با یونیتی مثل چیز حل کرده وقتی نسخه دوم بازی رو بزاری جلوش دیگه طرف یونتی نمیره...خلاصه منظورم اینه که تمام منقدها دشمنی با بازی ندارن مگر دو سه نفر که با خوندن نقداشون معلوم میشه چه فازی برداشتن هیچ وقت متا اشتباه نمیکنه هیچ وقت دقیقا همون ارزشی که بازی داره با دو سه نمره بالا پایین میگره خواستی برات صدتا مثالم میزنم:D
الان به نظر تو بازی که پر از مراحل تکرایه ازلحاظ هوش مصنوعی مشکل داره با بازی که تا اخرین لحظه بازی پر از سوپرایزه همه مراحل متنوع هوش مصنوعی بالا باید یک نمره یکسان بگیره؟
داداش تو مثال شما هم خودت جوابت خودت رو دادي! اينكه سليقه ها فرق داره! مثلا همين اساسيني كه مثال زدي من كه تمام اساسين هارو بازي كردم و فرنچايز مورد علاقه ام هستش به نظرم اين دو تا جزو خوش ساخت ترين و زيبا ترين اساسين هايي بودند كه ديدم. شايد مافيا رو شما خوشتون بياد شايد نياد. ولي اينو بدونيد كه بازي خوش ساختي است. يعني لذت بازي رو حتما ميبري. حتي اگر ازش خسته شي.

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
تمامی تعاریف رو بچه ها یکی دو صفحه قبل توضییح دادن.چیزی من نمونده بگم واقعا.فقط اینکه خودت باید تجربه کنی و ببینی خوشت میاد.اما اگر قراره بازی رو بخری هی بگی این چه هوش مصنوعی هست یا چرا شهر خلوته بهتره کلا نگری.موقع تجربش به لیوان پر نگاه کن.به گرافیک خیره کنندش به هیجان خبر کردن یار کمکی به تصاحب کل شهر و تقسیمش بین یارات و بزرگ کردن گروه مافیایی خودت و...
میگم بستگی داره چجور بهش نگاه کنی
من خودم فن شدید مافیا ام ولی خدایی نیمه خالی یا پر نداره که شما نمیتونی یک بازی بری چشمت رو ضعف ببندی بگی همه چی خوبه ولی در هر صورت منم بازی تجربه میکنم یجورایی وقتی مثلا 20 نفر میگن اقا مراحل تکراری دیگه از خودشون حرف درنمیارن که ی موقعس مثلا مثل گرز اف وار یک منتقد میگه کمپینش چرته چهار نفر دیگه میگن خوبه این مدلم هست نظر اون یک نفر بلد میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر