Mafia III

4tlg_mafia-iii-3.png

MAFIA III
تاریخ انتشار : 7 اکتبر 2016 (16 مهر 1395)
سازنده : Hanger 13
ناشر : 2K Games
سبک : Third-person Shooter, Action-adventure game
پلتفرم : PS4,Xbox one,PC

درود
خب بلاخره انتظارمون به پایانش رسید و 2K Games رسما از عنوان Mafia III رونمایی کرد توسط پیچ رسمی Mafia در شبکه های اجتماعی
فعلا به یه کاور افاقه کردن و اطلاعات دیگه ای بیرون ندادن اما قراره 5 آگوست 2015 تو گیمزکام اطلاعات بیشتری بدن

تاپیک با اخبار جدید بروز میشه ...

یکی از بهترین خبر های امسال بود واقعا انتظارش رو میکشیدم :x

تریلر ها :

mqdefault.jpg

Mafia III Reveal Trailer
720p || 1080p

Mafia III
One Way Road - Story Trailer
720p || 1080p || 1080p GamerSyde

به نقل از @Hamed 3594 عزیز

su32q0gagroaldscgo0a.jpg

Mafia 3: 12 Minutes of Developer-Narrated Gameplay - IGN First

به نقل از @armin_shadow عزیز

تصاویر :

نمرات : نمره ای موجود نیست..

آخرین ویرایش:

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,348
نام
مهدی
بازی به نظر من بسیار عالی هست و خودمم روز اول قطعا میخرمش.مافیفا 1 فوق العاده بود و قطعا نسخه ی سوم بهش شبیه هم نیست.منتهی یه سری از دوستان خیلی دارن بازی رو میکوبونن.به نظرم هرکس خوشش نمیاد بهتره اصلا بازی رو نخره و اینقدر بیخودی حرص نزنه توی این تاپیک.یا یکم صبر کن نمره هاش بیان ببین بابت میل دلت بود بخر.
یه سری هم که نمیدونم فال گیرن یا شایدم استخدام ign هست میان متا پیش بینی میکنن یه سری هم نمیدونم خودشون رو مفتش فروم میدونن یا شایدم احساس میکنن روح مدیر انجمنی دارن میان دخالت میکنن توی پست های بقیه با اینکه اصلا کسی باهاشون کاری نداشته

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
چند وقتی هست که متا ارزشی برام نداره.

این بازی را هم بازی خواهم کرد. امیدوارم بازی خوبی از اب دربیاد.

به طور کلی اگر من یا یک کاربری بریم هر روز از یک بازی مثلا فاینل فنتزی 15 ایراد بگیرم خب دوستداران بازی شاکی میشن.

اینکه همه نباید بیان از بازی تعریف کنند یک بحثه اینکه من چند ساعت یک بار بیام بگم بازی اشغال یک بحث.

اگه ادم نظر یا بحثی جدید داشت خب پست ارسال میکنه اگر نه که هی بیاد بگه بازی اشغاله یا داغونه روی اعصاب طرفداران. دو اتیشه بازی راه میره

با فرض اینکه این بازی اشغال باشه که قطعا نیست

• Like
Reactions: BitsandBytes

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
چند وقتی هست که متا ارزشی برام نداره.

این بازی را هم بازی خواهم کرد. امیدوارم بازی خوبی از اب دربیاد.

به طور کلی اگر من یا یک کاربری بریم هر روز از یک بازی مثلا فاینل فنتزی 15 ایراد بگیرم خب دوستداران بازی شاکی میشن.

اینکه همه نباید بیان از بازی تعریف کنند یک بحثه اینکه من چند ساعت یک بار بیام بگم بازی اشغال یک بحث.

اگه ادم نظر یا بحثی جدید داشت خب پست ارسال میکنه اگر نه که هی بیاد بگه بازی اشغاله یا داغونه روی اعصاب طرفداران. دو اتیشه بازی راه میره

با فرض اینکه این بازی اشغال باشه که قطعا نیست
به هر حال کسی نگفت آشغاله من که اصن مافیا بازی نکردم خوشم اومد ولی خب اینطور که دوستان میگن نسبت به مافیا های قبلی افت کرده

• Like
Reactions: Paradise Lost

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
به هر حال کسی نگفت آشغاله من که اصن مافیا بازی نکردم خوشم اومد ولی خب اینطور که دوستان میگن نسبت به مافیا های قبلی افت کرده
کسی علم غیب نداره ما یا دوستای دیگه نگفتیم افت کرده نسبت به قبلی ها وقتی هنوز بازی ریلیز هم نشده فقط رو تریلر هایی که تا الان بیشترشو دیدیم نظرمون گفتیم هر کسی هم میتونه نظرش ازاد بگه یا یکی خوشش میاد یکی هم نا امید میشه مثل من یا بعضی دیگه

Florence

کاربر سایت
May 30, 2016
33
نام
مهدی
در آخر و البته با کمی تاخیر با پرداخت 290 تومن صاحب نسخه دلوکس بازی شدیم ! <:-P
البته خرید این نسخه از این بازی اونم با این قیمت به معنای ندید گرفتن ایرادات بازی نیست ولی به هر حال کلیت بازی حداقل در نمایشها مورد پسند من بوده و قصد ندارم زیاد خودمو درگیر نقاط ضعف کنم چون اینطوری مجبورم هر سال فقط ب تعداد شاید 1 یا 2 بازی برای خرید بسنده کنم !
اتفاقی که برای بازی های بزرگ می افته اینه که تقریبا بعد هر نمایش سطح امیدها و انتظارات از بازی بشدت افزایش پیدا میکنه ولی گمونم در مورد مافیا حداقل با فیدبکی که من از پلیرهای داخلی و خارجی دیدم گویا نتیجه برعکسه !
تو همین ویدیویی که دیروز منتشر شد ک اگه اشتباه نکنم در مورد روش های مبارزه لینکلن با دشمنان بود متاسفانه این بحث هوش مصنوعی یکم تو ذوقم زد چون واکنشها در برخی موارد اصلا در حد و قواره های یه بازی نسل هشتمی نبود !
از یکسری موارد منفی که بگذریم باید گفت همین که نقشه بازی در عین بزرگی دارای ماموریت های فرعی متنوع هست جای شکرش باقیه چون اگه اشتباه نکنم مافیا 2 از همین منظر انتقادات زیادی بهش وارد بود
واکنشها به لیست تروفی بازی هم غالبا منفی بوده و خیلی ها انتظار تروفی های به مراتب چالش برانگیزتری رو داشتن به نسبت چیزی ک شاهدش هستیم !
اولین نکته اینه که برخلاف نسخه دوم بازی ما اینجا شاهد تروفی های مربوط به درجه سختی نیستیم _ مسئله بعدی در مورد موارد جمع کردنی هست که گویا در بازی شاهدش نیستیم که همین مورد برای یک بازی در سبک جهان باز کمی تعجب برانگیزه البته گویا قبلا وجود مجلات در بازی طبق توییت سازندگان تایید شده بود ولی ما در بخش تروفی ها این مورد رو نمیبینیم یا حداقل موارد دیگه ای جز مجلات ! _ اغلب تروفی ها هم گویا در مسیر داستانی اتفاق می افتن و کمتر چالشی هستن _ متاسفانه لیست تروفی ها از نظر اسپویل در سطح دهشتناکی قرار داره و میشه با یه نگاه بهش کل روند داستانی رو حدس زد !
در کل با همه اما اگرها امیدوارم نسخه سوم بتونه نسخه انقلابی این سری لقب بگیره و تبدیل به یک قالب موفق برای ساخت ادامه های احتمالی این فرانچایز بزرگ باشه ! :Rose:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر