Mafia III رسما تایید شد

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
mafia_3_wide_-600x222.png

کمپانی 2K دقایقی پیش به صورت رسمی سومین نسخه از سری پرطرفدار Mafia را تایید کرد.

بنابر ایمیلی که از جانب 2K فرستاده شده است، تریلر رسمی این عنوان 5 August و در خلال همایش Gamescom منتشر خواهد شد.

50506976457928101947.jpg

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
ما اون مسابقه رانندگیه رو با کنترلر تو یه ساعت رَد کردیم، منتهی اخبار حاکی ازونه که بعضی از گیمر های عزیز تا یه ماه و بیشتر هم درگیرش بودن! :D

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
ما اون مسابقه رانندگیه رو با کنترلر تو یه ساعت رَد کردیم، منتهی اخبار حاکی ازونه که بعضی از گیمر های عزیز تا یه ماه و بیشتر هم درگیرش بودن! :D
کوفتت بشه :D من با موس و کیبورد پوستم در اومد :|

Pyramid Head

کاربر سایت
Jun 15, 2011
2,763
نام
محمد
efp8_img_20150728_223501.jpg

هی یادش بخیر اون بار و گاراژ:d

اصلا یکی از جذابیت های شماره اول همین گاراژ بود هر مرحله رالفی یه ماشین جدید رو کاملا معرفی می کرد
واقعا همه چیز تو مافیا با هم جور بود یکی از بهترین تجربه های زندگیم بود
MAFIA-3.jpg

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
همین چند وقت پیش دوباره مافیا 1 رو PC نصب کردم.لامصب اینقدر خوب و درگیرکننده بود انگار یه بازی AAA نسل جدید بازی میکردم.
ساعتها پاش بودم.
.......................................
البته من از طرفدارانیم که از مافیا 2 هم شدیدا خوشم اومد.دوبار تمومش کردم.

SerJ TanKiaN

کاربر سایت
Aug 26, 2012
410
نام
پویا
آقایون میشه اسپویل نکنید؟ یک بیاد چهار صفحه رو بخونه داستان مافیا 1 رو از اول تا آخر میفهمه:| شاید یه بنده خدایی رفت بازیش کرد.

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
مافیا یک جزو ۳ بازی برتر عمر من بود و شماره ۲ جزو ۵۰ تا هم نیست :d
به نظر من دو گزینه ی فوق العاده برای داستان مافیا ۳ وجود داره
اولی = در یکی از قسمتها تامی عکسی رو به پلیسی که کل اتفاقات بازی رو براش تعریف می کنه میده! عکس به سالهای دورتر برمیگرده زمانی که سالیاری و دشمن اصلیش موریلو با هم دوست هستن و زیر نظر شخص دیگه ای کار میکنن ولی بعد مرگ اون شخص سالیاری و موریلو با هم اختلاف پیدا میکنن و هر کدوم قسمتی از شهر رو تصاحب می کنن و همیشه هم با هم در جدل هستن! میتونه مافیا ۳ داستان سالیاری و موریلو رو از ابتدای آشنایی تا دوران بعد شکرآب شدن رابطشون رو پوشش بده!
دومی= آخر مافیا ۱ تامی از دست سالیاری فرار میکنه و ۲۰ سالی غیبش میزنه ولی تو این بیست سال هنوز باند سالیاری پابرجاس و میتونه داستان به شکل گیری مجدد این باند با شخصیتهای جدید بپردازه! حتی موریلو که در یکی از مراحل با هواپیما سقوط کرد میتونه زنده باشه!

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
اصلا به این نسخه جدید امیدی ندارم. بازی ای که از دست سازنده های اصلیش خارج شده خیلی بهش امیدی ندارم. مبنای ساختشون اگه جی تی ای باشه باید فاتحشو خوند، نه اینکه جی تی ای بازیه بدی باشه، نه، فیلد این دو تا بازی با هم یکی نیست.

Victor hogo
اسم اون فرد دون پپونه بود، آره واقعا ایده ی خوبیه، ماجرای سالیاری و موریلو و تقسیم شهر بوسیله ی اونا بعد از مرگ پپونه میتونه خیلی جذاب باشه

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
2016 مافیا 3
2017 RDR 3
2018 GTA 6
مرسی 2K :d
Take 2 )x:d
ما هم الان بریم مث آب خوردن ردش میکنیم کی بازی کردیش چند سالت بود و چند وقت بود گیمر حرفه ای بودی /:) اون موقع همه بچه سال بودن همه از دم خام و مبتدی :d لول

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر