Mafia II | Xbox360 پست اول تاپیک خوانده شود

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
راسی دوستانی که میگن این بازی هیچ شباهتی به GTA IV نداره:))=)) باید تو مغزشون شک کرد!
Open World games !باهم مقایسه میشن بفهمید اینو!من قصد مقایسه نداشتم فقط جواب بچه بازی ها و تند روی الکیو دادم امیدوارم که فرهنگ بازیباز های ایرانی مقداری بره بالا!:)

کی گفته شباهت نداره من می خواستم بگم یه نقصایی داره که gta نداره جفتشون تو خط خلاف جفتشونم open world اند فقط چیزی که بش جذابیت میده اینه که انگار داری فیلم سینمایی می بینی

Hosein M

کاربر سایت
Mar 31, 2009
1,231
من که میخواستم مرحله ی زندان بالا بیارم:-& فکر کنم اخرش تمام بچه های زندان رو کتک زدم
رانندگی بازی هم که عذاب اوره پلیسم که هی بلده گیر بده مثلا فکر کردن با این کارشون بازی جذاب میشه

Gholamishop

کاربر سایت
Aug 15, 2010
12
دوستان من دلیل این همه بحث رو نمیفهمم
تمامی ایم موارد که سرش بحث میکنید بطور کامل سلیقه ای هستند
یکی دوست داره یکی دوست نداره
تاپیک تبدیل شده به میدان گلادیاتور ها :-s
GTA و یا RDR و یا هر بازی دیگه ای برای خودش یه بازی دیگه هست
مافیا 2 هم برای خودش یه بازی مجزا با شرایط و حال و هوای مختص خودش
هیچ دلیلی نداره با هم مقایسه بشن
بحث در مورد بازی خیلی خوبه ، اما نه اینکه با مقایسه و جلوه دادن نقاط ضعف یا قوت بازی ها ، باعث کل کل بشه
من به عنوان یه خواننده که توی این تاپیک اومدم تو یه نگاه فکر کردم این تاپیک طرفداران GTA هست
خواهشا بحث هارو تمام کنیم و در مورد خود بازی مافیا 2 و جزییاتش بیشتر صحبت کنیم
ممنون از همه

gallant

کاربر سایت
May 1, 2009
215
نام
gallant
Gholamishop

اره حق با شماست دوست عزیز یعنی چی یکی تعریف میکنه یکی بدش میگه یه تاپیک نظر سنجی بزنید و اونجا نظراتتون رو بیان کنید در مورد داستان و شخصیت ها بگید کل بازی که گرافیک نیست ;)

Amin.J

کاربر سایت
Feb 23, 2010
1,737
دو سوال داشتم مربوط به داستان نیست !

اون ماشینه که خیلی تند می رفت و قرمز بود ,و باید می بردیمش و می فروختیمش تو چپتر چند بود؟؟؟
این اچیومنت سرعت , باید سرعتمون بشه 125 تا بهمون بده؟؟؟؟؟

ممنون
آقا دفعه سومه می پرسم!
جواب بدین دیگه!

taherism

کاربر سایت
Mar 30, 2007
2,225
نام
سید حمید طاهری
آقا دفعه سومه می پرسم!
جواب بدین دیگه!
دوست عزیز شما یه ماشین خفن وردار که خودش مثلا 104 تا می ره تو بالا شهرش زیاد هست بعد ببر آپگریدش کن 125 برو من همین کارو کردم
اینم عکس ماشینی که باهاش 130 تا رفتم جلوی در همون گاراژی هست که ماشین رو تیونینگش کردم
26082010.jpg

آخرین ویرایش:

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
آقا یکی به من بگه که؟؟
اون یارو پیریه leo به ویتو چی گفت که رفت اون یارو رو کشت؟(آخر بازی)
جو رو بردن ترتیبشو دادن؟؟(کشتنش؟)

bipeykar

کاربر سایت
Dec 17, 2009
8
سلام

آقا بعد از اینکه dreck(نمیدونم درست نوشتم یا نه)میمیره!میگه برو مغازه ها رو غارت کن یا ماشین ببر پیش بارسکی(Rob shops or cars to burski) بعد من مغازه میزنم ماشین هم میبرم پیش بارسکی اما بعدش اتفاقی نمیوفته نه وقتی که میره خونه میشه بخوابه نه وقتی میره پیش جو در و باز میکنه!چیکار کنم؟!:((:((:((:((:((
نکنه بازی تموم شده

آخرین ویرایش:

parshansh

کاربر سایت
Dec 24, 2009
96
آقا یکی به من بگه که؟؟
اون یارو پیریه leo به ویتو چی گفت که رفت اون یارو رو کشت؟(آخر بازی)
گفتش گند زدی با این کارات و جنگ رو شروع کردی اما چون جون منو نجات دادی یه راه داری اونم اینه که فالکون رو بکشی تا خودت رو نجات بدی
2-احتمالا

ahmadreza.abta

کاربر سایت
Feb 18, 2010
364
آقا بعد از اینکه dreck(نمیدونم درست نوشتم یا نه)میمیره!میگه برو مغازه ها رو غارت کن یا ماشین ببر پیش بارسکی(Rob shops or cars to burski) بعد من مغازه میزنم ماشین هم میبرم پیش بارسکی اما بعدش اتفاقی نمیوفته نه وقتی که میره خونه میشه بخوابه نه وقتی میره پیش جو در و باز میکنه!چیکار کنم؟!:((:((:((:((:((
نکنه بازی تموم شده

بايد پولت برسه به 27500$.....بعد خودش بهت ميگه که کجا بری....
در ضمن شما يا يادت رفته از sp استفاده کنی يا با sp آشنا نيستی....

enayati11_ballack1

کاربر سایت
Dec 18, 2007
121
نام
Ramin
نوشته شده توسط kaka-23
آقا یکی به من بگه که؟؟ اون یارو پیریه leo به ویتو چی گفت که رفت اون یارو رو کشت؟(آخر بازی)

گفتش گند زدی با این کارات و جنگ رو شروع کردی اما چون جون منو نجات دادی یه راه داری اونم اینه که فالکون رو بکشی تا خودت رو نجات بدی
2-احتمالا

لطفا دوست عزیز این پست منو بد برداشت نکنین،فقط میخوام حرفتونو کامل کنم.
جناب kaka-23 دلیل شروع جنگ به نظر Leo انتقام گیری خون Henry(که خائنه)از چینیاس.با هم معامله کردن که Vito بره Falconeرو بکشه و اینا هم از خون Vito بگذرن.در آخرم Leo به Vito میگه که Joe تو معامله نبود و خدا را شکر میکشنش.

آخرین ویرایش:

Humason

کاربر سایت
Oct 28, 2006
826
یه سوال
من تازه شروع کردم بازی رو
سیوش چجوریه؟ مثل قبلی هر دقیقه سیو نمیکنه! وقتی از بازی بیرون میام از اول چپتر باید بازی کنم
با پی سی بازی میکنم

Hossein505

کاربر سایت
Nov 9, 2008
135
نام
حسین
یه سوال
من تازه شروع کردم بازی رو
سیوش چجوریه؟ مثل قبلی هر دقیقه سیو نمیکنه! وقتی از بازی بیرون میام از اول چپتر باید بازی کنم
با پی سی بازی میکنم

باید چپتر هارو تموم کنی و بعد از بازی بیای بیرون
سعی کن وقتت رو جوری تنظیم کنی که وقتی میخوای از بازی بیای بیرون چپتر و تازه تموم کرده باشی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر