Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
چجوری میشه تاکسی گرفت؟
من خودم متاسفانه بازی نکردمه هنوز اما اشاره کرده بودند که در مقابل ِ هزینه ای که از شما کسر میشه تاکسی در اختیارتون قرار میدن.

omvocational

When you make sth no one hates,no one loves it
گرافیست سایت
May 16, 2008
289
نام
omid
دوستان من یه مشکلی دارم اونم اینه که همش در حالت نیمه جان هستم و تصویر سیاه و سفیده و صدای نبض میاد، مشکل از چی می تونه باشه ؟ کرک ؟

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
پچ برای گردش آزاد بعد از اتمام بازی:
http://www.mafiapub.com/download/mafia_2_mods/freeride.rar

باید بریزینش توی:
pc/sds_en/gui
این که تو او تاپیک بود .
خیلی پچ خوبی هست .
اینم چند تا عکس که به جای new game این گزینه اومده : free ride :
عکس ها :
فقط 2تا بدی ،
یکی اینکه فقط 500دلار پول داریم . 2اینکه تو نقشه علامت اصلا نیست و وقتی خودمون از کنارشون بگذریم پیدا میشن .
3- هم اینکه سیو نمیشه ، مثلا سعی کنیم 20000تا پول گیر بیاریم نمیشه سیو کرد ...
اینم عکس :

رمز نیومده برای پول و ...... برای بازی ؟
پچی نیومده برای باز کردن اون wanted posters ها ؟

mosimaxell

کاربر سایت
Oct 31, 2007
62
u57nvenh4cv204lk6pf.jpg
عکس از فولدر

خیلی خیلی ممنون . من فایلهای این پوشه رو چک کردم مثل مال شما بود . شما مطمئن هستید که مال شما هم سانسور نشده ؟ تو چپتر 7 وقتی با ادی و جو میریم کلوپ مال شما کلیپ رو نشون میده یا صحنه سیاه میشه

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خیلی خیلی ممنون . من فایلهای این پوشه رو چک کردم مثل مال شما بود . شما مطمئن هستید که مال شما هم سانسور نشده ؟ تو چپتر 7 وقتی با ادی و جو میریم کلوپ مال شما کلیپ رو نشون میده یا صحنه سیاه میشه
من سانسوری ندیدم .
مثلا این ویدئو هارو دیدم ...

mafia1.jpg

existence

کاربر سایت
Mar 30, 2009
213
راهنمای استخراج Play-boy ها، Poster ها و ...

> برای دسترسی به تمام تصاویر Play-boy ، Poster ، Wanted و ... ، می تونید از نرم افزار ExSDS استفاده کنید.

راهنمای ExSDS :

تمام تصاویر Play-boy ، Poster ، Wanted و ... در مسیر زیر قرار دارند :
pc\sds\gui

روی فایل ExSDS.exe کلیک کنید و بعد از طریق File > Open فایل دلخواه رو انتخاب کنید.
بعد در داخل نرم افزار، برای مشاهده ی عکس روی فایل وارد شده دو بار کلیک چپ کنید و برای استخراج هم پس از دو بار کلیک چپ در پنجره ی جدید روی Export Texture کلیک کنید.

m0jtaba

کاربر سایت
Sep 17, 2009
3,030
نام
مجتبی

حالا نشون بده یا نده چیز خاصی نداشت.
ناراحت نباش!

rainman_8506

کاربر سایت
Jan 7, 2008
379
نام
صادق
منم از اصفهانم دقیقا همینجا سانسور شده ماله منم یکی تعریف کنه چی میشه :d

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
چیز نمیشه ، یه خورده اون جا هست و حال میکنن و تموم میشه .
حالا ممنون از آقای existence شدید .
خوب لینک برنامه ـتون خرابه ، میشه لینک سالم بدید ؟(لینک فیلتتتتتر بود و با فیلتتتتتر شکن هم دانلود نمیشه کرد ، خودم یه لینک پیدا کردم ، ببینید این همون برنامه هست ؟
لینک : http://cheathall3.playground.ru/0/3/ExSDS02.zip
میگم علی برو حالشو ببر نسخه بازیت کامله!
دسته بعضیا درد نکنه....
:-*:-*:-*:x:-*:-*:-*:x:-*:-*:-*
ولی پوستم کنده شد از خونمون تا اونجا

آخرین ویرایش:

mosimaxell

کاربر سایت
Oct 31, 2007
62
حالا نشون بده یا نده چیز خاصی نداشت.
ناراحت نباش!

موضوع خاص بودنش نیست . وقتی یه احمقی میاد یه قسمت بازی رو سانسرو میکنه به شعور طرف مقابل توهین کرده . هیچ کس همچین حقی نداره بزنه یه بازی رو ناقص کنه که چی منی که نزدیک 22 سالم با دیدن یه همچین کلیپ مسخره ای مثلا به راه کج و گناه راه پیدا میکنم !؟

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
دوستان اونجایی که میگه پول به دست بیارین برای Bronu باید چیکار کنیم؟؟؟

سوالت رو باید توی قسمت مشکلات بازی هامطرح میکردی . :d
خوب باید
بری دزدی توی مغازه ها یا اینکه بری اونجا که روی نقشه B نوشته ماشین داغون کنی !
واسه ی دزدی هم اسلحه رو طرف فروشنده نشونه بگیر بعد دخلو خالی کن دررو !!!! :-o:">:d

• Like
Reactions: Thomas_Anders

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
راهنمای استخراج Play-boy ها، Poster ها و ...

> برای دسترسی به تمام تصاویر Play-boy ، Poster ، Wanted و ... ، می تونید از نرم افزار ExSDS استفاده کنید.

راهنمای ExSDS :

تمام تصاویر Play-boy ، Poster ، Wanted و ... در مسیر زیر قرار دارند :
pc\sds\gui

روی فایل ExSDS.exe کلیک کنید و بعد از طریق File > Open فایل دلخواه رو انتخاب کنید.
بعد در داخل نرم افزار، برای مشاهده ی عکس روی فایل وارد شده دو بار کلیک چپ کنید و برای استخراج هم پس از دو بار کلیک چپ در پنجره ی جدید روی Export Texture کلیک کنید.
ممنون ، بنده دانلود کردم و کار کرد ، فقط چون این برنامه لینکی که دادی ....تر هست ، من توی mediafire آپلود کردم .
لینک دانلود : http://www.mediafire.com/?413l7c671v0v0k3

موضوع خاص بودنش نیست . وقتی یه احمقی میاد یه قسمت بازی رو سانسرو میکنه به شعور طرف مقابل توهین کرده . هیچ کس همچین حقی نداره بزنه یه بازی رو ناقص کنه که چی منی که نزدیک 22 سالم با دیدن یه همچین کلیپ مسخره ای مثلا به راه کج و گناه راه پیدا میکنم !؟
واقعا راست میگی ، کارشون خیلی اشتباه هست .;;)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر