Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
از کجا میدونی شاید اول مافیا 3 از آخره مافیا 2 شروع بشه یه دفعه ویتو قاتی کنه بزنه همرو *********** بده.
الهییییییییییییی خدا از دهنت بشنوه.
فقط اون موقع من دیگه تشکیل خانواده میدم (حتما 8سال دیگه باید صبر کنیم:)):))=))=)))

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
الهییییییییییییی خدا از دهنت بشنوه.
فقط اون موقع من دیگه تشکیل خانواده میدم (حتما 8سال دیگه باید صبر کنیم:)):))=))=)))
ای بابا !
اون موقع اگه بشینی پای PC بخوای Mafia III بازی کنی به احتمال زیاد با ملاقه ای . ماهی تابه ای . لنگه دمپایی ای چیزی به خانواده های مرحوم شده ی مافیایی می پیوندی عزیزم ! >:d< :D
ولی فک کنم توی DLC . EP ای چیزی ادامه بدن داستان رو ،به نظرم :
خیلی باز و نا مفهوم تموم شد !

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
ای بابا !
اون موقع اگه بشینی پای PC بخوای Mafia III بازی کنی به احتمال زیاد با ملاقه ای . ماهی تابه ای . لنگه دمپایی ای چیزی به خانواده های مرحوم شده ی مافیایی می پیوندی عزیزم ! >:d< :D
ولی فک کنم توی DLC . EP ای چیزی ادامه بدن داستان رو ،به نظرم :
خیلی باز و نا مفهوم تموم شد !
=))=))=)):)):))آره منم داشتم به همین فکر میکردم .:d
--------------
آره بابا یه dlc بدن این قدر لباس و ماشین و ..... ابحال نداشته باشه ، یه dlc یه گیگ یه 900صفحه سناریو داشته باشه .
ولی خدایی ما از این 800صفحه چیزی نفمیدیم به نظر 100صفحه بیشتر نمیخورد ...:-/نه ؟!
ولی انشاءالله به این ماه عزیز این یه dlc داستان بدن که مردیم از این بی بازی ای ؟!!
همه بازی ها هم زمان درس و .... میاد ، ای روزگار ....
-----------
اون همه شوق و ذوق و هیجان برای mafia ii بازی کردن که شد 11ساعت لذت واقعی ، و بعد اون افسردگی ناشی از بی بازی ای=((=((نه!؟

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
من با نظرات Crystal Vamp موافقم بحث گرافیکی تعدد داشتن لوکشن ها طراحی های زیبا (البته جایی مشکلات ریزی هم داشت) و از همه مهمتر داستان واقغی و درگیر کننده که خیلی وقته تو بازی ها همچین داستانی نیست.
این بازی سبک اپن ورد هستش ولی GTA نیست هر کدوم جذابیت خودشون رو دارن و از همه مهمتر اینه که GTA از زمان نصب بازی تا تموم کردنش 100 دفه باید بیای تو نت پچ بگیری گرافیکش پر ایراده از داستان شاهکار و درگیر کننده ای برخوردار نیست فقط تنوع ماموریت داره و دقیقا همونی رو نشون میده که بازی کن میخواد دنیای مجازیش واقعا مجازیه.
GTA من رو یاد Zbazi میندازه
اما MAFIA میاد ترو درگیر ماجرا میکنه و اونطوری که تو میخوای جلو نمیره اونطور که نویسنده میخواد جلو میری.
اونجا که نشون میده داری 1 از اعضای مافیا میشی و از خونت برای پیمان استفاده میکنن گیمر حس میکنه 1 از اعضای خانواده واقعی و بزرگ مافیاس که همه پشت همن مثل GTA توهم گنگستر بودن نداره یا مثل ac تو 1پسر سوسول نیستی که 1دفه ای میتونی مثل مارمولک بالا میری مثل 1 قاطل خفن ادم میکشی مثل 1 دزد فرز دزدی میکنی
همه بازیهای اپن ورد جذابیت خودشون رو دارن مافیا شاید نسبت به بازی های هم سبکش کاستیهایی داشته باشه اما میشه گفت نقاط قوت هم داره و به عنوان 1بازی در حد و مرتبه مافیا 10 از 10 میگیره.

mosimaxell

کاربر سایت
Oct 31, 2007
62
یه فرد نامحترمی یکی از فیلم های نسخه بازی که دست من هست رو پاک کرد . چپتر 7 وقتی میرن به کلوپ مال من سانسور شده است ! یکی از دوستان لطف کنه بره به این پوشه C:\MAFIA II\pc\sds\video ببینه چندتا فایل اونجا هست بعدش به من بگه ببینم کدوم فیلم مال من حذف شده ...

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
یه فرد نامحترمی یکی از فیلم های نسخه بازی که دست من هست رو پاک کرد . چپتر 7 وقتی میرن به کلوپ مال من سانسور شده است ! یکی از دوستان لطف کنه بره به این پوشه C:\MAFIA II\pc\sds\video ببینه چندتا فایل اونجا هست بعدش به من بگه ببینم کدوم فیلم مال من حذف شده ...
7770a78272784b6f9d1e.png

http://up.iranblog.com/Files3/7770a78272784b6f9d1e.png

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
نظر من در رابطه با MAFIA 2

خوب با تمام مشغله ای که داشتم اما بالاخره تونستم این بازی رو تموم کنم حالا هم نظرم رو میگم.

۱- گرافیک : این بازی از نظر گرافیک بسیار خوب کار شده بود و جزئیات درونش واقعا عالی بودن و نورپردازیها کامل و تقریبا بی مشکل بودن.
اون قدر که میگفتن بازی سنگین نبود و من تونستم با سیستمم (که تو امضا درج کردم) روی رزولوشن 1080P همه چیز در بالا ترین حالت و PhysX & ApeX Hight ، حدود ۴۰ فریم در ثانیه دریافت کنم (متوسط رو عرض کردم)

۲- رانندگی : من اصلا با رانندگی تو این بازی حال نکردم ! نمیدونم چرا مردم شهر رابطه ی خوبی با ترمز ندارند ! یا حتی بعضیها انگار اصلا در زمان تولید ماشینشون هنوز ترمز اختراع نشده بوده !!! /:) قبول دارم زمان بازی قدیمی هست و طبیعتا ماشینها هم قدیمی هستند ، من توقع راحتیه یک ماشین ۲۰۱۰ رو ندارم اما انصافا دیگه واقعا بعضی وقتها کنترل یک گاری ساده تر از یک ماشین در این بازی میشد.
انقدر از دست رانندگی تو این بازی خسته شدم که برام آرزو شده بود که مثل اول بازی یبار جو بگه من رانندگی میکنم !

۳- درگیری تن به تن : به جد میتونم بگم بهم حس یک دعوای واقعی رو میداد ، جاتون خالی سره هر چیزی یک کتک کاری حسابی را مینداختم تو خیابون. :d

۴- درگیری مسلحانه : واقعا طبیعی طراحی شده بود ، سیستم تخریب پذیریه خوبی هم به لطف فیزیک داشت ، سیستم کاور گیریش هم که خیلی عالی بود و در کل از درگیری مسلحانه تو این بازی بسیار لذت بردم.

۵- مجله های Pl@y B0Y : از اونجا که نمیدونم دختر دوست مامانم (همسایمون) چرا عاشق این بازی شده بود و دائم بقل ما داشت از بازی لذت میبرد ، بنده موفق به دیدن یکی از این مجله ها هم نشدم ! :d اصلا چی هستن ؟ یک مجله کامل ؟ میشه به شکلی در خارج از بازی (در اینترنت) به دستشون آورد ؟

۶- داستان : (میریم تو اسپویلر) :d

ساده بگم چون اینگلیسیم اصلا خوب نیست نتونستم از داستان بازی نهایت لذت رو ببرم ، اما در کل پایان خیلی خیلی مبهمی داشت و انگار به آدم میگفت مافیا ۳ در راهه یا بهتر بگم باز ۸ سال رفتی تو خماری تا نسخه بعدی :d ولی در کل یک موضوع رو نفهمیدم ، چی شد که داستان به توماس آنجلو گره خورد ؟
اگه میشه توضیح بدید اگه هم در این تاپیک نیمشه برام پیام خصوصی بفرستید. ممنون :
x

حرف که واسه این بازی زیاده اما من در کل به این بازی ۹ میدم.

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
۲- رانندگی : من اصلا با رانندگی تو این بازی حال نکردم ! نمیدونم چرا مردم شهر رابطه ی خوبی با ترمز ندارند ! یا حتی بعضیها انگار اصلا در زمان تولید ماشینشون هنوز ترمز اختراع نشده بوده !!! /:) قبول دارم زمان بازی قدیمی هست و طبیعتا ماشینها هم قدیمی هستند ، من توقع راحتیه یک ماشین ۲۰۱۰ رو ندارم اما انصافا دیگه واقعا بعضی وقتها کنترل یک گاری ساده تر از یک ماشین در این بازی میشد.
انقدر از دست رانندگی تو این بازی خسته شدم که برام آرزو شده بود که مثل اول بازی یبار جو بگه من رانندگی میکنم

اتفاقا من از رانندگی بازی خیلی لذت بردم...خیلی هم واقعی بود ... البته تو تنظیمات رانندگی دو گزینه داشت Normal که خیلی راحت تره ولی Simulator که رانندگی رو سخت و واقعی میکرد;)

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
اتفاقا من از رانندگی بازی خیلی لذت بردم...خیلی هم واقعی بود ... البته تو تنظیمات رانندگی دو گزینه داشت Normal که خیلی راحت تره ولی Simulator که رانندگی رو سخت و واقعی میکرد;)

سلام .
دوستان یکی داستان کامل بازی رو بذاره
همینطور اگه ترجمه دیالوگها رو کسی داره بذاره
ممنون

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad

عزیز هر کسی یک نظری داره و نظر شما هم کاملا محترمه.

gamers

کاربر سایت
Aug 24, 2010
42
نام
Hamed
من همچنان اتش این بازی را دارم.
فکر کنم 12 روزه دیگه به دستم برسه.
یک سوال داشتم آیا در اخر باری میشه در شهر گشت و گذار کرد.؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر