Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
این یکی :(سعی میکنم دونه دونه بذارم) :

kv0bnqzbuj0uzwqn3zqc.jpg

اینم 11تا جمله (البته همشون اعتراف و نقل قول نیستن ، مثلا در مورد بازی ، ماشین ، گاراژ و ... هم توضیح داده) :

عکس 1 :

tkam0qks5n806axk2lj.jpg

عکس 2 :

ccrjvd0x57p5jcnqggre.jpg

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Morteza-1992

rainman_8506

کاربر سایت
Jan 7, 2008
379
نام
صادق
یه چیزی که به نظر من داستان بازی سرد کرده بود و بازیکنان نتونسته بودند مثل شمار قبل ارتباط برقرار کنند:
1. شخصیت سرد vito
2. نبودن عشق عاشقی تو این شماره. اصلا آدم احساس میکنه vito درخت هست .
3. جالب هست بیشتر بچه ها از joe بیشتر vito خوششون امده به نظر من هم joe باحالتر بود
4. در ضمن هنری تو بازی شخصیتش ناشناس میمونه و اتهامایی که بهش زدن ثابت نشده بود( یه مشت آدم کوش اتهام زده بودند)

mb-21

کاربر سایت
May 31, 2010
435
نام
محمد
با سلام من مافیا تموم کردم اما وقتی دیدم که نوشته74 درصد ناامید شدم چکار کنم که اون 74 درصد بشه 100 درصد یعنی هنوز از بازی مونده؟یا بازی مشکل داره؟

the dark knight

کاربر سایت
Aug 9, 2008
1,547
نام
سروش
دوستان سلام!خسته نباشید!
خواستم بپرسم کسی اینجا ترینر چیزی برای بازی نداره؟(که کار کنه؟)
من تو نت گشتم نبود خواستم بپرسم که کسی اینجا داره یا نه!
ممنون

یا حق

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
با سلام من مافیا تموم کردم اما وقتی دیدم که نوشته74 درصد ناامید شدم چکار کنم که اون 74 درصد بشه 100 درصد یعنی هنوز از بازی مونده؟یا بازی مشکل داره؟
به مجله هایی که پیدا میکنیم و همچنین ART و ... WANTED POSTERS ها ربط داره ،
(کسی جای اون مجله ها ..... داره که بازی رو تموم کنیم ؟(یا WANTED POSTERS ها)
ممنون میشیم .
یه چیزی که به نظر من داستان بازی سرد کرده بود و بازیکنان نتونسته بودند مثل شمار قبل ارتباط برقرار کنند:
1. شخصیت سرد vito
2. نبودن عشق عاشقی تو این شماره. اصلا آدم احساس میکنه vito درخت هست .
3. جالب هست بیشتر بچه ها از joe بیشتر vito خوششون امده به نظر من هم joe باحالتر بود
4. در ضمن هنری تو بازی شخصیتش ناشناس میمونه و اتهامایی که بهش زدن ثابت نشده بود( یه مشت آدم کوش اتهام زده بودند)
قبول دارم ، باید یه عشق و عاشقی ای میبود ....
(اون دلیل 4 رو میذاشتی توی SP بهتر بود) نامردا
ولی من از ویتو بیتشر خوشم میومد به خاطر خونسرد بودنش (مافیایی تر بود)
درضمن من عاشق سکانس آخر بازی شدم
دیالوگ ویتو رو میگم .2

دوستان سلام!خسته نباشید!
خواستم بپرسم کسی اینجا ترینر چیزی برای بازی نداره؟(که کار کنه؟)
من تو نت گشتم نبود خواستم بپرسم که کسی اینجا داره یا نه!
ممنون

یا حق
بیا(نمیدونم کار میکنه یا نه*)
لینک دانلود :
http://rapidshare.com/files/415819381/mf2v1.0trn-gghz.rar

kayarash

کاربر سایت
Nov 11, 2009
142
نام
کیارش
سلام به همگی.
این collect able ها (p.boy)خیلی زیاده من تا حالا یکی تو دفتر Steve یکی تو محل نگهداری کپن سوخت و یکی هم تو chapter 5 اونجایی که رفیقت تیر میخوره پیدا کردم.کسی اگه جای دیگه ای پیدا کرد بگه لطفا:d

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
مافیا!
بازی بدی نبود ولی خیلی خوبم نبود.ولی سبکش(منظورم از سبکش یعنی سبک:جی تی ایی عهد بوقی !) خیلی ضعیفه!البت تو سبک خودش خوب بود(چون توی این سبک جز پدر خوانده چیز دیگه ای نیست از بس سبک باحالیه!!!)لب کلام بازی خوب بود ولی خاطره انگیزو شاهکارو یا این چیزای که بقیه میگفتن نبود.(به قول این باکلاسااثر فاخری نبود!):dآهان البته بهتر بود فیلم سینمایی درست میکردن تا بازی که همین کارم کردن میشه گفت فیلمی با پیام های بازرگانی از نوع بازی!!! برای همین سناریو(فیلمنامه) داشت اونم 800صفحه (البت این سناریو و 800 صفحه رو من همین جا خوندم راست دروغش پای نویسندش) !شخصیت اولش مثل سیب زمینی بود!رو حرف کسی حرف نمیزد!:pمن ترجیح میدم نقش آدمی رو داشته باشم که خلاق باشه نه آدم منفعل!!!آهان یه سوال اتاقش خیلی گرم نبود؟ تو تابستون نمیدونم چرا همیشه شومینش روشن بود از گرما شب ها هلاک نمیشد؟؟؟:))
خودمونی واقعا در مقابل بازیی مثل AC2 صفره.:>

آخرین ویرایش:

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
مافیا!
بازی بدی نبود ولی خیلی خوبم نبود.ولی سبکش(منظورم از سبکش یعنی سبک:جی تی ایی عهد بوقی !) خیلی ضعیفه!البت تو سبک خودش خوب بود(چون توی این سبک جز پدر خوانده چیز دیگه ای نیست از بس سبک باحالیه!!!)لب کلام بازی خوب بود ولی خاطره انگیزو شاهکارو یا این چیزای که بقیه میگفتن نبود.(به قول این باکلاسااثر فاخری نبود!):dآهان البته بهتر بود فیلم سینمایی درست میکردن تا بازی که همین کارم کردن میشه گفت فیلمی با پیام های بازرگانی از نوع بازی!!! برای همین سناریو(فیلمنامه) داشت اونم 800صفحه (البت این سناریو و 800 صفحه رو من همین جا خوندم راست دروغش پای نویسندش) !شخصیت اولش مثل سیب زمینی بود!رو حرف کسی حرف نمیزد!:pمن ترجیح میدم نقش آدمی رو داشته باشم که خلاق باشه نه آدم منفعل!!!آهان یه سوال اتاقش خیلی گرم نبود؟ تو تابستون نمیدونم چرا همیشه شومینش روشن بود از گرما شب ها هلاک نمیشد؟؟؟:))
خودمونی واقعا در مقابل بازیی مثل AS2 صفره.:>
دوست عزیز میشه واسه ی حرفت . مثلا این بازی شاهکار نبود یه دلیل بیاری !؟
معمولا یه بازی رو باهم سبکاشمقایسه می کنن.;) و این بازی سبکش با GTA یا God Father فرق میکنه .
شخصیت ویتو هم به نظرم شخصیتی بود که به خاطر پول هر کاری میکرد !
AS2 منظورتون کدوم بازی هست ؟!
----
سلام به همگی.
این collect able ها (p.boy)خیلی زیاده من تا حالا یکی تو دفتر Steve یکی تو محل نگهداری کپن سوخت و یکی هم تو chapter 5 اونجایی که رفیقت تیر میخوره پیدا کردم.کسی اگه جای دیگه ای پیدا کرد بگه لطفا
همه جا هست ! روی زمین رو نگاه کن .
من اونجا که میری واسه کوپن بنزین. چپتر 3. 4 تا پیدا کردم!
1. توی خونه جو.
2. خونه ماریا همون دم در.
3. روی پیشخون . کنار نگهبان. همون اولین جایی که نگهبان هست. که نشسته.
4. توی دفتر روبروی director . ( اتاق روبروی اونجا که ازش کلید بر میداری .
حتما dlc بازی رو دانلود کنید.لباس های جدید و البته خودرو های باحالی داره.
[
از کجا ؟!

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
دوست عزیز میشه واسه ی حرفت . مثلا این بازی شاهکار نبود یه دلیل بیاری !؟
معمولا یه بازی رو باهم سبکاشمقایسه می کنن.;) و این بازی سبکش با GTA یا God Father فرق میکنه .
شخصیت ویتو هم به نظرم شخصیتی بود که به خاطر پول هر کاری میکرد !
AS2 منظورتون کدوم بازی هست ؟!
مراحل تکراری!ضعف در نحوه انتقال داستان به مخاطب که منجر میشه شما از حس و حال بازی بیای بیرون(یا باید چندین ساعت از وقت مبارکتو به تماشای یه فیلم بدی یا قید داستان رو بزنی)!نداشتن خلاقییت!و...
عزیزم پس اگه میشه به من بگید سبک مافیا چیه؟و ایا توی این سبک هیچ بازی دیگه ای هست؟و فرق سبکش با پدر خوانده چیه؟ این جوری که شما میگید فکر کنم باید به اندازه تموم بازی ها سبک داشته باشیم در حالی که سبک یه توضیح و دسته بندیه برای شناسایی راحت تر.
شرمنده من اشتباه نوشتم as2 منظورم ac2 بود:d.عفو بفرمایید.

آخرین ویرایش:

Crystal Vamp

کاربر سایت
Jun 4, 2006
1,126
نام
عماد
مراحل تکراری!ضعف در نحوه انتقال داستان به مخاطب که منجر میشه شما از حس و حال بازی بیای بیرون(یا باید چندین ساعت از وقت مبارکتو به تماشای یه فیلم بدی یا قید داستان رو بزنی)!نداشتن خلاقییت!و...
عزیزم پس اگه میشه به من بگید سبک مافیا چیه؟و ایا توی این سبک هیچ بازی دیگه ای هست؟و فرق سبکش با پدر خوانده چیه؟ این جوری که شما میگید فکر کنم باید به اندازه تموم بازی ها سبک داشته باشیم در حالی که سبک یه توضیح و دسته بندیه برای شناسایی راحت تر.
شرمنده من اشتباه نوشتم as2 منظورم ac2 بود:d.عفو بفرمایید.
دیگه باید چقدر توی بازی ماموریت های متنوع میزاشتن به نظر شما ؟!
کدوم بازی رو شما دیدی که بشه بدون Cutsence هاش داستان بازی رو کامل متوجه شد ؟!
به نظر من یه بازی برای انکه یه شاهکار باشه نیازی به خلاقیت زیادی نداره.به نظر من خلاقیتهاش اون حریمه شدنش بود. یا دزدیدن ماشینا با شکستن قفلشون. یا دزدی هاش. البته من نمی دونم مثلا چجوری خلاقانه می شد !

شما توی این بازی نمی تونی انتخاب کنی که چه کاری انجام بدی. داستان خطی ه. و فقط واسه رسیدن به یه نقطه می تونی از مسیر های مختلف استفاده کنی. درست مثل شماره اولش و بر عکس بازی هایی مثل GTA . GodFather. یا همین AC .

به نظر من شما از این بازی خوشتون نیومده و می خواین الکی . ارزشش رو از بین ببرین. درست نیست به خاطر یه نظر شخصی چیزیرو خراب کرد.
در ضمن شما اگه اهل داستان یا رمان بودی به یه همچین داستان درگیر کننده ای نمی گفتی چرت !!!!
--
بهت پیشنهاد میکنم اگه از یه بازی بدت میاد. از یه راه دیگه بگی !
---
کسی از بچه ها توی بنچمارک رنک A گرفته ؟!
با چند فریم ؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر