Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

Batsy

“Tots Units Fem Força” «Més que un club»
کاربر سایت
Apr 29, 2008
3,278
دوستان خواهش کردم جواب سوالای منم بدید:
1.بازی چندتا chapter داره؟
2.آیا توی بازی نمایشگاه ماشین وجود داره؟و میشه ماشین بخری؟
3.آیا مرحله آخر بازی همون جاییه که ماشین joe میره تو یه کوچه و ما تو ماشین glepsin هستیم؟

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,363
نام
علیرضا
دوستان خواهش کردم جواب سوالای منم بدید:
1.بازی چندتا chapter داره؟
2.آیا توی بازی نمایشگاه ماشین وجود داره؟و میشه ماشین بخری؟
3.آیا مرحله آخر بازی همون جاییه که ماشین joe میره تو یه کوچه و ما تو ماشین glepsin هستیم؟
1. پانزده تا
2. نمایشگاه داره ولی فکر نکنم بتونی بخری
3. آره

MCSR-7

کاربر سایت
Aug 24, 2010
23
جون من اینو جواب بده بدجور گیرم:
سلام یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید
ما این همه زحمت کشیدیم مرحله ما قبل آخر رفتیم joe رو نجات دادیم چرا آخرش وقتی joe رو بردن ما بیتفاوت نشستیم و کاری نکردیم مگه واسه vito مهم نبود دوستش؟؟؟؟
یکی هم اینکه اون یارو که تو مرحله آخر کشتیم کی بود که کشته شدنش باعث جلوگیری از جنگ شد؟؟؟
فقط جون من جواب بدید که بدجور رفته تو مخم[

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
بازی دسته ایکس باکسو ساپورت میکنه؟ یعنی میشه با دسته ایکس باکس بازی کرد?

کاملا
--------------------------

شما مشکلی ندارید....:-/

میخاین موس و کیبورد رو با دسته عوض کنید

اگه بشه که عالی میشهb-)

بازی سوم شخصه...و رانندگی هم داره...
با دسته خیلی بهتر میشه...دسته هم ساپرت میکنه...

سلام دوستان
اول سوالم اینه که چه جوری دسته رو به Pc وصل میکنید؟با کابل USB ?
سوال دومم اینکه بازی دسته Ps3 رو ساپورت میکنه و ایا میشه به Pc وصل کرد؟اگه میشه بصورت کامل توضیح بدید تا منم بفهمم
ممنون
:x

ALI PARVIN

کاربر سایت
May 27, 2008
103
نام
محمد
سلام دوستان
خواهشن یکی در مورد این DLC ها یه توضیح بده و اینکه بگید DLC های PS3 رو از کجا میشه دانلود کرد و چه جوری میتونم ازشون استفاده کنم.
موفق باشید.

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
سلام دوستان
خواهشن یکی در مورد این DLC ها یه توضیح بده و اینکه بگید DLC های PS3 رو از کجا میشه دانلود کرد و چه جوری میتونم ازشون استفاده کنم.
موفق باشید.
عزیز جان اینجا تاپیک PC هست نه PS3. لطفا این مشکل رو اینجا ذکر نکنید.

حالا یه چیز دیگه من خیلی با Joe حال میکنم (دوست Vitto). به خصوص صداپیشش که خیلی باحال حرف میزنه. فقط نمیدونم چرا هر وقت نگاش می کنم فکر می کنم چند بار سکته رو رد کرده. آخه انگار یه جورایی لبش کج و کوله هست.:d

MCSR-7

کاربر سایت
Aug 24, 2010
23
ما این همه زحمت کشیدیم مرحله ما قبل آخر رفتیم joe رو نجات دادیم چرا آخرش وقتی joe رو بردن ما بیتفاوت نشستیم و کاری نکردیم مگه واسه vito مهم نبود دوستش؟؟؟؟
یکی هم اینکه اون یارو که تو مرحله آخر کشتیم کی بود که کشته شدنش باعث جلوگیری از جنگ شد؟؟؟

یکی یه لطفی کنه اینارو جواب بده این چندمین باری که دارم ازتون خواهش میکنم

enzo ferrari

کاربر سایت
Jun 17, 2010
158
نام
سهیل
بچه ها به نظرتون این چپتری که ویتو میره زندان یه کم اون صحنه های اولش کپه فیلم shawshank redemption نبود؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!:-/:)) ولی من که با این تقلیدا مشکلی ندارم چون اصلا به من ربطی نداره و قصد بدی هم نداشتم فقط میخواستم یکم یاداوری کنم:d

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
بالاخره برگشتم :d:d:d
وقت واسه صحبت کردن راجع بازی زیاده اول یه لطفی کنین جواب این دوستمون رو بدین سوالای خوبی پرسیه راستش سوالای منم هستش ممنون میشم جواب بدید

JUAREZ

کاربر سایت
Jul 9, 2009
516
نام
امیر
خوب اگه ویتو کاری میکرد خودش 100% میمرد. ویتو ایتالیایی بود و وقتی رفتید چینی ها رو کشتید چینی ها فهمیدن که ایتالیاییها بودن که یهشون حمله کردن به همین خاطر میخواستن باهاشون بجنگن. اون یارو هم که کشتید دشمن مشترک جفتشون بود که اگر میکشتیش خیلی حال میکردن باهات به همین خاطر نکشتنت.

توی لودینگ ها هم اعترافات تامی آنجلو تو دادگاه رو مینویه که نشون میده داستان شماره ی 1 بازی واقعی بوده.

MCSR-7

کاربر سایت
Aug 24, 2010
23
خوب اگه ویتو کاری میکرد خودش 100% میمرد. ویتو ایتالیایی بود و وقتی رفتید چینی ها رو کشتید چینی ها فهمیدن که ایتالیاییها بودن که یهشون حمله کردن به همین خاطر میخواستن باهاشون بجنگن. اون یارو هم که کشتید دشمن مشترک جفتشون بود که اگر میکشتیش خیلی حال میکردن باهات به همین خاطر نکشتنت.

توی لودینگ ها هم اعترافات تامی آنجلو تو دادگاه رو مینویه که نشون میده داستان شماره ی 1 بازی واقعی بوده.

دستت درد نکنه دوست عزیز خیلی گلی :p:p
فقط یه چیز دیگه میشه بگید همون اعتراف هایی که میگید چی هست؟؟؟

PayableOnDeath

کاربر سایت
May 20, 2008
311
نام
Hooman
بچه ها به نظرتون این چپتری که ویتو میره زندان یه کم اون صحنه های اولش کپه فیلم shawshank redemption نبود؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!:-/:)) ولی من که با این تقلیدا مشکلی ندارم چون اصلا به من ربطی نداره و قصد بدی هم نداشتم فقط میخواستم یکم یاداوری کنم:d
دقیقا زدی تو خال ! اصلا به نظرم طراحی محیط زندان هم کپ همون شاوشنک خودمون بود:D

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
چند سوال از داستان :

چرا تامی کشته شد ؟(توسط ویتو ، تامی چه ربطی به ویتو داشت؟)
چرا جو کشته شد ؟
چرا هنری کشته شد ؟
بابای ویتو کجا بود ؟
......همین دیگه ، اگه سوالی به ذهنم رسید ، میپرسم:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر