Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
میتونی از اینجا دان کنی!! 1.5 مگ بیشتر نیست!!
http://steam.en.softonic.com/download

کسایی هم که با آپدیت کردن استیم مشکل دارن میتونن آپدیت رو از لینک زیر دانلود کنن و داخل پوشه استیم قرار بدن!! C:\Program Files\Steam

http://www.mediafire.com/?ij1crcguhh49r19

خود بازی رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید و حدود 100 مگشو با خود استیم و بعد از یک بار اجرا کردن بازی، استیم رو در حال آفلاین قرار بدین و بدون نیاز به نت از دمو لذت ببرید!! ;)
اقا کارت درسته !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! هیچ کس نتونست اینجا به من کمک کنه اما شما اپدیتشو گذاشتی !!!!!!!!!!!!!!!! واقا لذت بردم !!یه اعتبار هلو بهت دادم !!!!!!:x

• Like
Reactions: mehdi keshvari

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
سلام.
من دوستم داره از استیم دان میکنه. میخواستم ببینم چجوری میتونم ازش بگیرم و رو pc خودم اجرا کنم؟؟
آره میتونی .
گل فولدر C:\Program Files\Steam رو کپی بگیر و توی C:\Program Files\ خودت بریز ، و steam رو اجرا و از طریق اکانت آنلاین و بازی رو از اینجا C:\Program Files\Steam\steamapps\common\mafia ii - public demo\pc
mafia 2 رو اجرا کنید .
------------------------------------------------------------

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا
سلام.
من دوستم داره از استیم دان میکنه. میخواستم ببینم چجوری میتونم ازش بگیرم و رو pc خودم اجرا کنم؟؟

ین پستو برای تمام دوستانی که رو فلش از استیم کپی کردن می زنم چون خودمم همین مشکلو داشتم.
1- استیم نصب شود. 2- استیم اجرا و آپدیت شود. 3- acount ساخته شود. 4- با چیزشکن از توی STORE دمو مافیا را دانلود کنید. 5- دانلود که شروع شد محتویات دانلودی را در پوشه Steam در Program Files در پوشه Common یک پوشه به اسم مافیا 2 درست شده را در آنجا کپی کنید. 6- بر روی Play Game در Library ی stem کلیک کنید. 7- واسه من دانلود از 97% شروع شد. 8- وقتی دانلود کامل شد بر روی Play Game کلیک کنید در عرض 5 دقیقه فایل دمو آپدیت می شود. 9- از دمو لذت ببرید.

qwerty23

• Like
Reactions: qwerty23

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
1-من دیده بودم تایر در میاد اما باز ماشین راه میره حالا نمیدونم تکنولوژیه عین ماشین زانتیا بدون لاستیک هم راه میره:d
2-تو عصری که ماشین جولان میده اسب سواری یه کم ضایع هست حالا چجوری به این نتیجه رسیدی؟:-/
3-این کوکتل مولوتوف :d رو از کجا میشه گیر آورد؟من تو بازی همش سه نوع اسلحه میبینم:((

طفلک برو بچه های کنسول باز حالشون سر بازی مافیا 2 گرفته میشه:d
خوشحالم که هنوز pc پیروزمند میدان هست>:)

یه عکس از میدون اسب سواری با مانع دیدم(ولی اسبی توش نبود)
کوکتول تو دمو نیست.اسلحه های با حال تر و کوکتول و .... تو نسخه ی فول بازی هستش.

آخرین ویرایش:

mosimaxell

کاربر سایت
Oct 31, 2007
62
یه سوال ! من چندین ماه پیش به خاطر این بازی یه سیستم خوف بستم اما گرافیکم رو 5850 ati برداشتم . سی پی یوم هم i7 هستش و رم هم 4 گیگ ! اما بعد از مدت ها که اومدم تو نت دیدم که میگن این بازی با فیزیک یه چیز دیگست ! یعنی منی که الان 5850 ati دارم نمی تونم فیزیک این بازی ببینم مثل ؟

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
یه سوال ! من چندین ماه پیش به خاطر این بازی یه سیستم خوف بستم اما گرافیکم رو 5850 ati برداشتم . سی پی یوم هم i7 هستش و رم هم 4 گیگ ! اما بعد از مدت ها که اومدم تو نت دیدم که میگن این بازی با فیزیک یه چیز دیگست ! یعنی منی که الان 5850 ati دارم نمی تونم فیزیک این بازی ببینم مثل ؟
منم 5850 دارم ، به خاطر این بازی کل سیستم رو عوض کردم و 480 gtx بستم :x
نمیتونی ایده آل بازی کنی ، اما شاید با off و medium فیزیک بتونی .
بس (گفتیم از این بحث ها دیگه تو این انجمن نباشه این آخرین بار هست که جواب داده میشه ذفعه بعد نشه ، ممنون)

AYARAN

کاربر سایت
Sep 10, 2009
894
نام
پوریا

درسته.شما نمیتونید از فیزیک بازی بهره ببرید.اما اگر براتون مهم یه کارت نرمال بگیرید و در کنار 5850 از کارت دوم برای فیزیک استفاده کنید.البته اگر انقدر فیزیک براتون مهم هست.وگرنه 5850 برای مافیا کارت خوبیه

لطفا دیگه ازین سوال ها پرسیده نشه

• Like
Reactions: pedramstalker

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
دوستان بلاخره بازي رو اجرا كردم و بازهم به يه مشكل جديد بر خوردم بعد از حدود دو دقيقه كه بازي رو ميريم از بازي ميپره بيرون كاري هم به فيزيك و گرافيك نداره پچ زمان رو هم ريختم مشكل از كجاست؟
دوستان كسي نيست كمك كنه؟

pedramstalker

کاربر سایت
Jan 7, 2010
926
نام
پدرام
سلام من برنامه رو گرفتم اپدیت کردم و داخل منو بازی میره شروع رو میزنم میپره بیرون کمکم کن لطفا
فقط كافيه شما تاريخ سيستمت رو چند روز عقب ببري كسايي كه اين مشكل رو دارن با اين كار مشكلشون حل ميشه .:d

• Like
Reactions: AZMAC

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر