Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,210
نام
امیر محمود
چون خودت ati داری این حرفو میزنی امیری؟=))

نه باء! :d

وحید جان دروغ نمی گم بنده 11 تا کارت انودیا داشتم اما طرفدارش نیستم ضمنا این کارش قبول کن برای جبران همون یک درصد هست! :d

گفتم این بنچ مارک در هر حالت از فیزیک هم که اجرا بشه باز با PERFORMANCE که داخل بازی و گشت زدن داخل بازی می گیرید خیلی متفاوته.

.

من با فیزیک HIGHتو شهر گشتم میزنم خیلی کم پیش میاد بازی کند شه اما وارد اون یک مرحله بازی که میشی وحشتناک افت فریم پیدا میکنه! :d

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
من با فیزیک HIGHتو شهر گشتم میزنم خیلی کم پیش میاد بازی کند شه اما وارد اون یک مرحله بازی که میشی وحشتناک افت فریم پیدا میکنه! :d

خب معلومه
توی شهر گشت زدن که انچنان نیازی به پردازش فیزیک نداره
اما کافیه چند تا ماشین رو بترکونی
اونوقته که افت فریم پیش میاد :d

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,210
نام
امیر محمود
خب معلومه
توی شهر گشت زدن که انچنان نیازی به پردازش فیزیک نداره
اما کافیه چند تا ماشین رو بترکونی
اونوقته که افت فریم پیش میاد :d

هر کاری می کنم نمی تونم از خیر این فیزیک بگذریم!همش تقصیر انودیاس دیگه خراب کرد بازی رو با کارت Ati!(تازه برای این کنسولی ها بد تموم شد حداقل از havokاستفاده این کنسولی ها یک سودی می کردند! =)) )رفته زروکی باج داده به سازنده بازی اونا دست از پا نشناخته با کمال میل دعوت پذیرفتند!چیزی نمی شد یک ذره بیشتر از این زحمت بکشن و فیزیک خودشون برای بازی بنوسن! =))

bluestar

کاربر سایت
Oct 7, 2005
1,024
خب بالاخره تونستم این demo رو اجرا کنم و تمومش کنم
اما راجب بنچمارک : تو رزولوشن 1080p و با نهایت تنظیمات( البته anti رو خاموش کردم)و فیزیک high توی بنچمارکش میانگینم شد 30 فریم.
و در طول بازی فریم بین 60 تا 23 بود با میانگین 37 فریم
به کمک این سخت افزار: Q9550:x و 9800GTX+
.....
پ ن:یه ذره نحوه تیراندازیش تو کاور گرفتن ها رو مخ بود

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
به جز استیم جایه دیگه هست که بازیو بزاره ؟ من الان دارم از یه سایتی می گیرم ! امیدوارم استیم نباشه این :d
چی میگین شماها واسه خودتون یعنی الکی گفته 480 واسه بازی خوبه که میگین تبلیغات ؟ بابا اینجوری منو نا امید کردین :d

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
شما به مسائل حاشیه ای ما کاری نداشته باش! :d
از کارتت لذت ببر! :d

اخه نمیشه که !یه کوچولو باید کار داشته باشم !:d
خب حالا که جواب دادی اون سوال اولیشم می جوابیدی دیگه !
همه دمورو بازی کردن غیر من :))

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
یه چندتا نکته منفی توی دمو دیدم آزار دهنده بودن!
-چیزی به اسم شلیک کور تو دمو نیست حالا معلوم نیست تو نسخه نهایی هم همینطور باشه یا نه ! امیدوارم این موردو تصحیح کنن!
-خون بازی اونطور که باید به چشم نمیاد
-مثل همیشه با روشن کردن فیزیک انویدیا فریم به شدت پایین میاد
-از پشت شیشه شلیک میکنی به راننده یه ماشین طرف میمیره اما شیشه هیچیش نمیشه!!! البته این مورد بعضی مواقع پیش میاد بعضی مواقع پیش نمیاد
-و تعدادی دیگه از مشکلات که میشه ازشون چشم پوشی کرد چون اصلا یه جورایی به چشم نمیان!
در مورد نکات مثبت هم میتونم بگم زیاد هستن ولی از گفتنشون اجتناب میکنم چون یه لیست طویل میشه!
در کل امیدوارم نسخه نهایی بی عیبو نقص باشه

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
یه چندتا نکته منفی توی دمو دیدم آزار دهنده بودن!
-چیزی به اسم شلیک کور تو دمو نیست حالا معلوم نیست تو نسخه نهایی هم همینطور باشه یا نه ! امیدوارم این موردو تصحیح کنن!
-خون بازی اونطور که باید به چشم نمیاد
-مثل همیشه با روشن کردن فیزیک انویدیا فریم به شدت پایین میاد
-از پشت شیشه شلیک میکنی به راننده یه ماشین طرف میمیره اما شیشه هیچیش نمیشه!!! البته این مورد بعضی مواقع پیش میاد بعضی مواقع پیش نمیاد
-و تعدادی دیگه از مشکلات که میشه ازشون چشم پوشی کرد چون اصلا یه جورایی به چشم نمیان!
در مورد نکات مثبت هم میتونم بگم زیاد هستن ولی از گفتنشون اجتناب میکنم چون یه لیست طویل میشه!

یعنی باگ داره دیگه ؟ وقتی نمیشکنه شیشه ! :|
افت فریم که دیگه کاریش نمیشه کرد ولی فکر کنم نسخه اصلی این مشکلات ریز حل بشه !

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,210
نام
امیر محمود
افت فریم که دیگه کاریش نمیشه کرد ولی فکر کنم نسخه اصلی این مشکلات ریز حل بشه !

از کجا معلوم! :dشاید بد تر هم شد از انویدیا بعید ینست! =))بد جوری می خواد این کارت های 480و 470 فروش کنه و از 5000 کم نیاره! :d

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287

یعنی چی ؟

انشاءالله .

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
بچه ها واقعا این چیزا به نظر من اصلا توی روند بازی تاثیر نمیزاره

همون مافیا 1 با اینکه نه فیزیک داشت نه گرافیک نه هیچی (نسبت به الان)

اما یکی از بهترین بازیهایی بود که همه انجام دادیم
پس زیادی به این چیزا گیر ندید

دعا کنید داستان گیرا و جذابی داشته باشه:))

به جز استیم جایه دیگه هست که بازیو بزاره ؟ من الان دارم از یه سایتی می گیرم ! امیدوارم استیم نباشه این :d
چی میگین شماها واسه خودتون یعنی الکی گفته 480 واسه بازی خوبه که میگین تبلیغات ؟ بابا اینجوری منو نا امید کردین :d

شما به مسائل حاشیه ای ما کاری نداشته باش! :d
از کارتت لذت ببر! :d

یعنی چی ؟

.

یعنی بدون نشونه گیری تیر بزنی
همینجور که میدویی یه دفعه پشتتو نگاه کنی و شلیک کنی=))

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,210
نام
امیر محمود
دعا کنید داستان گیرا و جذابی داشته باشه:))

داره خیالت راحت باشه!
من همون یک مرحله بازی را بازی کردم!کلی تحت تاثیر داستان بازی قرار گرفتم! همون سکانس های یک مرحله به خوبی طراحی شده بود!یعنی می خوام بگم هر مرحلشو اینجوری باشه فکر کن چی میشه! :d
اول بازی یک مقدار صحبت های در مورد تاریخ دهه 40 هم داشت کسانی که انگلیسی شون خوب می فهمیدند!

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
دوستان من دارم کامپیوتر دوستم که 5850 داره رو میفروشم به جاش میخوام یه کارت بگیرم .
بگید چی ؟
میخوام توی مایفا کلا همه چی فوق العاده و high باشه .
همچنین تو بازی های دیگه .
همه چی تا آخر .
فیزیک هم که آخر .
میخوام زیر 70فریم تو هیچ شرایط نگیرم باهاش به دوستم قول دادم >:d<

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر