Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
تنها تفاوت فیزیک high با medium و low در اینه که شما در فیزیک high خوردشدن و ریز شدن دیوارها رو در اثر اثابت گلوله مشاهده می کنید و چون این تکه ها هر کدام احتیاج به پردازش جداگانه دارد پردازشگر فیزیک را هر چه بیشتر مشغول محاسبات آن کرده و از فریم کاسته می شود. این در صورتی است که پردازش گر فیزیک و gpu هر دو بر روی یک کارت گرافیک بوده (از یک کارت گرافیک برای پردازش هر دو استفاده می شود) .

باید بگم انویدیا با این کار دوباره دست رقیبش رو تو حنا گذاشت و همه میدونید که کارت های ATI با این بازی مشکل پیدا کردن و حتی با فیزیک MEDIUM هم با فریم قابل قبول نمی تونند بازی کنند.

این در حالی که یک کارت از سری های 9 به بالا در انویدیا (البته نه 9500 یا 9600 GT ) کارت هایی از 9800 GT و به بالا به راحتی در رزولوشن 1920x1080 با تنظیمات HIGH و البته فیزیک LOW خواهند توانست AVR فریم بین 35 فش 50 را بگیرند که البته در انفجار ها این نرخ فریم 2 الی 3 عدد برای پردازش فیزیک اون هم بسته به کارت گرافیک مورد استفاده و CPU از فریم اصلی کم خواهد شد.
این نشون میده که تمام تبلیغات تا به امروز برای این بازی فقط و فقط برای فروش کارت های HIGH-END انویدیا بوده و هست و فقط در اون صورت هست که شما خواهید توانست فیزیک بازی را به رنج MEDIUM و البته HIGH تغییر بدید.

بنده با یک کارت GTX260 CORE 216 و یک CPU QUAD 8300 2.5 GHZ در رزولوشن HD با فیزیک LOW فریم AVR 57 رو گرفتم که البته تنظیمات خود بازی هم HIGH و با 16x آنتی بود. اما حتی در رزولوشن 1440x900 اما با فیزیک MEDIUM این فریم به 32 الی 47 و در انفجارها به زیر 30 .و در فیزیک HIGH کلا بازی با 20 فریم آغاز و در انفجارها به 12 هم رسید.

BENCHMARK این بازی به هیچ وجه برای تست بهینه بازی ساخته نشده و فقط و فقط سعی در به تصویر کشیدن فیزیک و صد البته انویدیا داره.

آخرین ویرایش:

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
بنده با یک کارت GTX260 CORE 216 و یک CPU QUAD 8300 2.5 GHZ در رزولوشن HD با فیزیک LOW فریم AVR 57 رو گرفتم که البته تنظیمات خود بازی هم HIGH و با 16x آنتی بود. اما حتی در رزولوشن 1440x900 اما با فیزیک MEDIUM این فریم به 32 الی 47 و در انفجارها به زیر 30 .و در فیزیک HIGH کلا بازی با 20 فریم آغاز و در انفجارها به 12 هم رسید.

.

اخه اصلا فیزیک low نداره
شما چجوری روی low گذاشتی 57 فریم گرفتی
روی medium 47
روی high هم 20 الی 12؟

یه بنچ بزار ببینیم چجوری روی فیزیک medium حدود 47 فریم گرفتی
------------
این نشون میده که تمام تبلیغات تا به امروز برای این بازی فقط و فقط برای فروش کارت های HIGH-END انویدیا بوده و هست و فقط در اون صورت هست که شما خواهید توانست فیزیک بازی را به رنج MEDIUM و البته HIGH تغییر بدید.
.

بازی فیزیک به این توپی داره اونوقت میگی فقط واسه تبلیغ بوده:))؟

------------
فن بازی هم حدی داره

آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
سلام .
ممنون darkwish عزیز ...
خیلی وقت بود نبودی .
درضمن یه سوال : ؟
مگه این بازی low هم داره ؟!
من که فقط high & medium & off دیدم .

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
مثل اینکه باید دمورو بزاریم کنار ! steam واسه من اپ نمی کنه ! با چیز شکنو هر چی بود امتحان کردم !
چند روز دیگه میاد ؟ 10 روز دیگه؟:(

اره تقریبا 10 روز دیگه میاد.شما که چند سال صبر کردی حالا این چند روز هم صبر کن.;)

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,207
نام
امیر محمود

BENCHMARK این بازی به هیچ وجه برای تست بهینه بازی ساخته نشده و فقط و فقط سعی در به تصویر کشیدن فیزیک و صد البته انویدیا داره.

من با این دو تا جمله تا حدودی موافقم! ;)

ميگم با HD5970 که مال ATI هست تو فيزيک مشکلی نيست؟

برای این بازی GTX480بخاطر فیزیک مناسب تره!
ولی5970 خوبه برای این بازی!
اما به نظر من کسی می خواد برای این بازی 5970بخره 480بخره بهتره!

DarkWish2006

کاربر سایت
Aug 13, 2010
224
سلام A-L-I از اون جایی که دوستان لطف دارن و همش ما رو با الفاظ و بیاناتشون نورانی می کنن و اگه بهشون بگی بالا چشمت ابرو ناراحت می شن و خلاصه بگذریم.

این DEMO که بنده دیشب از رپیدشیر گرفتم به حجم 1 گیگ بود و لی زبانش روسی. من تمام آپشن بازی رو در دیکشنری گوگل وارد کردم و به قولی ترجمه کردم . همین که می گم LOW به روسی همون متنی رو داد که داخل بازی در آپشن به زبان روسی دیده بودم. و از اونجایی که روسی بلد نیستم تک تک نوشته هاش رو با هم مقایسه کردم و همون بود.

اما اگه تو نسخه انگلیسی که بنده ندارم هنوز آپشنی برای LOW کردن فیزیک نباشه 2 تا نتیجه میشه گرفت یا سیستم بنده فیزیک رو با MEDIUM اجرا کرده و یا با HIGH که فریم هاش رو نوشتم .

حالا اگه سیستم کسی ضعیف تره یا به زمان جنگ جهانی دوم نزدیک تره نیاد حرف بقیه رو زیر سوال ببره و مسخره کنه .

گفتم این بنچ مارک در هر حالت از فیزیک هم که اجرا بشه باز با PERFORMANCE که داخل بازی و گشت زدن داخل بازی می گیرید خیلی متفاوته.

اگر بشه حتما عکس هایی همراه با فریم درج شده قرار میدم . حتی از آپشن بازی که به زبان روسیه . شاید یکی تو این سایت پیدا شد که روسی بلد باشه .
آخه خیلی ها اینجا فارسی رو هم نمی تونن درست حرف بزنن.

کسی که میاد و حرف دیگری رو نقض می کنه یا زیر سوال میبره یا مسخره می کنه بیاد ی INFORMATION از سیستم خودش بزاره تا بقیه مقایسه کنن. بنچ مارک هیچ وقت قابل قیاس با خود بازی نبوده و نیست .نمونه می خواهید .همین جی تی ای IV که هنوزم تاپیک مشکلات و فریم هاش بعد از 2 سال داغه.

آخرین ویرایش:

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
سلام A-L-I از اون جایی که دوستان لطف دارن و همش ما رو با الفاظ و بیاناتشون نورانی می کنن و اگه بهشون بگی بالا چشمت ابرو ناراحت می شن و خلاصه بگذریم.

این DEMO که بنده دیشب از رپیدشیر گرفتم به حجم 1 گیگ بود و لی زبانش روسی. من تمام آپشن بازی رو در دیکشنری گوگل وارد کردم و به قولی ترجمه کردم . همین که می گم LOW به روسی همون متنی رو داد که داخل بازی در آپشن به زبان روسی دیده بودم. و از اونجایی که روسی بلد نیستم تک تک نوشته هاش رو با هم مقایسه کردم و همون بود.

اما اگه تو نسخه انگلیسی که بنده ندارم هنوز آپشنی برای LOW کردن فیزیک نباشه 2 تا نتیجه میشه گرفت یا سیستم بنده فیزیک رو با MEDIUM اجرا کرده و یا با HIGH که فریم هاش رو نوشتم .

حالا اگه سیستم کسی ضعیف تره یا به زمان جنگ جهانی دوم نزدیک تره نیاد حرف بقیه رو زیر سوال ببره و مسخره کنه .

گفتم این بنچ مارک در هر حالت از فیزیک هم که اجرا بشه باز با PERFORMANCE که داخل بازی و گشت زدن داخل بازی می گیرید خیلی متفاوته.

اگر بشه حتما عکس هایی همراه با فریم درج شده قرار میدم . حتی از آپشن بازی که به زبان روسیه . شاید یکی تو این سایت پیدا شد که روسی بلد باشه .
آخه خیلی ها اینجا فارسی رو هم نمی تونن درست حرف بزنن.

بیا بغلم>:d<

من اگه اخر هر پستم این رو میزارم(=))) دلیل نمیشه کسی رو مسخره کنم
شرمنده دادا>:d<;;)

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar

شما تو پس اولت سه حالت رو برای فیزیک بیان کردی ولی حالا میای میگی که چون روسی بوده من ممکنه اشتباه کرده باشم و بنابراین یکیش رو MEDIUM بوده و دیگری روی HIGH ! اینکه شد دو حالت پس حالت سوم کجا رفت؟؟!!
درضمن لطفا اگه داری پنچ مارکت رو میذاری، ویدیو باشه.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
بچه ها فکر میکنید زمانی که بازی عرضه شد ، سناریو رو به صورت کامل برای دانلود (مثل یک کتاب داستان) قرار میدن ؟

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
شما تو پس اولت سه حالت رو برای فیزیک بیان کردی ولی حالا میای میگی که چون روسی بوده من ممکنه اشتباه کرده باشم و بنابراین یکیش رو MEDIUM بوده و دیگری روی HIGH ! اینکه شد دو حالت پس حالت سوم کجا رفت؟؟!!
درضمن لطفا اگه داری پنچ مارکت رو میذاری، ویدیو باشه.

از حالت سوم منظورش همون off بوده دیگه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر