Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
نه.
باز شوخیت گرفته؟:dتامی کرکتر مافیا 1 (مثله ویتو الان)بود که کشته شد.
اما با نشون دادن تصاویر چکیده ی این ویدئو رو می زارم.
حتما این خونه رو می شناسید.اره این خونه ی تامی هست.

و حالا این خونه در قسمت دوم و البته ماشین قرمز معروف.

پس دیگه می تونیم به این نتیجه می رسیم که بین این دو بازی ارتباطاتی هم هست.(وای که چه شود)
اگه می خواید این خونه در نسخه ی دمو ببینید به لینک زیر رحوع کنید.(نقشه)
http://www.img4up.com/viewer.php?file=57075437706838932484.jpg
من ساختمون رو پیدا مردم اما ماشینی قرمز جلو ـش پارک نبود ، اصلا ماشینی نبود .
(یه مشکل تو این بازی هست ، همه ی استخر ها توش خالیه و توشون آب نیست)x):p

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
سلام رفقا شب همگی بخیر.
azmac جان 1 لطفی کن هر وقت تونستی 1توضیح کلی در مورد باز یبده چون این بازی مال خیلی وقت پیش من اون زمان انگلیشم افتض بود و این بازی باعث شد که تا جایی انگلیش بخونم که مدرکم رو از 1کشور دیگه بگیرم اما هیچ وقت نتونستم دوباره بازی کنم هم برای من و هم برای دوستانی که داستان رو متوجه نشدن و یا بازی نکردن خیلی مفید مرسی.

در مورد مافیا 1 منظورم بودا....

آخرین ویرایش:

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
من ساختمون رو پیدا مردم اما ماشینی قرمز جلو ـش پارک نبود ، اصلا ماشینی نبود .
(یه مشکل تو این بازی هست ، همه ی استخر ها توش خالیه و توشون آب نیست)x):p
ایشالا نسخه اصلی همه استخرا پر میشنو چندتا بهشتی هم کنارشون . . .:dتا همه خوشحال بشیم !
من از steam دانلود نمیکنم امیدوارم مشکلی واسه بازی پیش نیاد

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
ایشالا نسخه اصلی همه استخرا پر میشنو چندتا بهشتی هم کنارشون . . .:dتا همه خوشحال بشیم !
من از steam دانلود نمیکنم امیدوارم مشکلی واسه بازی پیش نیاد
از استیم دان کن! من یه لینک رپید از irfree دان کردم ! طرفی که آپلود کرده نمیدونم به چه دلیل همه فایلهارو از فولدرها در آورده بود و ریحته بود کنار هم که معلوم نیست باید چکارشون کنی منم پاکش کردم آخرش!

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
ببین همین جا
جلو همه

بگو یه بنچ مارک از این سیستمش بزاره و من ببینم با فریم خوب اجرا کرده(خود دمو بازی گزینه بنچ مارک داره)

من کل سیستم خودم رو دو دستی تقدیمت میکنم

اما اگه بنچ نزاری شما باید یوزر و پسوردتو بدی دیگه هم اینورا پیدات نشه=))

به من چه ربطی داره...اگه پیداش کردم میذارم...من با این سیستم جدیدترین و قدیمی ترین و سنگین ترین بازی ها رو اجرا میکنم حتی رو 7....
این که بازی مافیا رو کمترین جزییات و فیزیک میتونم 10فریم بازی کنم 10 روز دیگه مشخص میشه..اگه اینطور بود من آی دی رو میدم دست شما....ولی اگه من بازی رو با High بازی کردم اون وقت تویی که باید از سایت بری هاا;;)

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خوب یک مروری سطحی میکنیم رو داستان مافیا ۱ :
(شرمنده تا اونجا که یادمه)

توماس آنجلو (ملقب به تام)‌ یک راننده تاکسی ساده بود که آرزوهای بسیاری داشت (بلند پرواز بود).
در یک روزه کاری اتفاق عجیبی برای تامی افتاد ، دو نفر سوار تاکسی تامی شدند و تامی رو با اسلحه مجبور کردند که از دست یک ماشین دیگه فرار کنه.
بعد از فرار به تامی مقداری پول دادند (که خیلی زیادتر از درآمد معمولی تام بود) و از او دعوت به همکاری کردند. تامی هم با کمی فکر دعوت اونا رو پذیرفت.
او به گروه مافیا که زیر نظر دون سالیاری بود پیوست و با دو نفری که نجاتشون داده بود به اسم سم و ... (هرچی فکر کردم اسمش رو یادم نیومد پس تا آخر از همین ... استفاده میکنم) از همه اعضا بیشتر رفیق شد.
پس از گذراندن مراحل مختلف و انجام ماموریتهای گوناگون ... از شرایط فعلی ناراضی شد و طمع کرد و تصمیم به کاری گرفت و سم و تامی رو در جریان گذاشت.
او قصد داشت بدون اطلاع دون سالیاری به کمک تام و سم به سرقت بانک برود.
سم مخالفت کرد اما ... و تامی به سرقت بانک رفته و موفق شدند اما سم به آنها خیانت کرد و ... رو کشت.
طی تماسی برای تام هم در موزه تله گذاشت اما تام موفق به کشتن سم و افراد دون سالیاری شد ولی چون جان خودش رو و همینطور همسر خودش یعنی سارا (سارا دختر حسابدار خیانتکار دون سالیاری بود) رو در خطر میدید به پیش پلیس رفت و کل ماجرا رو لو داد و چون همکاری کرده بود پس از مدتی زندان به کمک پلیس تغییر هویت داد و با خانواده خود به زندگی عادی و قانونی پرداخت.

اما تام یک خیانتکار بود به دو علت :
۱- سرپیچی از دستور دون سالیاری و نکشتن حسابدار خیانتکار.
۲- سرقت بانک بدون در جریان گذاشتن دون سالیاری.

خوب پس به همین دو علت او خیانت کرده و در نتیجه =>
به قول سم : هر کسی در سیسیل با تفنگ دولول سربریده کشته شود همه علت آن رو میدانند : خیانت

اینگونه بود که توماس آنجلو جان به جان آفرین تسلیم کرد.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

یک نظر : خیلی از دوستان اینگلیسیشون ضعیف هست و شاید نتوانند از سناریوی بازی نهایت لذت رو ببرند اگه تیمی تشکیل بشه و سناریو رو در بازی مرحله به مرحله ترجمه کنه واقعا خوب میشه ، آخه من هم انگلیسیم اصلا تعریف نداره و اگه دوبله بی نظیر دارینوس نبود باید بگم لذتی از این شاهکار (نسخه یک مافیا) نمیبردم !

آخرین ویرایش:

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
یک نظر : خیلی از دوستان اینگلیسیشون ضعیف هست و شاید نتوانند از سناریوی بازی نهایت لذت رو ببرند اگه تیمی تشکیل بشه و سناریو رو در بازی مرحله به مرحله ترجمه کنه واقعا خوب میشه ، آخه من هم انگلیسیم اصلا تعریف نداره و اگه دوبله بی نظیر دارینوس نبود باید بگم لذتی از این شاهکار (نسخه یک مافیا) نمیبردم !
خیلی ممنونم از توضیحاتت...
من اولین نفرم که برای پیشنهادت پیش قدم میشم با مشغله کاری زیاد اما قبول میکنم از الان من هستم.

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
به من چه ربطی داره...اگه پیداش کردم میذارم...من با این سیستم جدیدترین و قدیمی ترین و سنگین ترین بازی ها رو اجرا میکنم حتی رو 7....
این که بازی مافیا رو کمترین جزییات و فیزیک میتونم 10فریم بازی کنم 10 روز دیگه مشخص میشه..اگه اینطور بود من آی دی رو میدم دست شما....ولی اگه من بازی رو با High بازی کردم اون وقت تویی که باید از سایت بری هاا;;)

تو هم حرفای این بنده خدا aydingta رو میزنی=))
ازش بپرس ایشون هم همین حرفای شما رو میزد اما بعدها پی به اشتباه خودش برد
و اومد اینجا>:d<
---
فقط یادت باشه باید فیلم بگیری بزاری نه عکس!

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
منم میتونم کمک بکنم مثلا اگه یه روش برای جایگزینی فایل های زیرنویس انگلیسی با حروف فارسی پیدا کنیم خیلی راحت میشه درستش کرد.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
خیلی ممنونم از توضیحاتت...
من اولین نفرم که برای پیشنهادت پیش قدم میشم با مشغله کاری زیاد اما قبول میکنم از الان من هستم.

خیلی خیلی ممنون دوست من. :x

منم میتونم کمک بکنم مثلا اگه یه روش برای جایگزینی فایل های زیرنویس انگلیسی با حروف فارسی پیدا کنیم خیلی راحت میشه درستش کرد.

یعنی شما میگید که بازی رو زیرنویس کنیم ؟ :-/
اگه اینکار شدنی باشه که بسیار عالیه ، دوستانی که در این رابطه اطلاعات دارند بیان و توضیح بدن ممنون میشیم. b-)

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
یعنی شما میگید که بازی رو زیرنویس کنیم ؟ :-/
اگه اینکار شدنی باشه که بسیار عالیه ، دوستانی که در این رابطه اطلاعات دارند بیان و توضیح بدن ممنون میشیم. b-)
فکر نمیکنم شدنی باشه اگه میشد حتما تا حالا همچین چیزی میدیدیم...
1لطفی کن برای ترجمه و این ها خودت کارهارو پیگیری کن چون پیشنهاد خودته...

Last edited by a moderator:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر