Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
اين كه شيلتره!!
:-o:((
خب دیگه کلا سایت استیم شیلتره باید با ف.ش واردش بشید و روی Install Mafia II کلیک کنید بعد اگه استیم رو داشته باشید و یوزر هم داشته باشید بعد چند دقیقه پنجره استیم باز میشه و شروع به دانلود میکنه حجمش هم همش 1067 مگ بیشتر نیست که در مقایسه با سایر دمو ها عالیه!
سرعت دانلود من با نرم افزار IDM همیشه بین 60-110 کیلوبایت بر ثانیه هست اما الان سرعت دانلودم با استیم بین 15-35 هست(آی لعنت به این استیم) دوستان دیگری که دانلود میکنند اگه افت سرعت دارند خواهشا در این تاپیک مطرح کنند تا بفههم مشکل از اینترنت منه یا این بخاطر شلوغ بودنه استیمه؟

آخرین ویرایش:

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
مگه دمو واسه pc میاد؟

همه جا که خبر بود دمو فقط واسه ps3 و 360 میاد که!
اول قرار بود فقط روی کنسول ها بیاد اما بعد برای PC هم تایید شد اگه میخوای از لینک زیر دانلود کن:
http://store.steampowered.com/app/50280
من تا الان 150 مگش رو دانلود کردم.

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
من از صوب کله سحر بیدار تو نت بودم این رو دان کردم بچه ها از هر نظر فکر کنید خفنههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه.

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
من از صوب کله سحر بیدار تو نت بودم این رو دان کردم بچه ها از هر نظر فکر کنید خفنههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه.
خب بيشتر راجبش بگو!!
سيستمتون چيه؟؟
افت فريم ندارين؟؟؟;)

rainman_8506

کاربر سایت
Jan 7, 2008
379
نام
صادق
عکس بزار :(
من نظرم عوض شد دان نمیکنم این حس اشتیاق با نسخه بتا از بین نمیبرم 17 روز دیگه صبر میکنیم :d

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
من از صوب کله سحر بیدار تو نت بودم این رو دان کردم بچه ها از هر نظر فکر کنید خفنهههههههههههههههههههههه ههههههههههههههههههههههههه هههههههههههههه.
دوست عزیز ماشاا... چقدر سرعت نتت بالا هست من الان با سرعت 1 مگ 32 درصدش رو دانلود کردم.
خوش بحالت یه چندتا عکس بزار تا فیض ببریم.

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
عکس بزار :(
من نظرم عوض شد دان نمیکنم این حس اشتیاق با نسخه بتا از بین نمیبرم 17 روز دیگه صبر میکنیم :d

خب بيشتر راجبش بگو!!
سيستمتون چيه؟؟
افت فريم ندارين؟؟؟;)
بچه ها من خونه سیستمم قوی نیست ولی ضعیف اجرا میکنمش کارتم 4670 1ساعت دیگه میرم مغازه با سیستم انویدیام اونجا تستش میکنم از صب بیدار بودم این رو دان کنم بچه های بازار منتظرن...
سایتم بدین اگه کارم زود تموم بشه براتون عکس بزارم خدا وکیلی حرف نداره هرطور شده دان کنین اگه امتیازش دست من بود 10 میدادم.

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
دوست عزیز ماشاا... چقدر سرعت نتت بالا هست من الان با سرعت 1 مگ 32 درصدش رو دانلود کردم.
خوش بحالت یه چندتا عکس بزار تا فیض ببریم.
اخه 1از فامیلا 1 جا کار میکنه که تونسته با پارتی بازی 1 سرعت خفن بده به ما بیشتر نمیتونم بگم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر