Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
الان شما خودت هم فهمیدی چی گفتی؟؟؟
از کی تا حالا دوتا 9400 با هم کراس میشن ؟ منظورت sli بود؟؟؟
اومدی ابروشو درست کنی زدی چشمشم در آوردی

اول اینکه سعی کن وقتی داری تو یه جای عمومی حرف میزنی شعور دیگران رو با لحن توهین امیزت زیر سوال نبری چون درغیر این صورت این مسئله برا خودت صدق خواهد کرد! دوم اینکه همین فیزیک ناچیزی که داری دربارش حرف میزنی، انویدیا کلی روش مانور داده و اگه ویدیو مافیا رو تو این بخش ببینی متوجه این قضیه میشی که تا چه حد فیزیک این بازی رو pc و با کارت انویدیا با کارتهای ati یا کنسول تفاوت داره که نیازی هم به بحث نیست(دیدنیه!).تا حالا هم هر کسی که اون دمو رو دیده به شگفت اور بودنش اعتراف کرده. سومم اینکه این haokای که رو کارتای ati هست کجاست؟ چرا هیچ بازی ای نیست که مثل مافیا که داره رو فیزیک انویدیا مانور میده ، بیاد و رو فیزیک havok مانور بده تا همه کف کنن؟؟؟؟؟؟

جالبه ! :d آخه 9400 GT نه فیزیک ساپورت میکنه نه SLI !!!! :))

اینم مدرک
خیلی باحالین بابا خدایی نفمیدین مثال زدم حالا خوب گفتم مثلا . خیلی جالبه که سری 9000 های جدید انویدیا نه فیزیک دارن نه sli خدارو شکر هنوز 1انویدیا(قذیمی) دارم 8600 که کراس داره البته مهندسین نمیدونن که SLI و CrossFire دو نوع پرت هستند که البته کارشون 1سان بعضی ها اینو دارن بعضی ها اونو من در زیبا بودن و کار کردن این شرکت روی فیزیک بحثی نکردم بازیهایی هم که با havok کار کردن البته اینو بگم havok موتور پایه گیم و همه گیمرای قدیمی که نقل قولی برای این پست من نذاشتن میدونن تخریب توی havok مرگ نداره نمونه بازی: ساباتور (البته الان میگین ما که تخریب خفن دیدیم ولی ما ای بازی رو با 1 مدل gtx که یادم نیست شمارش چی بود ولی بالا بود با قیمت خدا تومن و 1 ati4670 که قیمتش 100 تومن بود تست کردیم با دو سیستم 1سان دوستم از ناراحتی که قیمت بالایی برای کارتش داده در تخریب سینمایی ریل تایم افت فریم داشت و ati که هیچ افتی نداشت از ناراحتی عصبی شده بود.)یا دارک سایدر و البته بازی بزرگ اسسین 2 و sc جدید که از تکنولوژی انریل و موتور پایه havok که امیدوارم متوجه شده باشین چی میگم یا هنوز نمیدونین اینا چیه که اگه یادتون باشه سم فیشر اول بازی 1نفرو تو wc خفت میکه اگه سر اون بدبختو به دست شویی زده باشین تخریب واقعیی و دردناک havok رو دیدین نمونه دیگه میتونم بازی فلش پوینت رو مثال بزنم که البته اون رو فقط حرفه ای ها میشناسن و تخریبشو تایید میکنن من هم مخالف انویدیا نیستم 1سیستم دارم خیلی قوی از انویدیا و 1 سیستم خیلی قوی ار ای تی آی من بازارم و فوشندم دارم میگم ati با قیمت پایین تر و گرافیک بهتر ی داره(مدل های هم مرز باز اشتباه نکنین لطفا) و این بازی ها که اکسرا با موتور انریل و فیزیک میاد تبلیغات برای انویدیاست نمونه بارزش مترو 2033 بود که برای تبلیغات کارت های جدید این شرکت و تحت فشار قرار دادن THQ که بازی RPG تبدیل به همونی شد که دیدین تو خیلی بازیها اولش انویدیا یا فیزیک هست ولی عیر از استکر(stakler که L بعد از K خونده نمیشه حالا باز گیر ندین) جدید که واقعا عنوان خوفی بود چند بار ati دیدین در صورتی که خیلی از بازیهایی که کردیم تحت ساپورت ati بوده نمونش: mw2
dragon age ,mass effect 2 , a vs p و.....
هرکسی که اینو نقض میکنه اخرین ورژن درایور ati رو بریزه بازیهای تحت فول ساپرت عکساشون میاد و حتما رید میش رو هم بخونه
حالا این همه گفتم من فروشندم این کل کل ها ati یا nvidia به نفع منه مقصر هم خودمم که فکر میکنم شما گیمر و خودمین مثل مشتری بهتون نگاه نمیکنم.
لطفا التماسن هرکی که میگه من چرت میگم من کوچیکشم اون درست میگه من چرت میگم دیگه پست بیهوده نذارین بذارین در مورد بازی بحث بشه.

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
خیلی باحالین بابا خدایی نفمیدین مثال زدم حالا خوب گفتم مثلا . خیلی جالبه که سری 9000 های جدید انویدیا نه فیزیک دارن نه sli خدارو شکر هنوز 1انویدیا(قذیمی) دارم 8600 که کراس داره البته مهندسین نمیدونن که SLI و CrossFire دو نوع پرت هستند که البته کارشون 1سان بعضی ها اینو دارن بعضی ها اونو من در زیبا بودن و کار کردن این شرکت روی فیزیک بحثی نکردم بازیهایی هم که با havok کار کردن البته اینو بگم havok موتور پایه گیم و همه گیمرای قدیمی که نقل قولی برای این پست من نذاشتن میدونن تخریب توی havok مرگ نداره نمونه بازی: ساباتور (البته الان میگین ما که تخریب خفن دیدیم ولی ما ای بازی رو با 1 مدل gtx که یادم نیست شمارش چی بود ولی بالا بود با قیمت خدا تومن و 1 ati4670 که قیمتش 100 تومن بود تست کردیم با دو سیستم 1سان دوستم از ناراحتی که قیمت بالایی برای کارتش داده در تخریب سینمایی ریل تایم افت فریم داشت و ati که هیچ افتی نداشت از ناراحتی عصبی شده بود.)یا دارک سایدر و البته بازی بزرگ اسسین 2 و sc جدید که از تکنولوژی انریل و موتور پایه havok که امیدوارم متوجه شده باشین چی میگم یا هنوز نمیدونین اینا چیه که اگه یادتون باشه سم فیشر اول بازی 1نفرو تو wc خفت میکه اگه سر اون بدبختو به دست شویی زده باشین تخریب واقعیی و دردناک havok رو دیدین نمونه دیگه میتونم بازی فلش پوینت رو مثال بزنم که البته اون رو فقط حرفه ای ها میشناسن و تخریبشو تایید میکنن من هم مخالف انویدیا نیستم 1سیستم دارم خیلی قوی از انویدیا و 1 سیستم خیلی قوی ار ای تی آی من بازارم و فوشندم دارم میگم ati با قیمت پایین تر و گرافیک بهتر ی داره(مدل های هم مرز باز اشتباه نکنین لطفا) و این بازی ها که اکسرا با موتور انریل و فیزیک میاد تبلیغات برای انویدیاست نمونه بارزش مترو 2033 بود که برای تبلیغات کارت های جدید این شرکت و تحت فشار قرار دادن THQ که بازی RPG تبدیل به همونی شد که دیدین تو خیلی بازیها اولش انویدیا یا فیزیک هست ولی عیر از استکر(stakler که L بعد از K خونده نمیشه حالا باز گیر ندین) جدید که واقعا عنوان خوفی بود چند بار ati دیدین در صورتی که خیلی از بازیهایی که کردیم تحت ساپورت ati بوده نمونش: mw2
هرکسی که اینو نقض میکنه اخرین ورژن درایور ati رو بریزه بازیهای تحت فول ساپرت عکساشون میاد و حتما رید میش رو هم بخونه
حالا این همه گفتم من فروشندم این کل کل ها ati یا nvidia به نفع منه مقصر هم خودمم که فکر میکنم شما گیمر و خودمین مثل مشتری بهتون نگاه نمیکنم.
لطفا التماسن هرکی که میگه من چرت میگم من کوچیکشم اون درست میگه من چرت میگم دیگه پست بیهوده نذارین بذارین در مورد بازی بحث بشه.
شما کم آوردی و حرف اشتباه زدی میتونی به راحتی اشتباهتو بپذیری! باور کن نیازی نیست این همه چرت و پرت بنویسی و پست کنی. چیزایی که خودتم یه کلمه‌شو نفهمی!

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
نه خداییش خودت فهمیدی چی گفتی؟؟!! یا اینکه به کل یادت رفت که پست اولت توش چی نوشته شده بود؟؟! خیلی فکر کردی تا یه بهونه گیر بیاری تا اشتباهات قبلیت رو بپوشونی نه؟ یعنی چی اینکه مثال زدم؟! اصلا همون مثالتم غلط بوده...
بعد این همه عنوان که physicx انویدیا ساپورت میکنه رو نمیبینی و اخرشم گیر میدی به metro2033 که فلان بوده و حالا فلان شده....(هر چند که هرچی هم که قبلا میخواست باشه، حالا یکی از بهترین عنوانها چه از لحاظ گرافیک و چه از گیمپلی و چه از لحاظ فیزیک شده) یا میخوای فیزیک havok رو به رخ بکش میگی که سم تو اون توالد سر یارو رو میزد به فلان جا اونجا میشکست پس فیزیکش فلانه و .... برو عمو ...

R@m!n

کاربر سایت
Jun 21, 2010
135
نام
رامین

میگم این چیزی که نوشتی جمله هاش رو از جایی کپی کردی به هم وصل کردی یا مغز یه انسان پشتشه،:-" خودت فهمیدی چی نوشتی یه بار بخونش البته بعید می دونم خودت هم بفهمی چی نوشتی:punish: در ضمن این استکر نیست استاکر هست:mrgreen:،آره فدات شم:hug:

GAMERSINA

کاربر سایت
Jun 17, 2010
540
نام
sina
نه خداییش خودت فهمیدی چی گفتی؟؟!! یا اینکه به کل یادت رفت که پست اولت توش چی نوشته شده بود؟؟! خیلی فکر کردی تا یه بهونه گیر بیاری تا اشتباهات قبلیت رو بپوشونی نه؟ یعنی چی اینکه مثال زدم؟! اصلا همون مثالتم غلط بوده...
بعد این همه عنوان که physicx انویدیا ساپورت میکنه رو نمیبینی و اخرشم گیر میدی به metro2033 که فلان بوده و حالا فلان شده....(هر چند که هرچی هم که قبلا میخواست باشه، حالا یکی از بهترین عنوانها چه از لحاظ گرافیک و چه از گیمپلی و چه از لحاظ فیزیک شده) یا میخوای فیزیک havok رو به رخ بکش میگی که سم تو اون توالد سر یارو رو میزد به فلان جا اونجا میشکست پس فیزیکش فلانه و .... برو عمو ...
حالا زياد گير نديد بهش:d:d
يه چيزي گفت حالا هم توش مونده!!=))
شايد خوابش ميومده يا نا خوش بوده!!!
بي خيال شيد:d
ولي انصافاً خودت ......................

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
اقایون مهندسین از این همه اطلاعات پر باری که دارین واقعا مستفیض شدم امروز حسابی با بچه های بازار خندیدیم شما که صحبت ادمو نمیفهمین من دیگه حرفی برای گفتن ندارم 1نفرم هنوز گیر روی مثال 9400 من بابا دمت گرم فرق مثال میدونی چیه؟اهان نمیدونی sli با cross چه فرقی داره میگم خوب بی کارین ایول حالا خوبه گفتم بحث رو بیخال شین خدارو شکر حرفم متوجه نمیشین.خوبه بحث کنسولی نداریم.
مهندسین اگه ناراحت نمیشن 1سر به این سایت بزنن:
http://www.havok.com/index.php?page=havok-physics
این هم سایت دوستم برای اینکه اطلاعات پر بارتونو بالا ببرین.اطلاعات 9400 هست که نه کراس داره نه sli نه فیزیک بنده هم میدونم ولی اون مثال بود.;) :
www.takrayan.ir
این سایت مقایسه فیزیک انویدیا با هاوک:
http://forums.nvidia.com/index.php?showtopic=147589&view=getlastpost
و
http://www.gamephys.com/tag/havok-physics/
فیلم ها:
http://www.youtube.com/watch?v=IJ0HNHO5Uik
در مورد stalker هم ببخشید انگلیسیش رو اشتباه نوشتم ولی فارسیش درسته اینم تلفظ:
stalker /stc:keir/N,V
شما فکر کن 2 تازه از سر کار اومدی خسته اطلاعات جدید در مورد مافیا 2 ببینی 1 مشت....... تحویل ما دادن به خدا اون زمان که کامپیتر داشتم همه فکر میکردن تلویزیون با ویدیو دارم کیسای فلاپی خور که زیر مانیتور میزاشتن یادش بخیر....
ولی دیگه تمومش کنین لطفا من بازم شعر ببینم جواب نمیدم.

R@m!n

کاربر سایت
Jun 21, 2010
135
نام
رامین
باز اومدی خالی ببندی یعنی ما قدیمی هستیم و زمانی که من کامپیوتر داشتم بقیه اصلا نمی فهمیدن کامپیوتر چیه؟!!!;;) خسته نباشی واقعا. اون stalker هم Lش خونده نمیشه بقیه حرفاش خونده می شن جیگر :D

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
سیستم مورد نیاز این بازیو این سایت اعلام کرده من که فکر نمیکنم درست باشه این بازی به این بزرگی همینو میخواد؟
http://www.vgrequirements.info/mafia-2-pc/
100% Fake

تا الان هزار تا سایت برای این بازی سیستم اعلام کردن ولی هیچکدوم صحت ندارن ، همین الان توی فروم 2K پرسیدم گفتن سیستم مورد نیاز بازی از طرف 2K به هیچ وجه اعلام نشده.
اگر هم نگران هستید که بازی روی سیستمتون اجرا نشه یا خوب اجرا نشه 2K فکر اونجا رو هم کرده یه ماه دیگه که نسخه دموی بازی اومد میتونید امتحان کنید;)

vahid_ba

کاربر سایت
May 25, 2008
3,141
اگه تو خط دومت منظورت حرفه منه که باید بگم فکر نکنم همچین اتفاقی افتاده باشه.
چون با تستی که من انجام دادم یه 4هسته ای quad بهتر از یه 2هسته ای due تو GTA فریم میده.
کارت گرافیک 260GTX فکر کنم رو حالت متوسط یه کم افت فریم داشته باشه البته بازم میشه باهاش این بازی رو انجام داد(بازم میگم به شدت به CPU ربط دارن این جور بازیا.من با 275GTX و CPU E8400 تو GTA همه چی فول فقط draw distance رو 35 افت فریم دارم(ولی با یه quad به جای E8400...). این بازیم دسته کمی از GTA نداره )

خب این تابلوئه که بازی با cpu 2x بهتر از 4x جواب نمیده

دیگه cpu 2x رو اصلا ادم حساب نمیکنیم و دربارش بحث نمیکنیم:d

چون 20 درصد قدرت 260 رو نمیتونه استفاده کنه
-----------

کلا کسی که pc gamer باشه سیستمش خیلی بالاتر از این حرفاس و مطمئنا میتونه به راحتی روی high end بازی کنه
-----------------------------------

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
خب این تابلوئه که بازی با cpu 2x بهتر از 4x جواب نمیده

دیگه cpu 2x رو اصلا ادم حساب نمیکنیم و دربارش بحث نمیکنیم:d

چون 20 درصد قدرت 260 رو نمیتونه استفاده کنه
-----------

کلا کسی که pc gamer باشه سیستمش خیلی بالاتر از این حرفاس و مطمئنا میتونه به راحتی روی high end بازی کنه
-----------------------------------
مطمئنن هرچی هم خرج PC کنی باز کم کردی- !:D من که صبر میکنم تا عرضه بازی -شاید به جای یه لب تاب برم یه 480 -Nvidiaبگیرم-کلا PC گیمر بودن -به جز زجر و خرج پول اضافه چیز خاصی نداره:D :D

خیلی از اینایی که ادعای PC -gamer میکنن 4 گیگ رم باس 800 دارن - و یه CPU 2 هسته ای-تو همین سایت یه امار بگیری -اکثر سیستم ها تخیلیه حتی روی نرمال هم بهینه اجرا نمیشه:D چه برسه به High و high end -همرو با خودت یکی نکن:D

پ.ن:منم سیستم بستم قصدم گرافیک و PC-gameing نبود- بیشتر برای کارهای شخصیم بستم-ولی اینجور بازی ها ادم رو وسوسه میکنه(که ما ادم نیستیم ،اگه وسوسه اینا بشیم:D)

Medusa

کاربر سایت
Jul 6, 2008
2,731
نام
Javad
چیه این PC هر چی خرجش میکنی تمومی نداره !!! ولی ارزشش رو داره خدائیش با موس و کیبرد بازی یه چیز دیگست !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر