Mafia II | PC | پست اول تاپیک خوانده شود

حدود 300 تا پست از تاپیک منتقل شد به اینجا. هرگونه پستی در مورد کرک , نصب بازی , دیسک بازی و مشکلات اون میخواین بزنین , به این تاپیک مراجعه کنین. دفعه بعد که همچین پست هایی توی تاپیک اصلی مافیا ببینم برخورد میکنم.
در ضمن برای توضیح در مورد داستان و شخصیت ها و پایان و هرچیزی که باعث لو رفتن داستان میشه , از تگ اسپویلر
spoiler.gif
استفاده کنین.

با تشکر

بالاخره پس از مدتها قرارداد ساخت این بازی بسته شد امیدوارم که زودتر ساخته شود این هم لینکهاش

http://www.2kgames.com/mafia2/

http://www.2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Last edited by a moderator:

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
خیلی عجیبه من هر کاری می کنم این steam خودشو نمیتونه update کنه !اخرشم ارور میده وصل شو به نت بعد اپ کن !
نمیدونین مشکل از کجاست؟

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
نه شوخی نیست !تا اونجایی که من میدونم گربه تو بازی هستش ! موش رو نمیدونم :d
بابا یکی سوال بالارو جواب بده
من که ندیدم یعنی نیست بچه هارو سر کار نذار...=))
نسخه استیمی که داری هک شدس به خاطر این اپ نمیشه.
نسخه سالم رو باید دان کنی.

آخرین ویرایش:

leon-scot

کاربر سایت
Oct 16, 2007
214
سلام.
انصافا جز تحسین نمیشه به این فوق بازی گفت.....................واقعا موی تن ادم سیخ میشه.......از هر چیه این بازی بگی کم گفتی..............اول از داخل شدن سریع و بی در دسر به بازی تا اخرش..........دموش که ما رو این طور کرد وای به حال خود بازی.....;;)
دوستان یک سوال داشتم...............من بازی رو بدون فیزیک و در حالت نرم با 50 fps اجرا میکنم............دیشب هم اون اپدیت رو اینستال کردم............ولی تاثیری نداشت..
به نظر شما بهتره که اینستال کردم یا بهتر بود این کار رو نمیکردم...........چون تو یه سایت المانی خوندم به همه توصیه میشه(اعم از کسانی که بدون فیزیک بازی میکنند)
کسی اینستال کرده؟
ممنون

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
سلام.
انصافا جز تحسین نمیشه به این فوق بازی گفت.....................واقعا موی تن ادم سیخ میشه.......از هر چیه این بازی بگی کم گفتی..............اول از داخل شدن سریع و بی در دسر به بازی تا اخرش..........دموش که ما رو این طور کرد وای به حال خود بازی.....;;)
دوستان یک سوال داشتم...............من بازی رو بدون فیزیک و در حالت نرم با 50 fps اجرا میکنم............دیشب هم اون اپدیت رو اینستال کردم............ولی تاثیری نداشت..
به نظر شما بهتره که اینستال کردم یا بهتر بود این کار رو نمیکردم...........چون تو یه سایت المانی خوندم به همه توصیه میشه(اعم از کسانی که بدون فیزیک بازی میکنند)
کسی اینستال کرده؟
ممنون
اون اپذیت برای فیزیک هستش و مشکلی برای شما ایجاد نمیکنه.

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
از خود سایت steam گرفتم , یعنی همونم هک شده هستش؟
اگه از خود سایت دان کردی پس 2 دلیل کلا میتونه داشته باشه اونم اینکه یا adsl که داری استفاده میکنه چون سایت هیلتره نمیتونه اپ کنه یا اینکه نسخه windos که داری استفاده میکنی خیلی داعونه و از اوناس که خیلی ناجور کرک شده....
که فکنم اولی باشه.

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
آخرین ویرایش:

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
من ندیدم حالا نمیخواست شما هم مشرو نقل کنی همون 2 رو میزاشتی بس بود ولی من 2بار بازیو تموم کردم اما ندیدم شاید باشه...
یعنی وقتی azmac میگه حتما هست.

منم ندیدم خدایی شو بخوای :d
درضمن ویرایش شد .;)

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
منم ندیدم خدایی شو بخوای :d
درضمن ویرایش شد .;)

موقعی که میگم موش و گربه و....هست یعنی هست:dالبته تو دمو فقط پرنده دیدم اما صد در صد تو نسخه ی اصلی این حیوون های عزیز تشریف دارن.
در مورد تصویر سوم شاید با خودتون بگید که اون چیزی رو که من نشون دادم شبیه جونوری نیست اما اگه ویدئو رو ببینید متوجه میشد که این حیوون شیطون چطوری از دستتون فرار میکنه.(فعلا هرچه تو ارشیوم گشتم عکس گربه رو ندیدم!!)

Lyjloj1281613297.jpg

5FyKAS1281613368.jpg

Oa9jZO1281613444.jpg

aydingta

کاربر سایت
May 30, 2006
541
نام
ایدین
حالا وجود گربه یا حیوون زیاد مهم نیست ولی منم تو تریلر بازی گربه رو دیدم که با حالت خاصی داشت شیطونی می کرد :baby:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر