LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

ehsan_kabiri

کاربر سایت
Aug 9, 2012
10
سلام به همه عزیزان
اخیرا xbox خریدم پس حتما lt3 هست.
بازی spec ops THE LINE را گرفتم.2500 تومان. پس 97 درصد هست. داشبوردم را به 2.0.14719 اپدیت کرد.
بازی نصب شد. داشتم تو منو ها واسه تنظیمات میچرخیدم و چند بار هم موقع لودینگ بازی ارور میده "
Failed to autorize disc

حالا میخام بدونم عیب ار دیسک هست یا اینکه چون 97 درصد رایت شده؟
اگه بازیهای 97 درصد با داشبورد جدید حتما باید نصب بشن، و اگه با داشبورد جدید بازی 97 درصد جواب نمیده، اصلا چرا 97 رایت میکنن و میفروشن؟؟

با سپاس فراوان

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
سلام به همه عزیزان
بازی spec ops THE LINE را گرفتم.2500 تومان. پس 97 درصد هست. داشبوردم را به 2.0.14719 اپدیت کرد.
بازی نصب شد. داشتم تو منو ها واسه تنظیمات میچرخیدم و چند بار هم موقع لودینگ بازی ارور میده "
Failed to autorize disc

اگه بازیهای 97 درصد با داشبورد جدید حتما باید نصب بشن، و اگه با داشبورد جدید بازی 97 درصد جواب نمیده، اصلا چرا 97 رایت میکنن و میفروشن؟؟

با سپاس فراوان

ایراد که از 97% بودنه بازیه!
اینکه میفروشن هم چون برنرمکس باید رو دیسک بهتر رایت بشه! رایتش با سرعت پایین باشه! احتمال سوختن دیسک بیشتره! کلآ یکم دنگ و فنگ داره!
اونام راه راحت رو انتخاب میکنن! بعد کسایی هم که نمیخوان نصب کنن 97% میخرن خوب!

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
سلام به همه عزیزان
Failed to autorize disc

با سپاس فراوان
کسی نگفته حتما باید نصب بشن.شما بازیرو از رو هارد پاک کن درست میشه یبا به این تاپیک بروhttp://forum.bazicenter.com/thread64561/

outlaw

کاربر سایت
Oct 19, 2007
386
نام
محمد
سلام درایو دستگاه من هیتاچی هست اخرین بازی هایم که بازی کردم اگه درست یادم باشه fable 3 و batman arkham asylum و این چیزا بود اون موقع ها که هیچوقت نیاز به نصبFirmware و Update این چیزا نداشتم
امروز بعد این یکی 2 سال xbox رو کشیدم بیرون رفتم darksiders 2 رو گرفتم
میگه قبل بازی باید update کنید حالا uipdate رو دارم dl میکنم میخاستم بدونم بعد از این Update مشکلی برای دستگام پیش میاد یا نه؟ مثلا جوری شه که حتی بازی های قدیمی هم نتونم بازی کنم...
] دستگا هم خیلی وقت که بن شده... از روز اول هم که گرفتم که میشه حدود 4 سال پیش یک بار هم firmware چیزی نصب نکردم

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
سلام درایو دستگاه من هیتاچی هست اخرین بازی هایم که بازی کردم اگه درست یادم باشه fable 3 و batman arkham asylum و این چیزا بود اون موقع ها که هیچوقت نیاز به نصبFirmware و Update این چیزا نداشتم
میگه قبل بازی باید update کنید حالا uipdate رو دارم dl میکنم میخاستم بدونم بعد از این Update مشکلی برای دستگام پیش میاد یا نه؟ مثلا جوری شه که حتی بازی های قدیمی هم نتونم بازی کنم...
] دستگا هم خیلی وقت که بن شده... از روز اول هم که گرفتم که میشه حدود 4 سال پیش یک بار هم firmware چیزی نصب نکردم

والا تا تاونجا که من میدونم! این update برا داشبورده! ولی شما باید بری L.T3 هم بریزی!
حالا دوستان بهتر راهنمایی میکنن!

sms.moosavi

کاربر سایت
Sep 9, 2010
1,808
نام
سید محمد موسوی
باید بدی واست LT3 بریزن.

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
LT3 دارم و بازی اسلیپن داگس رو خریدم.روی هارد نصب نمیشد و در بازی گیر میکرد و لادینگ نمیکرد.بعد فهمیدم مشکل از سی دی هست .سی دی رو عوض کردم بازی به خوبی اجرا میشد و گیر نمیکرد ولی دوباره روی هارد نصب نمیشه.
چرا روی هارد نمیره؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
LT3 دارم و بازی اسلیپن داگس رو خریدم.روی هارد نصب نمیشد و در بازی گیر میکرد و لادینگ نمیکرد.بعد فهمیدم مشکل از سی دی هست .سی دی رو عوض کردم بازی به خوبی اجرا میشد و گیر نمیکرد ولی دوباره روی هارد نصب نمیشه.
چرا روی هارد نمیره؟
برای منم بعضی از بازیهام اینطوری میشد مثل spider man بعد که من یکم مراحل بالاتر رفتم دیسکش ارور میداد و دیسکو عوض کردم.فکر کنم دیسکت بازم مشکل داشته باشه.البته از لنز دستگاه هم میتونه باشه

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
برای منم بعضی از بازیهام اینطوری میشد مثل spider man بعد که من یکم مراحل بالاتر رفتم دیسکش ارور میداد و دیسکو عوض کردم.فکر کنم دیسکت بازم مشکل داشته باشه.البته از لنز دستگاه هم میتونه باشه
بعضی وقتها هم که تو درایو دیسکی نیست وقتی میزنی که بیاد بیرون .نمیاد بیرون باید اینقدر بزنی تا بیاد بیرون

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
بعضی وقتها هم که تو درایو دیسکی نیست وقتی میزنی که بیاد بیرون .نمیاد بیرون باید اینقدر بزنی تا بیاد بیرون

این به خاطر اینه که درایوتون یه مدت زیاد کار کرده و گرد و خاک گرفته . بهتره همیشه یه دیسک بزاری تو درایو بمونه که نزنی تو سر کنسول .

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651

چرا میزنی سرش درایوت آیسب میبینه کنسول رو از حالت عمودی به افقی تغییر بده راحت درایو در بیار به همین راحتی

اقا هیچ بازی روی هارد نصب نمیشه.ال تی 3 هم دارم.
مینویسه نمیتونه دیسک رو بخونه و از این حرفا
بازی های شما بصورت 97% درصد رایت شده که رو هارد نمیشه ریخت اینجور بازیارو و تو محیط آنلاین هم احتمال بن شدن وجود داره
باید بازی های برنر مکس که 100% رایت شدن بگیرین که قیمتش بالاتره و حتی 2 برابرم هست ولی خیالت از لایو و نصب و اینا راحته

OFW

کاربر سایت
May 13, 2011
634
چرا میزنی سرش درایوت آیسب میبینه کنسول رو از حالت عمودی به افقی تغییر بده راحت درایو در بیار به همین راحتی

اره تغییر حالت عمودی به افقی و برعکس هم برای بعضی وقت ها جواب میده ولی بهتره همیشه یه دیسک روی کنسول باشه که راحتتر در بیاد .

shgh

کاربر سایت
Nov 17, 2010
7
کمکککککککک!!!!!

اقا لطفا یکی به من بگه چکار کنم....لطفا واضح و کامل بگین چون هیچی نمیدونم
من lt2 دارم با داشبورد 13599
وقتی cod black ops میزارم میگه not supporrt
چکار کنم اجرا شه...فقط لطفا کامل بگین مرسی

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,478
اقا لطفا یکی به من بگه چکار کنم....لطفا واضح و کامل بگین چون هیچی نمیدونم
من lt2 دارم با داشبورد 13599
وقتی cod black ops میزارم میگه not supporrt
چکار کنم اجرا شه...فقط لطفا کامل بگین مرسی

باید به ال تی 2 پچ کنید.آموزشش تو تاپیک آموزش های ایکس باکس 360 هست.

ارسال شده از GT-S5670 با استفاده از تپاتالک 2

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر