LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

Theo

کاربر سایت
Sep 3, 2011
55
نام
حــمــیــد رضـــا
ســلام بــه هــمـه دوســتـان و اســاتیــد مـحــترم و بــازی خــور♥ ! :d

(اول از هــمــه بــگــم مــن کــل پــسـت هــای ایـن تـاپیــک رو خــونــدم و بــه جــواب خــیلــی از ســوال هــام رســیــدم ولــی هـنــوز چــنـد تـاشــون بــاقـی مــونــده ! پــس خــواهشــا مــهـربــون بـاشیــن بــا مــن !
:d)

اگــه مــمــکــنــه یـکــی از دوســتــان راهــنــمـایـــی ام کــنــه ‍!
l-)
مــن آپــدیــت دشــبــردم 13599 ! :d و LT2 هــست:-s !!!
واســه اجــرای بــازی هــای جــدیــد کـه آپــدیــت داشــبــرد هــمــراهــشــون هـست بـایــد چـــه کــار کــنــم دقــیــقــا ؟!

و ســوال دیــگــه ایــن کــه جــریــان ایــن Burner Max چــی هــست ؟! چــه نـوع DVD هـایــی چــنـیـن قــابـلــیــتــی رو پــشــتیــبـانــی میــکــنــن ؟! و ایـن کــه قــیـمــت این DVD هـا تـو بــازار ایــران چــنــد تــومن هـست ( اصــلا گــیــر مـیــاد ) ؟!
:-/

بــا ایــن روش ( LT3 + آپـدیــت دشــبــرد بــه آخــریــن ورژن + استــفــاده از روش Burner Max بـه راحــتــی میــشــه بــه لایــو وصــل شــد ؟!؟!
:-b

و ایــن کـه بــه نـظـرتــون ایــکــس بـاکــس رو JTAG بــه روش RGH کــنــم یــا بــا اســتفــاده از روش بــالا یــعــنــی ( LT3 + آپـدیــت دشــبــرد بــه آخــریــن ورژن + استــفــاده از روش Burner Max ) ؟؟؟!!!
:-/

کــدوم روش بـه صــرفــه تـر هــست ؟!

مــمــنــون میــشـم اگـه اســاتیـد و بــازی خــور هـای مــحــتـرم ســایــت جــواب ســوالاتــم رو بــدن ♥♥♥
o:-)
بـا تـشــکــر ♥
حــمیــدرضــــا
:x

آخرین ویرایش:

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
راه حل برای محروم نشدن از لایو بعد از ابدیت داشبورد توسط بازهای جدید
همونطور که در صحفه 4 توضیح دادم اگر شما LT2 داشته باشید و ابدیتهای جدید به کنسول بزنید DAE با ابدیت جدید سازگار شده و بعد از زدن LT3 اگه به لایو وصل بشید کنسولتون بن میشه...چرا؟ این ابدیت مطعلق به lt3 ووقتی که شما ابدیت روی کنسولی که lt2 هست بزنید dae با ابدیتی که مطعلق به lt3 هست سازگار میشه و دیگه نمیتونید بعد از زدن lt3 به لایو وصل بشیدچرا؟چون شما ابدیت lt3 قبلا با dae سازگار کردید وباید منتظر lt4 بمونید

دوستان عزیزی که خوششون از LT3 نمیاد و فقط میخوان بازیهای جدیدو با LT2 بازی کنن یک راه حل بهشون میگم که هم از لایو محروم نشن و هم بتونن از بازی لذت ببرن که 100درصد جواب داده و خودم تست کردم
ابتدا شما داشبورد را اصلا با بازیهای جدید ابدیت نفرمایید
اگه داشبورد شما 13599 و 13604 هست
1-ابتدا LT3 به کنسول زده و سپس یا از طریق لایو یا اتصال USB داشبورد را ابدیت کرده
2-یک بازی جدید در هارد کنسول مثلا GAME OF TRONES که ابدیت 14719 داره از دیسک برن مکسش تو هارد نصب کرده و سپس بازی را اجرا کنید
3-دوباره کنسول راباز کرده و مجددا LT2.0 به کنسول زده وبا خیال راحت هم از لایو محروم نمیشید و هم از بازیهای جدید لذت میبرید
4-هرموقع هم که از LT2 خسته شدید میتونید LT3 به کنسول زده وهم لایو داشته باشید هم عشق کنید
امیدوارم که لذت ببرید

Sampler

کاربر سایت
Nov 30, 2008
1,656
نام
محمد
دوستان

من التی 2 دارم
از لایو آپدیت کردم به 14719

الان Sniper 2 که XGD2 هم هست رو رایت کردم بدون پچ کردن و این چیزا.... ولی بعد از دموهای اولیه میاد بیرون میگه Disc is Unreadable
روی هارد هم نصب نمیشه....

الان مشکل این پچه نشدن برای التی 2 یه ؟
مگه بازهای XGD2 هم باید پچ بشن ؟

پ.ن :مشکل از رایتش بود...دوباره رایت کردم درست شد.....

آخرین ویرایش:

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
از دیسک برنز مکس 100% باید استفاده کنید که قیمتی مغادل 6 تا 7 هزار تومان داره...

نسخه ای که در اختیار دارید رایت 97% هست و در بعضی از قسمتهای بازی با ارور مواجه میشید....

برای اجرای بازی بهتره دستگاه اپدیت LT3 باشه...

هم بازی رایت برنرمکس و هم دستگاهم ال تی 3 هست اما بازم کار نمیکنه چرا؟؟؟؟!!!!!!!!!!

sirwan

کاربر سایت
Apr 4, 2010
223
نام
ssss
با سلام خدمت دوستان .خبری خوب برای اونای که نمی خوان بازی گرونBurner MAXرو تهیه کنند و بازی رو روی هارد اجرا کنند...

روش اجرا

1.اول دیسک 1 بازی Max Payneرو نصب کنید.

2.الان دیسک 2 بازی Max Payne رو داخل دستگاه گذاشته و بازی رو اجرا کنید.

3.بعد از تنظیمات اولیه بازی/بازی از شما میخواد که دیسک 1 رو بذارید وشما تنها کاری که باید بکنید اینه که دکمه اجکت کنسول رو زده و دیسک 1 روبذارید .

4.از بازی نصب شده و بدون افت فریم و.......... لذت ببرید..

5.برای اجرای دیسک 2 هم همین مراحل رو انجام بدید البته بلعکس ..

برای بازی های دیگه که دو تا دیسک هستش امتحان کنید اونام همینجوری هستند.

کشفیات:خودم:)

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
با سلام خدمت دوستان .خبری خوب برای اونای که نمی خوان بازی گرونBurner MAXرو تهیه کنند و بازی رو روی هارد اجرا کنند...

روش اجرا

3.بعد از تنظیمات اولیه بازی/بازی از شما میخواد که دیسک 1 رو بذارید وشما تنها کاری که باید بکنید اینه که دکمه اجکت کنسول رو زده و دیسک 1 روبذارید .

بازیهای تک دی وی دی چی ؟

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
به غیر از fifa street & ssx دیگه چه بازی هایی رو میتونم بگیرم بعد رو L.T3 هم اجرا بشه؟؟
تمام بازی های xgd 2 راحت اجرا میشه(به جزsniper eliteکه نیاز به آپدیت داره) که آخرین اون ها شامل silent hill down pour و mortal kombat:komplete edition هست.

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
آقا قضیه چیه ؟! من Batman AC که XGD3 هست رو راحت رو LT2 اجرا کردم؛ ولی مکس پین نمیشه !
الان موندم این GR Future Soldier رو بگیرم یا نه

enigmaarch

کاربر سایت
Dec 26, 2011
13
1-بعد از آپدیت به lt3 ، بازی های قدیمی xgd2 که داشتم اجرا میشن یا باید دوباره بخرمشون؟
2-بعد از آپدیت به lt3 ، اگه بازی های xgd2 قدیمی اجرا میشن ، رو هارد هم قابل کپی هستن یا فقط باید از رو دیسک اجراشون کنم؟
3-یه سوال دیگه اینکه pes 2012 رو باید دوباره بخرم واسه lt3 یا xgd2 هست و همینی که دارم رو میتونم بازی کنم.
4-اگه دوستان لطف کنن یه لینک از لیست کل بازی هایی که نیاز به برنرمکس دارن تا رو lt3 اجرا بشن و تا حالا ریلیز شدن رو بزارن

m6788

کاربر سایت
May 29, 2009
331
نام
ام ام
سلام دوستان لطفا منو راهنماییم کنید
من الان ال تی 2 + 13599 رو کنسولم هست و میخوامم ببینم بعد آپدیت به ال تی 3 و 14719 چه اتفاقاتی میافته که سوالام اینان.اینم بگم اصلا اهل لایو نیستم
گروه اول = xgd2
گروه دوم = xgd3
گروه سوم = ap25
1-تمام بازیا جزو این سه گروه هستن؟
2-لطفا لیست بازیای xgd3 و ap25 رو بزارین.
3-بازیای xgd2 که قبلا رو ال تی 2 بازی میکردم(97%) با ال تی3 و از روی هارد اجرا میشن؟
4-بعد آپدیت به Lt3 و 14719 بازیایی xgd3 و ap25 که قبلا روی ال تی 2 اجرا میکردم و 97% بودن دیگه اجرا نمیشن؟
5- بازیای xgd3 و
ap25 رو اگه پچ lt3 شون رو بگیرم ولی نسخه 97% رایت باشن دستگاه اونا رو اجرا میکنه؟ از روی هارد اجرا میشن؟
6- برای منی که آفلاین بازم تهیه نسخه برنر مکس بازیای xgd2 کار عاقلانه ای هست یا نه؟

Nike-90

کاربر سایت
Aug 30, 2008
987
نام
محسن

روش اجرا

دوستان کسی این روش رو تست کرده؟ دیسکه ایشون برنر مکس نبوده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر