LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
دوستانی که مثل خودم هنوز LT2 دارند و میخوان بازی اسنایپر 2 و مکس پین 3 را بازی کنن چه بخوان چه نخوان باید این دشبورد 14719 رو نصب کنند تا بتونن این دو بازی را اجرا کنند...

وقتی اپدیت دشبورد را نصب کنید به هیچ وجه بازیهای قبلیه LT2 از روی هارد اجرا نمیشند و اگر اجرا هم بشند یه کم که بگذره با ارور مواجه میشید....

بازیهایی که برای LT2 به صورت پچ شده اجرا میشه فقط از روی دیسک قابل اجراست و نه از روی هارد دستگاه....

باید کم کم قبول کنیم که برای این دو بازی و کلا برای بازیهای آینده اجبارا باید LT3 بریزیم چون اگر غیر از این باشه دیگه هارد دستگاه برای اجرای بازیها معنی نمیده و مجبورید همه بازیها را از روی دیسک اجرا کنید...

پس دیگه اینقدر سوال نکنید که بریزم یا نریزم یا چه اتفاقی میوفته... چون جواب همه سوالات در همین پستی که دادم واضح و مشخصه...

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
دوستانی که مثل خودم هنوز LT2 دارند و میخوان بازی اسنایپر 2 و مکس پین 3 را بازی کنن چه بخوان چه نخوان باید این دشبورد 14719 رو نصب کنند تا بتونن این دو بازی را اجرا کنند...

وقتی اپدیت دشبورد را نصب کنید به هیچ وجه بازیهای قبلیه LT2 از روی هارد اجرا نمیشند و اگر اجرا هم بشند یه کم که بگذره با ارور مواجه میشید....

بازیهایی که برای LT2 به صورت پچ شده اجرا میشه فقط از روی دیسک قابل اجراست و نه از روی هارد دستگاه....

باید کم کم قبول کنیم که برای این دو بازی و کلا برای بازیهای آینده اجبارا باید LT3 بریزیم چون اگر غیر از این باشه دیگه هارد دستگاه برای اجرای بازیها معنی نمیده و مجبورید همه بازیها را از روی دیسک اجرا کنید...

پس دیگه اینقدر سوال نکنید که بریزم یا نریزم یا چه اتفاقی میوفته... چون جواب همه سوالات در همین پستی که دادم واضح و مشخصه...

محمد جان شما چرا حرفهات اینقدر ضد و نقیضه؟
اول اومدی گفتی که بعد از آپدیت داشبورد از روی دیسک Sniper Elite V2 تونستی بازی Forza 4 رو هم از روی هارد و بدون Title Update اجرا کنی.بعدش اومدی گفتی که Max Payne 3 رو هم تونستی برای LT 2.0 پچ و اجرا کنی.
حالا جریان چیه که میگی بعد از آپدیت داشبورد بازیها دیگه از روی هارد اجرا نمیشن و مجبوریم LT 3.0 بریزیم؟؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
محمد جان شما چرا حرفهات اینقدر ضد و نقیضه؟
اول اومدی گفتی که بعد از آپدیت داشبورد از روی دیسک Sniper Elite V2 تونستی بازی Forza 4 رو هم از روی هارد و بدون Title Update اجرا کنی.بعدش اومدی گفتی که Max Payne 3 رو هم تونستی برای LT 2.0 پچ و اجرا کنی.
حالا جریان چیه که میگی بعد از آپدیت داشبورد بازیها دیگه از روی هارد اجرا نمیشن و مجبوریم LT 3.0 بریزیم؟؟

هنوزم سر حرفم هستم و همه این بازیهایی که گفتید بر روی دستگاه من اجرا میشه و مشکلی نداره....

ولی من خودم با این روشهایی که ذکر کردم دستگاه دوستمو اپدیت کردم ولی نمیدونم چرا بازیهای LT2 از روی هارد اجرا نمیشند و فقط از روی سی دی اجرا میشند؟؟!!

به همین دلیل هم توضیحات نهایی را عرض کردم که هیچ شک و شبه ای این وسط نباشه....

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
هنوزم سر حرفم هستم و همه این بازیهایی که گفتید بر روی دستگاه من اجرا میشه و مشکلی نداره....

ولی من خودم با این روشهایی که ذکر کردم دستگاه دوستمو اپدیت کردم ولی نمیدونم چرا بازیهای LT2 از روی هارد اجرا نمیشند و فقط از روی سی دی اجرا میشند؟؟!!

به همین دلیل هم توضیحات نهایی را عرض کردم که هیچ شک و شبه ای این وسط نباشه....

میتونم بپرسم کنسول دوست شما چه مدلی و با چه مشخصاتی بوده؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
میتونم بپرسم کنسول دوست شما چه مدلی و با چه مشخصاتی بوده؟

این عکس ایکس باکسی هست که سفارشی برای من آوردن که نمیدونم تو ایران وجود داشته باشه یا نه :

NW27491.jpg

مدل 250 گیگ اسلیم از سری HALO Reach دارای مادربورد جاسپر و درایو LITEON به همراه دو دسته اورجینال بر روی کنسول و یک بازی اورجینال Halo reach ...

در ضمن دستگاه را خودم شخصا هک کردم ....

Arch Enemy

کاربر سایت
Nov 8, 2011
52
نام
ShayaN AriyanA
من که ديگه گيج شدم:d خيلی سخته 20 - 25 تا بازی دانلود کردم رايت کردم خيلی بد میشه آپديت کنم فقط از رو ديسک اجرا بشن ، دوستان يه سؤال من چطور ميتونم ال تی 3 بريزم لينک تاپيکش رو ميديد؟ و اگه 3 بريزم دوباره ميتونم برگردم به ال تی 2 ؟ چون نه حوصلش رو دارم برم توپخونه نه هزينه آپديتو خريدن dvd های برنرمکس.راستی بنظرم بهتر برای هميشه يه خرج زياد بکنيم و جيتگ کنيم که ديگه از اين آپديت ها راحت شيم :(

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
من که ديگه گيج شدم:d خيلی سخته 20 - 25 تا بازی دانلود کردم رايت کردم خيلی بد میشه آپديت کنم فقط از رو ديسک اجرا بشن ، دوستان يه سؤال من چطور ميتونم ال تی 3 بريزم لينک تاپيکش رو ميديد؟ و اگه 3 بريزم دوباره ميتونم برگردم به ال تی 2 ؟ چون نه حوصلش رو دارم برم توپخونه نه هزينه آپديتو خريدن dvd های برنرمکس.راستی بنظرم بهتر برای هميشه يه خرج زياد بکنيم و جيتگ کنيم که ديگه از اين آپديت ها راحت شيم :(

شما اگه بخوای برای اجرای بازیهای جدید مثل Max Payne 3 و Sniper Elite V2 و بازیهایی که در آینده میان LT3.0 بریزید،مجبورید که داشبورد جدید رو هم نصب کنید و بنابراین دیگه نمی تونید به LT 2.0 برگردید.پیشنهاد من اینه که یکبار برای همیشه LT 3.0 بریزید و خیال خودتون رو راحت کنید.منم تصمیم به انجام همین کار دارم.:D
اگه کنسول شما از نوع Fat هست برای ریختن LT 3.0 از آموزش زیر که برای LT 2.0 هست استفاده کنید فقط به جای فایل نصبی LT 2.0 از فایل LT 3.0 استفاده کنید:

دانلود آموزش کامل و تصویری آپدیت درایورهای LiteOn فت به LT+2 حتی برای مبتدی ها

برای دانلود نرم افزار های مورد نیاز به تایپک زیر برید:

عرضه فیرمور iXtreme LT+ v3.0 و سوالات پیرامون آن (آپدیت Slim Liteons)

اگه کنسولتون Slim هست من پیشنهاد می کنم اگه مبتدی هستید بدید بیرون براتون این کار رو انجام بدن و ریسکش رو قبول نکنید.

در ضمن Jtag کردن هم معایب خاص خودشو داره.ممکنه با Jtag کردن در حین بازی با باگ های نرم افزاری عجیب و غریبی روبرو بشید،بازیهای Arcade و DLC ها رو باید شخصاً دانلود کنید که اون هم سختی های خاص خودشو داره و در ضمن قید لایو رو هم باید به کلی بزنید.

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
این عکس ایکس باکسی هست که سفارشی برای من آوردن که نمیدونم تو ایران وجود داشته باشه یا نه :

NW27491.jpg

مدل 250 گیگ اسلیم از سری HALO Reach دارای مادربورد جاسپر و درایو LITEON به همراه دو دسته اورجینال بر روی کنسول و یک بازی اورجینال Halo reach ...

در ضمن دستگاه را خودم شخصا هک کردم ....

شما چطوری هکش کرید زمانی که نمی تونید اسم درست مادربردش رو بگید

این مدل داخل ایران هم هست فقط قیمتش نجومی هست

( Layken )

عضو تحریریه
Nov 29, 2009
3,155
نام
حامد
دوستان بازی من موقع نسب تو 45 درصد میمونه...
حتی موقع play کردن هم نوشته های اول بازی میاد بعد دیگه نمیاد
LT 3 هست کنسولم و این که همین بازی رو کنسول رفیقم کار میکنه و نسب میشه
مشکل چیه چرا نمی تونم اجراش کنم..؟
مرسی

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا من L.T2 دارم! میخوام fifa street و ssx بگیرم! بعد L.T3 بریزم اینا از رو هارد اجرا میشه؟؟ بعد بازی های دیگه xgd2 که دارم از روی دیسک اجرا میشه رو L.T3 بدون مشکل؟؟
بعد fifa 13 قفلش چیه؟
بازی های xgd2 بازی هایین که بعد GOW 3 اومدن دیگه؟؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
شما چطوری هکش کرید زمانی که نمی تونید اسم درست مادربردش رو بگید

این مدل داخل ایران هم هست فقط قیمتش نجومی هست
xbox_360_jasper_03.jpg

فکر نمیکردم اینقدر مدل دقیق مادربورد براتون مهم باشه...

اینم مدل کامل مادربورد : jasper run - s22 با ولتاژ مصرفی 150 وات...

خیالتون راحت شد؟

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991

سلام.
کسانی که قبلا فایلdata.bin اپدیت شده و با تایتل اپدیت بازی میکردند هم میتونن مکس پین رو با ال تی ۲ اجرا کنند؟
یه سوال دیگه اینکه این اپدیت داشبورد روی دیسک بازی هست؟

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,076
نام
M o h A M a d
سلام.
کسانی که قبلا فایلdata.bin اپدیت شده و با تایتل اپدیت بازی میکردند هم میتونن مکس پین رو با ال تی ۲ اجرا کنند؟
یه سوال دیگه اینکه این اپدیت داشبورد روی دیسک بازی هست؟

در صورتی میتونن که بازی رو پچ کنن و فقط هم از روی دیسک بازی اجرا میشه و نه از روی هارد...

بله روی خوده دیسک بازیه که اگه از قبل اپدیت کرده باشید دیگه پیغام ظاهر نمیشه....

---------- نوشته در 12:13 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 12:11 AM ارسال شده بود ----------

آخه اسلیم ها فک کنم والهال بود یه همچین چیزی
این دوستمون برای همون کنجکاو شد.

برای سریه limited edition برای اینکه کیفیت متفاوت تر بشه و تقاضا بیشتر بشه مادبوردهای جاسپر را استفاده میکنند... شاید تا قبل از عرضه این سری در مدلهای معمولیه اسلیم چیزی که شما فکرشو کردید استفاده میشده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر