LT2 , LT3 , Burner Max و ... ، مسآله اینست !

lp.love

کاربر سایت
Jun 3, 2009
406
نام
M@M
من داشبوردم 14719 هست.وقتی max 3 رو نصب و اجرا کردم ازم آپدیت نخواست.مشکلی که نداره؟
نه فقط یه بار اون اپدیت نیازه

---------- نوشته در 01:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:01 PM ارسال شده بود ----------

بیرون اومدن از بازی ! شما باهاش مواجه نشدی؟
نه همچین مشکلی نداشتم نه من نه یکی از دوستام
مطمئن نیستم ولی شاید با Title Update حل بشه

Empty Box

کاربر سایت
May 2, 2009
1,190
نام
محمدرضا
سلام به همه دوستان . خیلی وقت بود با ایکس باکس بازی نکرده بودم (قفل کرده بودم رو GOW Ps3 ) الان اومدم دیدم یاعلی ! چه خبره ! برنر مکس و lt3 و پچ و ....

یه راهنمایی کنید منو ممنون میشم. الان دسگاهم lt2 هستش - یه سری بازی انجام نداده lt2 هم دارم - از طرف دیگه میخوام lt3 کنم برای مکس پین3 ...

میخوام ببینم چه آپدیتی باید انجام بدم یا چه کاری بکنم که هم بتونم مکس پین3 رو بازی کنم , هم بازی های lt2 یی که هنوز بازی نکردم .

ممنون.

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
اقا درست هست میگن نسخه 97% GEOW مشکلات زیادی داره؟؟؟

برخی کسانی که نسخه ترانکات پچ شده برای LT 3 رو تهیه کردن حین بازی با ارور های زیادی مواجه شدن

سلام به همه دوستان . خیلی وقت بود با ایکس باکس بازی نکرده بودم (قفل کرده بودم رو GOW Ps3 ) الان اومدم دیدم یاعلی ! چه خبره ! برنر مکس و lt3 و پچ و ....

یه راهنمایی کنید منو ممنون میشم. الان دسگاهم lt2 هستش - یه سری بازی انجام نداده lt2 هم دارم - از طرف دیگه میخوام lt3 کنم برای مکس پین3 ...

میخوام ببینم چه آپدیتی باید انجام بدم یا چه کاری بکنم که هم بتونم مکس پین3 رو بازی کنم , هم بازی های lt2 یی که هنوز بازی نکردم .

ممنون.

سلام

برای اینکه Max Payne 3 و بقیه بازیهای XGD 3 حاوی داشبورد جدید رو براحتی اجرا کنید باید LT 3 و داشبورد 2.0.14719.0 رو بریزید . بعد از ریختن LT 3 بازیهای XGD 3 و A.P.2.5 ی که برای LT 2 دارید برای اجرا باید پچ بشن . این قضیه اجرا شدن Max Payne 3 و بقیه بازیهای XGD 3 حاوی داشبورد جدید با LT 2 هم هنوز جواب قطعی نداره ولی راه هایی که میشه امتحان کرد در صفحات قبل موجوده و در فروم هایی از جمله x360iso بعضی کاربران تست کردن و اجرا شده!ولی هنوز هم بطور قطعی نمیشه چیزی گفت

و مابقی بازیهای XGD 3 که حاوی اپدیت داشبورد جدید نیستن رو میتونید به LT 2 کانورت کنید و با LT 2 اجراشون کنید . و بازیهای XGD 2 هم که مشکلی در اجرا ندارن
-------------------------------

دوستان کسی امتحان نکرد Max Payne 3 رو با LT 2 ؟! بعد گفتید که فقط در صورت ریختن LT 3 دیگه بازیهای ترانکات رایت شده-97 درصد رو هارد نصب نمیشن و یا اجرا نمیشن در صورتی که دیدم برخی ها LT 2 داشتن اپدیت داشبورد 2.0.14719.0 رو انجام دادن بعدش دیگه بازیهای XGD ترانکات رایت شده-97 درصد رو هارد نصب نصب نشدن و یا از روی هارد اجرا نشدن .

کدوم درسته ؟! اجرا نشدن بازیهای XGD 3 از رو هارد به LT 3 مربوط هست یا به اپدیت داشبورد ؟!

آخرین ویرایش:

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
دوستان کسی امتحان نکرد Max Payne 3 رو با LT 2 ؟! بعد گفتید که فقط در صورت ریختن LT 3 دیگه بازیهای ترانکات رایت شده-97 درصد رو هارد نصب نمیشن و یا اجرا نمیشن در صورتی که دیدم برخی ها LT 2 داشتن اپدیت داشبورد 2.0.14719.0 رو انجام دادن بعدش دیگه بازیهای XGD ترانکات رایت شده-97 درصد رو هارد نصب نصب نشدن و یا از روی هارد اجرا نشدن .

کدوم درسته ؟! اجرا نشدن بازیهای XGD 3 از رو هارد به LT 3 مربوط هست یا به اپدیت داشبورد ؟!

سلام
هادی جان اجرا نشدن بازیها از روی هارد به آپدیت داشبورد و نوع LT ربطی نداره.تنها دلیلش همون dae.bin ـی هست که با اتصال به Live آپدیت میشه.شما با LT 2.0 در صورت آپدیت dae.bin می تونید بازیهای XGD3 رو با title update اجرا کنید ولی نمی تونید روی هارد نصب و اجرا کنید.وقتی که LT3 میریزی و بازیهای 97 درصدی مخصوص LT 3.0 رو میگیری،انگار که یه بازی رو گرفتی که به طور خودکار این title update روش هست و به همین خاطر می تونی فقط از روی دیسک بازی رو اجرا کنی.
در ضمن فکر نکنم چنین چیزی پیش بیاد که با LT 2.0 و داشبورد 2.0.14719.0 بازی فقط از روی دیسک اجرا بشه.مگر اینکه dae.bin هم با اتصال به live آپدیت شده باشه.اینطوری هم که بچه میگن مثل اینکه رو بازیهای Sniper Elite V2 و Max payne 3 که داشبورد 2.0.14719.0 نصب اجباریشون هست،dae.bin وجود نداره.

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
سلام
هادی جان اجرا نشدن بازیها از روی هارد به آپدیت داشبورد و نوع LT ربطی نداره.تنها دلیلش همون dae.bin ـی هست که با اتصال به Live آپدیت میشه.شما با LT 2.0 در صورت آپدیت dae.bin می تونید بازیهای XGD3 رو با title update اجرا کنید ولی نمی تونید روی هارد نصب و اجرا کنید.وقتی که LT3 میریزی و بازیهای 97 درصدی مخصوص LT 3.0 رو میگیری،انگار که یه بازی رو گرفتی که به طور خودکار این title update روش هست و به همین خاطر می تونی فقط از روی دیسک بازی رو اجرا کنی.
در ضمن فکر نکنم چنین چیزی پیش بیاد که با LT 2.0 و داشبورد 2.0.14719.0 بازی فقط از روی دیسک اجرا بشه.مگر اینکه dae.bin هم با اتصال به live آپدیت شده باشه.اینطوری هم که بچه میگن مثل اینکه رو بازیهای Sniper Elite V2 و Max payne 3 که داشبورد 2.0.14719.0 نصب اجباریشون هست،dae.bin وجود نداره.

خب رامین جان اگه به dae.bin مربوطه وقتی LT 3 میریزی و داشبورد 14719 باز هم باید بازیهای XGD 3 ترانکات رایت شده برای اجرا از روهارد مشکلی نداشته باشن چون dae.bin بروز نشده درسته ؟! اگه فقط مربوط به dae.bin هست با ریختن LT 3 و داشتن داشبورد 13599 باز هم باید بشه بازیهای XGD 3 ترانکات رایت شده رو از رو هارد اجرا کرد حتی با اپدیت بالاتر ولی واقعا اینطوره؟! یعنی کسی که به Xbox Live وصل نشده و حتی اگه LT 3 و اخرین داشبورد هم بریزه باز هم میتونه بازیهای XGD 3 ترانکات رایت شده رو از رو هارد بدون مشکل اجرا کنه ؟! فکر نکنم اینطور باشه!!!!!

آخرین ویرایش:

Sport

کاربر سایت
Dec 22, 2006
1,018
نام
رامین
خب رامین جان اگه به dae.bin مربوطه وقتی LT 3 میریزی و داشبورد 14719 باز هم باید بازیهای XGD 3 ترانکات رایت شده برای اجرا از روهارد مشکلی نداشته باشن چون dae.bin بروز نشده درسته ؟! اگه فقط مربوط به dae.bin هست با ریختن LT 3 و داشتن داشبورد 13599 باز هم باید بشه بازیهای XGD 3 ترانکات رایت شده رو از رو هارد اجرا کرد حتی با اپدیت بالاتر ولی واقعا اینطوره؟!

من خودم این موردی رو که میگی یعنی LT 3.0 به همراه داشبورد 13599 و dae.bin به روز نشده رو هنوز شخصاً رو کنسولی امتحان نکردم.ولی اون چیزی که از یه سری افراد تو فروم های خارجی شنیده بودم این بود که اگه LT 3.0 به همراه داشبورد زیر 2.0.14699.0 داشته باشید،بتونید بازیهای با رایت ترانکات رو از روی هارد هم اجرا کنید.ولی میگم هنوز خودم امتحان نکردم و معلوم نیست که کاملاً درست باشه.ولی به نظر من هم همینطوره.
در ضمن LT 3.0 با داشبورد قدیمی به کار کسی نمیاد و فقط میتونه بازیهای تا قبل از اونایی که داشبورد جدید روشون بوده رو اجرا کنه.

Panther_X

کاربر سایت
May 31, 2011
1,204
من خودم این موردی رو که میگی یعنی LT 3.0 به همراه داشبورد 13599 و dae.bin به روز نشده رو هنوز شخصاً رو کنسولی امتحان نکردم.ولی اون چیزی که از یه سری افراد تو فروم های خارجی شنیده بودم این بود که اگه LT 3.0 به همراه داشبورد زیر 2.0.14699.0 داشته باشید،بتونید بازیهای با رایت ترانکات رو از روی هارد هم اجرا کنید.ولی میگم هنوز خودم امتحان نکردم و معلوم نیست که کاملاً درست باشه.ولی به نظر من هم همینطوره.
در ضمن LT 3.0 با داشبورد قدیمی به کار کسی نمیاد و فقط میتونه بازیهای تا قبل از اونایی که داشبورد جدید روشون بوده رو اجرا کنه.

منم نظرم همینه که LT 3 با داشبورد 13599 و dae.bin بروز نشده میشه بازیهای XGD 3 ترانکات رایت شده رو از روی هارد اجرا کرد و چیزی که باعث میشه بازیهای ترانکات از رو هارد اجرا نشن داشبورد 2.0.14699.0 و بالاتره

تا الان بکار میومد بازیهای XGD 3 که حاوی داشبورد جدید هستن تعدادشون خیلی زیاد نیست ولی انتظار میره از این به بعد دیگه اکثر بازیها حاوی داشبورد 2.014719.0 باشن

آخرین ویرایش:

Spotter

کاربر سایت
Aug 7, 2007
438
نام
Peyman
سلام
من بازی Sniper Elite رو داخل دستگاه میذارم Open Tray میشه. دستگاه LT 3 و ورژن دشبورد 14699 هست.
کسی میدونه مشکل چیه ؟

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
بچه ها از فیفا 12 بگیر برو تا کال او مدرو وارفر 3 و حتی بازی اوریج کینکت ادونچر،رو کنسول اجرا نشد:dبعضی هاشون play dvd می دن بعضی هاشونم می رن تو بازی ،سیاه می شه صفحه بر می گردن؟!قضیه چیه؟!راستی ال تی سه کردم.از لایو اپدیت بگیرم یا از رو فلش؟

stonecold

کاربر سایت
Oct 26, 2005
991
سلام.
من ال تی ۲ روی دستگاهم از اون زمانیکه بحث تایتل اپدیت برای اولین بار اومده بود (همون موقع بتلفیلد و اینا...) یه چند تا بازی با همین تایتل اپدیت انجام دادم و تا حالا سراغ دستگاه نرفتم.میخواستم ببینم الان چطوری میتونم مکس پین ۳ رو بدون ال تی ۳ بازی کنم؟

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
سلام.
من ال تی ۲ روی دستگاهم از اون زمانیکه بحث تایتل اپدیت برای اولین بار اومده بود (همون موقع بتلفیلد و اینا...) یه چند تا بازی با همین تایتل اپدیت انجام دادم و تا حالا سراغ دستگاه نرفتم.میخواستم ببینم الان چطوری میتونم مکس پین ۳ رو بدون ال تی ۳ بازی کنم؟

اگر بدون ال تی 3 میخوای که اصلا فکر نکنم بشه اگرم ال تی 3 داشته باشی که دیگه راحت بازیش میکنی (البته فکر کنم باید ورژنت 2.0.14719.0 باشه )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر