Lost Ark | PC

1636025444831.png

Developer: Smilegate
Publisher: Amazon Games
Genre: MMO-RPG
Game Page : Lost Ark
Release Date: 11 February 2022

بازی Lost Ark یک بازی MMORPG و F2P است که توسط استودیوی Smilegate ساخته شده است. این بازی ابتدا در 4 دسامبر سال 2018 در ریجن کره جنوبی و سپس نسخه ی آزمایشی آن به ترتیب در سال های 2019 و 2020 در دسترس بازیکنان در ریجن روسیه و ژاپن قرار گرفت. استودیوی Amazon Games انتشار این بازی در ریجن های اروپا و آمریکا در فوریه سال 2022 را به عهده گرفته است.​

داستان بازی​

داستان بازی لاست آرک (کشتی گم شده) در 5 قسمت روایت میشود:​

عصر طلوع (The Dawning Age)​

آفریدگار نظم را آفرید تا میان نور و تاریکی تعادل بر قرار کند و جهان را خلق کرد که شامل Arkesia و Petrania است. و هنگامی که دو جهان با شکافی (rift) که آن ها را متصل میکند در شرف نابودی هستند، نگهبانان (Guardians) برای برقراری آرامش ، به وجود می‌آیند.​

قانون تاریکی (Rule of Darkness)​

هنگامی که دنیای Arkesia با قدرت کشتی شکوفا میشود، دنیای Petrania دوران پرآشوبی را می گذراند تا زمانی که Kazeros، پادشاه برزخ (Lord of the Abyss) ، پدیدار می‌شود و قانون تاریکی را پایه گذاری میکند. او ماه قرمز را ساخت تا شبیه به خورشید باشد، تمام شیاطین دیگر را کشت و لشکری از شیاطین را شکل داد. پیش بینی ایجاد شکاف (Rift) دیگری غریب الوقوع شده بود.​

دوران طولانی جنگ (Eon of War)​

در هنگام غیبت خدایان، فرقه ی Sacrian در جستجوی قدرت تمام هفت تکه ی کشتی بود. همین باعث جنگی شد که تمام نگهبانان را بیدار کرد. نگهبانان هنگامی که یک شکاف از ابعاد دیگر (Dimensional rift) باز شود، صلح را باز میگردانند و با فرقه ی Sacrian می جنگند. Kazeros به دنیای Arkesia از طریق یک شکاف حمله میکند و یک حکومت پر از آشوب را پایه گذاری میکند. در نهایت، از کشتی برای بستن شکاف استفاده می‌شود و Kazeros در زیر یک کوه آتشفشان زندانی می‌شود. هنگامی که صلح و ارامش به یک جهان آسیب دیده بازگشت، تمامی هفت تکه ی کشتی در تمام هفت قاره ی این جهان پخش شدند.​

عصر اکتشاف (Epoch of Exploration)​

پس از حمله ی فاجعه بار Kazaros، جهان با حزب ها و ملل مختلف بازسازی می‌شود و توسط قهرمان جنگی به نام Luterra رهبری میشود. کشتی تکه تکه شده در زیر یک ماده ی نایاب با نام Arkesium دفن شده است که به سرعت جمع آوری و برای سلاح سازی استفاده می‌شود. صلح وآرامش برای نزدیک 500 سال حمکفرمایی می‌کنند.​

عصر نوآوری (Age of Innovation)​

صلحی که هم اکنون در Arkesia وجود دارد، توسط شیطان باستانی و فراموش شده ی آشوب، تهدید میشود. کوه آتشفشانی که خطرناک ترین دشمن این جهان یعنی Kazeros در آن زندانی است ، نزدیک به فوران کردن می باشد.​

کلاس های بازی​

این بازی شامل پنج کلاس مختلف می‌شود.​

Warrior​

Warrior.png
جنگجوهای به عنوان غول های Arkesia شناخته می‌شوند. این کلاس به سه دسته ی Berserker، Paladin و Gunlancer تقسیم میشود که هرکدام قابلیت های متفاوتی دارند. (Classes)​

Martial Artist​

Martial Artist.png
رزمی کارانی با سرعت و جابجایی بسیار بالا هستند. این کلاس به چهار دسته ی Striker، Wardancer، Scrapper و Soulfist تقسیم میشود. (Classes)​

Gunner​

Gunner.png
تیراندازان بسیار ماهر که به دسته های Gunslinger، Artillerist، Deadeye و Sharpshooter تقسیم میشوند. (Classes)​

Mage​

Mage.png
جادوگران دنیای Arkesia با قابلیت هیل کردن افراد و استفاده از اسپل های خطرناک که به دو نوع Bard و Summoner تقسیم میشوند. (Classes)​

Assassin​

Assassin.png
کلاسی که قدرت های تاریکی را هدایت می کند و با ضربات نزدیک سریع خود دشمنان را نابود می‌کند. این کلاس به دو دسته ی Shadowhunter و Deathblade تقسیم می‌شود. (Classes)

تصاویر بازی​

1.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg

Minimum:

Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel i3 or AMD Ryzen 3
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD HD6850
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: Internet connection required to play, offers in-game purchases
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel i5 or AMD Ryzen 5
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: Internet connection required to play, offers in-game purchases

تاپیک آپدیت میشود...​

آخرین ویرایش:

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
میمون بازی های آمازون ادامه دارد

Regarding Bots in Lost Ark
تااینجاش که فقط جلو پلیرهای عادی رو گرفتن
بات ها مثل چی دارن فارم میکنن خود فروم اصلی بازی پر از پلیرهای gs بالاکه دارن بات میزنن برا اینفینیت دانجون t3 هیچکسم به یه ورش نیست.
اینانمیخوان کاری بکنن وگرنه تو روسیه گلد منفی هست هرکی گلد بخره مثلا 100k همه گلدهاشو صفرمیکنن ازاونورم - 100k میخوره
همینکارو بکنن بسه کسی جرات نکنه بخره دیگه نصف این بات ها کم میشه

frozen0836

کاربر سایت
May 8, 2022
7
تااینجاش که فقط جلو پلیرهای عادی رو گرفتن
بات ها مثل چی دارن فارم میکنن خود فروم اصلی بازی پر از پلیرهای gs بالاکه دارن بات میزنن برا اینفینیت دانجون t3 هیچکسم به یه ورش نیست.
اینانمیخوان کاری بکنن وگرنه تو روسیه گلد منفی هست هرکی گلد بخره مثلا 100k همه گلدهاشو صفرمیکنن ازاونورم - 100k میخوره
همینکارو بکنن بسه کسی جرات نکنه بخره دیگه نصف این بات ها کم میشه
اره یکیش خود من که دیگه نمیتونم بازی کنم

فیلتر شکن پولی که تست نکردم منتها با رایگان ها هم تست میکنم قبل ارور ۱۰۱۰۰ ارور ریجن میده که احساس میکنم اکانتم بن شده چون وقتی ip عوض میشه اینا از کجا میدونن همچنان ریجن من مثلا ایران که ارور میده

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
اره یکیش خود من که دیگه نمیتونم بازی کنم

فیلتر شکن پولی که تست نکردم منتها با رایگان ها هم تست میکنم قبل ارور ۱۰۱۰۰ ارور ریجن میده که احساس میکنم اکانتم بن شده چون وقتی ip عوض میشه اینا از کجا میدونن همچنان ریجن من مثلا ایران که ارور میده
چون داری میگی فیتر شکن رایگانه
کار فیلتر شکن بر رکن ip اولیه هست،وقتی رایگانه معلوم نیست هاست اولیه کجاست شاید از تو ایران باشه مثلا
پولی ها هاست هاشون مشخصه اکثرا سمت آلمان،انگلیس هستن براهمونم پایه رو یه جا دیگه نشون میدن

frozen0836

کاربر سایت
May 8, 2022
7
چون داری میگی فیتر شکن رایگانه
کار فیلتر شکن بر رکن ip اولیه هست،وقتی رایگانه معلوم نیست هاست اولیه کجاست شاید از تو ایران باشه مثلا
پولی ها هاست هاشون مشخصه اکثرا سمت آلمان،انگلیس هستن براهمونم پایه رو یه جا دیگه نشون میدن
اره اینم ممکن منتها خیلی تعداد زیادی تست کردم همشون همین شد

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
دوستان اینجوری که تو فروم اصلی بازی خوندم ویکی از cm هاهم تاییدکرده قراره ip کشورهایی که آمازون بازی رو براش منتشرنکرده، مثل چین،خاورمیانه کلا ip ban بشه.
خداکنه بازترکشش نخوره بهمون وگرنه کلا اکانت بن میشیم وهرکاری که تاحالاکردیم انگارهیچ که هیچ

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
معلوم نیست داستان چیه lost ark اصلا از انتی چیت ولو یعنی vac استفاده نمیکنه ولی دو سه روزه چند نفری گیم بن vac گرفتن داخل پروفایل استیم که میگن از سمت امازون هست و دیگه به بازی دسترسی ندارن خدا به خیر کنه...

g.moon

کاربر سایت
May 2, 2022
17
دوستان اینجوری که تو فروم اصلی بازی خوندم ویکی از cm هاهم تاییدکرده قراره ip کشورهایی که آمازون بازی رو براش منتشرنکرده، مثل چین،خاورمیانه کلا ip ban بشه.
خداکنه بازترکشش نخوره بهمون وگرنه کلا اکانت بن میشیم وهرکاری که تاحالاکردیم انگارهیچ که هیچ
توی کدوم لینک خوندی شما اینو؟ تا همین هفته پیش که vpn بلاک کردن که صحبتی از اکانت بن نبود و قرار بود فقط اجازه ی ورود به ip های غیرمجاز داده نشه، و فکر نکنم بخوان ip این همه اکانت رو از اول چک کنن اینجوری شاید پیدا کردن خود بات های بازی راحت تر بود، فک کنم با همین vpn بشه بحث ip رو دور زد. البته تازه یه 28 گیگ آپدیت دادن، واقعا چی میخواد بشه؟ ~X(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر