Lost Ark | PC

1636025444831.png

Developer: Smilegate
Publisher: Amazon Games
Genre: MMO-RPG
Game Page : Lost Ark
Release Date: 11 February 2022

بازی Lost Ark یک بازی MMORPG و F2P است که توسط استودیوی Smilegate ساخته شده است. این بازی ابتدا در 4 دسامبر سال 2018 در ریجن کره جنوبی و سپس نسخه ی آزمایشی آن به ترتیب در سال های 2019 و 2020 در دسترس بازیکنان در ریجن روسیه و ژاپن قرار گرفت. استودیوی Amazon Games انتشار این بازی در ریجن های اروپا و آمریکا در فوریه سال 2022 را به عهده گرفته است.​

داستان بازی​

داستان بازی لاست آرک (کشتی گم شده) در 5 قسمت روایت میشود:​

عصر طلوع (The Dawning Age)​

آفریدگار نظم را آفرید تا میان نور و تاریکی تعادل بر قرار کند و جهان را خلق کرد که شامل Arkesia و Petrania است. و هنگامی که دو جهان با شکافی (rift) که آن ها را متصل میکند در شرف نابودی هستند، نگهبانان (Guardians) برای برقراری آرامش ، به وجود می‌آیند.​

قانون تاریکی (Rule of Darkness)​

هنگامی که دنیای Arkesia با قدرت کشتی شکوفا میشود، دنیای Petrania دوران پرآشوبی را می گذراند تا زمانی که Kazeros، پادشاه برزخ (Lord of the Abyss) ، پدیدار می‌شود و قانون تاریکی را پایه گذاری میکند. او ماه قرمز را ساخت تا شبیه به خورشید باشد، تمام شیاطین دیگر را کشت و لشکری از شیاطین را شکل داد. پیش بینی ایجاد شکاف (Rift) دیگری غریب الوقوع شده بود.​

دوران طولانی جنگ (Eon of War)​

در هنگام غیبت خدایان، فرقه ی Sacrian در جستجوی قدرت تمام هفت تکه ی کشتی بود. همین باعث جنگی شد که تمام نگهبانان را بیدار کرد. نگهبانان هنگامی که یک شکاف از ابعاد دیگر (Dimensional rift) باز شود، صلح را باز میگردانند و با فرقه ی Sacrian می جنگند. Kazeros به دنیای Arkesia از طریق یک شکاف حمله میکند و یک حکومت پر از آشوب را پایه گذاری میکند. در نهایت، از کشتی برای بستن شکاف استفاده می‌شود و Kazeros در زیر یک کوه آتشفشان زندانی می‌شود. هنگامی که صلح و ارامش به یک جهان آسیب دیده بازگشت، تمامی هفت تکه ی کشتی در تمام هفت قاره ی این جهان پخش شدند.​

عصر اکتشاف (Epoch of Exploration)​

پس از حمله ی فاجعه بار Kazaros، جهان با حزب ها و ملل مختلف بازسازی می‌شود و توسط قهرمان جنگی به نام Luterra رهبری میشود. کشتی تکه تکه شده در زیر یک ماده ی نایاب با نام Arkesium دفن شده است که به سرعت جمع آوری و برای سلاح سازی استفاده می‌شود. صلح وآرامش برای نزدیک 500 سال حمکفرمایی می‌کنند.​

عصر نوآوری (Age of Innovation)​

صلحی که هم اکنون در Arkesia وجود دارد، توسط شیطان باستانی و فراموش شده ی آشوب، تهدید میشود. کوه آتشفشانی که خطرناک ترین دشمن این جهان یعنی Kazeros در آن زندانی است ، نزدیک به فوران کردن می باشد.​

کلاس های بازی​

این بازی شامل پنج کلاس مختلف می‌شود.​

Warrior​

Warrior.png
جنگجوهای به عنوان غول های Arkesia شناخته می‌شوند. این کلاس به سه دسته ی Berserker، Paladin و Gunlancer تقسیم میشود که هرکدام قابلیت های متفاوتی دارند. (Classes)​

Martial Artist​

Martial Artist.png
رزمی کارانی با سرعت و جابجایی بسیار بالا هستند. این کلاس به چهار دسته ی Striker، Wardancer، Scrapper و Soulfist تقسیم میشود. (Classes)​

Gunner​

Gunner.png
تیراندازان بسیار ماهر که به دسته های Gunslinger، Artillerist، Deadeye و Sharpshooter تقسیم میشوند. (Classes)​

Mage​

Mage.png
جادوگران دنیای Arkesia با قابلیت هیل کردن افراد و استفاده از اسپل های خطرناک که به دو نوع Bard و Summoner تقسیم میشوند. (Classes)​

Assassin​

Assassin.png
کلاسی که قدرت های تاریکی را هدایت می کند و با ضربات نزدیک سریع خود دشمنان را نابود می‌کند. این کلاس به دو دسته ی Shadowhunter و Deathblade تقسیم می‌شود. (Classes)

تصاویر بازی​

1.jpg 2.jpg

3.jpg 4.jpg

Minimum:

Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel i3 or AMD Ryzen 3
Memory: 8 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD HD6850
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: Internet connection required to play, offers in-game purchases
Recommended:

Requires a 64-bit processor and operating system
Processor: Intel i5 or AMD Ryzen 5
Memory: 16 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 1050
DirectX: Version 9.0c
Network: Broadband Internet connection
Storage: 50 GB available space
Additional Notes: Internet connection required to play, offers in-game purchases

تاپیک آپدیت میشود...​

آخرین ویرایش:

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
هوم اینم هست دیگه،کلا این 2تا کلاس من به شخصه خیلی باهاشون حال کردم.
تایجتسو اسکرپر هرچی کمبو داره بزار برو سینه دل دشمن فقط کمبو میزنی میری کاری به هیچی نداره کلا یکی 2تا اسکیل شاک لازمت بشه.
دقیقا خیلی خوبه برای کسی که تازه میخواد اسکرپر بره کارو راحت میکنه البته همینم مستر بشی خیلی بهتر میتونی دمیج بدی

• Like
Reactions: amiravaz

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,721
میشه راحت بازی کرد یا صف های طولانی داره؟

ممنون، خب لوگ این ریواردش چی هست؟ میشه بعدا کارکتر رو انتقال داد به یه سرور دیگه؟
منم سرکار میرم و زیاد وقت نمیکنم صبح ها ولی میخوام یه جایی بازی کنم که پینگ اکی باشه با این اینترنت ماورائی ما و هم پلیر ایرانی داشته باشه از این نظرا چطوریاس
صف که داره اگه صف نمیخوای باید بری eu west سرور جدید که اضافه کردن

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
دقیقا خیلی خوبه برای کسی که تازه میخواد اسکرپر بره کارو راحت میکنه البته همینم مستر بشی خیلی بهتر میتونی دمیج بدی
مستر شدن تو تایجیتسو خیلی دردسر داره چون همش کمبو هست یکیشو میس کنی به فنا رفتی مخصوصا بااین باسها هی بری پشتش،استان نشی،داج بدی،کمبوهم بزنی،هولد کی هم داشته باشی :))

• Like
Reactions: Kaiki

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
1.png
آره دقیقا درسته
مثلا تیراین همین الان خواستم تست کنم دیدم شده 9500نفر زینروال 12هزار کادان 10350 ولی اروپ وست نداشت چیزی.
حساب کن ساعت 6-7 این آمار میاد بالاتر حداقل 3-4هزارتا.
یه نکته هم در نظر بگیر که نگی من گفتم برو سرورهای اونور،هایپ بازی بخوابه قطعا آمار پلیر میاد پایین تر و سرور ها بدون صف میشن

• Like
Reactions: N0o0bSmoke

N0o0bSmoke

کاربر سایت
Oct 24, 2021
129
View attachment 245294
آره دقیقا درسته
مثلا تیراین همین الان خواستم تست کنم دیدم شده 9500نفر زینروال 12هزار کادان 10350 ولی اروپ وست نداشت چیزی.
حساب کن ساعت 6-7 این آمار میاد بالاتر حداقل 3-4هزارتا.
یه نکته هم در نظر بگیر که نگی من گفتم برو سرورهای اونور،هایپ بازی بخوابه قطعا آمار پلیر میاد پایین تر و سرور ها بدون صف میشن
آره حکایت NW که اولاش همینجوری بود بعد یه مدت سرورها خلوت شد.
ممنون حالا تست کنم ببینم همین سرور Beatrice چطوریاس اگر خیلی صف طولانی باشه میام EW
شما خودت کدوم سرور بازی میکنی؟

دمت گرم

• Like

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,970
نام
احمد
اسکرپر تمام ابیلیتی خوشگلاش مال شاک هست چطور دلتون میاد تایجوتسو برید :|
کلا هر engraving که دسترسی به یه بخش از ابیلیتی های کلاس رو می بنده چرته به نظرم :D

پ.ن: بهترین کلاس مارشال آرتیست لنس مستر هست که نیست تو ریلیز غربی هنوز اصلا :-"

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
کلا هر engraving که دسترسی به یه بخش از ابیلیتی های کلاس رو می بنده چرته به نظرم :D

تایجوتسو خیلی براین دده :D همینجوری شروع میکی هر اسکیل رو با اون اسکیلی که دمیج باف میده میزنی مثلا q w بعد q e و ... وسطشم ی اسکیل از شاک میزنی که بالانس حفظ بشه همینکه نیاز به فک کردن نداره عالیه :D

من بیشتر از همه منتظره همین لنس مستر و ارکانا هستم عالین این دوتا

آخرین ویرایش:
  • Like

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
آره حکایت NW که اولاش همینجوری بود بعد یه مدت سرورها خلوت شد.
ممنون حالا تست کنم ببینم همین سرور Beatrice چطوریاس اگر خیلی صف طولانی باشه میام EW
شما خودت کدوم سرور بازی میکنی؟

دمت گرم
من تیراین یه گیلد ایرانی هم هست همینجا خواستی بیای قدمت روچشم داداش.

آره کاملا موافقم باهات شاک خیلی حال میده و سروصداش زیاده وقتی اسکیل میزنه، تایجیتسو خوبه ولی من کلا باهولد اسکیل مخالفم کمبوخوبه 😜
آخ آخ گفتی لنس من یه هیرو ساختم نیم رزرو کردم تا اون رلیزشه 🤣🤣

N0o0bSmoke

کاربر سایت
Oct 24, 2021
129
کلاس Paladin چطوریاس؟ مثل پالی wow هستش؟ من قدیما که wow میزدم مین ام پالی بود به یاد اون موقع ها گفتم پالی برم
کلا دانجن و ریدهاش مثل wow که هرکی یه main role داره یا نه هرکی هرکار بخواد میکنه ^#(^

• Like

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
کلاس Paladin چطوریاس؟ مثل پالی wow هستش؟ من قدیما که wow میزدم مین ام پالی بود به یاد اون موقع ها گفتم پالی برم
کلا دانجن و ریدهاش مثل wow که هرکی یه main role داره یا نه هرکی هرکار بخواد میکنه ^#(^
کلا بجز پالادین و بارد که نقش ساپورت(بافر و هیلر) رو دارن و گانلنسر که تاحدودکمی تانک میشه بقیه دی پی اس هستن.
نه مثل wow نیست بگی هرسه تارول رو بازی میکنه.
یه گاید از کلاس ها ببین تادستت بیاد سبکشون رو،بازی ایزومتریک هست یعنی دیابلو یا نزدیکترین حالت بهش dota رو mmo حساب کن باداستان و رید و دانجیون
توی سطح پاین چندان رول هالازم نیست ولی تیرهای بالا حتما وجود یه ساپورت حداقل لازمه

• Like
Reactions: N0o0bSmoke

N0o0bSmoke

کاربر سایت
Oct 24, 2021
129
کلا بجز پالادین و بارد که نقش ساپورت(بافر و هیلر) رو دارن و گانلنسر که تاحدودکمی تانک میشه بقیه دی پی اس هستن.
نه مثل wow نیست بگی هرسه تارول رو بازی میکنه.
یه گاید از کلاس ها ببین تادستت بیاد سبکشون رو،بازی ایزومتریک هست یعنی دیابلو یا نزدیکترین حالت بهش dota رو mmo حساب کن باداستان و رید و دانجیون
توی سطح پاین چندان رول هالازم نیست ولی تیرهای بالا حتما وجود یه ساپورت حداقل لازمه
آره سبک رو میدونم چطوریاس، زمان دیابلو 3 زیاد بازی میکردم
یه چندتا ویدیو باید نگاه کنم پس
ممنون بابت راهنمایی :x

• Like

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
وااااااااااااااااااااااااااااااااو
عجب داستانی و عجب صحنه ای داشت این آرمن وقتی زدن همه این بدبخت هایی که بهش کمک کردن رو پودر کردن بروبچ تفتیش عقاید.

فکراینجور خط داستانی نمیکردم توش =D>

Amir.pinki

کاربر سایت
Jul 15, 2011
217
نام
امیرحسین
گیلدی نیست واسه ترکیب اسک
وااااااااااااااااااااااااااااااااو
عجب داستانی و عجب صحنه ای داشت این آرمن وقتی زدن همه این بدبخت هایی که بهش کمک کردن رو پودر کردن بروبچ تفتیش عقاید.

فکراینجور خط داستانی نمیکردم توش =D>
کاش اسپویل نمیکردی :smile2:
من یه کارکتر ساختم تو سرور nineveh چون نسبتا خلوت بود . جوری هست که بعدا پشیمون بشم الان لول 30 هستم

• Like

amiravaz

کاربر سایت
Sep 9, 2014
837
نام
امیر
گیلدی نیست واسه ترکیب اسک

کاش اسپویل نمیکردی :smile2:
من یه کارکتر ساختم تو سرور nineveh چون نسبتا خلوت بود . جوری هست که بعدا پشیمون بشم الان لول 30 هستم
شرمنده آره جوگیر شدم خیلی باحاله پسر میرسی بهش میبینی خودت انشالله
این مین کویست رو اسکیپ نکنین برا بار اول محشره.
سرور جز برا گیلد و جزیرت و ورد باس زیاد مهم نیست بقیش،دانجون و رید که کراسه و البته آمازون گندزده باز به این بخش انگار منتظرن درست بشه.

• Like
Reactions: Albis

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر