LittleBigPlanet

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,660
نام
امین
مرسی.
مشکل اساسیه من فعلا این آنلاینشه.ارور مسخره ای میده.به سرور وصله اما نمیزاره من برم تو آنلاین.

این جریان کلیدا رو یکی توضیح میده؟

ویرایش:مشکل آنلاینه خودش حل شد!

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
این کلیدا رو که بگیری برای هر مرحله mini game باز میشه بعضی مراحل یکی بعضی دو تا و بعضی سه تا کلید دارند

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,660
نام
امین
عجب بازی ایه.شدیدا معتادش شدم.
دیشب یکی از دوستامو آووردم تمام دو نفره هاشو گرفتیم.فعلا 4 منطقه اول رو کامل 100% کردم.توتوریالا رو هم کامل کردم.از فردا میرم منطقه به بعد رو بازی کنم.برم که همشو 100% کنم:D

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
منم فعلا بازیم رو دادم به یکی از دوستام حالش رو ببره
قبل اینکه بهش بدم میگفت تو خجالت نمی کشی از این بازی ها مکنی؟الان خودش داره با این بازی حال میکنه! (منم فعلا با کشتی کج 2009 که فعلا روی تلوزیونم نمیخوره با R2 که تا آخرش رفتم تنها موندم! :biggrin1: البته قراره فردا یک حالی بهمون بده و دوباره پرنس رو بهم بده و یکبار دیگه هم MGS4رو تا آخر برم)

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,660
نام
امین
بابا این رفیق ما معتاد شده.هر روز میاد خونمون تا اینو تموم کنیم:D
الان هم تو راهه.امشب می خوایم ژاپن و بعدیشو که نرسیدم رو 100 کنیم.فردا پسفردا که دانشگاهیم اما پنجشنبه هم قراره که کلا دخلشو بیاریم:cheesygri

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
دوستان مژده مژده
یک مرحله ساختم که بد نیست باحاله!البته داستان اینا نداره ولی به درد یک بار بازی کردن میخوره :biggrin1:
حداقل اگر بازیش کنید 3 تا چیز گیرتون میاد شاید به دردتون بخوره!البته کلا 8تا هستن ولی 3 تاش مفیده :biggrin1:

خواهشا هم من و هم مرحلمو قلب کنید اگر حال کردین هم نمره ی بالا بدین بهش حالم نکردین حداقل 4 بدین :biggrin1:
آها تا یادم نرفته بگم که اسم مرحلم Dangerous forrest هست!

---------------
جواب پست بالا:
تو مرحله سازی؟اگر آره که شی مورد نظر رو انتحاب میکنه بعدش یکی دوبار مثلث رو بزن اگر هم که آخرین کاری هست که انجام دادیش بزن رو دکمه ی سمت چپ تا زمان برگرده عقب :biggrin1:

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على
من مرحلتو رفتم(يعني باهم بودين)جالب بود فقط چرا اتيش استفاده كردي فقط؟
سوال:
اين قلب براي چيه؟
اون ادامسرو چجوري چسبوندي بمن؟
چجوري مراحل خود بازيرو چند نفري ميشه رفت؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
من مرحلتو رفتم(يعني باهم بودين)جالب بود فقط چرا اتيش استفاده كردي فقط؟
سوال:
اين قلب براي چيه؟
اون ادامسرو چجوري چسبوندي بمن؟
چجوري مراحل خود بازيرو چند نفري ميشه رفت؟
خواهش میکنم!جالب از خودتونه :biggrin1:از برقم استفاده کرده بودم :-" البته چون سوار همون نمیدونم چی چی بودیم(آخه نه موتور بود نه ماشین نه چیز دیگه ای فقط جلو بر بود :D خودمم نفهمیدم چی ساختم)متوجهش نشدی

اون قلبه فکر کنم برای یکی از تروفی ها باشه نمیدونم چند نفر که خودت و مرحلتو قلب کنند تروفی رو میگیری!
اون آدامس نبود از همون ستاره و اینا بود که اگر بچسبونی تروفی میگیری
وقتی میزنی رو مرحله بزرگ نوشته PLAYING ONLINE وقتی اونو بزنی آنلاین میشه!اگر پایینیش که کوچیک تره رو بزنی آفلاین میشه.

دوستان برید سرچ کنید TROPHY مرحله هایی رو که براتون میاره تو هر کدوم چند تروفی میتونید بگیرید من 5-6 تا تروفی گرفتم از این مراحل(بعضی هاش رو تو همون مراحل اصلی بازی گرفته بود)

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
از تو قسمت STICKERS یک چیزی رو انتخاب کن و بچسبون به هرکی دوست داری :biggrin1:
تو ایام عید که بیکارم میشینم مراحل بیشتری میسازم فقط یکی به من بگو چطوری آسان سور میساختیم آخه یادم رفته :biggrin1:

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
چه جوری یه جسم رو هوا وای میسه

سلام.
با اجازه یه خبر بدم که من بازی رو دو ماهی هست که دارم،فک کنم....شاید بیشتر!!!و تویه مرحله سازی استادم...
یه ارگ هم ساختم...پیانو هم ساختم....مرحله ی ماشینی هم دارم میسازم....مرحله ی castlevania !!!هم دارم میسازم...پل هوایی هم ساختم و خلاصه خیلی توش حرفه ای شدم...ایشالا یه آموزشی مفصل میزارم....راستی،الآن دارم تویه آموزش ریاضی یه چنتا مرحله میسازم که همه ی بچه دبستانی های خارجی،ریاضیشون فول بشه!!!!به جان خودم...خواستید عکس میزارم.
و ازونجایی که من اینترنت adsl ندارم و خط تلفنمون فیبر نوری نیست،فعلاً نمیتونم روی گل شماها رو تو بازی های دو یا سه یا چهارنفره ببینم،حیف شد...ولی ایشالا که اینترنت خوب داشته باشم،در خدمتتون هستم...
کسی هست که بگه یه مرحله حدوداً حجمش چقدر هست برای دانلود؟
متشکرم.
جواب سوال:
عزیزم در قسمت basic material یا ماده ی سبز رنگی هست،اون ماده به هیچ وجه با هیچ چیزی تکون نمیخوره،تو هوا وای میسته و مهمترین ماده در تمام بازی و ساخت مرحله ی LBP هست.چون به هیچ وجه گرانش رووش تاثیر نداره و هیچ نیروی افقی و عمودی و کلاً هیچی رووش تاثیر نمیزاره....
البته در همون قسمت basic material یه چیزی شبیه به پشمک هست که صورتی رنگ هست،اون هم همینجوری تو هوا میمونه ولی کوچکترین نیرویی بهش وارد بشه،همینجوری حرکت میکنه،دقیقاً مثل اینکه تویه خارج از کره ی زمین و تویه فضا باشید!!!!!
خلاصه هر سوالی در مورد ماده ها و نوع استفاده و هر چیزی که خواستید بگید من در خدمتم چون یه 1 ماه و خورده ای هست که هر روز دارم مرحله میسازم....
من فقط در ساخت چهره مشکل دارم و نمیتونم به خوبی هی آدم بسازم ولی به راحتی میتونم تانک و ماشین و هر چی که بخوام بسازم....
یه مرحله به اسم M.a دارم میسازم....بهتون بگم که بخدا اگر این رو بازی کنید،کف کف کف میکنید!!!!و بسیار زیباتر از مرحله های خود بازی درستش کردم و فوق العاده دارم بزرگش میکنم....حیف که نمیتونم آپلودش کنم.....ایشالا هر روز کاملترش میکنم.....
تا بعد دوستان...خدانگهدار....عیدتون هم مبارک مبارک!!!!هم برای خودتون و هم برای خانواده هاتون مبارک باشه....!!!!!
M.a

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,267
نام
امیر حسین
دوست عزیز از آموزشتون هم ممنون
اگر میشه در مورد نحوه ی ساخت آسانسور و دشمن ها هم توضیح بدید آخه من مراحل آموزشیش رو تند تند انجام میدادم برای همین چیزی یادم نییست!
مراحل هم قابل دانلود نیستند.فقط میتونید برید بازیشون کنید!یا به صورت آنلاین یا مثل مراحل عادی البته اگر از رفقای psn کسی تو pod شما باشه و به صورت عادی برید اونم باهاتون میاد!

منتظر مراحلتون هم میمونیم
حتما چیزای خوب ساختید و ما مشتاق انجامشون هستیم! :smile:

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
دوست عزیز از آموزشتون هم ممنون
اگر میشه در مورد نحوه ی ساخت آسانسور و دشمن ها هم توضیح بدید آخه من مراحل آموزشیش رو تند تند انجام میدادم برای همین چیزی یادم نییست!
مراحل هم قابل دانلود نیستند.فقط میتونید برید بازیشون کنید!یا به صورت آنلاین یا مثل مراحل عادی البته اگر از رفقای psn کسی تو pod شما باشه و به صورت عادی برید اونم باهاتون میاد!

منتظر مراحلتون هم میمونیم
حتما چیزای خوب ساختید و ما مشتاق انجامشون هستیم! :smile:

سلام رفیق...
ناراحتم کردی چون فکر کردم میشه دانلودشون کرد و تو خونه بشینی و راحت بازی کنی....ولی بلاخره باید adsl بگیریم...چه بخوایم!چه نخوایم!
برای ساخت آسانسور من به جرأت بگم که به مدت 5 ساعت دهنم سرویس بود!!!!ولی بهترین حالت اگر اشتباه نکنم و یادم باشه اینجوری هست:
اول بگم که منظور از لایه ی ویفری،همون لایه ی بسیار کوچیک ماده هست که بصورت کاغذ هست.یعنی بازی از 7 لایست....4 تا ویفری منظورم دو بُعدی هست و....سه تا لایه ی سه بُعدی...یعنی 7 تا.
یه لایه ی ویفری 2*1 متر میسازی(منظومر از متر یعنی گذاشتن grid بازی بر رویه big هست که اینکار با استارت زدن و تنظیم کردن راحت انجام میشه.
در بالای لایه یه سقف به صورت لایه ی سه بعدی میزنی....
حالا از بالا یه طناب کِشنده باید باشه که این رو کنترل کنه و باید piston رو برای نوع طناب انتخاب کنی و اونو از سقف آسانسور تا محل بالا بالایی آسانسور که میخوای بهش برسه متصل کنی...
حالا یه کلید سه راه میزاری و اونو به وسیله ی مربع به حالت direction میزاری....و به piston متصلش میکنی....
از این من بعد هر وقت کلید رو بدی راست،فک کنم بیاد بالا و اگر بدی چپ،میاد پایین و باید اینطوری بشه....اگر کلید در حالت وسط باشه،نباید تکون بخوره....
این از این...ولی من خودم آسانسور رو به صورت اتوماتیک ساختم که هی میره بالا و میره پایین که این کار به وسیله ی یه piston به راحتی قابل انجام هست.

اگر اشتباه کردم ببخشید....همین الآن میرم امتحان میکنم که اگر اشتباه کرده بودم یه روش درست و حسابی برات معرفی کنم رفیق خودم....
تا بعد دوستان....یا علی.
خدانگهدار.
M.A
(ویرایش!!!»»»
یادم رفت نحوه ی ساخت دشمن رو بگم....برای ساخت دشمن شما به وسیله ی یه ماده ی نه بسیار سنگین و نه ماده ای که بشه با دست بگیریش انتخاب کنی...مثلاً فلز های معمولی و نه بسیار سنگین.. و ...استفاده از چوب توصیه میشه!!!!
خب کله رو میسازی....حالا یه مربع بزن....در قسمت Tools bag میری و در صفحه ی دوم در قسمت Creature Pieces میتونی Brain یا مغز انتخاب کنی....
توجه داشته باش که میتوی دشمن رو به صورت همیشه زنده یعنی Brain: protected و یا به صورت ضربه ای و مُردنی یعنی Brain:unprotected انتخاب کنی....
حالا که این رو انتخاب کردی،رویه هر جای اون ماده ای که ساختی میچسبونی تا یه دفع زنده بشه....برای پا و دهن و .... در همون قسمت Creature برو و Migic Mouth رو انتخاب کن،کار باهاش راحته و میتونی رادیوس یا منطقه ی تحت نفوذ این دهن رو انتخاب کنی که هر کی وارد این منتظه شد،دهن باز و بسته بشه و صحبت کنه،میتونی یه صدا براش بزاری مثل صدای Evil و یا .....
برای پا هم میتونی در همون قسمت ذکر شده بری و wheel یا چرخ انتخاب کنی و یا Leg یا پا انتخاب کنی که برای اینکه بخوای سرعت این ها رو تنظیم کنی باید رویه مغز یا brain کلیک کنی و سرعت کاراکتر رو تنظیم کنی....سرعت 1 یعنی حدوداً 1 متر بر ثانیه و هر چی بیشتر،سریعتر...میتونی مقدار پرش و قدرت پرش رو هم تنظیم کنی که هر فلان ثانیه به فلان قدر انرژی بپره هوا!!!!
از Magic Eye هم حتماً استفاده کن و حداقل یه چشم بزار که دشمنی که ساختی طبیعیتر بشه....
توجه ....همین الآن اون آسانسوری رو که بهت توضیح دادم رو درستش کردم و دیدم کاملاً درست کار میکنه!!!!
برو به Tools Bag و در صفحه ی دوم در قسمت Connectors میتونی Piston رو انتخاب کنی....مقدار و اندازه ی پیستون رو خیلی تنظیم کن که قشنگ همونجایی که میخوای حرکت کنه...اگر رویه Piston مربع بزنی و در قسمت Stiff گزینه ی بله رو انتخاب کنی،طناب به صورت خشک خشک میشه و خیلی طبیعیتر میشه....به خصوص برای آسانسور....قسمت Timing هم هر چی کمتر باشه،زمان کمتری طول میکشه که آسانسور به حداقل و حداکثر ارتفاع برسه،یعنی هر چی کمتر،سرعت بیشتر...

هر وقت خواستی یه پیغام بده تا برات عکس یا فیلم بگیرم و برات بفرستم...باشه....;)
تا بعد.:love:
عید همه مبارک!!!!:biggrin1:
)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر