LittleBigPlanet

farhadxbt

کاربر سایت
Aug 11, 2012
70
دوستان بازی برای استور آمریکا کی میاد؟جون به لب شدم از بس تو کف موندم.کاش روز اول اکانت ریجن ۲ ساخته بودم

دقیقا منم همین سوال رو دارم /////ایا بازی ارزش خرید رو داره این سوال رو از دوستانی که بازی رو خریداری کردن پرسیدم////

Spn

کاربر سایت
May 25, 2009
651
نام
Sepehr
دقیقا منم همین سوال رو دارم /////ایا بازی ارزش خرید رو داره این سوال رو از دوستانی که بازی رو خریداری کردن پرسیدم////

چهارشنبه صبح یا اگر شب بیدار هستید حدود 3 نصف شب سه شنبه که فرداش چهارشنبه صبح هست اون موقع هم استور آپدیت میشه و هم لیتل تو استور میاد .

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
نمیدونم lbp تا حالا بازی کردی یا نه اما lbp بازی هست که سبک خودش واقعا مخصوصه خودش هست و بدون شک از لحاظ gameplay و هنری و نواوری یکی از بهترین بازیهایی هست که تا به امروز ساخته شد و البته طوری هم هست که خب خیلیها ممکنه خوششون بیاد و خیلیها هم نه . LBP بیشتر یک Platforming خاص خودش هست با Puzzle ها و Minigame های خاص خودش . منتها چیزی که LBP رو از بقیه متمایز میکنه این هست که به شما اجازه میده یک بازی که خودتون دوست دارید رو توش بسازید !
در کل یک سری به Review های تصویری GT بزنی دستت میاد چه طور بازی هست ... به نظر بازی خیلی خاص و زیبایی هست ! از اون بازیهای که میگن دلیله واسه خرید کنسول !
منم خودم VITA رو بیشتر برا این بازی خریدم !

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اقا برهان نمیدونم میدونید یا نه ولی من تو این بازی خیلی خفن شدم :D اگه ویتا داشتم الان با کله میومدم بازی کنیم:D
مجبورت میکردم برام اهنگ اسسینز رو بسازی :D

C`mon

کاربر سایت
Sep 10, 2009
76
نام
محسن
SONY هم مارو گرفته.......
ما آخر نفهمیدیم خداوکیلی فسلفه ی تاخیر release تو store های مختلف چیه ؟
یعنی واقعا نمیتونه بازی هارو همزمان تو کل store ها release کنه !!؟

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
SONY هم مارو گرفته.......
ما آخر نفهمیدیم خداوکیلی فسلفه ی تاخیر release تو store های مختلف چیه ؟
یعنی واقعا نمیتونه بازی هارو همزمان تو کل store ها release کنه !!؟
این قضیه ربطی به سونی نداره دوست عزیز.

بعضی از بازی ها رو خود ناشرها با تاریخ متفاوت تو سراسر دنیا منتشر می کنند. سونی هم مجبوره از این قانون پیروی کنه و حالا ممکنه خودش ناشر باشه یا شرکت دیگه فرق نداره. مثلا همین فیفا تو store us قراره 25ـم بیاد اما برای اروپا و uk قرار 28ـم منتشر بشه و تو همین تاریخ ها بازی در دسترس هست.

LBP هم من اطلاع ندارم بقیه جاها کی میاد اما تو اروپا و انگلستان که میدونم اومده. انگلیس که جمعه بود اومد و خودم هم دانلود کردم و اروپا دو روز قبلش یعنی 4شنبه اومده بود. از تاریخ انتشارش تو us خبری ندارم.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
کلا استور ها فراز و نشیب زیاد دارند مثلا بازی sound shape تو استور امریکا یک هفته زودتر از بقیه جاها اومد .اون به این در:d

C`mon

کاربر سایت
Sep 10, 2009
76
نام
محسن
این قضیه ربطی به سونی نداره دوست عزیز.

بعضی از بازی ها رو خود ناشرها با تاریخ متفاوت تو سراسر دنیا منتشر می کنند. سونی هم مجبوره از این قانون پیروی کنه و حالا ممکنه خودش ناشر باشه یا شرکت دیگه فرق نداره. مثلا همین فیفا تو store us قراره 25ـم بیاد اما برای اروپا و uk قرار 28ـم منتشر بشه و تو همین تاریخ ها بازی در دسترس هست.

LBP هم من اطلاع ندارم بقیه جاها کی میاد اما تو اروپا و انگلستان که میدونم اومده. انگلیس که جمعه بود اومد و خودم هم دانلود کردم و اروپا دو روز قبلش یعنی 4شنبه اومده بود. از تاریخ انتشارش تو us خبری ندارم.

من با ناشر های دیگه کار ندارم بحثم بیشتر رو بازی هایی بود که خود SONY منتشر میکنه مثل:sound shapes,LBP,..

---------- نوشته در 10:20 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:07 AM ارسال شده بود ----------

کلا استور ها فراز و نشیب زیاد دارند مثلا بازی sound shape تو استور امریکا یک هفته زودتر از بقیه جاها اومد .اون به این در:d

آره خودمم تو فکرش بودم انگار نوبتی !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر