Little Nightmares II | PC

162888

استودیوی تارسیر استودیوز (Tarsier Studios) جدیدترین بازی خود یعنی عنوان Little Nightmares II را معرفی کرد .

اولین نسخه از سری ترسناک و دوست‌داشتنی Little Nightmares در سال ۲۰۱۷ عرضه شد که با رضایت نسبی منتقدین و بازی‌بازان نیز همراه بود.در عنوان جدید بازی‌ بازان در نقش شخصیت Mono قرار می‌گیرند و به مبارزه‌ی دشمنان بدشکلی خواهند رفت.

داستان بازی در دنباله‌ی نسخه قبل، سرنوشت دختر بچه‌ی شش ساله‌ای به نام Six را روایت کرده که این بار هم Mono همراه او است. همانند نسخه‌ی ابتدایی این سری که در زمینه‌های گرافیک، صداگذاری و فضاسازی شگفت‌انگیز کار کرد، قرار است دوباره در این نسخه شاهد همان ویژگی‌ها باشیم. علاوه‌بر شخصیت اصلی بازی که توسط کاربر کنترل می‌شد، در نسخه‌ی اول شخصیت‌های بسیاری طراحی شده بودند که این عامل باعث افزایش جذابیت و ارتقای بازی در مراحل مختلف می‌شد.

Six، دختر کوچولوی نسخه‌ی اول، از توانایی‌های مختلفی در مقابله با بلایای بازی که به دنبال کشتن وی بودند استفاده می کرد. نسخه‌ی اول در محیط‌های متنوعی از جمله آشپزخانه، زندان و حفره‌ای که هیولاها درون آن گیر افتاده بودند، دنبال می‌شد. سناریو‌های بازی به گونه‌ای طراحی شده بود که باید برای نجات Six از دست Maw تلاش انجام می‌گرفت. Six پس از ملاقات با Mono می‌پذیرد که برای Lady Hum کار کند و به برج تاریک برود که توسط برودکستر کنترل می‌شد. در نسخه‌ی جدید قرار شده است که هیولا‌های جدید و شخصیت‌های تازه‌ای برای اکتشاف معلم‌ها، برودکستر‌ها و دانش‌آموزان به بازی اضافه شوند.

بازی Little Nightmares II در تاریخ ۲۳ بهمن ماه ۱۳۹۹ (۱۱ فوریه 2021 میلادی) برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های اکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد. همچنین نسخه‌ی کنسول‌های نسل نهمی آن نیز در تاریخ دیگری در سال ۲۰۲۱ به دست علاقه‌مندان خواهد رسید.

تریلر بازی :

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی نصب کردم . نسخه کودکس . بدون مشکل اجرا شد . بازی خیلی زیباست فقط گیم پلی با کیبورد یکم سخته . به پایه میز و این چیزا گیر می کنی و دشمن می گیردت . اولشم گفته با دسته پیشنهاد می شود . در کل زیباست

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
بازی نصب کردم . نسخه کودکس . بدون مشکل اجرا شد . بازی خیلی زیباست فقط گیم پلی با کیبورد یکم سخته . به پایه میز و این چیزا گیر می کنی و دشمن می گیردت . اولشم گفته با دسته پیشنهاد می شود . در کل زیباست
بازی که بسیار زیباست درش شکی نیست(داستان و صداگذاری و حس ترس و ...)، گیم پلی بازی بهتر شده ، لودینگ بازی بعد از هر بار مُردن سریعتر شده، آیکن هاییکه برمیداریم مثل کلید، میره تو جیب و از تو جیب در میاره قفلو باز میکنه(مثل نسخه اولش نیست که باید حمل کنی کلیدو)، وقتی روی لبه ها راه میریم هم راحتتر شده و نمیذاره که بیوفتیم از اون لبه ها (که بنظرم آسون کرده ).

متاسفانه بازی روی سیستم من جواب نداد(سیستمم کمی قدیمی شده dx 10 ه ) و الان بدجور تو خماریش موندم :D (راهی کسی بلده بازیهای dx 11 رو بشه رو dx 10 اجرا کرد؟)

برای متوجه شدن داستان کلی بازی هم چندتا بازی و کمیک داره گویا. ( نسخه اول- نسخه موبایلی به اسم very little nightmares- نسخه دوم - کمیک ( به اسم little nightmares comic برای موبایل) و کتاب داستان...)

متاسفانه نسخه ای که دانلود کردم و اجرا نشد درون فایلهاش artbook بود و همون چند صفحه اولو دیدم بازی برام اسپویل شد و سریع بستمش :D .توصیه میکنم بعد از تموم کردن بازی Artbook و ببینید.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238

بازی خوبیه اما گیم زیاده لامصب همه هم بالای 30 ساعته

1 اساسین بزنی 70 ساعتی درگیری :D

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی خوبیه اما گیم زیاده لامصب همه هم بالای 30 ساعته

1 اساسین بزنی 70 ساعتی درگیری :D
باید اولویت بندی کنی . بعضی بازی ها مثل این عالی هستند و اولویت بالاتر و از طرفی قرار نیست همه رو رفت . من که مهم ها و اونایی که برام جذاب هستند رو می روم . از آی پی های جدید هم استقبال می کنم .

kamyy

کاربر سایت
Mar 20, 2013
3,874
نام
بنیامین
بازی که بسیار زیباست درش شکی نیست(داستان و صداگذاری و حس ترس و ...)، گیم پلی بازی بهتر شده ، لودینگ بازی بعد از هر بار مُردن سریعتر شده، آیکن هاییکه برمیداریم مثل کلید، میره تو جیب و از تو جیب در میاره قفلو باز میکنه(مثل نسخه اولش نیست که باید حمل کنی کلیدو)، وقتی روی لبه ها راه میریم هم راحتتر شده و نمیذاره که بیوفتیم از اون لبه ها (که بنظرم آسون کرده ).

متاسفانه بازی روی سیستم من جواب نداد(سیستمم کمی قدیمی شده dx 10 ه ) و الان بدجور تو خماریش موندم :D (راهی کسی بلده بازیهای dx 11 رو بشه رو dx 10 اجرا کرد؟)

برای متوجه شدن داستان کلی بازی هم چندتا بازی و کمیک داره گویا. ( نسخه اول- نسخه موبایلی به اسم very little nightmares- نسخه دوم - کمیک ( به اسم little nightmares comic برای موبایل) و کتاب داستان...)

متاسفانه نسخه ای که دانلود کردم و اجرا نشد درون فایلهاش artbook بود و همون چند صفحه اولو دیدم بازی برام اسپویل شد و سریع بستمش :D .توصیه میکنم بعد از تموم کردن بازی Artbook و ببینید.
وقتشه در سیستمت یک خونه تکونی انجام بدهی‌ . من که بدون هیچ مشکلی انجام دادم و اذیتم نکرد . بازی شاهکاره در ژانر خودش

• Smile
Reactions: aha2012

Silent fans

Stay lostdata
کاربر سایت
Jan 6, 2013
492
نام
Sera
در عصر بود و نبود چطور میشه در تاریکی و خلأ این بازی گم نشد.از ترس نگریخت و از برهوت آن نهراسید.تمام چیزی که هست بود سقوطی سرتاسر بی پایانه بر پیکره ای آشکار از رنج و تنهایی که نمود دنیای ماست.

Persia Tech

کاربر سایت
Feb 2, 2021
3,238
کسایی که مانیتور الترا واید دارن بازی ازش پشتیبانی نمی کنه exe بازی رو دستکاری کردم و بهش اضافه کردم
زیر ویدیو لینک دانلود هست متناسب با رزولوشنی که می خواید جایگزین کنید مشکل رزولوشن بالاتر از 1080p که اعمال نمی شه نتونستم حلش کنم چون فول اسکرین بازی exclusive نیست باید حتما رزولوشن دکستاپ 4k تنظیم بشه

آخرین ویرایش:

aha2012

کاربر سایت
Jan 9, 2009
2,879
نام
SubZero
وقتشه در سیستمت یک خونه تکونی انجام بدهی‌ . من که بدون هیچ مشکلی انجام دادم و اذیتم نکرد . بازی شاهکاره در ژانر خودش
یک سیستم جور شد و منم بالاخره تونستم این بازیو تجربه کنم :)

کاری به گرافیک و باگ و گیم پلی و ... ندارم و فقط داستان برام مهمه تو این پست.
دوستان نظریه هاشونو برای دونستن کامل داستان بازی لطفا نقل قول کنند تا متوجه یک سری چیزها بشیم :)

بازی همونطور که حدس زده بودم قبل از نسخه ی اول هست و یک جورایی نشون میده که six چجوری به نسخه اول راه پیدا کرد(آخر بازی یک پایان مخفی داره که باید تمام اون سایه هارو پیدا کنید و نشون میده که six از tv میاد بیرون و سایه خودش(دقیقا همون سایه ای که تو نسخه اول بعد هر بار دل ضعفی میرفت غذا میخوردو ) میبینه و روی زمین نقاشی همون کشتی ای هست که تو نسخه اول هست و یهو دلش ضعف میره و بازی تموم میشه _و البته یک سری کمیک هست که باید اونارو هم ببینید تا داستان کامل متوجه بشید). یک سری سوالات تو ذهنم اومده که دوست دارم نظرات شما دوستان رو هم بدونم:

1.six چرا دست mono رو آخر بازی ول کرد ؟؟ خودم میگم چون زمانیکه six توی tv رفت و آینده mono رو دید و از اونجاییکه mono آخر بازی ماسک صورتشو برداشت و six آخر بازی متوجه شد که mono همون thin man یا همون مرد قد بلنده هست درنتیجه دستشو ول کرد و همینطور آخر بازی یک tv روشن بود و Six تو طول بازی دیده بود mono وقتی به tv وصل میشه کنترشو از دست میده نذاشت که وارد tv بشه.

2. نسخه موبایل به اسم very little nightmares از لحاظ داستانی کجای این دو نسخه قرار میگیره؟ چون توی نسخه موبایلی بچه ای که باهاش بازی میکنیم (از اونجاییکه بارونی زرد رنگ داره) آخرش مشخص میشه که six نیست و اون دختری که آخرش کمکش میکنه six ه و اون دختر بچه آخرش که از اون بالا میوفته پایین تو آب و بارونی زرد رنگش روی آب شناور میشه نشون میده six میاد که بارونی رو برداره.

3. thin man یا همون مرد قد بلنده یا همون mono چرا توی نسخه اول (همون اوایل بازی) خودشو دار زده؟ بخاطر اینکه راهی برای آزادیش با کمک خودش(بچه گیاش (mono)) توی نسخه دوم پیدا نکرد؟

آخرین ویرایش:

B.O

کاربر سایت
Feb 27, 2017
83
تا فصل 3 به زور با کیبورد بازی کردم تا رسیدم به چراغ قوه دیدم دیگه نمیشه بقیش رو با دسته و امولاتور x360ce رفتم.
نسبت به 1 خیلی پخته تر شده. 1 رو با کیبورد رفتم ولی این یکی با کیبورد در بعضی موارد خیلی سخته.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر