Little Big Planet 2

dontsee

کاربر سایت
Oct 20, 2008
11
نام
Hadi
Rating - 66.7%
2   1   0
سلام یک عدد بازی LBP2 از آخرین فروش دستگاه و بازی ها مونده .... قیمت 45 .... ریجین ۲ و کاملا نو در حد آک
http://japeh.ir/1.jpg
جهت هماهنگی sms بدید ... 09123089343
آخه سرمون شلوغه کم میاییم خدمت رفقا

آخرین ویرایش:

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE
Rating - 100%
3   0   0
سلام

اگر بازی مثل نو در حد آک هست، من 45 خریدارم. من فقط برای آرشیو میخوام پس میخوام مثل آکبند باشه چه دیسک چه پک و چه متعلقات

dontsee

کاربر سایت
Oct 20, 2008
11
نام
Hadi
Rating - 66.7%
2   1   0
شما اگر جعبه رو بگیری تو نور خط داره .... اگه منظورت اینه که این هم نباشه نه عزیز اونجوری که فکر میکنی نیست .... اما دیسک رو آک حساب کن
این خط و خطوط رو جعبه قابل کنترل نیست ... ولی آدم حساس بگیره تو نور میبینه

Beatz

کاربر سایت
Nov 29, 2011
0
نام
Ali
Rating - 100%
11   0   0
دوست عزیز:
انتشار اطلاعات شخصی و هویتی مانند شماره تماس، آدرس، کد ملی و ... در فضای عمومی گفتگوها ممنوع است (بند 5 قوانین بازارچه)

dontsee

کاربر سایت
Oct 20, 2008
11
نام
Hadi
Rating - 66.7%
2   1   0
دوست عزیز:
انتشار اطلاعات شخصی و هویتی مانند شماره تماس، آدرس، کد ملی و ... در فضای عمومی گفتگوها ممنوع است (بند 5 قوانین بازارچه)

پس لطفا قوانین رو اصلاح کنید ! در ضمن اینجا خودش مدیر داره ... نمیدونم شما چرا تذکر میدی؟

در مورد قانون انتشار اطلاعات شخصی و هویتی مانند شماره تماس، آدرس، کد ملی و ..... عرض کنم زمانی این مورد محل اشکال هست که :
افشای اطلاعات شخصی و هویتی دیگران بدون اجازه و دلیل افشا بشه و برای فرد مشکل ایجاد بشه !!!!
این شماره، شماره بنده هست و بنده نسبت ارائه اطلاعات شخصی خودم ترسی ندارم و دچار مشکل نمیشم و هیچ اختلالی در هیچ قسمتی از سایت و مدیریت و کاربران ایجاد نمیکنم و این حرف شما هیچ توجیهی نداره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر