شایعه Line-up مایکروسافت برای 2014 E3 لیک شد .

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
44a87076ad1f3aae1.jpg

امروز خبر بزرگی مبنی بر لیک شدن line-up مایکروسافت در E3 پیش رو منتشر شد .
جزئیات منتشر شده نمایانگر تعداد زیادی انحصاری است و اگر این خبر حقیقت داشته باشد، قطعا هیجان بسیاری را کمتر از یک ماه دیگر به همراه خواهد داشت .
اطلاعاتی زیر شامل اسپویل عناوین پیش رو هستند، بنابراین اگر می خواهید که در جریان مراسم اصلی و تایید رسمی آنها سورپرایز شوید، همین لحظه اقدام به ترک این تاپیک نمایید.

اطلاعات لیک شده به شرح زیر است :

• Ryse 2 در حال ساخت است و به صورت ریل تایم و با نمایش تریلری in-game معرفی می شود . بازی در روم با ویژگی های قرون وسطی جریان دارد و این نسخه آزادی بیشتری برای کاوش در اختیار بازیکن قرار داده و سیستم مبارزه آن از نو طراحی شده . کاراکتر اصلی بازی فروشنده شمشیر است و کیفیت بازی ورای باور خواهد بود. تاریخ عرضه آن مشخص نشده (احتمالا 2016)
  • Forza Horizon 2 برای عرضه در اکتبر 2014 توسط Playground معرفی می شود . بازی حالت جهان آزاد خود را حفظ کرده و در Louisiana, Missisips, New Mexico, Texas و Arkansas جریان دارد و از چرخه کامل شب و روز، آب و هوای واقع گرایانه پشتیبانی کرده و در حدود 80 ساعت گیم پلی تک نفره دارد .
  • Industries از Halo 2: Anniversary رونمایی می کند . بازی از نظر جلوه های بصری و گرافیکی به نسبت Halo 2 به طور کلی بازسازی شده (بعلاوه بخش چند نفره) و شامل همان تنظیماتی که قبلا در Halo Anniversary (همراه با هر دو حالت بصری) مشاهده کردیم می شود .
  • Turn 10 امسال بجز همکاری با Playground پروژه ای ندارد .
  • تاریخ عرضه Halo 5 مشخص میشود .
  • Rare بر روی دو re-boot از عناوین Battletoads و Perfect Dark کار می کند . Battletoads همانند Killer Instinct تنها به صورتی دانلودی منتشر می شود و بر روی 60 فریم قرار دارد و Perfect Dark عنوانی در سبک ماجراجویی سوم شخص مشابه Uncharted است .
  • Epic نیز در این کنفرانس حضور داشته و از عنوان جدید خود که بر منبای دموی Samaritan که در سال 2012 نمایش داده شد، رونمایی می کند . این بازی در انحصار XBOX ONE بوده و وظیفه انتشار آن به عهده مایکروسافت است . احتمالا بهترین عنوان از نظر کیفیت گرافیکی در طول نسل جدید خواهد بود .
  • Good Science Studios از عنوان جدید خود یعنی "EchoBlack" پرده برداری می کند که مخصوص کینکت است .
  • Twisted Pixel از Dekelsus ، عنوان دیجیتالی و فانتزی / تخیلی جدید خود رونمایی می کند، سبک بازی احتمالا 2.5D platformer است .
  • Black Tusk تریلری CGI از عنوان Gears of War : Lazurus به همراه داشته که نمایش دهنده مسیر این عنوان است .
  • Lift London دو پروژه برای نمایش خواهد داشت . آنها کوچک و دیجیتالی هستند .
  • Lionhead نمایش مختصری از Fable Legends خواهد داشت و همچنین تیزری از پروژه بعدی خودشان که در دوره پس از نابودی زمین روایت می شود نمایش می دهند .
  • Frontier در حال کار بر روی یک عنوان خانوادگی برای کینکت است و این بازی برای عرضه در سال 2014 برنامه ریزی شده .
  • Phantom Dust : Sacrifice توسط Grounding Inc ساخته می شود و دنباله ای برای نسخه اصلی این عنوان به حساب می آید . بازی حالت اپیزودیک دارد .
  • Quantum Break در نوامبر 2014 منتشر می شود، بازی دارای بخش چند نفره بوده و این نسخه اولین قسمت از یک سه گانه است و گرافیک بازی نسبت به نمایش های اخیر پیشرفت چشمگیری داشته .
  • Sunset Overdrive قصد دارد در آخرین هفته آگوست یا اوایل سپتامبر منتشر شود ، گرافیک بازی مشابه تریلر CG بوده المان های پارکور آن ترکیبی از عناوین Sonic, Jet Set Radio و Ratchet and Clank است .
  • عنوان مرموز ژاپنی توسط استدیوی Platinum Games ساخته می شود و سبک آن action- beat em up است . اسم زمر این بازی "RugPuddle" و این قسمت مربوط به اولین بخش از یک عنوان چند گانه خواهد بود که توسط مایکروسافت منتشر می شوند .
  • Leap Experience Pioneers عنوان جدید خود را که سبکی مشابه یک TPS/RPG همراه با ویژگی های تخیلی دارد معرفی می کند . به نظر می رسد این بازی به شدت از Mass Effect الهام گرفته . بازی در سال 2015 منتشر می شود .
  • Platform Next Games بعنوان یک استدیوی جدید، یک دموی تکنیکی بدون عنوان بر پایه عنوان در حال ساخت خود (مشابه دمویی که Black Tusks سال گذشته نمایش داد ) به نمایش می گذارد. به نظر می رسد عنوانی آنها تمی باستانی یا فانتزی دارد .
  • Games With Gold برای Xbox One تایید می شود . هدف این است که در هر ماه بتوانید از میان یک بازی فیزیکی یا دیجیتالی یکی را انتخاب نمایید . با گذشت زمان تکامل می یابد .
  • Crackdown: Skyline برای عرضه در سال 2015 معرفی می شود .
  • بازی های مالتی پلتفرمی که در این کنفرانس حضور دارند :
    The Division "Xbox One is now lead platform
    Call of Duty: Advanced Warfare
    Fallout 4
    EA game "not specified here Exclusive/Timed DLC on all
examiner

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من قلبا خيلي دوست دارم ماكرو موفق بشه. هر چند تو اين نسل ديگه ميخوام كنسول سوني رو بخرم ولي متاسفانه هر چند ماكرو دوست باشم نميشه اينرو نگم كه تنها انحصاري ماكرو ك من بازيش كردم همين هورايزن بود!(كلا فضايي و هيولايي باز نيستم- عاشق ريسنگم ولي اصلا پيشتي دوست ندارم)

من طرفدار پروپاقرص nfs ام ولي هرچند mw٢٠١٢ عالي بود ولي هورايزن شاهكار بود!! اصن چرخيدم تو محيطش يك ارامش خاصي بهم ميداد!!! شاهكار!! كمتر عنواني مي تونه ر نظر من از nfs بهتر باشه

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
:d ?!What the hell does RugPuddle even mean

لیست (مثل لیست هایی که برای سونی و نینتندو لیک شده) بسیار تخیلی و wishful thinkingـی به نظر میاد :D

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
نه دیگه اشتباه شما و همه کسانی که میگن کینکت از وان باید جدا بشه همینه.کینکت وسیله جانبی نیست کینکت ستون ایکس باکسه کینکت قلب ایکس باکسه.این اصلا ربطی به بازی و ... هم نداره.یکی از دلایلی که نسل قبل کینکت زیاد موفق نشد همین تصمیم بسیار غلط مایکرو بود که کینکت رو به صورت جدا می فروخت و همین باعث میشد شرکتهای بازی سازی دو دل باشن برای ساخت بازیهای حرفه ای و خو شساخت برای کینکت چون مطمئن نبودن چند نفر کینکت دارن!! مایکرو از اشتباش درس گرفت و این سنل کینکت رو در یک تصمیم کاملا درست در بسته کنسولش قرار داد.الان هم اول نسله و فعلا دو تا بازی خیلی خوب کینکتی واسش اومده.حتی اگر واسه کینکت بازیهای خوبی هم نیاد بازم Xone بدون کینکت به نظرم معنایی نداره.اینو اسپنسر خودش هم در یکی از مصاحبه هاش گفت که کینکت از وان جدا نخواهد شد.
والا ما اونچه که دیدیم تو نسل قبل 360 اولش خوب ظاهر شد نسبت به رقیبش ولی الان وان نسبت به رقیبش عقبه پس مشکل تنها چیزی که هست تفاوت قیمت هست هر کاری تنها چیزی که مهم هست نتیجش هست به نظر من

'USG Ishimura'

CEC Engineer Isaac Clarke
Gold User
Mar 12, 2011
938
نام
کیوان
8 ملیون@-):d:d:d:d:d
حرفی برای زدن دارین یا همینجور میخواین به ترول و مسخره کردن ادامه بدین؟
تا اواسط آپریل 7.5 میلیون PS4 فروخته شده و 5.5 میلیون X1. تا E3 اگه فروش وان به 7 که رسیده. کی جواب اونها رو میده که میاین میگین کینکت برمیداره؟
تو بیا بنویس 7 میلیون و شکلک بزار تا سایر ترولیست ها هم بیان لایکت کنن.

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
Aug 20, 2011
1,767
نام
mehran
شوخی کردم :d چرا میزنی :(

- - -ویرایش - - -

تا اواسط آپریل 7.5 میلیون PS4 فروخته شده و 5.5 میلیون X1. تا E3 اگه فروش وان به 7 که رسیده. کی جواب اونها رو میده که میاین میگین کینکت برمیداره؟
ترولیست :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ای بابا اون 5 میلیون که شما داری میگی تعداد کنسول های شیپ شده هست !
مگه اینکه آمار جدیدی داشته باشی که ازش بی خبر باشم ؟

Hazmat

7th Day
عضو تحریریه
Feb 2, 2013
1,167
نام
میلاد
{دعوا بسه! :|:d}این هایی که توی این لیست اومده رو یه مقایسه ای اگه بکنیم با شایعه های قبلی:

Ryse 2 is in development and will be announced at the show in a real-time in-game trailer. Gone is the Roman period, enter the medieval setting. The game will offer more freedom of exploration and a refined combat system. The main character is a sell-sword of sorts with a greater destiny. This game looks beyond belief. No release date (possibly late 2016)
فیل اسپنسر توی 2013 E3 گفت یکی از فرانچایز های جدید ما؛ بعد Ryse معرفی شد یعنی دیر یا زود احتمالا یه نسخه ی جدید از این سری رو می بینیم.
قبل از اینکه Ryse Son of Rome منتشر بشه خبر ساخت یه شماره ی جدید به اسم Ryse : Knights of England اومد که می گفت بازی تویانگلیستان جریان داره!
تضاد بین دو شایعه. مکان اتفاقات بازی در یکی انگلیستان در یکی روم.
Forza Horizon 2 will be announced for release in October 2014 vai Playground Games. It will once again be open world and set in Louisiana, Missisips, New Mexico, Texas and Arkansas. Full day/night cycle, real time weather. Estimated 80 hour single player.
یه سری کانسپت لیک شد به اسم Forza Horizon 2 : Deep South . شایعه شد بازی توی Louisiana جریان داره.
فقط این 80ساعت گیم پلی شاید با عقل جور در نیاد! :d
343 Industries will unveil Halo 2: Anniversary. This is a full (multiplayer included) visual makeover of Halo 2, it will also include the same options as Halo Anniversary (Including both visual modes) skulls etc. It will include the E3 2003 mission as a bonus unlockable and the maps from the PC version.
فیل اسپنسر گفته بود اگر قرار باشه H2A رو ببینیم باید مالتی خفنی داشته باشه.
Rare is prepping a re-boot of Battletoads and Perfect Dark. BT will initially be a download only title (see Killer Instinct) and is set to run at 60fps. Perfect Dark is looking to be rebooted into a Third Person Adventure game - Similar to Uncharted.
بیشترین شایعه درباره ی بازی های Rare شامل Battletoads و Perfect Dark بوده هر چند ریبوت PD اونم به شکل یه Adventure شبه Uncharted زیاد منطقی نیست!
Epic will be there to unveil their new game base on the Samaritan demo from 2012. This will be XBOX ONE EXCLUSIVE as Microsoft is the publisher. Possibly the best looking game of this generation
Epic Games تایید کرد بازی بعدیشون یه شوتر AAA هستش. هر چی شایعه داشتیم گفته این بازی بر اساس دموی Samaritan هست. توی GDC هم نمایشی از UE 4 داشتن با اسم Blueprint دقیقا مشابه اون چیزی که چند ماه پیش لیک شده بود!
Lionhead will have a brief gameplay of Fable Legends and bow out with a teaser of their next project which is set in a post-cataclysmic Earth decimated by egg shaped objects (possibly aliens)
شایعه های بازی بعدی لاین هد رو Eden Falls دونستند که توی بازه ی 1960 به بعد اتفاق میفته. تضاد بین شایعه ی جدید و قدیمی! تضاد
Phantom Dust : Sacrifice is being worked on by Grounding Inc and will be a prequel to the original. The game will be episodic in nature
فیل اسپنسر بعد از انتشار Crimson Dragon تازه وارد مذاکره با Grounding Inc شد تا شماره ی بعدی Phantom Dust که احتمالا ریبوت باشه رو بسازن! تضاد
Quantum Break will be out November 2014 - There is a multiplayer mode - Part 1 of a trilogy. The game has had a significant graphical upgrade since last year
توی شایعه های همه تاریخ انتشار Quantum Break اوایل 2015 اعلام شده. حتی توی تریلر های بازی هم تصویری هست که روی یک بنر نوشته بهار 2015! تضاد
The secret Japanese game is coming from Platinum Games and is a Viewtiful Joe like action- beat em up. Codename is "RugPuddle". This is part one of a multiple game deal with Microsoft to publish other titles in the future
شایعه شده بود بازی پلاتینیوم گیمز انحصار XBO برای مارس 2016 برنامه ریزی شده با اسم رمز Project Nagano . تضاد
Crackdown: Skyline - Coming 2015 - No other info, not even the developer. Microsoft Studios
شایعه بود شماره جدید C احتمالا Crackdown 3 توی مراحل اولیه ی ساخته به دست Ruffian Games ـه و برای 2016 آماده میشه! تضاد

'USG Ishimura'

Gold User
Mar 12, 2011
938
نام
کیوان
ای بابا اون 5 میلیون که شما داری میگی تعداد کنسول های شیپ شده هست !
مگه اینکه آمار جدیدی داشته باشی که ازش بی خبر باشم ؟
[FONT=wf_SegoeUI]We’re also happy to share today that [/FONT][FONT=wf_SegoeUI]more than 5 million Xbox One[/FONT][FONT=wf_SegoeUI] consoles have been [/FONT][FONT=wf_SegoeUI]sold-in [/FONT][FONT=wf_SegoeUI] retailers since our launch.[/FONT]
March NPD Results: Titanfall on Xbox One is Number One Selling Game
منبع هم کی ایشالله معتبره.Xbox.com

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
این تفکر هم خوب چیزی تا ماه مارس فقط 5 میلیون شیپ کردن تا نیاز بازار برطرف بشه. ت. آمریکا 2.5 میلیون فروش داشته. میخوای بگی تا الان 5 میلیون رو رد نکرده.=))
چون مایکروسافت هنوز آمار دقیق فروش رو اعلام نکرده.
به تاپیک آمار یه سر بزن.قرار نیست هرچی شیپ شد فروش بره و تا E3 به 7 میلیون برسه
از قرار معلوم زیاد از فروش X1 راضی نیست ماکرو و گفته شده ساخت کنسول یا متوقف میشه یا با ارومی صورت میگیره تا خرده فروشا اون شیپ ها رو بفروشن

"We do expect to work through some inventory in Q4," said Hood, referring in this case to the period between April 1 - June 30, 2014. She also referred to "channel inventory drawdown for Xbox consoles," implying that manufacturing of Xbox consoles will slow or stop, to allow retailers time to work through existing inventory.

MS CFO: Manufacture of Xbox Consoles may slow down or stop... - NeoGAF

'USG Ishimura'

Gold User
Mar 12, 2011
938
نام
کیوان
به تاپیک آمار یه سر بزن.قرار نیست هرچی شیپ شد فروش بره و تا E3 به 7 میلیون برسه
اصلا قضیه اینجا فروش نیست من گفتم کی جواب اون کسایی که که وان با کینکت رو میده اگه کینکت رو از جعبه کنسول بردارن(از جمله خودم که با کینکت خیلی حال نمی کنم). به جا این که چهارچوب بحثو نگه دارین یکیتون اومد گفت 12 میلیون:eek:
گفتم 8 میلیون دوباره یکی اومد گفت 8 میلیون؟:eek:گفتم 7 میلیون گفتن 7 میلیون:eek:
آخرش جواب سوالی که در راستای حرف همین ps فنها بود رو نگرفتم و فقط پستهامو زیر سوال بردن. چون من اصلا نمی خواستم راجع به این موارد حرف بزنم. الانم باز یکی دیگتون میاد پستو نقل قول میکنه و مسخرگی رو ادامه میده.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اصلا قضیه اینجا فروش نیست من گفتم کی جواب اون کسایی که که وان با کینکت رو میده اگه کینکت رو از جعبه کنسول بردارن(از جمله خودم که با کینکت خیلی حال نمی کنم). به جا این که چهارچوب بحثو نگه دارین یکیتون اومد گفت 12 میلیون:eek:
گفتم 8 میلیون دوباره یکی اومد گفت 8 میلیون؟:eek:گفتم 7 میلیون گفتن 7 میلیون:eek:
آخرش جواب سوالی که در راستای حرف همین ps فنها بود رو نگرفتم و فقط پستهامو زیر سوال بردن. چون من اصلا نمی خواستم راجع به این موارد حرف بزنم. الانم باز یکی دیگتون میاد پستو نقل قول میکنه و مسخرگی رو ادامه میده.
اگه تو صحبت کردن اغراق کمتر باشه این اتفاقات نمیوفته :)
فقط اون نقل قولی که گذاشتید من متوجه منظورش نمیشم میگه تو فروشگاه ها انقدر فورخته یا فروشگاه ها انقدر فروختن ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر