Multi Platform Like a Dragon: Infinite Wealth

iw.JPG

سازنده: RGG Studio
ناشر: Sega
سبک: Open World , RPG
پلتفرم: PC و پلتفرم های نسل 8 و 9
تاریخ عرضه: 24 ژوئن 2024

"ثروت بی نهایت"

سری یاکوزا بار دیگر و اینبار با نام اصلی و ژاپنی خود Like a dragon باز میگردد
infinite wealth ادامه ای مستقیم yakuza: like a dragon است که برای اولین بار مبارزات سری را به سمت نوبتی شدن برد.

پس از ملاقات با دوستی قدیمی کاسوکا ایچیبان متوجه احتمال زنده بودن مادرش آکانه کیشیدا شده و به همراه دوستانش برای پرده برداری از این راز به سرفی در هاوایی میرود, جایی که به عنوان محل زندگی مادرش توصیف شده, و در بین راه در حالی که شخصیت قسمت های قبل یعنی کازوما کیریو با سرطان دست و پنجه نرم میکند در حال تلاش برای کمک به ایچی بان است, اما آیا داستان بزرگتری پشت این ماجراجویی است؟

گیم پلی این نسخه شباهت زیادی با قسمت هفتم سری دارد, پلیر کنترل ایچیبان, کیریو و اعضای گروهشان را در دست گرفته و در دو محیط با نام های ایسه زاکی ایجینچو در یوکوهامای ژاپن, و برای اولین بار در سری هانالولو در ایالات متحده به گشت و گذار میپردازند.
کمبت بازی مانند نسخه قبل به صورت نوبتی یا turn based بوده, با این تفاوت که اینبار عمق بیشتری دارد, کلاس بندی های بازی "شغل" نام داشته که هر شخصیت میتواند سکس را برای خودش انتخاب کند, برای مثال کیریو "شغل" منحصر بفرد خود را داشته که به پلیر اجازه کنترل real time و موقت او را میدهد که میتوانید درش مانند نسخه ای قدیمی سری مبارزه کنید.

مینی گیم های محبوب و قدیمی مثل کاریوکوی, دارت و ماجانگ در این نسخه به همراه مینی گیم های جدید همچون Crazy Delivery, که از روی عنوان قدیمی سگا یعنی Crazy taxi ساخته شده با این تفاوت که دوچرخه دارد, Sujimon Battle, پارودی ای از پوکمون و Miss Match, اپ قرار گذاشتن برای کاسوکا در این نسخه وجود دارند.
همچنین فعالیت فرعی ای به نام Happy Resort DonDoko Island, به کاسوکا اجازه مدیریت جزیره خودش را میدهد.

اینفینیت ولف در تاریخ 24 ژوئن برای تمامی پلتفرم ها بجز سوییچ عرضه خواهد شد.

آخرین ویرایش:

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,925
نام
نـــــــویـــــــــد
نه این شماره خیلی بهتر شده .مثلا یه ساید کوئست جالب داره میری یه جزیره متروکه باید تبدیلش کنی به یه تفرجگاه پنج ستاره بعد کلی مسافر میاد میتونی ازشون پول در بیاری.من کلا یکی دو روز بازی اصلی را ول کردم فقط نشستم اینو رفتم کلی الان پول در اوردم .حالا راحت میتونی بری سلاح و لباس های ۴ ستاره یا ۵ ستاره بخری قشنگ یک درجه بازی را ساده تر میکنه و گرایند را کمتر.
یه بحث دیگه هم هست کلا jrpg گرایند داره دیگه کسی که عاشق این سبک باشه با گرایند کردنشم حال میکنه:D

خب اینم یه جور محتوای فرعی هستش که بازم میتونه واسه یه عده اضافی و غیر ضروری باشه :D یعنی به نظرم اگه یکی بخواد سرعتی داستان رو بره جلو، بازم با این محتوای فرعی به مشکل میخوره حالا هر چقدرم که خوب باشه. نسخه قبلی به نظرم خیلی خوب و ریواردینگ بود اگه واسش وقت میذاشتی. مثلا اون مینی‌گیم که جاهای اداری تجاری سرگرمی میخریدی پولدار میشدی، واسه اوایل بازی خیلی خوب پول میداد. من به شکل عجیبی معتاد اونجا شدم. بعدشم که آرنا بود و در نهایت اون دانجن کاموروچو واسه فارم پول و xp. من از خود بازی بیشتر، دوس دارم این جزیره رو تجربه کنم. خیلی خفن میزنه. ساخت و ساز توش چطوریه؟ فکر کنم طبق معمول ساده و راحت باشه همه چی.

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
خب اینم یه جور محتوای فرعی هستش که بازم میتونه واسه یه عده اضافی و غیر ضروری باشه :D یعنی به نظرم اگه یکی بخواد سرعتی داستان رو بره جلو، بازم با این محتوای فرعی به مشکل میخوره حالا هر چقدرم که خوب باشه. نسخه قبلی به نظرم خیلی خوب و ریواردینگ بود اگه واسش وقت میذاشتی. مثلا اون مینی‌گیم که جاهای اداری تجاری سرگرمی میخریدی پولدار میشدی، واسه اوایل بازی خیلی خوب پول میداد. من به شکل عجیبی معتاد اونجا شدم. بعدشم که آرنا بود و در نهایت اون دانجن کاموروچو واسه فارم پول و xp. من از خود بازی بیشتر، دوس دارم این جزیره رو تجربه کنم. خیلی خفن میزنه. ساخت و ساز توش چطوریه؟ فکر کنم طبق معمول ساده و راحت باشه همه چی.
اره خب اگه بخوای فقط بازی را داستانی بری و ساید کوئست نری که اصلا نمیتونی تو بازی پیشروی کنی اینجا دیگه easy مود نداره مثل یاکوزاهای دیگه (غیر ۷) ولی به نظرم کسی بخواد راش کنه بازی را همون بازیش نکنه بهتره.
پیرو پست قبلی هم اره درست میگی شاید کلمه شرم اور درست نباشه میدونی واقعا حیفه که بچه ها همچین بازی های بزرگی را بازی نمیکنن حالا مثلا من که از هیچ کدومشون نمیگذرم ولی باور کن امثال این بازی ها و همون گرنبلو که داری میری حتی اگه ۱۰ دلار هم بشه یا تو سرویس هم بیاد شاید چند نفر اینجا اضافه بازیش کنن بازم خبری از شلوغ بودن تاپیکاش نیست .کلا ذائقه گیمر ایرانی متاسفانه با این سبک بازیا سازگار نیست و این خیلی حیفه

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
من اکت ۵ بودم تازه رسیده بودم به مینی گیم جزیره، امروز سیستم رو روشن کردم ویندوز بالا نیومد هر کار کردم خراب شده بود مجبور شدم ویندوز از اول نصب کنم کل سیستم پاک شد، حالا امشب میزنم دانلود دوباره ولی اگه سیوم پریده باشه دیگه بازی نمی‌کنم ~X(امیدوارم سیو کلود به دادم برسه. در مورد گرایند هم خیلی خیلی کمتر از ۷ گرایند لازم داره و کامبتش خیلی قشنگتر شده آدم خود به خود بیشتر دلش میخواد فایت کنه. کرکتر های جدید هم که خیلی خیلی عالی در آوردن هم تومیزاوا هم چیتوز. الان جوری شده داخل رفیقای ایچیبان کرکتر بد نیست همشون عالین. سلطان کیریو هم که فوق لجندری ظاهر شده. کلا بازی از همه لحاظ پیشرفت داشته و موفقیتی که داره کاملا استحقاقشو داره.
پی . اِس: یاد آوری میکنم که اکانت ایکس باکس این بازی روی پیسی کار میکنه و میتونید با ۷۵۰-۸۰۰ تومن ظرفیت عادی رو خریداری کنید و روی اکانت شخصی مایکروسافت خودتون بازی کنید اچیومنت هم میده.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,925
نام
نـــــــویـــــــــد
پیرو پست قبلی هم اره درست میگی شاید کلمه شرم اور درست نباشه میدونی واقعا حیفه که بچه ها همچین بازی های بزرگی را بازی نمیکنن حالا مثلا من که از هیچ کدومشون نمیگذرم ولی باور کن امثال این بازی ها و همون گرنبلو که داری میری حتی اگه ۱۰ دلار هم بشه یا تو سرویس هم بیاد شاید چند نفر اینجا اضافه بازیش کنن بازم خبری از شلوغ بودن تاپیکاش نیست .کلا ذائقه گیمر ایرانی متاسفانه با این سبک بازیا سازگار نیست و این خیلی حیفه

حالا آف‌تاپیک میشه اما وقتی رمننت ۲ رفت رو گیم‌پس من گفتم تاپیکش یه جونی میگیره و حالشو میبریم ولی هیچی به هیچی :D یعنی میخوام بگم مشکل فقط بازیای جاپونی نیستن. درصد زیادی یا خیلی کم بازی میکنن یا اصن بازی نمیکنن یا اگرم بازی کنن توی تاپیکا چیزی نمیگن.

حالا جزیره به کجا رسید؟ آبادش کردی؟ :D

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
حالا آف‌تاپیک میشه اما وقتی رمننت ۲ رفت رو گیم‌پس من گفتم تاپیکش یه جونی میگیره و حالشو میبریم ولی هیچی به هیچی :D یعنی میخوام بگم مشکل فقط بازیای جاپونی نیستن. درصد زیادی یا خیلی کم بازی میکنن یا اصن بازی نمیکنن یا اگرم بازی کنن توی تاپیکا چیزی نمیگن.

قضیه از یک طرف قیمت بازیه من خیلی به این سری علاقه دارم جوری که برای من این سری از تمام انحصاری های ps و ماکرو که روی pc آمدن بیشتر ارزش داره ولی خوب قیمت بازی با توجه به وضع مالی خودم خیلی بالا هست مخصوصا اینکه بیشتر دوست دارم بازی روی اکانت استیم داشته باشم تا اینکه به قول یکی از دوستان اکانت ایکس باکس بگیرم یا حتی بعدا که روی گیم پس آمد روی گیم پس برم چون معمولا این سری من چندین بار بازی میکنم در صورتی که بازی کرک بشه میرم اول سراغ نسخه کرک شده تا گیم پس. الان دارم پول کنار میزارم تا نسخه استیم توی اولین تخفیف بازی بخرم حتی اگه تا لون موقع کرکم بشه نسخه استیم میخرم البته با تخفیف

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین

اره خیلی وقته ۵ ستارش کردم .اگه بازی را گرفتی وقتی جزیره باز شد حتما روش وقت بزار کلی پول بهت میده ادامه بازی را برات راحت تر میکنه .
در مورد بحثتم باهات موافقم یه مثال دیگشم پس پرسونا ۳ ریمیک که day 1 روی سرویس هست مگس هم پر نمیزنه تاپیکش.
البته بهتره این موضوع را خیلی دیگه بازش نکنیم شاید مجبور شیم چیزایی بگیم که خیلی ها ناراحت شن .پس به بازی کردن خودمون ادامه بدیم و لذت ببریم

آخرین ویرایش:

Dark_Souls

کاربر سایت
Dec 26, 2021
513
نام
علی
آقا من نسخه man who erase his name رو بازی کردم با اینکه طرفدار یاکوزا هستم و همه نسخه های اصلی و فرعی رو بازی کردم این بازی به غایت اشغال بود هم این هم جاجمنت ... داستان طبق معمول عالی هست اما از بس ماموریت های فرعی چرند وارد بازی کردن و واجب که حال آدم به هم می خوره مثلا در همین نسخه man ... باید یک جایی به لول ۲۰ برسی تا بازی بره جلو و خلاصه وقت تلف کردن اجباری عین فارم کردن چند ساعته ... خدا کنه این اینفینت مثل سایر نسخه ها باشه و شبیه جاجمنت و آخرین نسخه یاکوزا نباشه

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
575
man who erase his name که تقریبا حکم یک دی ال سی داره برای یاکوزا 7 .ولی جاجمنت به نظرم خوب بود ماموریت های فرعی جالب و مینی گیمهای خوبی داشت و ماموریت فرعی اجباری نداشت فقط شخصیت یاگامی در حد کیریو و ماجیما یا ایچیبان نبود و یکم نچسب بود

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
819
نام
سید محمد حسین
بالاخره بعد از 70 ساعت تموم شد .البته هنوز پلات کردنش کار داره .یه تروفی مسخره داره باید لول ایچیبان را به 70 برسونید .بازی را که تموم کنید لولتون بین 50 تا 55 میشه تا 70 باید بالای 10 ساعت گرایند کنید واقعا حوصله سر بر هست یا مستر وکیشن دی ال سی را بخرید که 20 دلار قیمتشه نمیصرفه .کلا حرکت چیپی از طرف سگا بود.

در مورد بازی
اخرهای بازی که با کریو برمیگردید ژاپن دوستاش میخوان کمکش کنن که روزهای اخر زندگی خوبی را داشته باشه یه ساید کوئست باز میشه به نام باکت لیست واقعا اشکمو در اورد .به عنوان کسی که تمام یاکوزاها را از اول بازی کردم تمام خاطرات زندگی کیریو کازاما جلوی چشمام رد شد.خاطرات تمام دوستاش و مکان هایی که رفته بود و اتفاق هایی که براش افتاده بود را دوباره مرور کردیم :(( :(( :(( :(( :(( :((

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
سلام من چند روز هست گیم رو تموم کردم، در صدد فروش اکانت هستم، اگه کسی مایل به خرید هست میتونم با قیمت مناسب تقدیم کنم. اکانت ظرفیت عادی ایکس باکس هست که روی پیسی هم قابل بازی روی اکانت شخصی مایکروسافت هست و اچیومنت هم میده. خود اکانت هم از چنل معتبر خریداری شده که اطلاعات بیشترشو داخل پیوی میتونم بگم خدمتتون.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر