Multi Platform Like a Dragon: Infinite Wealth

iw.JPG

سازنده: RGG Studio
ناشر: Sega
سبک: Open World , RPG
پلتفرم: PC و پلتفرم های نسل 8 و 9
تاریخ عرضه: 24 ژوئن 2024

"ثروت بی نهایت"

سری یاکوزا بار دیگر و اینبار با نام اصلی و ژاپنی خود Like a dragon باز میگردد
infinite wealth ادامه ای مستقیم yakuza: like a dragon است که برای اولین بار مبارزات سری را به سمت نوبتی شدن برد.

پس از ملاقات با دوستی قدیمی کاسوکا ایچیبان متوجه احتمال زنده بودن مادرش آکانه کیشیدا شده و به همراه دوستانش برای پرده برداری از این راز به سرفی در هاوایی میرود, جایی که به عنوان محل زندگی مادرش توصیف شده, و در بین راه در حالی که شخصیت قسمت های قبل یعنی کازوما کیریو با سرطان دست و پنجه نرم میکند در حال تلاش برای کمک به ایچی بان است, اما آیا داستان بزرگتری پشت این ماجراجویی است؟

گیم پلی این نسخه شباهت زیادی با قسمت هفتم سری دارد, پلیر کنترل ایچیبان, کیریو و اعضای گروهشان را در دست گرفته و در دو محیط با نام های ایسه زاکی ایجینچو در یوکوهامای ژاپن, و برای اولین بار در سری هانالولو در ایالات متحده به گشت و گذار میپردازند.
کمبت بازی مانند نسخه قبل به صورت نوبتی یا turn based بوده, با این تفاوت که اینبار عمق بیشتری دارد, کلاس بندی های بازی "شغل" نام داشته که هر شخصیت میتواند سکس را برای خودش انتخاب کند, برای مثال کیریو "شغل" منحصر بفرد خود را داشته که به پلیر اجازه کنترل real time و موقت او را میدهد که میتوانید درش مانند نسخه ای قدیمی سری مبارزه کنید.

مینی گیم های محبوب و قدیمی مثل کاریوکوی, دارت و ماجانگ در این نسخه به همراه مینی گیم های جدید همچون Crazy Delivery, که از روی عنوان قدیمی سگا یعنی Crazy taxi ساخته شده با این تفاوت که دوچرخه دارد, Sujimon Battle, پارودی ای از پوکمون و Miss Match, اپ قرار گذاشتن برای کاسوکا در این نسخه وجود دارند.
همچنین فعالیت فرعی ای به نام Happy Resort DonDoko Island, به کاسوکا اجازه مدیریت جزیره خودش را میدهد.

اینفینیت ولف در تاریخ 24 ژوئن برای تمامی پلتفرم ها بجز سوییچ عرضه خواهد شد.

آخرین ویرایش:

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
823
نام
سید محمد حسین
من یه ۶ ساعتی بازی کردم .تکلیف من که روشنه تمام نسخه ها را بازی کردم میدونم تو بازی قراره چی انتظارمو بکشه و داستانم میدونم .ولی برای کسایی که تازه میخوان بازی کنن اول نسخه های قبلو برن .بازی خیلی اهسته و کند شروع میشه با کلی دیالوگ و فلش بک از نسخه های قبلی و کلی فچ کوئست اولش داره همه میدونیم که بازی تو هاوایی هست ولی بازی از ژاپن شروع میشه و چند ساعت باید انتظار بکشیم تا برسه به هاوایی و کیریو هم وارد بشه و از اونجا به بعد دیگه دست کشیدن از بازی واقعا سخت میشه .کلی جا برای رفتن و کلی ساید کوئست عجیب و غریب و به قول ریست آرا که تاپیک بازی را نامگذاری کردن infinite side quest
بریم که تو هاوایی غرق شیم :D :x

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
قابل توجه کسانی که میخوان بازی رو خریداری کنن ولی قیمت استیم براشون زیاد هست، میتونید از چنل های تلگرام ایکس باکس خرید کنید برای پیسی، بازی پشتیبانی میکنه اکانت ایکس باکس روی مایکروسافت استور،فقط کافیه اکانت ظرفیت عادی(غیر هوم) بگیرید،روشش دقیقا مثل ایکس باکس عمل میکنه و شما رو اکانت شخصی خودتون بازی میکنین، به احتمال خیلی زیاد اچیومنت هم بده فردا اپدیت میکنم برای اچیومنت.(من خریدم 780)همین الان اکانتم رو تحویل گرفتم، اومدم اینجا اطلاع بدم شاید بدرد بقیه هم خورد امشبم میزنم دانلود به امید خدا از فردا استارت بزنم:

Dante _Sparda

کاربر سایت
Jul 18, 2009
576
قابل توجه کسانی که میخوان بازی رو خریداری کنن ولی قیمت استیم براشون زیاد هست، میتونید از چنل های تلگرام ایکس باکس خرید کنید برای پیسی، بازی پشتیبانی میکنه اکانت ایکس باکس روی مایکروسافت استور،فقط کافیه اکانت ظرفیت عادی(غیر هوم) بگیرید،روشش دقیقا مثل ایکس باکس عمل میکنه و شما رو اکانت شخصی خودتون بازی میکنین، به احتمال خیلی زیاد اچیومنت هم بده فردا اپدیت میکنم برای اچیومنت.(من خریدم 780)همین الان اکانتم رو تحویل گرفتم، اومدم اینجا اطلاع بدم شاید بدرد بقیه هم خورد امشبم میزنم دانلود به امید خدا از فردا استارت بزنم:
دوست عزیز امتحان کردی یک خبر بده 870 خیلی خوبه نسخه استیم تقریبا 4 میلیونه

• Like
Reactions: pvt.miller

pvt.miller

کاربر سایت
May 13, 2013
831
نام
Arya Faraji
دوست عزیز امتحان کردی یک خبر بده 870 خیلی خوبه نسخه استیم تقریبا 4 میلیونه
بازی رو شروع کردم امروز هیچ مشکلی نداشتم، اچیومنت هم میده چپتر ۱ رو تموم کردم داد. در ضمن قیمت هم ظرفیت عادی که برای پیسی قابل استفاده هست هفت صد و هشتاد هست شما فکر کردی صد تومن بیشتره :D رو اکانت شخصی مایکرسافت خودتون هم بخواید بخرید باز خیلی از استیم ارزونتر میشه چون ظرفیت کاملش میانگین قیمت چنل هایی که من پرسیدم یک میلیون و پونصد هست. خود گیم هم که خیلی راضیم فعلا ۳ ساعت کلا بازی کردم ولی خیلی قوی شروع کرده، هیچ باگ و مشکلی هم نداشتم.

آخرین ویرایش:

abt

کاربر سایت
Aug 6, 2014
1,702
نام
Ali
من تنها کسی بودم که نسخه like a dragon رو بیشتر از سری اصلی یاکوزا دوست داشتم؟

جایی نمی‌شناسید بازی رو اشتراکی برا pc بفروشه؟

Sent from my SM-G990E using Tapatalk

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
823
نام
سید محمد حسین
70 دلار امروزه پول زیادیه برای یه بازی .بازی های زیادی هم هستن 70 دلار پول بابتشون میدین تو 10 یا 15 ساعت سرو تهشون جمع میشه ولی باور کنید یاکوزا 8 ارزش 140 دلار هم داره.حدود 35 ساعت بازیش کردم فکر کنم 40 درصد بازی را هم نرفتم. بازی به شدت گسترده هست بیشتر از اونکه فکرشو کنید پراز محتواهای غیر تکراری .خیلی بازی ها هستن شاید شما بالای 200 ساعت هم بازیشون کنید ولی دارید تکرار مکررات میکنید ولی این بازی اینجور نیست فقط 2 تا ساید کوئست سوجیمون و دونکوکو ایلند بازی اندازه یه بازی 20 دلاری هر کدوم محتوا دارن.
خیلی دارم با بازی حال میکنم و واقعا ناراحت کننده و شرم اور هست که یکی از بهترین بازی های 2024 انقدر اینجا تاپیکش داره خاک میخوره:(:(:(

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,393
نام
محمد
70 دلار امروزه پول زیادیه برای یه بازی .بازی های زیادی هم هستن 70 دلار پول بابتشون میدین تو 10 یا 15 ساعت سرو تهشون جمع میشه ولی باور کنید یاکوزا 8 ارزش 140 دلار هم داره.حدود 35 ساعت بازیش کردم فکر کنم 40 درصد بازی را هم نرفتم. بازی به شدت گسترده هست بیشتر از اونکه فکرشو کنید پراز محتواهای غیر تکراری .خیلی بازی ها هستن شاید شما بالای 200 ساعت هم بازیشون کنید ولی دارید تکرار مکررات میکنید ولی این بازی اینجور نیست فقط 2 تا ساید کوئست سوجیمون و دونکوکو ایلند بازی اندازه یه بازی 20 دلاری هر کدوم محتوا دارن.
خیلی دارم با بازی حال میکنم و واقعا ناراحت کننده و شرم اور هست که یکی از بهترین بازی های 2024 انقدر اینجا تاپیکش داره خاک میخوره:(:(:(
من خودم بازی قبلی رو دوست داشتم ولی از بس گرایندش عذاب بود که خیلی میترسم سمت این شماره برم. هنوزم کمبت 0 رو به این ترجیح میدم.

• Like
Reactions: SMM9

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,942
نام
نـــــــویـــــــــد
من خودم بازی قبلی رو دوست داشتم ولی از بس گرایندش عذاب بود که خیلی میترسم سمت این شماره برم. هنوزم کمبت 0 رو به این ترجیح میدم.

عذاب نبودا. یکم تو اون استون‌بری فارم میکردی تموم بود. من حقیقتش خیلی بهم خوش گذشت اون تیکه. یعنی اونجارو تموم کردم حسابی لول آپ شدم و بعد رفتم جلو. اصن دیفیکالتی اسپایک نداشت واسه من. ولی رفتم چک کردم دیدم عده‌ی قابل توجهی دووشواری داشتن چون خیلی وقت نذاشتن تو اون آرنا. من کلا چون کرم فارم و کرفت آیتمای بهتر دارم، عاشق اینجور چیزام تو بازیا. وقتی سلاح ۵تا از کرکترارو فول آپگرید کردم جگرم حال اومد :D حتی فارم لازم برای زدن ترو ملینیوم تاور هم انجام داد ولی دیگه حسش نبود تمومش کنم چون سخت بود واقعا.

خیلی دارم با بازی حال میکنم و واقعا ناراحت کننده و شرم اور هست که یکی از بهترین بازی های 2024 انقدر اینجا تاپیکش داره خاک میخوره:(:(

حالا دیگه شرم‌آورم نیست :D خیلی سخت میگیری کلا. منم دوس دارم چند نفری گرن‌بلو رو میگرفتن و یه بحثی در موردش میکردیم ولی خب علاوه بر اینکه خیلی طرفدار ندارن این تیپ بازیا توی این فروم، باید قیمت بازی‌ها و وضع اقتصادی رو هم در نظر گرفت. ممکنه این سبک بازیا واسه خیلیا اولویت نباشن و پولشونو نگه دارن واسه بازیای آینده و یا بازیای قدیمی رو توی آف بگیرن. در کل فکر نمیکنم کسی بدش بیاد همه بازیارو روز اول بگیره. من خودم خیلی از بازیای پارسال رو هنو نگرفتم اما خب وضع همینه فعلا.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,263
نام
امیر حسین
عذاب نبودا. یکم تو اون استون‌بری فارم میکردی تموم بود. من حقیقتش خیلی بهم خوش گذشت اون تیکه. یعنی اونجارو تموم کردم حسابی لول آپ شدم و بعد رفتم جلو. اصن دیفیکالتی اسپایک نداشت واسه من. ولی رفتم چک کردم دیدم عده‌ی قابل توجهی دووشواری داشتن چون خیلی وقت نذاشتن تو اون آرنا. من کلا چون کرم فارم و کرفت آیتمای بهتر دارم، عاشق اینجور چیزام تو بازیا. وقتی سلاح ۵تا از کرکترارو فول آپگرید کردم جگرم حال اومد :D حتی فارم لازم برای زدن ترو ملینیوم تاور هم انجام داد ولی دیگه حسش نبود تمومش کنم چون سخت بود واقعا.

حالا دیگه شرم‌آورم نیست :D خیلی سخت میگیری کلا. منم دوس دارم چند نفری گرن‌بلو رو میگرفتن و یه بحثی در موردش میکردیم ولی خب علاوه بر اینکه خیلی طرفدار ندارن این تیپ بازیا توی این فروم، باید قیمت بازی‌ها و وضع اقتصادی رو هم در نظر گرفت. ممکنه این سبک بازیا واسه خیلیا اولویت نباشن و پولشونو نگه دارن واسه بازیای آینده و یا بازیای قدیمی رو توی آف بگیرن. در کل فکر نمیکنم کسی بدش بیاد همه بازیارو روز اول بگیره. من خودم خیلی از بازیای پارسال رو هنو نگرفتم اما خب وضع همینه فعلا.
منم اون دیفیکالتی اسپایک رو نمیفهمن دقیقا:D

محتوا ساخته شده برای رفتن دیگه، دایورت کردن محتوای فرعی به نظرم مشکل از بازی نیست، مشکل از پلیره :D
حتی نیاز نیست تو آرنا فارم کنند، یه مشت ماموریت داره، با رفتن یکبار همونا، هم کوهی از XP داده میشه و هم متریال برای ساخت سلاح ها :D
طولانی و خسته کننده هم نبودن، اکثر فایت هاش زود تموم میشدن:D

• Like
Reactions: NaViiDii

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,393
نام
محمد

منم اون دیفیکالتی اسپایک رو نمیفهمن دقیقا:D

محتوا ساخته شده برای رفتن دیگه، دایورت کردن محتوای فرعی به نظرم مشکل از بازی نیست، مشکل از پلیره :D
حتی نیاز نیست تو آرنا فارم کنند، یه مشت ماموریت داره، با رفتن یکبار همونا، هم کوهی از XP داده میشه و هم متریال برای ساخت سلاح ها :D
طولانی و خسته کننده هم نبودن، اکثر فایت هاش زود تموم میشدن:D
برای من حقیقتا این گرایند کردن ها مومنتوم داستان اصلی رو میکشت و اصلا خوشم نیومد. خیلی موقع ها حتی حال و حوصله تمام کردن داستان های فرعی رو نداشتم. در یاکوزا های قبلی واقعا اینقدر محتوای فرعی دیگه زورکی نبود.
حالا امیدوارم این بازی بهتر شده باشه.

• Like
Reactions: NaViiDii

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,646
نام
سهيل
من تو 7 سه جا فارم کردم یکی اوایل بازی بود قبل رفتن به اون بیس کره ای ها، یکی قبل مبارزه با کیریو و یک بار هم قبل مبارزه با ماجیما. ولی خب اونقدر زیاد نیاز نبود فارم کنی. یک چند دست بازی میکردی کافی بود.

تازه من مراحل فرعی را زیاد نرفتم. کلا خیلی دشواری نداشت این قضیه.

در مورد خرید بازی هم من به شخصه چون تازه 7 را تموم کردم و میدونم اینم میاد رو سرویس های اشتراکی منتظر اون موقع میشم. به خصوص که TMWHN را هم تموم نکردم این وسط.

فروش بازی هم که تو سری یاکوزا بالاترین بوده و به شدت عملکرد خوبی داشته. 1 میلیون تو یک هفته در مقایسه با 2 میلیون نسخه فروش لایف تایم 7 افزایش فروش به شدت زیادیه. خلاصه استقبال جهانی بی سابقه بوده.

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,823
نام
مرتضی
برای من حقیقتا این گرایند کردن ها مومنتوم داستان اصلی رو میکشت و اصلا خوشم نیومد. خیلی موقع ها حتی حال و حوصله تمام کردن داستان های فرعی رو نداشتم. در یاکوزا های قبلی واقعا اینقدر محتوای فرعی دیگه زورکی نبود.
حالا امیدوارم این بازی بهتر شده باشه.
دقیقا منم مشکلم با نسخه قبلی همین قضیه بود. یعنی قشنگ از یه جایی دیگه گفتم بذارمش کنار یه مدت بعد برم سراغش که این حس یکنواختی از بین بره. ظاهراً این مسئله تو این نسخه هم هست.

• Like
Reactions: Arima Kishou

ashe

Gold User
Jan 6, 2006
823
نام
سید محمد حسین
نه این شماره خیلی بهتر شده .مثلا یه ساید کوئست جالب داره میری یه جزیره متروکه باید تبدیلش کنی به یه تفرجگاه پنج ستاره بعد کلی مسافر میاد میتونی ازشون پول در بیاری.من کلا یکی دو روز بازی اصلی را ول کردم فقط نشستم اینو رفتم کلی الان پول در اوردم .حالا راحت میتونی بری سلاح و لباس های ۴ ستاره یا ۵ ستاره بخری قشنگ یک درجه بازی را ساده تر میکنه و گرایند را کمتر.
یه بحث دیگه هم هست کلا jrpg گرایند داره دیگه کسی که عاشق این سبک باشه با گرایند کردنشم حال میکنه:D

• Like
Reactions: Arima Kishou

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر