Life With Gran Turismo | GT5 Multiplayer Board

peyxlost

کاربر سایت
Jul 25, 2009
247
نام
پيمان
من امروز راس ساعت 4 بعد از ظهر یک Room میسازم و شماره اش رو اینجا اعلام می کنم

اگر کسی میاد همین تاپیک اعلام آمادگی کنه

اگه تعداد فقط چهار نفر هم باشه بازی خیلی جذاب تر می شه

دوست عزیز رومو بزن ما هم هستیم...;)

ricosev

کاربر سایت
Mar 17, 2009
571
من نمی دونم چرا یک سیستم Invite درست حسابی نساختن
من امروز یه Room ساختم و شماره رو به دو نفر دادم بعد از چند دست یکی دیگه از دوستان سعی کرده بود Join بشه اما نمی شد برای همین یکRoom ساخت که ما بریم Join بشیم
ولی مسئله اینجاست که این شماره دادن ها خیلی درد سر داره اولا یک شماره 25 رقمی هست[-( بعد هم من یک عدد رو اشتباه نوشتم به یک نفر PM دادم که نتونست Join بشه :-w

این سیستم خیلی مزخرف هست نمی دونم چرا یک سیستم Invite درست نکردن تا راحت بتونی Friend ها تو به لابی دعوت کنی >:p

peyxlost

کاربر سایت
Jul 25, 2009
247
نام
پيمان
اقایون من امشب ساعت 10:30 یه روم به نام BaziCenter می سازم هرکه میخواهد بازی کنیم منو ادد کنه من براش شماره روم رو می فرستم;)
Id: XxMR_LoSTxX

من نمی دونم چرا یک سیستم Invite درست حسابی نساختن
من امروز یه Room ساختم و شماره رو به دو نفر دادم بعد از چند دست یکی دیگه از دوستان سعی کرده بود Join بشه اما نمی شد برای همین یکRoom ساخت که ما بریم Join بشیم
ولی مسئله اینجاست که این شماره دادن ها خیلی درد سر داره اولا یک شماره 25 رقمی هست[-( بعد هم من یک عدد رو اشتباه نوشتم به یک نفر PM دادم که نتونست Join بشه :-w

این سیستم خیلی مزخرف هست نمی دونم چرا یک سیستم Invite درست نکردن تا راحت بتونی Friend ها تو به لابی دعوت کنی >:p
درسته خیلی بده!!! ولی بعضی از دوستان هم می توانند با اسم روم رو پیدا کنن!!!ولی در کل invite خیلی راحت و خوب بود...:d

Last edited by a moderator:

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
دوستان میگم یه قرار سراسری 3 شنبه ساعت 10 بزاریم؟؟
آرش خان بیا یه قرار بزار با همین تعداد که هستیم بازی کنیم.
3-4-5 شنبه هر شب بزاریم خیلی حال میده:d

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
دوستانی که لایو بازی کردن کدومتون در بخش Lounge با بقیه بازی کردن یا JOIN شدن به هم ؟ این بخش lounge در منوی community هستش .

من و امیر (nik ) امدیم ببینیم کجا میشه چت کرد تو بازی این بخش رو دیدیم که یه چیزی مثل ROOM میمونه اما هر کار کردیم به هم نتونستیم JOIN شیم JOIN میزد اما بعدش ERROR میداد .

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
بابا این جوری نمیشه برای مثال ساعت مشخص کنید بگید فردا ساعت 9 شب کسای که بازی میکنن این جا باشن که کد ورود رو بگیرن .

FarshiD M K

کاربر سایت
Sep 2, 2009
152
امشب 10:30 به بعد چه طوره؟ چند نفر میتونن بیان؟
منکه اینترنتم جوابگو نیس وگرنه خودم میساختم:((. کسی هست بسازه؟/:)
اگه کسی میسازه حداقل تا 12 نگه داره لطفا.
ممنون

Old Hero

کاربر سایت
Aug 16, 2009
180
نام
Meysam
دوستان من امشب ساعت 10:30 می تونم روم رو بسازم, سرعت اینترنتی ام یک مگابایته یعنی معادل 128 کیلوبایت در ثانیه و پینگم زیر 250. دوستانی که می تونن بیان حتما ساعت 10:30 شب تو PSN و تو این تاپیک ON باشن تا کد Room رو تو تاپیک بذارم و همه Join شین.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر