Life Is Strange

97jtvt6zxhtf9je2fwrb.jpg

سازنده: Dontnod Entertainment
ناشر: Square Enix
تاریخ عرضه:
اپیزود اول: 29 ماه January
لینک خرید

شرکت Square Enix ناشر بازی Life is Strange امروز اعلام کرد، اولین اپیزود بازی Life is Strange در تاریخ 30 ماه January منتشر خواهد شد. این بازی توسط استودیو Dontnod Entertainment که قبلا بازی Remember Me را ساخته، در حال توسعه است.

Life is Strange برای PC و کنسول های Xbox One, PS4, PS3 و Xbox 360 منتشر خواهد شد. اپیزود اول بازی با قیمت 4.99$ منتشر خواهد شد و بازیکنانی که اپیزود اول بازی را خریداری کنند، قادر خواهند بود Season Pass بازی که شامل 4 اپیزود باقی مانده بازی می شود را با قیمت 16.99$ خریداری کنند. همچنین کسانی هم که قصد دارند از همان ابتدا کل اپیزود های بازی را خریداری کنند، می توانند با پرداخت 19.99$ باندل کامل بازی را خریداری کنند (البته این باندل برای Xbox 360 منتشر نخواهد شد).

استودیو Dontnod Entertainment اعلام کرده است که اپیزود های بازی در فاصله 6 هفته ای نسبت به یک دیگر منتشر خواهند شد.

Life is Strange داستان دختری جوان به نام Max Caulfield روایت می کند. او پس از 5 سال به شهر Oregon که در شمال غربی اقیانوس آرام واقع شده است، باز گشته تا با دوست سابق خود به نام Chloe ملاقات کند. اما در ادامه آن ها متوجه می شوند که دوستشان Rachel Amber ناپدید شده و حال قصد دارند، با یک دیگر Rachel را پیدا کنند.
علاوه بر این Max در طول بازی متوجه می شود که دارای قدرتی است که که می تواند زمان را به عقب بازگرداند. استودیو Dontnod اعلام کرده است که در طول بازی بازیکنان با استفاده از قدرت بازگشت زمان و تصمیم هایی که می گیرند، مسیر داستانی بازی را رقم خواهند زد.

تریلر بازی

Last edited by a moderator:

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,614
نام
Armin
گویا پورت های این بازی از داخل بسته شده و بازی نمیتونه با سرور ارتباط برقرار کنه و محتویات بازی رو چک کنه.به همین دلیل هست که نمیشه از اپیزودهای بعدی بازی استفاده کرد.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk
خیلی ضد حاله . اپیزود یکش خیلی خوب بود . معلوم نیست قصد درست کردن این مشکل و دارن یا نه !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
منم باز نت رو زیر و رو کردم و مشکل مشابهی ندیدم! :-"
اما در مورد بازی،خوب ما هم از همینجاییم که بازی رو گرفتیم و باز میشه:-" (یا دوستانی بودن که بعد از اومدن کامل بازی،دیدم بازی رو خریدن و بدون مشکل بازی کردن:-" ) فکر نمیکنم مشکل این باشه:-"
بعد بازی فکر نکنم نیاز به اینترنت برای چک کردن داشته باشه اصلا:-" آفلاین هم آخه میشه بازی کرد! :D
ولی اینکه چرا از روی کنسولتون نمیخونه اصلا سر در نمیارم:-" پاک کردن و دوباره نصب کردن و ... هم که براش انجام دادید! اصلا مشکل عجیبیست:D

به نظرم برید مشکلتون رو با ساپورت سونی یا SE در میون بزارید! شاید به نتیجه ای رسیدید:D

milad_dante

کاربر سایت
Jul 9, 2007
331
منم باز نت رو زیر و رو کردم و مشکل مشابهی ندیدم! :-"
اما در مورد بازی،خوب ما هم از همینجاییم که بازی رو گرفتیم و باز میشه:-" (یا دوستانی بودن که بعد از اومدن کامل بازی،دیدم بازی رو خریدن و بدون مشکل بازی کردن:-" ) فکر نمیکنم مشکل این باشه:-"
بعد بازی فکر نکنم نیاز به اینترنت برای چک کردن داشته باشه اصلا:-" آفلاین هم آخه میشه بازی کرد! :D
ولی اینکه چرا از روی کنسولتون نمیخونه اصلا سر در نمیارم:-" پاک کردن و دوباره نصب کردن و ... هم که براش انجام دادید! اصلا مشکل عجیبیست:D

به نظرم برید مشکلتون رو با ساپورت سونی یا SE در میون بزارید! شاید به نتیجه ای رسیدید:D
بله پاک کردم دوباره ریختم بازم نشد...

iiAmAqua

کاربر سایت
Dec 13, 2014
572
نام
Yashar
گویا پورت های این بازی از داخل بسته شده و بازی نمیتونه با سرور ارتباط برقرار کنه و محتویات بازی رو چک کنه.به همین دلیل هست که نمیشه از اپیزودهای بعدی بازی استفاده کرد.

شاید اپدیت نصب نکردی من امروز همه ی پارت هارو ریختم و اکانت SE خودم رو هم باهاش سینک کردم

DEVIL_Hamit

کاربر سایت
Mar 12, 2012
136
دوست عزیز من هم همین مشکل و دارم . هرچی هم توی نت گشتم راه حلی پیدا نشد که نشد . شاید با اومدن firmware جدید مشکلش حل شد . در هرصورت اگه راه حلی پیدا کردید اینجا بذارید تا دوستان دیگه ای هم که این مشکلو دارن بتونن استفاده کنن .

من هم همین مشکل رو دارم... توی سایتای خارجی هم چیزی پیدا نکردم......

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
دوستان من روی اکس باکس وان بازی مخواهم بکنم
تو استور هر قسمت زده 2.50 دلار چون تخفیف داده سوال من اینه من از استور خرید کنم بهتره ؟ بعد بازی اینجور که دوستان میگن مشکل نداره؟>
و اخر اینکه یک دنلود به صورت رایگان تریال گذاشته که با اصلا تفاوت نمیکنه از نظر حجمی به نظر شما تریال را دنلود کنم بهتره یا برم مستقیم بخرم اصلا تریال یعنی اینکه کامل نیست درسته ؟

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
دوستان من روی اکس باکس وان بازی مخواهم بکنم
تو استور هر قسمت زده 2.50 دلار چون تخفیف داده سوال من اینه من از استور خرید کنم بهتره ؟ بعد بازی اینجور که دوستان میگن مشکل نداره؟>
و اخر اینکه یک دنلود به صورت رایگان تریال گذاشته که با اصلا تفاوت نمیکنه از نظر حجمی به نظر شما تریال را دنلود کنم بهتره یا برم مستقیم بخرم اصلا تریال یعنی اینکه کامل نیست درسته ؟
فعلا که بچه های اینجا گزارش هاشون از نسخه ی PS4 بوده! و احتمالا همین قضیه ی PSX بوده! :-" حالا خودشون بیان شفاف سازی کنند با PSX گرفتن یا نه:-"
این بازی های ایپزودی رو معمولا همه دیجیتالی میخرن! مگر دیگه کشته مرده ی بازی باشن و بخوان آرشیو فیزیکی داشته باشنش:-" ( من که بازی رو تضمین میکنم:-" ) تخفیف های خوبی هم میخورن معمولا! پس همون از استور بگیری بهتره:D
اون نسخه ی رایگان هم اگر اشتباه نکنم حدود نیم ساعت اول بازی رو پوشش میده! و به نوعی دمو هست برای اینکه ببینی جو بازی رو دوست داری یا نه:D اگر توی خریدش به طور کلی شک داری،دانلودش کن و امتحان کن:-" فکر کنم وقتی خود بازی رو بخری،نیازی به دانلود ایپزود اول نباشه،و تبدیل به نسخه ی کامل میشه اون دمو:-"

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
فعلا که بچه های اینجا گزارش هاشون از نسخه ی PS4 بوده! و احتمالا همین قضیه ی PSX بوده! :-" حالا خودشون بیان شفاف سازی کنند با PSX گرفتن یا نه:-"
این بازی های ایپزودی رو معمولا همه دیجیتالی میخرن! مگر دیگه کشته مرده ی بازی باشن و بخوان آرشیو فیزیکی داشته باشنش:-" ( من که بازی رو تضمین میکنم:-" ) تخفیف های خوبی هم میخورن معمولا! پس همون از استور بگیری بهتره:D
اون نسخه ی رایگان هم اگر اشتباه نکنم حدود نیم ساعت اول بازی رو پوشش میده! و به نوعی دمو هست برای اینکه ببینی جو بازی رو دوست داری یا نه:D اگر توی خریدش به طور کلی شک داری،دانلودش کن و امتحان کن:-" فکر کنم وقتی خود بازی رو بخری،نیازی به دانلود ایپزود اول نباشه،و تبدیل به نسخه ی کامل میشه اون دمو:-"
اهان مرسی حتما همینکار را میکنم واقعا ممنون از راهنمایتون
فقط یک چیز دیگه میشه دقیقا بگید کل اپیزود 1 تا 5 چند گیگ میشه ؟

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
ببخشید من این قدر سوال میکنم اما این اخریشه
اگر من کل اپیزودها را یکجا بخرم که میشه 10 دلار بعد میشه اپیزود اپیزود دانلود کنم یا همشو باید یکجا دان کنم

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
ببخشید من این قدر سوال میکنم اما این اخریشه
اگر من کل اپیزودها را یکجا بخرم که میشه 10 دلار بعد میشه اپیزود اپیزود دانلود کنم یا همشو باید یکجا دان کنم
حجم کل ایپزودها رو نمیدونم(شرمنده الان نمیتونم چک کنم:-" ) اما به طور کلی اینجوری بود که مثلا ایپزود 1 ، دو گیگ بود! بعد هر ایپزود حجمش 1 گیگ بیشتر از قبلی بود! :D (حالا برای مثال...دقیق یادم نیست چقدر بودن :D ) مثلا میشه : 2+3+4+5+6 :-" توی خود استور نمیزنه؟
از اینجا نسخه ی PS4 رو چک کن، حجمشون تقریبا یکیه فکر کنم! ( X1 یکم کمتر بود:-" )

آره گویا برعکس بازی های Tt که وقتی کامل میشه همش رو با هم دانلود میکنه(البته من فقط tWaUـشون رو بازی کردم:-" ) LIS ایپزودهاش باید جدا حدا دانلود بشه!

trust n1

کاربر سایت
Jun 11, 2009
790
نام
فرشید
حجم کل ایپزودها رو نمیدونم(شرمنده الان نمیتونم چک کنم:-" ) اما به طور کلی اینجوری بود که مثلا ایپزود 1 ، دو گیگ بود! بعد هر ایپزود حجمش 1 گیگ بیشتر از قبلی بود! :D (حالا برای مثال...دقیق یادم نیست چقدر بودن :D ) مثلا میشه : 2+3+4+5+6 :-" توی خود استور نمیزنه؟
از اینجا نسخه ی PS4 رو چک کن، حجمشون تقریبا یکیه فکر کنم! ( X1 یکم کمتر بود:-" )

آره گویا برعکس بازی های Tt که وقتی کامل میشه همش رو با هم دانلود میکنه(البته من فقط tWaUـشون رو بازی کردم:-" ) LIS ایپزودهاش باید جدا حدا دانلود بشه!

عزیز مرسی بازی را کامل خریدم اما یک چیز عجیب دیدم
بازی که از ثسمت اول تا 5 حدود 16 گیگ میشه
بعد بازی را گامل که میخوام بگیرم میشه 19 گیگ
اخه یک جا به من میگه season pass 2-5
مگه بازی سیزن پس میخواد اصلا مگه چی بهش اضافه میشه ؟
و در اخر هم بازی اپیزود اپیزود میشه دان کنم گویا چون به صورت جدا داره شاید روی وان اینحوری هست

Skull Knight

کاربر سایت
Jan 15, 2016
278
نسخه فیزیکی این بازی رو پیرو رهنمودهای @Akiba خریدم:D
بازی فوق العاده ایه-منم کلا بازیهای این شکلی رو خیلی دوست دارم. فعلا اپیزود اولش هستم فقط یه سوال:
اثر پروانه ای رو که میدونم چیه و برمیگرده به قضیه نظریه آشوب، فقط خود این قابلیت برگشتن به زمان گذشته واقعا چنین چیزی رو تو دنیای واقعی داریم؟ اگه آره دقیقا چیه؟ یه نوع شیزوفرنی؟ تو فیلم اثر پروانه ای هم یادمه اشتون کاچر با خوندن دفترچه خاطراتش به گذشته برمیگشت.

یه سوال هم از کسایی که نسخه فیزیکی بازیش رو خریدن داشتم: تو پک بازیش جز دیسک بازی فقط یه برگه ست و دیگه دفترچه نداره؟ (نسخه معمولی) چون مال من اینطوری بود و دفترچه ای توش ندیدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر