شایعه Legacy Of Kain جدید در دست ساخت است!!

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
Legacy_of_Kain_Defiance_Logo.png

در مصاحبه ی Siliconia با Crystal Dynamics این سوال پرسیده شد:
- "در مورد فرنچایز LOK چی میتونید بگید؟"
و Darrell Gallagher ، رئیس استودیو جواب داد:
- "اینو من جواب میدم. ما بازخورد طرفداران رو دیدیم. در حال حاضر چیزی که بخواهیم در موردش صحبت کنیم وجود نداره ولی میتونیم به طرفداران بگیم که قطعا نظرات اونا رو شنیدیم."
پ.ن : هرچند شایعه خیلی بی سر و ته تشریف داره ولی اگه مثل من از کسایی باشین که با شنیدن LOK ضربان قلبشون به شماره میفته، امیدوار میشین!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
حالا خوبه باز میشناختی و فراموش کردی. با این که این بازی فوق العاده بود و2 Soul Reaver هم به فارسی دوبله شده بود، اینجا کمتر کسی این بازی رو میشناسه.
اینجا طرفدار داره ! یکیش خودم که عاشق سری Soul Reaver و البته بازی Defiance بودم ولی این شایعه زیادی شُل و ول هست و برای همین کسی اینجا چیزی ننوشته :D
گیم پلی فوق العاده در کنار داستان زیبا و غنی (کلمه دیگه ای به ذهنم نرسید !) , موسیقی های محشر و گرافیک خوب. کلآ سری بازی واقعآ زیبایی بود که فراموش شد. یه نسخه هم قرار بود اون اواخر برای PS2 بود که کنسل شد.
البته عشق من که توی Defiance مُرد :(

آریا داره اما چند نفر؟ :D مسابقه شخصیت ها یادته؟ زدن Raziel بدبخت رو همون دور اول پوکوندن :D
:((
حالا اگه یه نسخه جدید بسازن , نسل جوان هم باهاش آشنا میشن :D

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
باورتون میشه وقتی یه لحظه توی صفحه آخرین ارسال ها اسم تاپیک رو دیدم ضربان قلبم چندین برابر شد؟؟
دستو پام داشت میلرزید وقتی وارد تاپیک میشدم. یعنی میشههههه؟ :((

اینجا طرفدار داره !
آریا داره اما چند نفر؟ :D مسابقه شخصیت ها یادته؟ زدن Raziel بدبخت رو همون دور اول پوکوندن :D

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
باورتون میشه وقتی یه لحظه توی صفحه آخرین ارسال ها اسم تاپیک رو دیدم ضربان قلبم چندین برابر شد؟؟
دستو پام داشت میلرزید وقتی وارد تاپیک میشدم. یعنی میشههههه؟ :((
دقیقا منم همینجوری شده بودم:(
اینجا طرفدار داره ! یکیش خودم که عاشق سری Soul Reaver و البته بازی Defiance بودم ولی این شایعه زیادی شُل و ول هست و برای همین کسی اینجا چیزی ننوشته :D
منظورم این نبود که کسی چرا چیزی ننوشته. بالاخره وقتی بحث سر فروش هیلو و باکس شات رایزینگ هست، چرا کسی بیاد اینجا اصلا؟

marck_kh

کاربر سایت
Aug 12, 2008
118
گیم پلی فوق العاده در کنار داستان زیبا و غنی (کلمه دیگه ای به ذهنم نرسید !) , موسیقی های محشر و گرافیک خوب. کلآ سری بازی واقعآ زیبایی بود که فراموش شد. یه نسخه هم قرار بود اون اواخر برای PS2 بود که کنسل شد.
البته عشق من که توی Defiance مُرد :(

:((
حالا اگه یه نسخه جدید بسازن , نسل جوان هم باهاش آشنا میشن :D

چیچیو مرد ! رازیل ابدیه . داستانش هم اصلا تموم نشد . یادمه که الدر گادو که کشتم کین گفت من الان قوی شدم ولی دشمنان هم قوی ترن یا یه همچین چیزی ( 5 سال پیش بازی کردم;) )
ولی خداییش قشنگ ترین باری عمرم شمازه ی اول سول ریور بود تحت 98 هم فقط فابل بازیه . همین الانم ورژن پلی وانشو تو ویندوز 7 میرم گاهی اوقات . به یاد اون روزا

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
لطف کردن واقعا نظرات طرفداران و شنیدن، به جای اینکه اینقدر اون لارا کرافت و چپ و راست بکنن بیان یه LoK بسازن. امسال هم احتمال فراوان توی E3 میان در کنار اینکه باز هم Lara Croft and the Guardian of Light رو نشون میدن یه نمایشی هم برای TR که قراره خشن باشه در نظر می گیرن

Loghman

زمان تنها چیزیست که به عدالت بین همه تقسیم شده است
کاربر سایت
Apr 1, 2010
2,596
نام
لقمان
تو قسمت آخر که پرونده داستان تقریباً بسته شد که....

راست میگی واقعا حالا میخوان چیکار کنن :confused:اگه یادتون باشه انجا همچی تموم شد به هر حال اگر اینا میخوان بسازنش یه جوری کشش میدن دیگه مثل همیه بازیها;)

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
داستان Legacy of Kain مثله شاهنامه میمونه، به اندازه چندین و چند بازی هنوز مطلب Original توش هست که حتی تو بازی ها اشاره هم بهش نشده.

Black Rose

کاربر سایت
Feb 4, 2008
308
یعنی میشه ؟ :d
داستان که ادامه داره ... حداقل داستان kain
ولی وقتی 2 تا از voice actor هاش و نویسندش از دنیا رفته و چندتاشون هم به naughty dog رفتن دیگه کی میخواد بسازه ؟ تیم جدید ؟ :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر