Left 4 Dead

سلام بر تمامی 21,478 دوست بازی سنتری:love:

l4dtitle.jpg

نام بازی : Left 4 Dead
شرکت تولید کننده : Valve | Turtle Rock Studios
شرکت پخش کننده : EA | Electronic Arts
تاریخ انتشار : November 2008

بازی L4D آخرین بازی پس از Orange Box شرکت Valve می باشد که به سبک FPS و Survival Horror می باشد. در این بازی بیشتر از همه به کار های گروهی یا همان Team Work احتیاج دارید تا گروه سه نفری خود را در دنیای زامبی ها زنده نگاه دارید !!!
مبارزه در بازی بسیار سریع و هیجان انگیز است و حتی یک لحظه فرصت عطسه کردن هم ندارید...
هوش مصنوعی بازی بسیار بالاست به طوری که زامبی های بازی واقعاً زامبی اند تا یک عده انسان تیکه تیکه شده افلیج:biggrin1:
زامبی ها سریعاً در مقابل شما واکنش نشان می دهند و به محض اینکه شما را ببینند به قصد تیکه تیکه کردن شما به طرفتان می دوند !!!
اگر زامبی ها به اندازه کافی به شما نزدیک شوند به شما با دستان خالی حمله می کنند و اگر شما را به زمین بیاندازند به هر چیزی که دارند به شما صدمه می رسانند و تنها راه نجات شما رسیدن دوستانتان و کلت کمری اتان است...
بازیL4D بیشتر بر روی کار گروهی تمرکز دارد و شما غیر ممکن است بتوانید به تنهایی ادامه دهید...
منتظر این بازی در نوامبر امسال می باشیم:love:
موفق باشید...
امیر حسین

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
با Garena ميشه.
=====================
من هم يه مقدار بازي كردم. البته با خارجكيا.:biggrin1:
مود Versus واقعا عاليه. مخصوصا وقتي تو تيم زامبيها قرار بگيري.
تصور كنيد شما نقش يك تانك رو بازي ميكنيد و اجسام رو تو مغز Louis و Bill خرد مي كنيد.:biggrin1:
يا در نقش اسموكر با زبون طرف مقابل رو بكشيد سمتتون.:biggrin1:
يك حالي ميده.:love:

دوست عزیز خیلی ممنون که جواب دادی.... میرم دانلود میکنم....;)
مرسی... مر30...:cheesygri

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
منه بدبخت هر کاری میکنم همه روما تو بازی خالین!
ببینین درست انجام میدم یا من سوتی میدم؟
steam رو باز کردم! login هم کردم!
بعد garena رو باز کردم و لاگین شد! تو ستینگ فایل اجراییه بازیو left4dead.exe انتخاب کردم!
بعد که وارد روم میشم و start game میزنم میرم تو بازی و quick search میکنم اما تو روما خالیه و میپرم بیرون:(

mox1x2

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 24, 2007
774
نام
مصطفی
با سلام
یه روش واسه آنلاین بازی کردن توی یه سری از سرورهای کرک شده که فعلا کار میکنه و نیاز به garena نداره:

1- steam (یعنی فایل SteamInstall.msi) رو از اینجا دانلود و نصب کنید و با ساختن یه اکانت یا استفاده از اکانتی که دارین log in کنین.
2- مطمئن شوید که left 4 dead و نصب کرده اید. نسخه non-steam ی که با این روش تست کردم SKIDROW بوده و البته در منبع اصلی این روش rip گروه Skullptura ذکر شده.
3- حالا در steam بازی left 4 dead و به عنوان یک non-steam game اضافه کنید. به طور ساده تر در My Games گزینه Add non-Steam game رو انتخاب کنید و در لیست ظاهر شده Left 4 Dead رو انتخاب و Add selected programs رو بزنید.
4- مجددا در steam به Steam Community بروید و یکی از گروههای زیر رو جستجو کنید و ملحق (join) شوید
CSmania.RU TeaM (فعلا فقط با دعوتنامه (invite) میتوانید به این گروه ملحق شوید)
L4D Server's
IgroNET.ru TeaM (من با این گروه تست کردم)
5- Left 4 Dead Modded BIN directory رو از اینجا دانلود کنید. (حجم 8.15 مگابایت) و پس از unzip کردن, در محل نصب بازی کپی کنی تا روی پوشه bin قبلی overwrite بشه.
6- حال از steam بخش My Games بازی Left 4 Dead را اجرا (Launch) کنید.
7- در بازی از Play Campaign بخش Play on Steam Group Server را انتخاب کرده و حال یک سرور (غیر full) و تنظیمات مورد نظر را انتخاب کنید و enjoy!

پ.ن: میتوانید از این pdf (حجم 353 کیلوبایت) که مراحل بالا را بصورت تصویری نشان داده, کمک بگیرید.

موفق باشید.

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
میشه دوستان تهرانی اگر بازی ای رو که خریداری کردن دارای فایل left4dead.gcf است لطف کنند بگند از چه شرکتی خریدند؟!
ممنون

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
من یه مشکلی دارم.... وقتی steam رو نصب میکنم و میزنم باز بشه یه ارور بهم میده که فکر کنم این بود...
unable to load steam.dll یا یه همچین چیزایی.... کسی میدونه مشکل چیه...؟
باید steam رو جای خاصی نصب کنم یا چیزی تو این مایه ها...؟
اگه میشه یه راهنمایی کلی و کامل بکنید....:) ممنون میشم... ;)

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
من یه مشکلی دارم.... وقتی steam رو نصب میکنم و میزنم باز بشه یه ارور بهم میده که فکر کنم این بود...
unable to load steam.dll یا یه همچین چیزایی.... کسی میدونه مشکل چیه...؟
باید steam رو جای خاصی نصب کنم یا چیزی تو این مایه ها...؟
اگه میشه یه راهنمایی کلی و کامل بکنید....:) ممنون میشم... ;)
اگر از آپدیت ها صرف نظر کنیم باید لینک زیر را دانلود کنید. البته اگر بازی را جای درستی نصب کرده باشید:
http://rapidshare.com/files/167544378/_psy__L4D_online_fix_9.5.5.7z

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
دوست عزیز سلام...
اولا ممنون که جواب دادی... دوما منظورت از جای درست نصب کردن چیه...؟ مگه باید جای خاصی باشه...؟ مثلا درایو ویندوز....؟ سوما این فایلی که دادی چی هست و باید چی کارش کنم....؟
بازم ممنون....:laughing:

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
من میخوام وارد بازی بشم میزنه
Conection with sesion has been lost
چیکار کنم ؟؟؟؟
ضمنا این آدرس IP ـی که توی این روم ها میدن رو کجا وارد کنم؟

Sha7ab

کاربر سایت
Dec 2, 2006
992
نام
شهاب
مشکل حل شد و بالاخره ما هم تونستیم آنلاین بزنیم بازی رو !!!
مشکلی که تو پست بالا گفتم اینجور حل شد ....
حالا چی کار کنیم با این فایل؟! قبل از اینکه وارد room های garena بشید این فایل رو پاک کنید و بعد وارد room بشید و Start game بزنید....نکته قشنگ بعدی هم اینه هر دفعه از بازی بیاید بیرون اون فایل steam_appid.txt بازم ساخته میشه

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,769
نام
مارشال
دوست عزیز دوباره سلام...
گفتم شاید پست بالا رو ندیده باشی....
اولا ممنون که جواب دادی... دوما منظورت از جای درست نصب کردن چیه...؟ مگه باید جای خاصی باشه...؟ مثلا درایو ویندوز....؟ سوما این فایلی که دادی چی هست و باید چی کارش کنم....؟

DarkSoroush

کاربر سایت
Aug 14, 2007
373
نام
سروش
دوست عزیز دوباره سلام...
گفتم شاید پست بالا رو ندیده باشی....
بستگی به نسخهاتون داره. گفتم شاید از اون نسخه هاییست که باید در فولدر steamapps نرمافزار steam نصب بشه.
در هر حال این فایل رو کپی کنید محل نصب بازی باید کار کنه. شخصا" یک مدت بازی نکردم به همین علت نمیدونم این اواخر کار میکرده یا نه ولی اون اوایل که کار میکرد :cheesygri

اطلاعات بیشتر در همون تاپیک l4d در بخش آنلاین
در ضمن ایپی را در کنسول به صورت connect IP بزنید که البته اگر مایل باشید میتونید پرت رو هم ذکر کنید به صورت connect IP:PORT

Ashkan_ Foxy

کاربر سایت
Jan 9, 2009
10
نام
اشکان
بازی با حالیه ولی حیف داستان نداره.دمو اول بازی قشنگه.و این حمله زامبی ها که یه دفه حمله میکنن خیلی خفنه.:eek: در کل فقط به درد نتورک میخوره

senator_saw

کاربر سایت
Mar 23, 2007
87
دوستان این همه صفحه رو خوندم یکیتون به این اشاره نکرد غیر از سینگل قسمت compign هم هستش که وقتی روی سینگلش میری از بازی میاد بیرون..حالا چرا میاد بیرون من نمیدونم..میشه کسی راهنمایی کنه؟

apadana.1001

کاربر سایت
Sep 2, 2007
96
نام
محسن
دوستان این همه صفحه رو خوندم یکیتون به این اشاره نکرد غیر از سینگل قسمت compign هم هستش که وقتی روی سینگلش میری از بازی میاد بیرون..حالا چرا میاد بیرون من نمیدونم..میشه کسی راهنمایی کنه؟
دوستان منم دقیقا همین مشکل رو دارم
لطفا یکی راهنمایی کنه باید چکارکنیم ؟؟؟

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
سلام دوستان
من این بازی رو از شرکت وست گیم گرفتم ولی روی DVD نوشته زیبا پرداز(WWW.ZIBA-PARDAZ.COM) حالا خواستم ببینم این همون وسته آخه باکس شاتش هم کیفیت خوبی نداره و بیشتر شبیه یه کپی رنگی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه اولین باریه که از وست میگیرم(همش سرزمین) :blushing:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر