Left 4 Dead

سلام بر تمامی 21,478 دوست بازی سنتری:love:

l4dtitle.jpg

نام بازی : Left 4 Dead
شرکت تولید کننده : Valve | Turtle Rock Studios
شرکت پخش کننده : EA | Electronic Arts
تاریخ انتشار : November 2008

بازی L4D آخرین بازی پس از Orange Box شرکت Valve می باشد که به سبک FPS و Survival Horror می باشد. در این بازی بیشتر از همه به کار های گروهی یا همان Team Work احتیاج دارید تا گروه سه نفری خود را در دنیای زامبی ها زنده نگاه دارید !!!
مبارزه در بازی بسیار سریع و هیجان انگیز است و حتی یک لحظه فرصت عطسه کردن هم ندارید...
هوش مصنوعی بازی بسیار بالاست به طوری که زامبی های بازی واقعاً زامبی اند تا یک عده انسان تیکه تیکه شده افلیج:biggrin1:
زامبی ها سریعاً در مقابل شما واکنش نشان می دهند و به محض اینکه شما را ببینند به قصد تیکه تیکه کردن شما به طرفتان می دوند !!!
اگر زامبی ها به اندازه کافی به شما نزدیک شوند به شما با دستان خالی حمله می کنند و اگر شما را به زمین بیاندازند به هر چیزی که دارند به شما صدمه می رسانند و تنها راه نجات شما رسیدن دوستانتان و کلت کمری اتان است...
بازیL4D بیشتر بر روی کار گروهی تمرکز دارد و شما غیر ممکن است بتوانید به تنهایی ادامه دهید...
منتظر این بازی در نوامبر امسال می باشیم:love:
موفق باشید...
امیر حسین

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
خب بچه ها بالاخره تونستم انلاین بازی کنم :clap:
اول STEAM رو دانلود کنید ( با حجم 2 مگابایت )
بعد GARENA رو دانلود کنید ( با حجم 9 مگابایت )

اول توی STEAM ایدی بسازید و LOGIN کنید بعد توی GARENA عضو بشید و LOGIN کنید
وارد سرور LEFT 4 DEAD بشید و بازی کنید ;)
همه انجام بدن بعد با هم یه سرور میسازیم بازی میکنیم:victory:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
البته لازم به ذکر هست آقای MRGAME که این کارم اینجام که میدی،یه کار دیگه هم باید کنارش انجام بدی و الا به سرور وصل نمیشه.
یه فایلی توی Root اصلی بازی هست به اسم steam_appid.txt که یه متغییر 500 براش تعریف شده که توی اکثر راهنما ها گفته باید به 501 تبدیل بشه،جالبیش اینکه هر کاریش کنی باز خود به خود 500 میشه :D
حالا چی کار کنیم با این فایل؟! قبل از اینکه وارد room های garena بشید این فایل رو پاک کنید و بعد وارد room بشید و Start game بزنید....نکته قشنگ بعدی هم اینه هر دفعه از بازی بیاید بیرون اون فایل steam_appid.txt بازم ساخته میشه :D

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
جواد اینا رو میدونستی به ما نمیگفتی ! /:)
حالا چی کار کنیم با این فایل؟!
روش راست کلیک کنید و از PROPERTIES گزینه READ-ONLY رو فعال کنید ( خودم کشف کردم ;) )

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
1 ساعته داریم انگولک میکنیم این Steam را بعد Run میکنیم میریم تو بازی هیچ کس نیست شماها کجا بازی میکنین تو کدام اتاق میرین که اینقدر پر تشیف داره ؟ من هر جا رفتم خالی خالی بود :(

doghri

کاربر سایت
Dec 7, 2006
504
نام
علیرضا !!!
از توی Steam میخوای بازی کپی بازی کنی؟ :)

نه بابا این کارا به ما نیومده :biggrin1::biggrin1:
منظوره اصلی من Garena بود Start Game را که میزنم میرم تو بازی خالی خالی هست کسی نیست :(:( یک راهنمایی بکنید ببینیم کجا بریم پر باشه :biggrin1::cool:

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
خوب من چه میدونستم میخوای بازی کنی
:blink: پس میخواستم چیکار کنم ! نا سلامتی بازیش انلاینه ها !!
یک راهنمایی بکنید ببینیم کجا بریم پر باشه
برو تو روم اروپا

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
تو این مملکت کسی هست Left 4 Dead اوریجینال داشته باشه باهم بزنیم؟
سیاوش جان مشکل لگ نداری با سرور های اصلی بازی؟ (تو بازی هم که پینگ نمیندازه)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سیاوش جان مشکل لگ نداری با سرور های اصلی بازی؟ (تو بازی هم که پینگ نمیندازه)

والا هنوز خیلی بازی نکردم امروز هم SVR 2009 ـم اومد هم این. اونم چون داشتم دانلود میکردم آنلاین تست نکردم. فقط آف زدم.

Maniac Gamer

کاربر سایت
Oct 21, 2008
2,770
نام
مارشال
سلام دوستان
من متوجه یه چیزی نشدم... این steam و garena رو که دانلود کنی ، می تونی با بازیه کپی بری آنلاین بازی کنی یا حتما باید بازی اصل باشه...؟؟؟!!!
اگه یه توضیح بدید ممنون میشم...:)

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
سلام دوستان
من متوجه یه چیزی نشدم... این steam و garena رو که دانلود کنی ، می تونی با بازیه کپی بری آنلاین بازی کنی یا حتما باید بازی اصل باشه...؟؟؟!!!
اگه یه توضیح بدید ممنون میشم...:)
با Garena ميشه.
=====================
من هم يه مقدار بازي كردم. البته با خارجكيا.:biggrin1:
مود Versus واقعا عاليه. مخصوصا وقتي تو تيم زامبيها قرار بگيري.
تصور كنيد شما نقش يك تانك رو بازي ميكنيد و اجسام رو تو مغز Louis و Bill خرد مي كنيد.:biggrin1:
يا در نقش اسموكر با زبون طرف مقابل رو بكشيد سمتتون.:biggrin1:
يك حالي ميده.:love:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر