League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,126
نام
سالار
دوستان یه راهنمایی میخوام ازتون :D

میخوام بهترین هیرو ها واسه هر role رو معرفی کنین :D
مثلا تو mid چه هیرو هایی خوبه یا تو jungler , top ,adc , support
ممنون میشم :D

sbAL1REZA

کاربر سایت
Jan 6, 2015
537
ببین خودش که damage اش اصلا زیاد نیست تو lv پایین. فقط turret هاش داره. در هر صورت trade کردن تو بازی طبیعی هست ولی خودش خیلی راحت میمیره !!! فقط باید زمان درست حرکت کنی D:
مثلا من با Zed میرم چند تا Q میندازم اخرش W رو میزنم جلوش Q رو میزنم بعد E بعدم دوباره W از پشتش بعدم Enemy slain l
باید تو یه position درستی رفت. W اش هم که میشه جاخالی داد . فقط حواس جمعی میخواد D:
من اولا خیلی وقت پیش که بازی میکردم اعصابم خورد میشد سرش ولی باید Aggressive باشی لول
بعد دیگه مثلا با Chogath خیلی راحت میشه از بین بردش . فقط همینطوری Spam میکنی تا نابود میشه یا مثلا Syndra و Lisandra واقعا عذاب اورن برایه heim لول مخصوصا Syndra
حکایت Q کردن teemo که همه فرار میکنن اول D: لول

Janna خیلی کارایه توپی باهاش میشه کرد اره
ولی هیچی Alistar , Tahm kench نمیشه. Tahm واقعا OP لول

alistar رو challenger های کره ای پیک میکنن بدر هر تیمی نیمخوره مخصوصا این نوب های خر تو رنک های پایین که نمیدونن ward چیه خلاصه بگم alistar فقط تیم خوب میخواد که اونم شانسیه گیر بیاد
tahmkench رو خیلی قبول دارم قشنگ نجات میده و فرار میکنه یارو رو وقتی میخوره gge ولی این رسیدنش به مهره ی حساس دشمن یکم سخته
janna رو از این لحاظ گفتم که چمپ solo queue هست thresh هم همینطور

love master

کاربر سایت
Sep 9, 2012
188
Tahm Kench نه تنها OP ِ بلکه خیلی هم ه ن ت ا ی تشریف داره:-"
بازی کردن باهاش هم اسون نیست چون دیدی به جای اینکه کمک کنه زد هر دوتامون رو به کشتن داد یا ... باید شرایط رو در نظر بگیره:d
بیچاره Teemo:( ضربه ای نزنه و به احتمال دشمن فرار کنه بهتره یا ضربه بزنه و یه دفعه کیل هم به اسمش خورد بهتره؟ من نظرم دومی بهتره هر چند موقع بازی باهاش که تو تیمم یه کیلر زرنگ تشریف داره میترسم ضربه بزنم یه دفه کیل میگیرم بعد دعوا میشه هی میگن KS KS KS ....:d

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Tahm Kench نه تنها OP ِ بلکه خیلی هم ه ن ت ا ی تشریف داره:-"
بازی کردن باهاش هم اسون نیست چون دیدی به جای اینکه کمک کنه زد هر دوتامون رو به کشتن داد یا ... باید شرایط رو در نظر بگیره:d
بیچاره Teemo:( ضربه ای نزنه و به احتمال دشمن فرار کنه بهتره یا ضربه بزنه و یه دفعه کیل هم به اسمش خورد بهتره؟ من نظرم دومی بهتره هر چند موقع بازی باهاش که تو تیمم یه کیلر زرنگ تشریف داره میترسم ضربه بزنم یه دفه کیل میگیرم بعد دعوا میشه هی میگن KS KS KS ....:d
Tahm تو جنگل بدتره. بعده اینکه یه سری ایتم خاص رو بگیرن عملا غیر قابل کشتنه در عین حال که به خاطره passive اش کلی هم damage میده ×_× چند بار به جایه Cinderhulk رفتم Dev برداشتم با Hydra دیگه نابود میکرد. البته بازم بستگی داره ولی خب خیلی بازی رو تغییر میده Tahm . همچین اینکه Reksai هم باشه دوتا Ult که تغریبا global هست کلا late game خیلی خوبه.
کلا Teemo همینه. اصلا نمیشه کاریش کرد. رو قارچ هم که رفتن و نرفتن دسته تو نیست. یهوی کلی خودت رو میکشی که طرف بمیره بعد flash میزنه میره رو mushroom میمره !

alistar رو challenger های کره ای پیک میکنن بدر هر تیمی نیمخوره مخصوصا این نوب های خر تو رنک های پایین که نمیدونن ward چیه خلاصه بگم alistar فقط تیم خوب میخواد که اونم شانسیه گیر بیاد
tahmkench رو خیلی قبول دارم قشنگ نجات میده و فرار میکنه یارو رو وقتی میخوره gge ولی این رسیدنش به مهره ی حساس دشمن یکم سخته
janna رو از این لحاظ گفتم که چمپ solo queue هست thresh هم همینطور
Alistar خودشم باید بدونه چی کار کنه. مثلا چند بار تو rank بودیم alistar میزد Darius مینداخت وسطه گروه که ما بکشیم به جایه اینکه بندازتش بیرون لوووووووووووووووووول
Kenan هم sup خوبیه ولی خیلی خیلی خیلی team base هست. یه تنک باشه تو تیم kenan یه carry sup عالیه .

چیزه خاصی وجود نداره
اکثرا باید بدونی مقابلت کیه !!!!
مگرنه چیزی به اسمه برترینها واقعا در حالت کلی نداریم ولی درسته خب مثلا Viktor - Ryze- Azir - Tahm - Alistar - RekSai- elise- Kalista اینا همه champ هایه حسابی هستن !!!

mahdjigiol

کاربر سایت
Aug 14, 2014
8
سلام
دوستان تا حالا با مشگل لگ خوردن بخاطر Jayce مواجه شدید؟ مخصوصا وقتی LAN بازی می کنید؟
داداش چطوری لن بازی مکنید مگه داریم؟:-/:d
ولی در کل چیزی هم که مد نظرته فکر کتم FpS هست نه لگ که باعث میشه بازی هی گیر کنه

- - -ویرایش - - -

از نظر من چمپ های کی اگر باهاشون پرو باشی کل تیم مقابل رو جمع میکن اینان:
vayne_Yasuo_braum_Lee_darius or Tryandmere
البته استثنا هایی هم داره ولی خب بستگی به بازیتم داره
:punk:

NimSa

کاربر سایت
Mar 18, 2006
100
نام
Nima
داداش چطوری لن بازی مکنید مگه داریم؟:-/:d
ولی در کل چیزی هم که مد نظرته فکر کتم FpS هست نه لگ که باعث میشه بازی هی گیر کنه

داخل GameNet همون LAN یا Premade منظورم بود. مورد مد نظرم لگ شبکه و نت هست نه FPS. این مشکل رو تو فروم های خارجی هم دیدم ولی هیچجا راه حلی براش نبود ، گفتم شاید دوستان اینجا بتونن کمک کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر