League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
دیدم داداش اولین کاری که کردم رفتم تو سایته خوده بازی ولی بالا نمیاره

یه سوال تو بازی بعضی از بازیکنا یه حرکاتی در میارن دیدین؟

چطوری منم حرکات و در بیارم؟

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
دیدم داداش اولین کاری که کردم رفتم تو سایته خوده بازی ولی بالا نمیاره

یه سوال تو بازی بعضی از بازیکنا یه حرکاتی در میارن دیدین؟

چطوری منم حرکات و در بیارم؟
twich رو بالا نمیاره اصلا؟!!!مگه میشه؟ سرعت دانلودت چنده؟
منظورت کدوم حرکاته؟ دقیقتر بگو!

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
twich رو بالا نمیاره اصلا؟!!!مگه میشه؟ سرعت دانلودت چنده؟
منظورت کدوم حرکاته؟ دقیقتر بگو!

پهنایه باندم 1 مگه دانلودم رو 500 کیلو میزنه
اصلا باز نمیکنه
امکان داره برا مروورگرم باشه؟ موزیلاست
ببین من هر روز روزی 5 تا 6 ساعت بازی میکنم بعضی ها مثلا کرکترشون تو حالته که من بی حرکت وایمیستم اونا یه حرکاته خصی در میارن مثلا یادمه با یکی بازی میکردم کرکتره yasuo بود ( اگه میشناخته باشید که حتما میشناسید) شمشیرشو فروکرد تو زمین و بهش تکیه داد و فلوت میزد یا کرکتره master yi با شمشیرش حرکاته نمایشی در میاور یا میرقصید
منظورم حرکاته موزونه

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,104
نام
سالار
اصلا باز نمیکنه
ببین من هر روز روزی 5 تا 6 ساعت بازی میکنم بعضی ها مثلا کرکترشون تو حالته که من بی حرکت وایمیستم اونا یه حرکاته خصی در میارن مثلا یادمه با یکی بازی میکردم کرکتره yasuo بود ( اگه میشناخته باشید که حتما میشناسید) شمشیرشو فروکرد تو زمین و بهش تکیه داد و فلوت میزد یا کرکتره master yi با شمشیرش حرکاته نمایشی در میاور یا میرقصید
منظورم حرکاته موزونه

اصولا تو بازی های دیگه با تایپ دستورایی مثله /dance این اتفاقات میوفته
تو lol رو نمیدونم چون ندارمش ولی میخوام امشب بزارم داتلود شه (یه بار خواستم دانلود کنم از سایت خودش سرعت دانلودم 100 کیلوبایت بود :| )

در مورده دیدن بازیا
اصولا باید بتونی از اینجا Twitch نگاه کنی

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
بعضی ها مثلا کرکترشون تو حالته که من بی حرکت وایمیستم اونا یه حرکاته خصی در میارن مثلا یادمه با یکی بازی میکردم کرکتره yasuo بود ( اگه میشناخته باشید که حتما میشناسید) شمشیرشو فروکرد تو زمین و بهش تکیه داد و فلوت میزد یا کرکتره master yi با شمشیرش حرکاته نمایشی در میاور یا میرقصید
منظورم حرکاته موزونه

کنترل+1 تا 6.البته 5 برای dj sona و 6 برای champion mastery emote هست.

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
اصلا باز نمیکنه
منظورم حرکاته موزونه
ببین دوست عزیز من با سرعت 220 با کیفیت مدیوم راحت نگاه میکنم! اگه از کاهش دهنده پینگ هم استفاده کنم با کیفیت high هم میتونم نگاه کنم! مرورگرم هم همین موزیلاست!
برو تو سایت آپارات یا ورزش 3 ببین میتونی اصلا ویدیو ها رو به صورت آنلاین نگاه کنی! چون شاید فلش پلیرت نصب نباشه! یا تاریخش گذشته باشه و باید آپدیت کنی!
این سایت رسمی مسابقاته... لینک
وقتی که مسابقه ایی در حال انجام باشه اون بالا گزینه ی watch رو زده که وقتی روش بزنی یه پلیر برات باز میکنه که در حالت default یوتیوب هست ولی میتونی از بالای پنجره ی همون پلیر استفاده بکنی و بذاریش روی twich ... برو به این لینک... اینجا ملت دارن استریم میکنن روی twich ...یکیشونو به دلخواه انتخاب کن ببین برات اجرا میشه؟! اگه نه که ببین مشکلت چیه! برای پخش آنلاین فقط نیاز به فلش پلیر هست، بببین فلش پلیرت سالمه؟!!!
برای اون حرکات هم دوستان توضیح دادن دیگه!
ctrl +1 = joke
ctrl+2= taunt
ctrl+3= dance
ctrl+4= laugh
اولی برای شوخی... دومی برای کری خوندن... سومی برای رقصیدن و چهارمی هم برای خنده!
تازه شروع کردی که اینا رو نمیدونی؟:d
با نوشتنشون هم میتونی انجامشون بدی... مثل dance/

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,104
نام
سالار
اقایون من میخوام از شاتل لند دانلود کنم میگه ای پی ماله ایران نیست و نمیتونی دانلود کنی :|
نکنه چون از پارس انلاین نت دارم نمیزاره؟ :|
یکی یه کمکی به ما بده
شهید شدیم تو دانلود این بازی

joker+1

کاربر سایت
Nov 1, 2014
312
نام
حسین
ببین دوست عزیز من با سرعت 220 با کیفیت مدیوم راحت نگاه میکنم! اگه از کاهش دهنده پینگ هم استفاده کنم با کیفیت high هم میتونم نگاه کنم! مرورگرم هم همین موزیلاست!
برو تو سایت آپارات یا ورزش 3 ببین میتونی اصلا ویدیو ها رو به صورت آنلاین نگاه کنی! چون شاید فلش پلیرت نصب نباشه! یا تاریخش گذشته باشه و باید آپدیت کنی!
این سایت رسمی مسابقاته... لینک
وقتی که مسابقه ایی در حال انجام باشه اون بالا گزینه ی watch رو زده که وقتی روش بزنی یه پلیر برات باز میکنه که در حالت default یوتیوب هست ولی میتونی از بالای پنجره ی همون پلیر استفاده بکنی و بذاریش روی twich ... برو به این لینک... اینجا ملت دارن استریم میکنن روی twich ...یکیشونو به دلخواه انتخاب کن ببین برات اجرا میشه؟! اگه نه که ببین مشکلت چیه! برای پخش آنلاین فقط نیاز به فلش پلیر هست، بببین فلش پلیرت سالمه؟!!!
برای اون حرکات هم دوستان توضیح دادن دیگه!
ctrl +1 = joke
ctrl+2= taunt
ctrl+3= dance
ctrl+4= laugh
اولی برای شوخی... دومی برای کری خوندن... سومی برای رقصیدن و چهارمی هم برای خنده!
تازه شروع کردی که اینا رو نمیدونی؟:d
با نوشتنشون هم میتونی انجامشون بدی... مثل dance/

ممنون دوسته عزیز مشکلم حل شد خیلی خیلی ممنونننننننننننننننننن:x

بابته اون حرکات همیشه دوست داشتم یاد بگیرم راستش نمیدونستم تو بازی سنتر در مورده این بازی پیج هست

تازه تازه هم شروع نکردم لولم 20 هستش داداش

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
اقایون من میخوام از شاتل لند دانلود کنم میگه ای پی ماله ایران نیست و نمیتونی دانلود کنی :|
نکنه چون از پارس انلاین نت دارم نمیزاره؟ :|
یکی یه کمکی به ما بده
شهید شدیم تو دانلود این بازی
دوست عزیز این مشکلات از نت ما ایرانیاست! اگه به آیپیت گیر میده( اولین باره همچین مشکلی میبینم) ممکنه بتونی با و.ی پ.ی ا.ن دانلود کنی که اصلا توصیه نمیشه،چون خود این کار به دلیل اختلالاتی که روی و.ی پ.ی ا.ن ها هست کارو خیلی مشکل میکنه و به احتمال زیاد وسط دانلود قطع میشه! اگه هم قطع بشه وقتی که دوباره لانچر رو بزنی اون قایل سه گیگو خورده ای رو دوباره از اول میاره برای دانلود!
راه حل اینه اگه مشکل دانلود دارید خیلی راحت بین بازی رو از یکی از فروشگاه های اینترنتی بخرید! با قیمت 5 تومن! فکر نمیکنم پول زیادی باشه! الان ارزونترین شرکتا هر گیگو 4 تومن میفروشن! بر فرض اینکه نتتون هم نامحدود باشه بازم فکر میکنم 5 تومن ارزششو داره که این قدر اعصابتون به هم نریزه و وقتتون تلف نشه! یه سرچ بزنی چند تا سایت برای خرید بازی پیدا میکنی!

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,104
نام
سالار
دوست عزیز این مشکلات از نت ما ایرانیاست! اگه به آیپیت گیر میده( اولین باره همچین مشکلی میبینم) ممکنه بتونی با و.ی پ.ی ا.ن دانلود کنی که اصلا توصیه نمیشه،چون خود این کار به دلیل اختلالاتی که روی و.ی پ.ی ا.ن ها هست کارو خیلی مشکل میکنه و به احتمال زیاد وسط دانلود قطع میشه! اگه هم قطع بشه وقتی که دوباره لانچر رو بزنی اون قایل سه گیگو خورده ای رو دوباره از اول میاره برای دانلود!
راه حل اینه اگه مشکل دانلود دارید خیلی راحت بین بازی رو از یکی از فروشگاه های اینترنتی بخرید! با قیمت 5 تومن! فکر نمیکنم پول زیادی باشه! الان ارزونترین شرکتا هر گیگو 4 تومن میفروشن! بر فرض اینکه نتتون هم نامحدود باشه بازم فکر میکنم 5 تومن ارزششو داره که این قدر اعصابتون به هم نریزه و وقتتون تلف نشه! یه سرچ بزنی چند تا سایت برای خرید بازی پیدا میکنی!

کلا ما ایرانیا تو مشکلیم :D
از یه سایت خریده بودم ولی اپدیت نبود و یکمی کرش میشد بعضی اوقات
ولی دیشب به هر حال دانلود شد
ممنون از پاسخگوییت داداچ

به نظرتون واسه اولین هیرو چی بخرم ؟
ترجیحا دمیج باشه سخت باشه مشکلی نیست یاد میگرم :D
ممنون

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
کلا ما ایرانیا تو مشکلیم :D
از یه سایت خریده بودم ولی اپدیت نبود و یکمی کرش میشد بعضی اوقات
ولی دیشب به هر حال دانلود شد
ممنون از پاسخگوییت داداچ

به نظرتون واسه اولین هیرو چی بخرم ؟
ترجیحا دمیج باشه سخت باشه مشکلی نیست یاد میگرم :D
ممنون

آپدیتم نباشه نهایتش یه آپدیت 200 مگی (کمتر یا بیشتر) میکنی و تمام! چون کلا هر 3 هفته یه آپدیت میاد!پس به این آپدیتا عادت کن!:d
اگه میخوای master yi رو بخر! چون لول پایینا نمیدونن چطور کانترش کنن، بعد 3 تا آیتم ملت با دو 3 تا attack پرپرشون میکنی!:d
ارزون هم هست! 450 تا IP
برای بقیه چمپیونا هم خودت باید ببینی با چی حال میکنی! ترجیحا تا لول 30 زیاد چمپیون نخر! بیشتر با چمپیون های free که هر هفته 3شنبه free میشن بازی کن! که نقاط ضعف و قوتشونو یاد بگیری اگه نهایتا خیلی خوشت اومد و میتونستی با اون چمپیون خیلی خوب بازی کنی...بخرش!
در نهایت بازم میل خودته!
یه چیزی هم بهت بگم در مورد اینکه گفتی چمپیون سخت باشه هم یاد میگیرم! مساله سخت بودن چمپیون نیست ... این یه بخش قضیست، مهمترین چیز اینه که تو نقاط ضعف و قوت چمپیونی که داره جلوت بازی میکنه رو بدونی که بتونی ازشون استفاده کنی! مثلا بدونی که فلان اسپل 10 ثانیه cooldown داره و بتونی از این خلاء 10 ثانیه ایی استفاده بکنی!
مثلا اکثرا به همین master yi به خاطر دمیج بالایی که داره و راحت بودن بازی با این چمپیون هی میگن noob champ و...البته بیشتر به خاطر اینکه زورشون میگیره وقتی هی پشت سر هم میمیرن!:d وگرنه کسایی هستن که جزء 100 نفر اول هستن و با این چمپیون بازی میکنن!( جزء most played شون هست) و الیته کسی که به بازی آشنا باشه خیلی راحت میتونه فرق یه پلیر خوب با مستر یی و یه پلیر بد با مستر یی رو بفهمه! همین به ظاهر چمپیون آسون نکاتی داره که برای اجراشون نیاز به زمان بندیهای زیر نیم ثانیه و دهمه ثانیه ایی داره که اجرا یا اجرا نکردنشون سرنوشت یه فایت یا تیم فایت و به دنبال اون سرنوشت بازی رو مشخص کنه! دیگه حالا خودت حدس بزن که بقیه چمپیونا چه نکاتی دارن!
درکل تا لول 30 فقط سعی کن چمپیون ها رو بشناسی! موفق باشی!:d

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,104
نام
سالار
آپدیتم نباشه نهایتش یه آپدیت 200 مگی (کمتر یا بیشتر) میکنی و تمام! چون کلا هر 3 هفته یه آپدیت میاد!پس به این آپدیتا عادت کن!:d
اگه میخوای master yi رو بخر! چون لول پایینا نمیدونن چطور کانترش کنن، بعد 3 تا آیتم ملت با دو 3 تا attack پرپرشون میکنی!:d
ارزون هم هست! 450 تا IP
برای بقیه چمپیونا هم خودت باید ببینی با چی حال میکنی! ترجیحا تا لول 30 زیاد چمپیون نخر! بیشتر با چمپیون های free که هر هفته 3شنبه free میشن بازی کن! که نقاط ضعف و قوتشونو یاد بگیری اگه نهایتا خیلی خوشت اومد و میتونستی با اون چمپیون خیلی خوب بازی کنی...بخرش!
در نهایت بازم میل خودته!
یه چیزی هم بهت بگم در مورد اینکه گفتی چمپیون سخت باشه هم یاد میگیرم! مساله سخت بودن چمپیون نیست ... این یه بخش قضیست، مهمترین چیز اینه که تو نقاط ضعف و قوت چمپیونی که داره جلوت بازی میکنه رو بدونی که بتونی ازشون استفاده کنی! مثلا بدونی که فلان اسپل 10 ثانیه cooldown داره و بتونی از این خلاء 10 ثانیه ایی استفاده بکنی!
مثلا اکثرا به همین master yi به خاطر دمیج بالایی که داره و راحت بودن بازی با این چمپیون هی میگن noob champ و...البته بیشتر به خاطر اینکه زورشون میگیره وقتی هی پشت سر هم میمیرن!:d وگرنه کسایی هستن که جزء 100 نفر اول هستن و با این چمپیون بازی میکنن!( جزء most played شون هست) و الیته کسی که به بازی آشنا باشه خیلی راحت میتونه فرق یه پلیر خوب با مستر یی و یه پلیر بد با مستر یی رو بفهمه! همین به ظاهر چمپیون آسون نکاتی داره که برای اجراشون نیاز به زمان بندیهای زیر نیم ثانیه و دهمه ثانیه ایی داره که اجرا یا اجرا نکردنشون سرنوشت یه فایت یا تیم فایت و به دنبال اون سرنوشت بازی رو مشخص کنه! دیگه حالا خودت حدس بزن که بقیه چمپیونا چه نکاتی دارن!
درکل تا لول 30 فقط سعی کن چمپیون ها رو بشناسی! موفق باشی!:d

حرفت درسته داداش . D:
من مظورم اینه سخت باشه زیاد پیک نکنن تا خز نشه
مثلا تو hots ملت فرت فرت kael thas & jaina پیک میکنن
درسته بازی با این هیرو به صورته حرفه ای سخته اما چون دمیجشون بالاس و راحت کیل میگیرن زیاد پیک میکنن
بعد اقا یه سوال D:
ببخشید شما این ای دی تونو لطف میکنی بدی ؟؟ چندتا سوال ریز دارم
بازم ممنون 3>

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
حرفت درسته داداش . D:
من مظورم اینه سخت باشه زیاد پیک نکنن تا خز نشه
مثلا تو hots ملت فرت فرت kael thas & jaina پیک میکنن
درسته بازی با این هیرو به صورته حرفه ای سخته اما چون دمیجشون بالاس و راحت کیل میگیرن زیاد پیک میکنن
بعد اقا یه سوال D:
ببخشید شما این ای دی تونو لطف میکنی بدی ؟؟ چندتا سوال ریز دارم
بازم ممنون 3>

خز چیه بابا! بلاخره میبینی یه چمپیونی پرطرفداره! مثلا الان riven خیلی پیک میکنن! البته الان یکم کمتر از 1 ماه پیش شده، این چمپیون فوقالعاده نکته داره و نیاز به تمرین زیاد و تمرکز بالا داره تا یه پلیر از تمام پتانسیلش بتونه استفاده کنه ولی وقتی یه نفر بتونه اینکارو بکنه حریفو دیوونه میکنه! حالا چون زیاد پیک میشه فکر میکنی همه بلدن باهاش بازی کنن! خیر ... از هر 10 تا ریون 5 تاشون که کلا بد بازی میکنن و تعطیلن، 3 تا خوبن، یدونه خیلی خوبه و یدونه هم عالیه! یا مثلا zed که یه چمپیونه high skill champ حساب میشه! خیلی زیاد پیک میشه و خیلی زیاد هم بن میشه داخل ranked ولی win rate ش همواره روی 44 % چرخیده! ( جزء 10 تا چمپیون آخر) چرا؟ چون نمیتونن باهاش بازی کننو fail میشن و منجر به باخت تیم!
ایدیمو برات میفرستم!

bAd Clown

کاربر سایت
Nov 6, 2011
184
نام
Milad - ɮΛÐ[̲̅c̲̅]ŁФѠƝ
سلام دوستان...
کسی هست بهم کمک کنه من چجوری میتونم این مشکل رو حل کنم؟
zYcoYrBQye0PERcIFuXMXmH51

آخرین ویرایش:

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
سلام دوستان...
کسی هست بهم کمک کنه من چجوری میتونم این مشکل رو حل کنم؟
zYcoYrBQye0PERcIFuXMXmH51
سلام رفیق خوبی ؟
2 راه بهت میگم باز نشد بهم بگو.
اول بو تو محل نصب برو تو RADs و بعدش پوشه ی solution و حذف کن و دوباره امتحان کن.
راه دوم باید تنظیمات اینترنت و دستی وارد کنی که یه فیلم ازش پیدا کردم
https://www.youtube.com/watch?v=UIYyD7gZfgs
باز نشد بهم بگو

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر