League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

phoenixx

کاربر سایت
Jul 19, 2010
486
نام
بهراد
سلام!

میخواستم ببینم این مشکل فایروال رو چجوری میشه تو بازی حل کرد؟؟

اینترنت سکوریتی رو از روی سیستم پاک کردم و فایروال ویندوز رو هم خاموش کردم ولی بازم وسط بازی ارور میده!!!

همین الان دوباره بخاطر این مشکل 3 روز بن شدم:|

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
درست نشد حالا چی کار کنم
برو تو جایی که بازی و نصب کردی بعد پوشه RADs و باز کن برو تو پوشه Solutions محتویات داخلش و حذف کن. به خود پوشه کاری نداشته باش. دوباره بازی و اجرا کن ببین این مشکل و داری؟
بعد از وقتی که این client جدید اومده مشکلاتش بیشتر شده که همین firewall یکیشونه. واسه منم اقلا روزی 3 بار اتفاق میفته که اونم معمولا بعد انتحاب چمپ هست! کافیه یبار client و ریست کنی و دوباره reconnect کنی.. البته از task manager هم باید استفاده کنی که کامل بسته شه
.. امیدوارم این راه بهتون کمک کنه :D

sajjad1371

کاربر سایت
Jun 14, 2009
51
نام
سجاد
سلام دوستان
یکسری سوال داشتم در مورد این بازی ممنون میشم جوابم رو بدین !
اول اینکه یکم مسخرست که اینجا این سوال رو بپرسم چون جوابش خیلی واضح هست ولی آیا بنظرتون Lol بهتره یا Dota2 ؟راستش من قبلا Dota بازی میکردم دوست دارم دوباره برگردم و این سبک رو تجربه بکنم ولی موندم کدوم یکی رو انتخاب کنم !راستش من دمو های هر دوتا بازی رو دیدم Dota2 خیلی بیشتر به دلم نشست . . .شاید بخاطر گرافیک چشم نوازترش بوده باشه ! آیا Dota2 هم مجانیه مثل Lol !?
سوال بعدیم اینکه آیا Lol مجانیه !؟ یعنی بازی رو میشه به راحتی از سایت یا جای دیگه مثلا تورنت دانلود کرد و ثبت نام کرد و بازی کرد !؟ و اینکه چه چیزایی توی بازی پولیه !؟(میخوام ببینم اونطوری نباشه یکی پول داشته باشه بده واسه هیروش مثلا آیتم خفن بخره ما که مجانی بازی میکنیم فقط اونجا بریم بخوریم)
وضعیت پینگ و سرورهاش چطوریه با پینگ بالا میشه بازی کرد !؟ آیا مثل ورلد او وارکرافت میمونه که همه به سرورای اصلی جوین میشن و بازی میکنن یا نه مثل Dota هرکی با پیسیش میتونه سرور ایجاد کنه !؟
و سوال دیگم اینکه بازی با آخرین آپدیت تقریبا چند گیگ میشه !؟ میشه نسخه های توی بازار رو تهیه کرد و دیگه نیازی به دانلود بازی نباشه !؟
میدونم بعضی از سوالام توی همین تاپیک احتمالا جواب داده شده ولی بخاطر پراکندگی سوالام ترجیح دادم دیگه مطرحش کنم.;;)
ممنون

آخرین ویرایش:

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
سلام دوستان
یکسری سوال داشتم در مورد این بازی ممنون میشم جوابم رو بدین !
اول اینکه یکم مسخرست که اینجا این سوال رو بپرسم چون جوابش خیلی واضح هست ولی آیا بنظرتون Lol بهتره یا Dota2 ؟راستش من قبلا Dota بازی میکردم دوست دارم دوباره برگردم و این سبک رو تجربه بکنم ولی موندم کدوم یکی رو انتخاب کنم !راستش من دمو های هر دوتا بازی رو دیدم Dota2 خیلی بیشتر به دلم نشست . . .شاید بخاطر گرافیک چشم نوازترش بوده باشه ! آیا Dota2 هم مجانیه مثل Lol !?
سوال بعدیم اینکه آیا Lol مجانیه !؟ یعنی بازی رو میشه به راحتی از سایت یا جای دیگه مثلا تورنت دانلود کرد و ثبت نام کرد و بازی کرد !؟ و اینکه چه چیزایی توی بازی پولیه !؟(میخوام ببینم اونطوری نباشه یکی پول داشته باشه بده واسه هیروش مثلا آیتم خفن بخره ما که مجانی بازی میکنیم فقط اونجا بریم بخوریم)
وضعیت پینگ و سرورهاش چطوریه با پینگ بالا میشه بازی کرد !؟ آیا مثل ورلد او وارکرافت میمونه که همه به سرورای اصلی جوین میشن و بازی میکنن یا نه مثل Dota هرکی با پیسیش میتونه سرور ایجاد کنه !؟
و سوال دیگم اینکه بازی با آخرین آپدیت تقریبا چند گیگ میشه !؟ میشه نسخه های توی بازار رو تهیه کرد و دیگه نیازی به دانلود بازی نباشه !؟
میدونم بعضی از سوالام توی همین تاپیک احتمالا جواب داده شده ولی بخاطر پراکندگی سوالام ترجیح دادم دیگه مطرحش کنم.;;)
ممنون
سلام دوسته من
خب در مورد جذابیت نظر شخصیمو میگم!! من تو یک زمان هم LOL بازی کردم هم Dota 2 ! پس میشه گفت هیچ تعصبی اون موقع رو هیچکدوم نداشتم اما LOL رو انتخاب کردم چرا ؟ چون توش رقابت بنظرم بهتره یه هدفی داری اقلا ! یکیش همون داشتن هیرو ها که باید بخری و آزاد نیست ( نیاز نیست حتما پول بدی با بازی کردن امتیاز جمع میکنی میخری ) دومی خلاقیت های جدیدتری که نسبت به dota 2 داشت... و چیزای دیگه که نیاز نیست بگم..
LOL کاملا مجانی و free to play هستش.. میتونی بازی و با آخرین آپدیت از سایت های ایرانی دانلود کنی یا با دانلودر خود بازی دانلودش کنی.. یا میتونی تهیه کنی.. در هرصورت همینجا من و بقیه بهت کمک میدن..
در مورد قابلیت های پولی.. هیچ item نیست که شما بخری بقیه نتونن بخرن و شما بشی کتک خور اونا.. تنها پولی که میشه خرج کرد برای خرید skin ها champion ها و ward skin... summoner's icon کرد... همین
کسی تو این بازی سرور ایجاد نمیکنه!فرض بر این بگی داری cod بازی میکنی و search میزنی و میری تو یه تیم ;) البته بزای بازی کردن با سرور مربوطه اینطوره.. میتونی پارتی کنی و بله اون میشه گفت مثل سرور ساختنه.
بازی با آپدیت ها برای من تا الان 13 گیگ بوده.. پینگ هم من 160 بازی میکنم همون پینگ تایم خودمه..
اگه سوال دیگه ای بود من در خدمتم :|

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
دوستانی که مشکل فایروال دارن برن داخل پوشه بازی و پوشه های LOG بازی رو پاک کنند و دوباره لاگین کنند اوکی میشه 100% جواب میگیرید
:|
با اینکار باید 850 مگ دوباره دانلود کنیم جناب :|
مشکل فایروال ماله آنتی ویروسه و کافیه که غیر فعالش کنی و بری تو بازی
همینطور یک سری تنظیمات خاص باید تو IE انجام داد :|

pooryadevil

کاربر سایت
Jul 12, 2009
34
:|
با اینکار باید 850 مگ دوباره دانلود کنیم جناب :|
مشکل فایروال ماله آنتی ویروسه و کافیه که غیر فعالش کنی و بری تو بازی
همینطور یک سری تنظیمات خاص باید تو IE انجام داد :|
برداره من ، من از رو شیکم نیومدم حرفی به شما بزنم من اصلا انتی ویروس روی سیستمم نیست چون ویندوزم 8.1 هستش که احتیاجی به انتی ویروس نداره با این حال من ارور فایروال دارم یکی از دلایلی که این ارور میاد برای انتی ویروس میتونه باشه اما توی اپدیتای جدید این مشکل پیش اومده و با پاک کردن پوشه های داخل پوشه ی لاگ مشکل برطرف میشه
اینم من نمیگم داخل سایت لول این رو زده و من هر بار مشکل دارم این کار رو میکنم و مشکلم برطرف میشه هیچ فایلی هم دانلود نمیشه
حالا شما دوست نداری این کارو نکن

درضمن تو اینو برای اطلاعات عمومیتون میگم اساسا تو تمامه برنامه ها با پاک کردن لاگ اونها مشکلی به وجود نمیاد

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
آغا کسی تو سرور اروپای شمالی و شرقی بازی میکنه؟ :d
این بازی خوراکمه روزی دو سه دست بازی نکنم خوابم نمیبره لول 20 هستم!
بچه ها می خوام یه هیرو بخرم دیگه با اون کامل حرفه ای بشم برا ranked!
مثلا من caitlyn و yasuo رو خیلی دوست دارم! کدومو بخرم؟
راستی riven برا ranked خوبه؟ الان با این تقریبا نیمه حرفه ای شدم :d

sinan

کاربر سایت
Dec 25, 2011
151
بچه ها دو روزه با این که پینگ از همیشه خیلی بهتره ولی همش لگ میده :| برا شما اینطوری شده؟ :|
بدجور رو اعصابه میخوام بزنم کامپیوترو بشکونم :|

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر