League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

yasu

کاربر سایت
Aug 27, 2017
170
نام
محمد
اقا من و بن کرد 1 ماه =))=)):-s:-s نمیدونم بخندم یا گریه کنم....

اخه خدایی خیلی رو موخن بعضیا ناموسا بازی میکردی یارو میس سلکت کرده بود همش فید میداد تا تونستم فهشش دادم 3 بازی فهش دادم بن شدم;;):D
به مدت 1 ماه~X(
دادش خدایی سخت نگیر . بابا این یه بازیه. اصلا رنکه. تو تو خلوت بهش فوش بده بعد report کن:D. چرا flame میکنی؟
من خودم بعضا اونقدر عصبانی شدم مشت زدم تو دیوار دستم 3 روز درد میکرد. ولی هیچ وقط فلیم نکن

• Like
Reactions: joker+1

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
پدیده این مسابقات Gigabyte Marines اه
کاری ندارم به Longzhu باختن اما واقعا بازیشون خوبه، توی بازی اشتباهاتی داشتن که باختن اما جدا تنها تیمی بود که برای Longzhu مشکل ایجاد کرد توی بازی
یعنی واقعا Comeback ای که Longzhu داشت رو باید بزارید پای کره ای بونش، هیچ تیم دیگه ای توی اون گروه نتونسته بود Longzhu رو اینطوری به چالش بکشه

اگر Fnatic رو ببرن که صود می کنن به مرحله بعد، چون بعید بدونم Immortals بتونه Longzhu رو ببره، و فکر می کنم اینا بتونن Fnatic رو ببرن
Fnatic این دوره، فیل ترین تیم مسابقاته

پ.ن: EZ Jungle متا قدیمی هست اتفاقا :D
حالا این که دوباره احیا می شه بحثش یک چیز دیگست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: yasu and Kaiki

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
ولی آخر بازی فناتیک، چه استرسی داشت:-SS
واقعا لذت بردم:D
این longzhu هم کلا توی تیم فایتایی که انجام داد بازی رو کامل برگردوند. به هیچ وجه حریفشون نمیشد توی تیم فایت
10K جلو بودن و باختن، شوخی نیست
چه خون و خونریزی بشه تو مراحل حذفی:D

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
ظاهرا اون برد باعث شده FNC بتونه خودشو جمع کنه . این بازی واقعا عالی دارن بازی میکنن امیداورم ببرن. این رک سای لامصب چه دمیجی میده
___
چی میگن این دهن سرویسا=))=))=))

آخرین ویرایش:

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
ظاهرا اون برد باعث شده FNC بتونه خودشو جمع کنه . این بازی واقعا عالی دارن بازی میکنن امیداورم ببرن. این رک سای لامصب چه دمیجی میده
و البته شاید باخت گیگابایت توی بازی قبل اونم با اون شرایطی که چقدر جلو بودن، روحیشون رو اورده باشه پایین!
ولی درهرحال از کامبک فوقلعاده فناتیک به مسابقات نباید گذشت. خیلی سخته توی شرایطی که 4 تا بازی رو باختی بیای و دو تا بازی بعدی رو اینطوری ببری
حالا همه چیز به بازی آخر بستگی داره! اگه longzhu ببره! سه تا تیم مساوی میشن
قبلا هم اتفاق افتاده بود که دو تا تیم مساوی بشن! سه تا رو یادم نمیاد اتفاق افتاده باشه!
همیشه بین دو تا تیم مسابقه برگذار میشد و برنده میرفت بالا! بیت 3 تا تیم نمیدونم چیکار میکنن

Kaiki

کاربر سایت
Feb 1, 2013
1,572
نام
بهنام
و البته شاید باخت گیگابایت توی بازی قبل اونم با اون شرایطی که چقدر جلو بودن، روحیشون رو اورده باشه پایین!
ولی درهرحال از کامبک فوقلعاده فناتیک به مسابقات نباید گذشت. خیلی سخته توی شرایطی که 4 تا بازی رو باختی بیای و دو تا بازی بعدی رو اینطوری ببری
حالا همه چیز به بازی آخر بستگی داره! اگه longzhu ببره! سه تا تیم مساوی میشن
قبلا هم اتفاق افتاده بود که دو تا تیم مساوی بشن! سه تا رو یادم نمیاد اتفاق افتاده باشه!
همیشه بین دو تا تیم مسابقه برگذار میشد و برنده میرفت بالا! بیت 3 تا تیم نمیدونم چیکار میکنن
دیگه توی این سطح از مسابقات فکر نمیکنم این حرفا جای داشته باشه . همونطور که خودتون گفتید دیگه وضعیت هیچ تیمی بدتر از فناتیک نبود که. ولی خودشونو جمع کردن و الان حداقل امید دارن

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
چه گروهی شده این گروه
گیگابایت بد بازی کرد، فناتیک خوب بازی کرد، بعد از اون Early Gank های Top Lane رسما بازی رو فناتیک گرفت دستش
البته باید در نظر گرفت که بازی با Longzhu واقعا گیگابایات رو خسته کرده بود، بازی سختی بود و طولانی

اکر Immortals بازی رو ببره که هیچ (بعید بدونم)، اگر نبرن 3 تا تیم 4-2 می شن توی این گروه که و تکلیف تیم دوم سعود کننده خودش یک سری مسابقات می شه

Donger Reborn

کاربر سایت
Mar 21, 2017
1,414
Fnatic این بازیای آخر تازه یادش افتاده بود اومده World Championship نه Challengers Series
بازی هر دو تیم Gigabyte Marines و Fnatic قشنگ بود، متاسفانه Gigabyte Marines اشتباه زیاد داشتن و زیادی هم Aggressive هستن و در عین حال هم بی تجربه ان در Worlds
به هر حال در کمال ناباوری، صعود کرد به مرحله بعدی، مبارک خودش و فناش باشه

hasanrm

کاربر سایت
Jan 12, 2013
408
نام
حسن
سلام دوستان
امروز میخوام یک سایت رو معرفی کنم بهتون که با عضویت توی اون میتونین آیتم های بازی رو از طریق این سایت خریداری کنین

کافیه توی این سایت عضو بشین و اکانتتون رو به روشی که توی خود بازی گفته وارد کنین
بعد توی یک چلنج جوین بدین و شروع کنین به بتل رفتن ! همون بتل معمولیتون رو برین و هیچ کار اضافه ای لازم نیست بکنین
فقط براساس کیل، پنتا کیل , کوادرا و اسیست و وین و ... به شما یک امتیازی میده که اخر چلنج بر اساس امتیازتون بهتون سکه این سایت رو میده

بعد هم میتونید با جمع کردن این سکه ها ریوت پوینت این بازی یا ایتم های بازی های دیگه ای که داره یا حتی گیفت کارت های مختلف رو خریداری کنین

دقت داشته باشین که لازم به انجام هیچ کار اضافه ای نیست ! فقط همون بتل معمولیتون !

اول خودم این سایت رو چک کردم و از صحتش مطمینم!

من خودم 2 روز پیش از همین سایت یک استیم گیفت 5 دلاری گرفتم !

5$ gift.jpg

لطفا اگر خواستید عضو بشید از طریق رفرال لینک من برید که یک خیری هم به من بابت معرفی برسه
ممنون
لینک: hasanrm wants you to play on pwnwin!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر