League Of Legends

53356067066791098266.jpg

Category: PC
Language: English
Type: Action
Publisher: Riot game
=========================
درود دوستان
خب همتون با بازی های سبک moba آشنا هستید.
بازی League of Legends یکی از بازی هایی است که تو مدت کمی تونسته طرفداران زیادی و به سمت خودش جذب کنه
و به حد بازی هایی همچون Dota 2 & Heroes of Newerth و بازی های هم سبک برسه.. و همینطور تو بعضی مواقع بهتر عمل کنه.
در این بازی در حدود 117 champion یا همون hero وجود داره که هرکدوم قابلیت ها و قیمت های متفاوتی دارند.
در League of Legends کاربر برای بدست اوردن و خرید هر هیرو 2 راه داره

14266991448784075400.png

1- influence point

2- Riot Point
خب اولی طی بازی هایی که انجام میدین بدست میاد.. و دومی مثل بازی های دیگه خرید از فروشگاس..
که هر چمپ قیمت های متفاوتی داره
لازم به ذکره که خود بازی هر هفته 10 چمپ از چند سطح مختلف و رو به صورت رایگان در اختیار همگان قرار میده
و هر هفته هم با چمپ های دیگه تعویض میکنن

========================

خب میرسیم به مپ های بازی
که شامل 4 مپ بسیار زیبا هست..
و هر مپ شامل یک مود میشه

51190987585236611842.jpg
77413198629802635732.jpg

54535832544347200755.jpg
65122420271711572089.jpg

===========================================================
که هرکدوم مود های متفاوتی دارند..
مود ها به سه دسته ی
classic, Dominion, ARAM
تشکیل میشن که شامل یک مود میشن!
============================================================
در مورد چمپ ها به دلیل زیاد بودن و وقتگیر بودن کمی صبر میطلبه
و بزودی لیستی از اون ها واستون قرار میدم
============================================================
دوستانی که میخوان بازی و شروع کنن
میتونن از این لینک ثبت نام کنن
و ار همونجا دانلودر بازی و دریافت کنن.
بهتون اطمینان میدم که به هیچ عنوان از بازی کردن League of Legends خسته و پیشمون نمیشید.
با سپاس

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Fëanor

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
View attachment 57818

چرا درست بشو نیست؟ :| کسی راه حلی نمیدونه؟ توی سایت ساپورت هم که میرم اصلا نمیتونم sign in بکنم، به همین خاطر نمیتونم تیکت بزنم. هرچی میزنم، دوباره صفحه رو فقط لود میکنه...
همچین مشکلی رو تا حالا ندیده بودم. خیلی خیلی غیر طبیعیه و فقط هم خود ساپورت میتونه کمکت کنه.

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325
همچین مشکلی رو تا حالا ندیده بودم. خیلی خیلی غیر طبیعیه و فقط هم خود ساپورت میتونه کمکت کنه.

نمیتونم به ساپورت تیکت بزنم :/ چه کار کنم؟ هرچی روی ورود میزنم، این ادرس میخوره و میره، باز برمیگرده صفحه اول سایت ساپورت. راه دیگه ای واسه ارتباط برقرار کردن با بخش ساپورت نیست؟ حتما باید تیکت زد؟

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
نمیتونم به ساپورت تیکت بزنم :/ چه کار کنم؟ هرچی روی ورود میزنم، این ادرس میخوره و میره، باز برمیگرده صفحه اول سایت ساپورت. راه دیگه ای واسه ارتباط برقرار کردن با بخش ساپورت نیست؟ حتما باید تیکت زد؟
آره، الان دیدم. مثل اینکه مشکل داره
الان چک کردم، با چیز شکن برو، درست میشه. ترجیحا سرور انگلیس رو بذار

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Khashayar91

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,102
نام
سالار
یعنی دیگه حالم داره از این بازی به هم میخوره
امروز ahri بودم واسه mid جلوم هم یه ahri بود
تو early game دوبار زدمش اما رفت تو بقیه lane ها انقد فید شد که دیگه کارش شده بود 1vs3 زدن
روانی شدیم به خدا :|

• Like
Reactions: Khashayar91

amin00988

کاربر سایت
Aug 8, 2015
17
تو early game دوبار زدمش اما رفت تو بقیه lane ها انقد فید شد که دیگه کارش شده بود 1vs3 زدن
pick zed have an easy win

Itachi_Uchiha

کاربر سایت
May 17, 2009
616
نام
امیر
نرمال گیم بازی نکن برو درفت
و اینکه اون رفت لین ها دیگه فد شد مقصر خودتی به دو دلیل یک ss ندادی ;) دوم اینکه دنبالش نرفتی
دفعه ی بعد اینکارو کن

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
n9di_untitled.png

دوستان بازیو از سایت فایل نیکو دانلود کردم مشکلم این Calculating Differences هست کی تموم میشه ؟ ؟ ؟ تروخدا کمک کنید دارم عصبی میشم
مگه کی گرفتیش؟ آخرین آپدیت بود؟ البته این رو بگم که همین چهارشنبه صبح یه آپدیت داد، ولی اگه قبل از همین چهارشنبه گرفته باشیش، نهایتا همین آپدیت آخری رو دانلود مبکنه و تموم میشه. بذار بمونه و اسکن کنه، بعد از 10 دقیقه حالا شاید بیشتر، اگه چیزی کم داشته باشی، شروع میکنه به دانلود

Khashayar91

کاربر سایت
Sep 21, 2012
325
n9di_untitled.png

دوستان بازیو از سایت فایل نیکو دانلود کردم مشکلم این Calculating Differences هست کی تموم میشه ؟ ؟ ؟ تروخدا کمک کنید دارم عصبی میشم

فايل هاي بازي خيلي زيادن، بري پوشه بازي رو هم نگاه كني مي بيني كه چقدر زياده. فك كنم ٣٥٠٠٠ تايي باشه... چون تازه بازي رو روي سيستمت كپي كردي، فك كنم بايد خيلي صبر كني تا تموم بشه و بشناسه. به صورت معمول اپديت ها كه ميان در حد ٥٠٠-٦٠٠ تا فايل رو جستجو ميكنه.

اگه بازم خيلي صبر كردي و تموم نشد (مثلا بيشتر از يك ساعت، ولي منم پيشنهاد اولم اينه كه حتما تا اخرش صبر كني چون مهمه)، برو توي پوشه بازي و نسخه ادمين لانچر رو راست كليك كن، run as adminsator اجرا كن تا همين كار جستجو رو اين دفعه با نسخه ادمين انجام بده. من هر وقت وسط اپديت ها گير كردم يا مشكلي پيش اومده با همين نسخه ادمين تونستم برطرف كنم و بگيرمش. بعدا ميشه با همون نسخه معمولي بازي كرد.

ummm101

کاربر سایت
Apr 22, 2016
7
سلام دوستان من تا به حال این بازیو بازی نکردم اولین بارمه.من برای دانلود سرعتم 200 تا 400 هست تیک peer to peer هم خورده تیکو وردارم هم همینقدره.بعد از 5 دقیقه دانلود میاد رو 20 کیلوبایت.دوستم گفت با V****PN بزار بره با ویپی ا* تا 500 رفت ولی بیشتر از 500 نمیشه با ویپی ان دان کرد چه راهی برای دانلود با سرعت خوب دارم؟ سرور هم eu west هست

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
سلام دوستان من تا به حال این بازیو بازی نکردم اولین بارمه.من برای دانلود سرعتم 200 تا 400 هست تیک peer to peer هم خورده تیکو وردارم هم همینقدره.بعد از 5 دقیقه دانلود میاد رو 20 کیلوبایت.دوستم گفت با V****PN بزار بره با ویپی ا* تا 500 رفت ولی بیشتر از 500 نمیشه با ویپی ان دان کرد چه راهی برای دانلود با سرعت خوب دارم؟ سرور هم eu west هست
از 500 ناراضی ای؟ خوبه دیگه... کل بازی 5.5 گیگ باید باشه فکر کنم. با همین سرعت بذار، زیاد هم طول نمیکشه به نسبت حجم بازی

ummm101

کاربر سایت
Apr 22, 2016
7
نه بد متوجه شدید.500 فوق العاده است میگم بدون v>>p>>N بعد از 10 دقیقه از 500 میاد رو 20.با v>>p>>n هم بیشتر از حجم 500 مگابایت در روز نمیشه دان کرد.نمیدونم تیک peer to peer فعال باشه بهتره یا غیر فعال

Uchiha Itachi

کاربر سایت
Feb 15, 2012
320
نه بد متوجه شدید.500 فوق العاده است میگم بدون v>>p>>N بعد از 10 دقیقه از 500 میاد رو 20.با v>>p>>n هم بیشتر از حجم 500 مگابایت در روز نمیشه دان کرد.نمیدونم تیک peer to peer فعال باشه بهتره یا غیر فعال
تیک اون گزینه allow peer to peer transfer رو که بردار! حوصله ندارم که علتش رو توضیح بدم، فقط بدون که برای ما ایرانیا نیست و هدفش هم برداشتن فشار از روی سرورای خودشونه. ببین بعد برداشتن تیک چطور میشه. نتت که تایم اوت نداره! چون به تایم هم خیلی حساسه.
ولی فکر کنم تیک رو که برداری وضعیتت خوب بشه!

ummm101

کاربر سایت
Apr 22, 2016
7
سلام 2 گیگ مونده بازی دانلود شه اما یه گیگ میره نت قطو وصل میشه بعدش از اول بزارمش تا 1 ساعت 3400 فایل اسکن میکنه بعدش باز از 33% شروع میشه و 2 گیگ از اول میاد چیکار کنم اگه یه کمش دانلود شد دفعه بعد از ادامه بره ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر