League Of Legends

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
League Of Legends اولین بازی رسمی شرکته Riot هستش که تشکیل شده از افرادیه که Dota رو درست کردند . این بازی در واقع یک Dota اصلاح شده و پیشرفته است و خیلی هم بیشتر حال میده . همه هیروها جدید شدند و سیستم خرید ایتم به شدت پیشرفت کرده و آسون تر شده و کلی قابلیت های دیگه که باید بازی کنید تا متوجه بشید .
سایت بازی اینه که می تونید به طور مجانی بازی رو به حجم 500 مگ دان کنید ازش .
http://www.leagueoflegends.com

من خودم تازه دانلودش کردم و یک 6-7 دست بیشتر نزدم ولی تا اونجایی که می تونم بگم بازی خیلی Fun تر ، سریعتر و اکشن تر از Dota ست . به همه طرفداران دوتا پیشنهادش می کنم .

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: .Masoud.

khmohammad49

کاربر سایت
Jun 17, 2012
3
عرض نمودم ، مشکل از گرافیک من نیس ، این مشکل خیلی های دیگه هم دارن ، معلوم هم نیست مشکل از کجاس ، چندتا ار بچه های پرو ایران میگن که مث اینکه ویروس ــه !
گرافیکو حداقل هم گذاشتم جواب نداد !
Sudan = سودان نه sweden
بعدشم سودان آخه جاست اینا برن event بزارن؟ xDD
بابا این سودان اشتباه لپی بوده 2تا پست میدی حال من بگیری :(( گناه دارم اخه :(
هممم من این حرکت گرافیک تست میکنم وقتی Fps میریزه بهم حل میشه ولی یه تست کن ببین ttl ثابت هست یا نه راستی منم نگفتم مشکل از گرافیکته که میگم این نتت شاید مشکل داره این fps به هر حال به گرافیک مربوطه
---------- نوشته در 12:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:59 AM ارسال شده بود ----------

دوستان منم ملحق شدیم به شما نام کاربری
cyru3e
ادد کنید توی east هستم
بعد یه سوال خواستی بری west باید چه کار کنی؟
باید پول بدی ولی اگه level بالا نیستی فک کنم بیای west بهتر باشه اخه زیاد ایرانی میشناسم به نظرم ایرانی west بیشتر باشه از east خبر ندارم

xS4E3Dx

کاربر سایت
Nov 10, 2011
136
نام
سعید
بابا این سودان اشتباه لپی بوده 2تا پست میدی حال من بگیری :(( گناه دارم اخه :(
هممم من این حرکت گرافیک تست میکنم وقتی Fps میریزه بهم حل میشه ولی یه تست کن ببین ttl ثابت هست یا نه راستی منم نگفتم مشکل از گرافیکته که میگم این نتت شاید مشکل داره این fps به هر حال به گرافیک مربوطه
---------- نوشته در 12:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:59 AM ارسال شده بود ----------

باید پول بدی ولی اگه level بالا نیستی فک کنم بیای west بهتر باشه اخه زیاد ایرانی میشناسم به نظرم ایرانی west بیشتر باشه از east خبر ندارم

ساری دیر وقت بود پست اولیو ندیدم ، منظور بد هم نداشتم
آره TTL ثابته
شما خوب گفتی گرافیکو بیار پایین xD

ممنونم بابت پاسخ ـت .

MORT3ZA

کاربر سایت
Apr 30, 2010
1,039
نام
مرتضی
دوستان من هر چی اکانت میسازم لاگین نمیکنه و میزنه یوزرنیم و پسورد اشتباهه چه کنم؟

farhad.http

کاربر سایت
Jun 18, 2012
7
بچه ها من داشتم تو نت دنبال هک RP میی گشتم دیدم همش چرت و پرته یا این که می خوان آدم با لینک ثبت نام مخصوص خودشون ثبت نام یا بعد از استفاده از برنامه هک اکانت بن می شه کلا سره کاریه riot هیچ جوره هک نمی شه.
ولی عوضش یه راه آسون واسه گرفتن rp مجانی پیدا کردم البته کاملا مجانی که وجود نداره ولی به جای پول دادن باید واسه سایت یه ذره کار کنی :d
قضیش از این قراره که تو این سایت ثبت نام می کنی بعد در ازای کیلیک روی لینکایی که سایت بهت می ده یا مثلا باید بری لینک یه فیلمو ببینی یا بری تو یه سایت با لینکی که بهت داده ثبت نام کنی و.....
بعد در ازای این کارا بهت coin می ده بعد coin رو تبدیل می کنی به point وقتی به اندازه کافی point بگیری میتونی از تو جایزه های سایت یه جایزه انتخاب کنی
جایز های سایتش هم خیلی متنوع هست مثل اکانت wow یا ارسال پول به حساب بانکی اکبته باید paypal داشته باشین و.........
خب ولی من ازش برای گرفتن rp استفاده میکنم که وقتی 25 تا یا 10 تا (بستگی به حوصله و وقت طرف داره) point بگیری میتونی (riot point 10$) یا (riot point 25$) بگیری
اسم سایت prizerebel هست برای ثبت نام از این لینک استفاده کنید PrizeRebel.com | Get Free Rewards by Earning Points چون 2 تا مزیت داره یکی این که اول کارو با 0 شورو نمی کنید (وقتی از طریق ایمیل ثبت نامتونو تکمیل کنید بهتون coin می ده) هم این که چنتا coin هم میره تو حساب من بدبخت که این سایتو بهتون معرفی کردم.:(
اگرم سوالی داشتین من در خدمتم........;)
راستی به جای کد پستی هم 12345 بزنید

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
اگه الان بخوام همشو دانلود کنم چقدر طول میکشه ؟
حجمش چقدره؟

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
اگه الان بخوام همشو دانلود کنم چقدر طول میکشه ؟حجمش چقدره؟

حدودا 3 گیگ ...

Omid_King

کاربر سایت
Jun 3, 2009
171
نام
-TrancE-
وست منو اد کنید : TR4NC3z

میخوام یه Solo Top هیرو بگیرم ... به نظرتون کی کم نمیاره ؟

Axis

کاربر سایت
Mar 13, 2011
881
نام
Ali
باید یه دو سه تا تیم جور کنم با هم بازی کنیم

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,223
نام
محمد
وست منو اد کنید : TR4NC3z

میخوام یه Solo Top هیرو بگیرم ... به نظرتون کی کم نمیاره ؟
Garen خوبه . Irelia هم خوبه . Renekton بد نیست اگه بلد باشی خیلی خوب میتونی فارم کنی . Nasus هم خوب میتونه فارم کنه و Q ـش رو قوی کنه ولی Mana لازم داره . دکتر Mundo ـه عزیز هم هستن که اگه خوب ساطور بزنی خیلی حال میده :D . Singed و ... خیلی های دیگه هستن ولی در کل من Garen و Irrelia به نظرم بهترن .
اگه خیلی Pro هستی و هی میتونی کرم بریزی و عقب جلو کنی Rumble هم عالیه . یعنی دم به دیقه باید Q بزنی یه ذره Damage که خورد به طرف W بزنی Back بدی بعد هم که طرف بر میگرده بهش Rocket بزنی پشت سر هم . بلد باشی خیلی رو اعصابه .

pezhool

کاربر سایت
May 6, 2011
79
نام
پژمان
آقا شما تو کدوم سرورش بازی میکنید؟:D

skyriim

کاربر سایت
Nov 29, 2011
59
اکثر چمپا اگه بشون کمک نشه سولو کم میارن ولی اگه بتونی با لی سین درست بازی کنی حتی 1 به 2 هم می تونی تیم حریفو مجبور کنی دفاعی بازی کنه

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
نابود شدن LoL رو با ورود 100 امین Champ اش تبریک می گم

Jayce

نو آوری های Riot داره گند می زنه بهش

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر