League Of Legends

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
League Of Legends اولین بازی رسمی شرکته Riot هستش که تشکیل شده از افرادیه که Dota رو درست کردند . این بازی در واقع یک Dota اصلاح شده و پیشرفته است و خیلی هم بیشتر حال میده . همه هیروها جدید شدند و سیستم خرید ایتم به شدت پیشرفت کرده و آسون تر شده و کلی قابلیت های دیگه که باید بازی کنید تا متوجه بشید .
سایت بازی اینه که می تونید به طور مجانی بازی رو به حجم 500 مگ دان کنید ازش .
http://www.leagueoflegends.com

من خودم تازه دانلودش کردم و یک 6-7 دست بیشتر نزدم ولی تا اونجایی که می تونم بگم بازی خیلی Fun تر ، سریعتر و اکشن تر از Dota ست . به همه طرفداران دوتا پیشنهادش می کنم .

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: .Masoud.

Black Prince

کاربر سایت
Apr 25, 2006
292
نام
Alireza
Dominion امروز اومد بالاخره. حتما این گیم مود رو بازی کنید :x

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
من دانلود کردم و آپدیت هاش رو همه رو هم انجام دادم ولی وقتی روی Play کلیک میکنم یه لحضه فقط ( 1 ثانیه ) صفحه Log in میاد بعد میره ( بازی بسته میشه ) مشکل از کجاست ؟

machkol

کاربر سایت
Aug 2, 2008
90
نام
رضا
از دوستان مدیر خواهش می کنم اگه موضوع جدیدی رو بچه ها میزنن و این موضوع قبلا وجود داشته تذکر بدن.
ممنون می شم.;)

kiamafia

کاربر سایت
Nov 20, 2011
1
دوستان کسی میتونه یه سلیت مطمئن برای اینکه با credit card برای آدم rp بریزه رو معرفی کنه؟
این 2تا idهای من هستن بیشتر با دومی آن میشم. سرور آمریکا
kiamafia
punisher kia

آخرین ویرایش:

Sorrows

کاربر سایت
Jun 27, 2008
437
این مشکل لگ های خیـــلی خفن رو شما هم دارید؟آمار اکانتم نابود شد!همش Leave

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,212
نام
محمد
این مشکل لگ های خیـــلی خفن رو شما هم دارید؟آمار اکانتم نابود شد!همش Leave
آره منم دقیقا همینطور . اصلا Client که بعد از پچه این خرسه پکیده بود به زور میرفت تو . حالا هم لگ دارم مثل چیز . تو بازی فحش خواهر مادر بهم میدن همش :D
یه نکته هم در مورد پینگ بگم . سرور های بازی به شدت مزخرف هستن . اگه بازی استارت شد و تو صفحه ایی که پینگ رو میزنه و لود میکنه دیدین پینگتون بیخودی بالاست همون جا ALT F4 کنید . مودم رو خاموش روشن کنید و دوباره برید تو بازی این دفعه 100 تا پینگتون کم میشه :D

EG oOsHamid

کاربر سایت
Feb 24, 2010
228
نام
Hamid
سلام
اکانت من :
US : xyhamidxy تویه سرور آمریکا اکانت لول 30 دارم
EU EAST : xyhamidxy تویه سرور اروپا اکانت لول 20
هر کی خواست ADD کنه

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
دوستان حجم بازی چقدره بخوام بازی رو دانلود کنم ؟

EG oOsHamid

کاربر سایت
Feb 24, 2010
228
نام
Hamid
دوستان حجم بازی چقدره بخوام بازی رو دانلود کنم ؟

اول setup بازی رو از سایت میگیری ( موقعی setup رو میگیری سرور درست رو انتخاب کن ... 3 تا سرور هست EU EAST ; EU WEST ; US )
بعد حدود 2.500 GB ... برای Setup بازی دانلود میشه
وقتی نصب کردی حدود 300 MB هم Update داره

SOLY

کاربر سایت
Jan 1, 2009
208
نام
حامد
متاسفانه از وقتی دسترسی یه جیمیل و یاهو و ... قطع شده , دیگه به league of legendS هم نمیشه وصل شد ...
با چیز پی ان فقط میشه بازی کرد که پینگ کذایی ای داره... :(

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
متاسفانه از وقتی دسترسی یه جیمیل و یاهو و ... قطع شده , دیگه به league of legendS هم نمیشه وصل شد ...
با چیز پی ان فقط میشه بازی کرد که پینگ کذایی ای داره... :(

بله نمی شه.
موقع لاگین چون از پورت 443 استفاده می کنه و این پورت در واقع پورت SSL هست و برخی سایت ها برای ف e ل t ر نشدن ازش استفاده می کنند این پورت به طور شدیدی محدود شده.

من که فقط یک coop می زنم اونم به زور تا First Win Of The Day IP رو بگیرم.
امروز که زدم 0/0/5 شد بازیم.

من یکی اد دارم Soly21 شما نیستی ؟ :D

Amateur Gamer

کاربر سایت
Aug 16, 2007
548
نام
محمدحسین
اول setup بازی رو از سایت میگیری ( موقعی setup رو میگیری سرور درست رو انتخاب کن ... 3 تا سرور هست EU EAST ; EU WEST ; US )
بعد حدود 2.500 GB ... برای Setup بازی دانلود میشه
وقتی نصب کردی حدود 300 MB هم Update داره

ایرانی های کدوم سرور بیشتره ؟
بچه های اینجا کدوم سرور بیشتر بازی میکنند ؟

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
سلام دوستان
من دانلودش کردم اکانتم ساختم ولی وقتی میخوام واردش شم این error رو میده Invalid username/password combination. Please try again. جالبه وقتی میخوام پسورد رو ریکاور کنم میگه اکانت وجود نداره ولی وقتی میخوام دوباره همون اکانت رو بسازم میگه وجود داره و نمی تونی دوباره بسازی جریان چیه؟

---------- نوشته در 07:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 07:14 AM ارسال شده بود ----------

سلام دوستان
من دانلودش کردم اکانتم ساختم ولی وقتی میخوام واردش شم این error رو میده Invalid username/password combination. Please try again. جالبه وقتی میخوام پسورد رو ریکاور کنم میگه اکانت وجود نداره ولی وقتی میخوام دوباره همون اکانت رو بسازم میگه وجود داره و نمی تونی دوباره بسازی جریان چیه؟

دوستان حل شد

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر