LawBreakers نام بازی جدید کلیف بلیزینسکی

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
url

کلیف بلیزینسکی از بازی جدید خود پرده برداری کرد. در ادامه با بازیسنتر همراه باشید.

کلیف بلیزینسکی بالاخره از نام بازی خود که تحت نام «پروژه بلو استریک» بود پرده برداری کرد. نام این بازی «LawBreakers» است و در سبک شوتر اول شخص و تنها بصورت چند نفره خواهد بود.

این بازی بصورت انحصاری برای پلتفرم PC عرضه می‌شود.

لوگو و تصویری از فضای کلی بازی:

sllsff5lf11uea9mjyvt.jpg

آپدیت:

LawBreakers is a competitive team-based FPS set in an alternate future in which the world has been divided into two factions following a huge cataclysmic event known as ‘The Shattering’ that changed gravity forever. Afterward, the world recovered and ushered in a new age technological advancements providing gravity manipulation and supplement use that grants near-superhuman abilities. Now, the new technology rages and two forces fight for control; a peacekeeping organization charged with upholding the law, and a highly-organized crime syndicate bent on breaking it. Players will be asked to choose a side – it’s LAW versus BREAKERS

«لا بریکرز» یک بازی شوتر اول شخص رقابتی/تیمی است که دنیای آن در یک جهان موازی که بدلیل یک تحول عظیم بنام «خردشدگی» باعث تغییر قوانین جاذبه برای همیشه شده است تبدیل به دو منطقه جدا از یکدیگر شده است. بعد از این اتفاق، جهان خود را بازیابی می‌کند و وارد یک عصر جدید از پیشرفت تکنولوژی می‌شود که وسایل لازم برای دستکاری کردن جاذبه و همچنین دادن قدرت های فرا انسانی به انسان ها می‌شود. حال تکنولوژی جدید در حال خروش است و دو حزب مختلف بر سر قدرت با یکدیگر مبارزه می‌کنند، یک حزب صلح آمیز که وظیقه اجرای «قانون» را بر عهده گرفته‌ و یک سازمان جنایی فوق العاده آموزش دیده برای «شکستن» این قوانین. بازیکنان در ابتدای بازی می‌توانن بین این دو یکی را انتخاب کنن، انتخاب بین «قانون» یا «شکنندگان» آن.

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,159
نام
∂αнмα
اطلاعات تکمیلی :

LawBreakers is a competitive team-based FPS set in an alternate future in which the world has been divided into two factions following a huge cataclysmic event known as ‘The Shattering’ that changed gravity forever. Afterward, the world recovered and ushered in a new age technological advancements providing gravity manipulation and supplement use that grants near-superhuman abilities. Now, the new technology rages and two forces fight for control; a peacekeeping organization charged with upholding the law, and a highly-organized crime syndicate bent on breaking it. Players will be asked to choose a side – it’s LAW versus BREAKERS.

~The One~

کاربر سایت
Aug 24, 2012
151
نام
Single Forever
The Shattering همون حادثه‌ایه که در نهایت به نابودی ماه ختم می‌شه و حتماً می‌دونید که وقتی ماه نابود بشه، نیروی گرانش هم تغییر می‌کنه.
Bleszinski بازی رو Insanely Vertical خطاب کرده و گفته که بازی‌کننده‌ها توی این بازی می‌تونن مدام از سطح زمین فاصله بگیرن و حتی مناطقی توی بازی هست که نیروی جاذبه‌ی کمتری دارن.
Bleszinski گفته نصف شخصیت‌های قابلِ بازی، زن هستن چون می‌خواد طیف وسیع‌تری از گیمرها رو جذب کنه.
LawBreakers, Cliff Bleszinski***8217;s New FPS Revealed | Rock, Paper, Shotgun
خلاصه این‌که یه شوتر فضایی دیگه در راهه. :d

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
من نمیفهمم چرا سازنده ها از ساخت یک single player قدرتمند اینقدر وحشت دارن؟ دید و نظر شخصی من اینه که بازی های FPS با ذاشتن یه بخش داستانی و تک نفره قدرتمند برای همیشه جاودان میشن، شما همین الان برید بازی F.E.A.R 2005 رو بازی کنید، من حاضرم شرط ببندم حتی الان که 10 سال از اون بازی میگذره اگه گیمرهای جدید برن سراغش مسحور بازی میشن، یعنی بازی با اون کلاس و لول ساخت به هیچ عنوان مختص زمان خاصی نیست، بازی ای که توی تمام قسمت ها در بالاترین کیفیت قرار داره و باید خیلی سختگیر بود که بشه ازش ایرادی گرفت حتی همین الان، برای همین اسمش همیشه جاودان میشه، یا نمونه جدیدش همین Bioshock 1 و bioshock infinite ...
خلاصه اینکه من مشکلی با چند نفره بودن و F2P و... ندارم، این بازی ها باید ساخته بشن ولی انصافا هر روز که میگذره من حس میکنم ایده ها و خلاقیت داره توی ژانر FPS میخشکه، برای همین همه دارن رو میارن به شوترهای رقابتی و تیمی و... تا وقت و زحمت و هزینه ی کمتری صرف کنن ولی در عوض سود کلان تری بدست بیارن و در عوض خلاقیت و بدیع بودنو سلاخی کنن و دیگه شاهد بازی هایی مثل F.E.A.R و... نباشیم.
اینجاست که جای خالی آدمی مثل Levine حس میشه.
البته این صرفا نظر شخصی بنده بود.

wave

کاربر سایت
Jun 27, 2007
775
من نمیفهمم چرا سازنده ها از ساخت یک single player قدرتمند اینقدر وحشت دارن؟ دید و نظر شخصی من اینه که بازی های FPS با ذاشتن یه بخش داستانی و تک نفره قدرتمند برای همیشه جاودان میشن، شما همین الان برید بازی F.E.A.R 2005 رو بازی کنید، من حاضرم شرط ببندم حتی الان که 10 سال از اون بازی میگذره اگه گیمرهای جدید برن سراغش مسحور بازی میشن، یعنی بازی با اون کلاس و لول ساخت به هیچ عنوان مختص زمان خاصی نیست، بازی ای که توی تمام قسمت ها در بالاترین کیفیت قرار داره و باید خیلی سختگیر بود که بشه ازش ایرادی گرفت حتی همین الان، برای همین اسمش همیشه جاودان میشه، یا نمونه جدیدش همین Bioshock 1 و bioshock infinite ...
خلاصه اینکه من مشکلی با چند نفره بودن و F2P و... ندارم، این بازی ها باید ساخته بشن ولی انصافا هر روز که میگذره من حس میکنم ایده ها و خلاقیت داره توی ژانر FPS میخشکه، برای همین همه دارن رو میارن به شوترهای رقابتی و تیمی و... تا وقت و زحمت و هزینه ی کمتری صرف کنن ولی در عوض سود کلان تری بدست بیارن و در عوض خلاقیت و بدیع بودنو سلاخی کنن و دیگه شاهد بازی هایی مثل F.E.A.R و... نباشیم.

جوابش دوتا جمله س:

گیمر های نوب زیاد شدن.
پول تو مالتی پلیره.

والسلام

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
واقعا تو ذوقم خورد که بازی مالتی پلیرِ ... نارحتی اش اینجاست که کلیف بی نسل پیش از موفق ترین کارگردانان بود ، صرفا در این زمینه که بخش تک-نفره بازی هاش خیلی با کیفیت و بالانس بود.
الان هم جبهه گیری نمی کنم اما حداقل دوست داشتم بازی سینگل هم داشت. حیف ...

Heska

کاربر سایت
Jan 13, 2010
2,550
از همون اول که استدیو Boss Key رو زد گفته بود که دارن رو یه شوتر F2P اول شخص کار میکنن
خبر F2P بودنش برای الان نیست

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

ایشون کلاْ از اولشم اونکاره نبودن! UT تمرکزش روی مولتی پلیر بود.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
از ایده ی بازی خیلی خوشم اومد... به نظرم تو همین سبک یکم گسترشش بدن یچیزی در حد Destiny خیلی میتونه موفق باشه...

I Hate Him

کاربر سایت
Apr 11, 2015
54
نام
danial.wwf remastered
اه . i hate them .
این سبک دیگه بسه . cod هیلو star wars تایتان فال .
تو همشون میشه همه ی المان های یک بازی اکشن مولتی پلیر رو دید . از جت پک بگیر تا کوفت پک .

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
به شدت از یه Fast Paced Shooter شبیه به سری UT استقبال می کنیم:D البته کاش F2P بودنش تبدیل به P2W نشه بازی های خوبی مثل Tribes Ascend همین بلا سرشون اومد و زود فراموش شدن!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر