LA Noire به 25 ساعت زمان برای به اتمام رساندن نیاز دارد .

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
درود ...

la_noire_360x270.jpg

بر طبق این گزارشRockstar در جریان همایش آخر هفته PAX به حظار گفت پایان رساندن خط داستانی L.A.NOIRE به 25 تا 30 ساعت زمان نیاز دارد .
این زمان شامل "پرونده های نامشخص" ، که تاریکی داستان را در مورد شخصیت های جانبی روایت میکند نمی باشد .
......................................................
L.A.NOIRE ، ساخته استودیو Team Bondi ، در تاریخ 17 ماه می در اِمریکا ، و در 20 اُم همان ماه در اروپا برای XBOX 360 & PS3 عرضه میشود .
میتونید دومین تریلر گیم پلی بازی رو در اینجا تماشا کنید .

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
یعنی غیر از پرونده های اختصاصی که در جریان خط اصلی داستان پیش روی گیمر خواهند بود و با احتساب این مورد به زمان 25 تا 30 ساعت رسید با پرونده های نامشخص زمان بازی نور علی نور خواهد شد...

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,155
نام
حسین
مرسی کیوان.
واقعا یکی از بزرگترین بازیهایی هست که میخواد منتشر بشه.

فقط نگرانیم اینه که تا بخوام بازی رو تموم کنم،بخاطر ترجمش مخم منهدم بشه:d

Bayonetta

کاربر سایت
Jul 6, 2010
2,377
فک کنم 1000 کردن بازی بالای 70 ، 60 ساعت زمان بخواد ...
دومین شانس GOTY در ذهن من همین بازیه ... اگه R* بتونه موفقیتی که برای GTA IV و Red Dead Redemption کسب کرده رو برای L.A. Noire هم کسب کنه ، رسما بهترین استودیو تاریخ بازیهای رایانه ایه ...
پ.ن : نظر شخصی .

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
فک کنم 1000 کردن بازی بالای 70 ، 60 ساعت زمان بخواد ...
دومین شانس GOTY در ذهن من همین بازیه ... اگه R* بتونه موفقیتی که برای GTA IV و Red Dead Redemption کسب کرده رو برای L.A. Noire هم کسب کنه ، رسما بهترین استودیو تاریخ بازیهای رایانه ایه ...
پ.ن : نظر شخصی .
راکستار نمیسازه که!!team bandai میسازه r* ناشره!!(نمیدونم چرا هممون اسم این تیم باندای بدبختو نمیبینیم:D)
ولی انصافا خیلی زیاده!

ArianUndead

Strike the shepherd, Sheep will scatter
کاربر سایت
Nov 6, 2009
2,512
نام
آریان
باز خوبه بازیهای خوبی مثل این و امثال این هستن وگرنه ما میموندیم با یه مشت بازی که کلا 4 یا 5 ساعت واسه تموم شدن میخوان.خدا R* رو حفظ کنه.:d

• Like
Reactions: u.s.a

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
ماموريت هاي اصلي بازي از روي پرونده هاي واقعي هست و ماموريت هاي فرعي غير واقعي. فكر كنم سر جمع 40 ساعت بشه كل بازي !.

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
ماموريت هاي اصلي بازي از روي پرونده هاي واقعي هست
این مورد اسپویل نمیکنه ؟ یعنی شاید خیلی ها باشند که داستان پرونده های اصلی بازی رو بدونند و این مهم راه حل معماها رو خیلی آسون تر کنه واسشون! مگر اینکه دستخوش تغییراتی شده باشند البته نه بنیادی...

• Like
Reactions: Bayonetta

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر