L.A Noire | Xbox 360

hamhami_333

کاربر سایت
May 20, 2009
333
نام
نوید
اقا یه عده ایی اومدن داستان GTA IV رو کوبیدن که به همشون پیشنهاد میکنم دوباره بازی کنید :)اینم داستانش قوقالعادست بعضی وقتها یه دیالوگایی میگه ک که فقط یه ساعت باید فکر کنید که به عمقش برسید !! اما گرافیک همون 8 خوبشه خدایی دیگه !نو اوریشم که 10 :d

Top Gear Stig

کاربر سایت
Feb 15, 2011
571
نام
نیما
چه ربطی به Pro بودن داره؟؟؟
آدم برای لذت بیشتر ویبره دار بازی میکنه............بعدشم چجوری میخوان ملت پرو بشن وقتی بازی تو این سبک تقریبا نیومده!!حرفی میزنی ها!
یه چیزی که حالگیری هست اینکه وقتی با اسلحه شلیک میکنی ویبره نداره!!!!

KiNG St@r

کاربر سایت
Feb 3, 2011
250
نام
NoName
خوب بالاخره قسمت ما هم شد چند دقیقه با این شاهکار لذتی ببریم.
این دیگه با بازیهای دیگه یکم فرق داره :d دیگه بازی مثل GTA نیست که با یه داستان نچندان کار شده جلو بریم و بنگ بنگ چند نفر رو بکشیم و بعدش تمام. :d
این یکی یکم مغزتون رو درگیر میکنه. داستانش حرف های زیادی برای گفتن داره.

دوستان همین اول کار یه سوالی برای من پیش اومده.

چجوری میشه فهمید که تمام سرنخ های موجود سر صحنه جنایت رو جمع کردیم ؟ :-/

وقتی هر پرونده رو تموم میکنی می زنه چند سر نخ رو پیدا کردی و از دست دادی.

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
الان GTA IV داستانش نچندان کار شده بود ؟
pffff حرفایی میزنیدا !

خب راجب همین بازی تا اینجا کار میتونم بگم اگه زبان بلدین دیوانه کنندست فوق العاده زیبا !

اقا یه عده ایی اومدن داستان GTA IV رو کوبیدن که به همشون پیشنهاد میکنم دوباره بازی کنید :)اینم داستانش قوقالعادست بعضی وقتها یه دیالوگایی میگه ک که فقط یه ساعت باید فکر کنید که به عمقش برسید !! اما گرافیک همون 8 خوبشه خدایی دیگه !نو اوریشم که 10 :d

زبانم زیاد خوب نیست ، طبیعتا کل داستان رو متوجه نمیشم اما با همین زبان دست و پا شکسته ای هم که بلدم چیزه خاصی تو سناریو GTA ندیدم و به نظرم نمیشه با یه همچین بازی مقایسش کرد ! البته این فقط یک نظر شخصی بود.
بهتره بحث بازی GTA رو تو این تاپیک ادامه ندیم. ;)

وقتی هر پرونده رو تموم میکنی می زنه چند سر نخ رو پیدا کردی و از دست دادی.

پس طبیعتا در حین کار نمیشه تشخیص داد چیزی رو از دست دادیم یا نه !
در آخر ماموریت هر سر نخی که از دست میدیم چه اتفاقی می افته ؟

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
در آخر ماموریت هر سر نخی که از دست میدیم چه اتفاقی می افته ؟
شما هر پرونده را اگه کامل کامل کرده باشی وقتی میبندیش 5 تا ستاره میگیری، که اگه سر نخ هات ناقص باشه یا سوال اشتباه داشته باشسی از ستاره هات کم میشه

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
شما هر پرونده را اگه کامل کامل کرده باشی وقتی میبندیش 5 تا ستاره میگیری، که اگه سر نخ هات ناقص باشه یا سوال اشتباه داشته باشسی از ستاره هات کم میشه

ممنون نوید جان.

----------------------------------------------

ساعت داره ۴ صبح میشه ولی من دلم نمیاد دل از این بازی بکنم. :x
بازجویی هاش داره من رو دیوونه میکنه ! چهره طرف رو به رو مو بر تن آدم سیخ میکنه ، آدمها رو به صلابه (یا شایدم سلابه) میکشم موقع بازجویی :d تازه فهمیدم چه یزیدیم :)) خوب شد من پلیس نشدم وگرنه ... :">
فقط حیف شکنجه برای بازجویی تعبیه نشده وگر نه میدونستم چجوری اعتراف بگیرم. :>

فقط ای کاش دوستان میتونستند حتی ماموریت به ماموریت هم که شده شرح داستانی تکمیلی جهت بهتر مفهوم شدن سناریو قرار بدن ! مخصوصا حالا که تو خوده بازی دیالوگ ها قرار داده شده.

mehran_hot

کاربر سایت
May 3, 2010
243
نام
Mehran TD
خب دیسک 1 به پایان رسید و میتونم یگم تا الان بینظیر بوده اما یه نکته هست که باید اضافه کنم اونم اینه که کلمه openworld برای این بازی یخورده اغراق آمیزه چون بقوله دوستان از یه نقطه به یه نقطه دیگست و مثله GTA که شاپینگ یا کافی نت و غیره داشت و شما خودتونو با این چیزاش بعضی اوقات سرگرم میکردید نداره ! (لااقل تا DVD 1) اما خوب با این حال از هر لحاضی که فکرش رو بکنید بازی بینظیر و بی نقصه!

Molana

کاربر سایت
Nov 21, 2009
1,975
نام
آکام سیستم ویانا
توی این چند ساعتی که دارم بازی می کنم به این نتایج رسیدم :
1- گرافیک بازی بخصوص طراحی چهره در این سبک که شبیه ساز زندگی واقعی باشه رو من در هیچ بازی دیگه ای در این سطح ندیدم جزئیات و محیط هم عالی هستند و واقعا ً هنگام بازی فراموش می کنید که فیلم می بینید یا بازی می کنید !.
2- بدون دارار بودن زبان قوی اگرچه میشه بازی رو رفت ولی واقعا ً جای یه تاپیک داستان برای این بازی خالیه !
3- بازی از اکشن پایینی برخورداره ولی کشش و نو آوری های بازی طوریه که مجذوبش میشی !
4- اگرچه بازی بسیار خوبیه و خرید و انجامش بر هر بازیبازی واجبه ولی یقین دارم که GOTY امسال نمی تونه باشه حتی در مقایسه با RDR هم من RDR رو ترجیه می دم ولی چیزی هم از ارزشهای این بازی کم نمی کنه !
5- مشکل سیو مخصوص عناوین *R هم در این عنوان دیده نمیشه و بازی سیستم سیو خوبی داره ولی از لحاظ open word اصلا ً با عناوینی مثل GTA یا RDR یا AC:BH برابر نیست و بازی معمولا ً حالت خطی داره !
6- به شخصه با داستان و اکشن Mafia 2 بیشتر لذت بردم ولی از بقیه ی لحاظ این بازی یه سر و گردن بالاتر از مافیا 2 است .
در هر حال بازی بسیار بزرگ و قابل احترامیه;)

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر