L.A Noire | Xbox 360

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
به نظرم اون چیزی که انتظار داریم نیست
واسه بازی یه تکنولوژی جدید به اسم موشن اسکن ساختن و اون همه خرج برای بازیگرا کردن و اون سناریو چند هزار صفحه ای نوشتن و چند سال صرف زمان برای ساخت بازی اونم زیر دسته یکی از بازی سازانه با سابقه و نمونه و مثال زدنیه *R (گفتم زیر دست نگفتم سازنده اشتب مشتب نگیرید که اصلا حال ندارم:d)اونبخت چیزی که انتظار داری نیست
تو خجالت نمیکشی؟:d

• Like
Reactions: mahdi_mafia

semejpc

کاربر سایت
Dec 26, 2008
1,605
نام
سهیل
خواهشا از الان بازیو نکوبونید.8-|

اگر منظورتون منه که باید بگم من قصد کوبیدن چیزی را نداشتم
فقط گفتم که خیلی از بچه ها تصور یک اکشن سوم شخص جهان باز (!) مثل GTA را دارن که فکر کنم شما هم با این حرف موافق باشید که این بازی به GTA زیاد ربط نداره

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
تو رو خدا این بازی رو با اون دنیای کاکا سیاها (gta) :-&قاطی نکنید خز میشه

خدا کنه که هیچ چیزش به اون بازی نره

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,134
نام
حسین
مگه بازی اومده که مهم شده؟؟!!
عزیزم این بازی مهمترین و بزرگترین بازیه سال 2011 هست.بهترین و جدیدترین تکنولوژیهای بکار رفته در موشن کپچر و موشن اسکن و همچنین بهترین داستان و یکی از پرخرجترین بازیهای تاریخ.همینطوری بالقوه مهم هست.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
عزیزم این بازی مهمترین و بزرگترین بازیه سال 2011 هست.بهترین و جدیدترین تکنولوژیهای بکار رفته در موشن کپچر و موشن اسکن و همچنین بهترین داستان و یکی از پرخرجترین بازیهای تاریخ.همینطوری بالقوه مهم هست.
بعد از Alan Wake, Mafia II و GT5 هنوز هم عبرت نگرفتی؟:D

badboy

کاربر سایت
Jul 9, 2006
135
کاش بازی برای ما pc بازها هم بود. از عکسها و خبر ها معلومه یه شاهکاری میشه که ....
امتیازم فکر کنم حداقل 9.5/10 بگیره

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
به نظرم از نظر میانگین امتیاز عمرا بالاتر از 85 نمیره.
اما از اون بازی هایی میشه که تا ابد توی ذهنمون میمونه.

کاملا موافقم

امتیازم فکر کنم حداقل 9.5/10 بگیره

به نظر من که باید توقعمون رو بیاریم پایین تا بعدا اگه نمره سایتا زیاد بالا نبود شوکه نشیم

بقول دوستمون بعد از بازی ها Alan Wake, Mafia II و GT5 دیگه باید درس عبرت گرفته باشیم

من که روی همون میانگین نمرات 80 فکر میکنم

Thomas_Anders

کاربر سایت
Dec 2, 2008
1,395
نام
حمید
چرا ؟ :d مگه تو چه انتظاری داری ؟ :d

انتظار بازی بزرگ داریم ولی مطمین باش کوچیکه

مهمترین؟!!!!!!!! زیاد بزرگش نکن...موقع عرضه بازی بادت باشه این پستت رو نقل قول کنی:d

بعد از Alan Wake, Mafia II و GT5 هنوز هم عبرت نگرفتی؟:D

کاملا موافقم

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
شما بعد RDR هنوز عبرت نگرفتید که این بازی ها پارو هایه R* هستند؟ :D
اتفاقا به خاطر همین راکستار از اونا سطح بالاتر میدونمش:D ولی تفاوتش اینه که خود راکستار بازی رو نمیسازه، Team Bondi میسازه.

در هر صورت من تا یه گیم پلی ازش نبینم به هیچ وجه نظر نمیدم، حالا هر چقدر هم میخواد انیمیشن هاش طبیعی باشه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر