L.A Noire | Xbox 360

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,025
آقایون من به شدت آماتورم دیروز رفتم این بازی رو گرفتم اما وقتی دی وی دی اول رو میذارم فقط لوگوی ایکس باکس میاد و هیچ اتفاقی نمیوفته باید چی کار کنم
لطفآ راهنمایی ...
شما یا دستگاتو خیلی وقته آپدیت نکردی یا DVD ای که بت دادن مشکل داره!

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
با عرض معذرت من تازه الان بازی رو تموم کردم و الان کلی سوال دارم اگر بشه جواب بدین ممنون می شم:
دلیل آتیش زدن خونه ها چی بود؟این بود که تو مسیر آزاد راه بود؟یعنی به خاطر اینکه خونه ها تو مسیر یه آزاد راه بود آتیششون زدن؟بعد این قضیه ی آتش زدن چه ربطی به مونرو داشت؟
خونه های رو کی آتیش می زد؟اون رایان و رفیقش کاره ای بودن؟

این یارو که السا رو دزدید(اسمش اگر اشتباه نکنم ایری بود)چیکاره بود تو جریان؟
و آخر سر اینکه چرا داشتن کسانی که تو دزدی مورفین دست داشتن رو می کشتن؟اعضای سابق گروه کول رو می گم که مورفین رو از کشتی دزدین.

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
با عرض معذرت من تازه الان بازی رو تموم کردم و الان کلی سوال دارم اگر بشه جواب بدین ممنون می شم:
دلیل آتیش زدن خونه ها چی بود؟این بود که تو مسیر آزاد راه بود؟یعنی به خاطر اینکه خونه ها تو مسیر یه آزاد راه بود آتیششون زدن؟بعد این قضیه ی آتش زدن چه ربطی به مونرو داشت؟
خونه های رو کی آتیش می زد؟اون رایان و رفیقش کاره ای بودن؟

این یارو که السا رو دزدید(اسمش اگر اشتباه نکنم ایری بود)چیکاره بود تو جریان؟
و آخر سر اینکه چرا داشتن کسانی که تو دزدی مورفین دست داشتن رو می کشتن؟اعضای سابق گروه کول رو می گم که مورفین رو از کشتی دزدین.

خب من هم مثل خودت خیلی توی داستان بازی گیج شدم ولی فکر کنم بتونم جواب سوالات رو بدم :d

1. کول اول کار فکر کرد برای پول بیمه دارن اینکارو میکنند ولی بعدش فهمیده چون میدونن قیمت زمینا به زودی میره بالا داشتن از دست مشتری ها میخریدن تا بعدا کلی سود کنند ، اونایی هم که نمیفروختن ، خونه شون رو آتیش میزدن تا مجبور به فروش بشن

2. همون رفیق کول ( همونی که آخر بازی جک میکشتش ) خونه ها رو میسوزوند

3. درواقع طرف به خیال خودش داشت به همه کمک میکرد و میفرستادشون بهشت ، به قول خودش السا رو هم از دست دکتر نجات داد

4. کوهن میخواست بدون مورفین دست کیه برای همین داشت همه رو میکشت

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
خب من هم مثل خودت خیلی توی داستان بازی گیج شدم ولی فکر کنم بتونم جواب سوالات رو بدم :d

1. کول اول کار فکر کرد برای پول بیمه دارن اینکارو میکنند ولی بعدش فهمیده چون میدونن قیمت زمینا به زودی میره بالا داشتن از دست مشتری ها میخریدن تا بعدا کلی سود کنند ، اونایی هم که نمیفروختن ، خونه شون رو آتیش میزدن تا مجبور به فروش بشن

2. همون رفیق کول ( همونی که آخر بازی جک میکشتش ) خونه ها رو میسوزوند

3. درواقع طرف به خیال خودش داشت به همه کمک میکرد و میفرستادشون بهشت ، به قول خودش السا رو هم از دست دکتر نجات داد

4. کوهن میخواست بدون مورفین دست کیه برای همین داشت همه رو میکشت
دمت گرم!فهمیدم.فقط یه چیزی,یعنی اون دو نفر که مورد بازجویی قرار دادیم برای آتش سوزی بیگناه بودن؟و اینکه این رفیق کول و جک توسط دکتر اجیر شده بود؟

spider-man1

کاربر سایت
May 27, 2009
1,734
نام
امیر
اگه اشتباه می گم بگید
تا اون جایی که من فهمیدم رئیس پلیس و roy earle فاسد بودند پس چرا هیچ کاریشون نکردند؟
توی کلیسا roy گفت به کول اشتباه اتهام زدند چرا اشتباه؟؟؟؟؟ مگه با الیسا رابطه نداشت پس اتهامش درست بود

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
اگه اشتباه می گم بگید
تا اون جایی که من فهمیدم رئیس پلیس و roy earle فاسد بودند پس چرا هیچ کاریشون نکردند؟
توی کلیسا roy گفت به کول اشتباه اتهام زدند چرا اشتباه؟؟؟؟؟ مگه با الیسا رابطه نداشت پس اتهامش درست بود

بله هر دو تا فاسد بودن اون فرد که از DA بود هم رشوه میگیره و باعث سرپوش گذاشتن روی تمام حقایق بازی میشه
اون اخرش هم می خواستن مثلا شخصیت کول رو خوب نشون بدن و بگن که پلیس خوبی بوده

دمت گرم!فهمیدم.فقط یه چیزی,یعنی اون دو نفر که مورد بازجویی قرار دادیم برای آتش سوزی بیگناه بودن؟و اینکه این رفیق کول و جک توسط دکتر اجیر شده بود؟

هر کسی که ما تویه بخش جنایی و بخش آرسون دستگیر کردیم مجرم واقعی نبودن:| :d
در مورد اون دوست کول هم بله دکتر از بیماری روانیش سواستفاده میکرد

آخرین ویرایش:

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
سلام من موندم چی جوری باید اونجا که از مجرما می پرسه باید A یا B یا Y رو بزنم کمکم کنید اصلا نمی فهمم

ببین یا دروغ میگن یا راست خیلی راحت میتونی از رو چهرشون بفهمی

اگه راست بگن که هیچی A رو میزنی

اگه دروغ بگن و مدرکی علیه دروغ گفتنشون نداشته باشی X رو بزن

اگرم دروغ گفتن و تونستی از تویه دفترچت مدرکی گیر بیاری که ثابت کنه دروغ میگن Y رو بزن

DRIVER

کاربر سایت
Sep 6, 2006
569
نام
مهیار
فقط از روی قیافه ؟

اره تابلوـه بعد از این که سوال تموم شد یه چند ثانیه صبر کن ببین عکس العملشون چیه اگه زیر چشمی این طرف و اونطرف رو نگاه کردن مطمئن باش دروغ میگن
یه دو سه بار که انجام بدی راه میفتی:d

essi 10

کاربر سایت
Apr 12, 2010
225
نام
احسان
دوستان من تو مرحله the gas man اونجاش گیر کردم که 2تا مضنون میاری اداره پلیس بعد باید ازشون بازجویی کنی که بالاخره یکیشون مجرم شناخته بشه!!!!!
هرکاری میکنم سوالایی که ازشون میپرسم رو اشتباه تشخیص میدم که راست میگی یا دروغ نمیدونم چه مدرکی رو باید رو کنم که دروغاشون ثابت شه!:-s
تورو خدا یکی شمرده شمرده توضح بده این مرحله رد کنیم خلاص شیم)x

mahyare

کاربر سایت
Jan 28, 2011
162
بالاخره تمومش کردم شاید خیلی دیر ولی من کم کم جلورفتم و به نظرم باز خوبی بود اخرشم قشنگ بود فقط یه سوالی ( البته امیدوارم تکراری نباشه )

تو این جریان phelps چی کاره بود ؟ ایا رشوه میگرفت ؟ واگر اشتباه نکنم تو دموی اخر بازی نشون میده که تو زمان جنگ phelps را دوستش که اسمشو نمیدونم با تیر زد میخواستم بدونم دلیل اون چی بود ؟؟

ویرایش : لطفآ برای نوشتن مطالب مهم داستانی از تگ Spoiler استفاده کنین.
با تشکر

Last edited by a moderator:

Karchect

hardcore will never die, but you will
کاربر سایت
May 26, 2010
4,989
نام
کیان
دوستان من تو مرحله the gas man اونجاش گیر کردم که 2تا مضنون میاری اداره پلیس بعد باید ازشون بازجویی کنی که بالاخره یکیشون مجرم شناخته بشه!!!!!
هرکاری میکنم سوالایی که ازشون میپرسم رو اشتباه تشخیص میدم که راست میگی یا دروغ نمیدونم چه مدرکی رو باید رو کنم که دروغاشون ثابت شه!:-s
تورو خدا یکی شمرده شمرده توضح بده این مرحله رد کنیم خلاص شیم)x

اول همه نشونه ها رو تو ذهنت داشته باش و بعد ازشون سوال بپرس
اگه اشتباه نکنم ...
از یکیشون میپرسی که خونه ی فلان خونواده واسه تعمیر رفته بودی ؟!
میگه که نه ! ولی تو قبلا اسمشو توی لیست تعمیر کننده ها دیده بودی و از توی نشونه ها بهش میگی که دروغ میگه ...
تنها چیزی که یادم میاد، اون متهم اسمش با V شروع میشه و خونواده با S ! :d
تو این جریان phelps چی کاره بود ؟ ایا رشوه میگرفت ؟
مشکل اخلاقی داشت :)) بدنام شده بود، به خاطر ارتباطش با اون زن آلمانی Elsa و زنش هم ترکش کرده بود

پ.ن: اسپویلر بچه ها ...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر