L.A.Noire | PS3

GAMEFORLIFE2

کاربر سایت
Jul 16, 2011
30
نام
آریامهر
سلام.1.اولا یه dlc داخلش هست که میتونی دانلود کنی به صورت مجانی 1 یا 2 تا dlc دیگه هم هست تو ps story میتونی بخری.2.الان تو بازار این طور که من میدونم رجین 1و 3 هست.خود من رجین 3 دارم.3.باگ که توی نسخه ps3 کم بود نسبت به ایکس باکس چون من هر دو را دارم.و این داغ کردن و فشار روی دستگاه فقط ممکن برای بعضی از دستگاه های فت اتفاق بیفته.واسه من که اسلیم دارم خدارو شکر هیچ مشکلی به وجود نیومد.4.توی بازی آپدیت3.60 هست.اما الان آخرین آپدیت3.66 هست.بازم سوالی داشتی بگو.خوش حال میشم پاسخ دهم.

دوست عزیز من بازی رو به صورت کپی بازی میکنم فقط موقع اجرا شخصیت ها حرف نمیزنند

gogana

کاربر سایت
Mar 20, 2011
268
سلام من نسخه 360 این بازی رو گرفتم و با برادرم تمومش کردیم
حالا میخواستم بدونم برای ps3 بخرمش یا نه؟ به خاطر dlc هاش میخوام بخرم آیا ارزششو داره؟ dlc های بیشتری هم براش میاد؟ تغییراتی نسبت به نسخه 360 داره؟ از نظر محتوا و چیزای دیگه؟
ریجن 3 فقط تو بازار هستش و متاسفانه ریجن 1 و 2 نیستن جایی رو سراغ ندارید داشته باشه ریجن 1 رو؟
آقا حامد قسمت آخرش او ماشین حساب عدد 1876988 باید با چه عددی حساب کرد راهنمایی کنید:d

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
سلام...

تو مرحله The slik stocking

وقتی که میرم تو منطقه میوه فروشه هر چی میگردم راهی پیدا نمیکنم چون کرکره مغازه پایین است بالای مغازه یک تابلو است که زده میوه فروشی:d اما یارو مغازه اش کرکره اش پایین است:((
تو راهنمای قدم به قدم بازی:
(گفته که برو و با صاحب مغازه حرف بزن)

ДmirД†m

کاربر سایت
Jun 22, 2010
777
نام
Дmir
سلام...

تو مرحله The slik stocking

وقتی که میرم تو منطقه میوه فروشه هر چی میگردم راهی پیدا نمیکنم چون کرکره مغازه پایین است بالای مغازه یک تابلو است که زده میوه فروشی:d اما یارو مغازه اش کرکره اش پایین است:((
تو راهنمای قدم به قدم بازی:
(گفته که برو و با صاحب مغازه حرف بزن)
شما اول برو پایگاه پلیس، کاراتو انجام بده (فکر کنم یه نامه جدید اومده) بعد برگرد اینجا.
منظور اینه که مغازه چند ساعت بعد باز میکنه. ولی هرچقدر هم که بی هدف تو شهر بچرخی، باز نمیکنه :d

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
سلام... <<<<خطر spoil گرفتگی :D>>>>
توی مرحله Manifest Destiny
آخرش اخراجمون کردن... اولا به خاطر چی؟ واسه ی اون خواننده ی اپرا ؟ و ... :D ؟؟
بعد از اون مرحله دوباره برگشتیم سر کارمون که! درجمون اومد پایین ؟ اصلا چی شد؟
-----------------------
یه سواله دیگه :
من اگه کد دی ال سی رو بزنم کسی که اکانت منو داره(یوزر و پسوورد) میتونه اونم بازی کنه یا نه ؟

آخرین ویرایش:

x_box_360

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,324
نام
جلال
منم این بازی رو تموم کردم فقط یه چیزی
این راک استار چرا تو همه بازی هاش شخصیت اصلی بازی رو یه کشتن میدند ؟؟؟

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
-----------------------
یه سواله دیگه :
من اگه کد دی ال سی رو بزنم کسی که اکانت منو داره(یوزر و پسوورد) میتونه اونم بازی کنه یا نه ؟

اره کول عاشق اون زنه می شه و یه شب می ره خونش و ... :d که اون رفیقش گزارش می ده و به جرم فساد اخلاقی و اینا می ندازنش بیرون
اره چون کول افسر خیلی خوب و ماهر بوده به درجه پایین تر می فرستنش که حدقال تو پلیس باقی بمونه

• Like
Reactions: ar93

msm_jaamejam

کاربر سایت
Jul 9, 2007
167
نام
Arash
مشکل در اجرا

سلام دوستان من دیروز رفتم توپ خونه به یارو گفتم L.A Noire را واسم بریز ، خلاصه کلی معطل کرد تا ریخت بعدش بردم خونه وقتی اجرا میکنم مینویسه An Error Occurred جلوشم عدد مینویسه ،
بهش زنگ زدم بهش گفتم گفت یه فلش بیار تا واست یه فایل بریزم نصب کنی درست میشه ،
بهش گفتم راهم دوره گفت برو سایت بازی سنتر اونجا پیداش میکنی ولی من نمیدونم از کجا باید دانلود کنم
لطفا راهنماییم کنید با تشکر

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
سلام دوستان من دیروز رفتم توپ خونه به یارو گفتم L.A Noire را واسم بریز ، خلاصه کلی معطل کرد تا ریخت بعدش بردم خونه وقتی اجرا میکنم مینویسه An Error Occurred جلوشم عدد مینویسه ،
بهش زنگ زدم بهش گفتم گفت یه فلش بیار تا واست یه فایل بریزم نصب کنی درست میشه ،
بهش گفتم راهم دوره گفت برو سایت بازی سنتر اونجا پیداش میکنی ولی من نمیدونم از کجا باید دانلود کنم
لطفا راهنماییم کنید با تشکر

http://forum.bazicenter.com/showthread.php?t=42492

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
-----------------------
یه سواله دیگه :
بله میتونه البته به شرطی که همون بازی رو بزاره تو دستگاش نه بازیه دیگه DLC رو کنسول شما هر چند بار که بخوایید دانلود میشه ولی اگه این کارو بکنید ممکنه محدودیت ایجاد بشه تو دفعات دانلود باز از دوستان تو بخش playstation network بپرسید

• Like
Reactions: ar93

masood1991

کاربر سایت
Aug 1, 2011
69
نام
masud
دوستان من دارم با ps3 این بازی رو میرم...
اولای بازی که میری تو مغازه تفنگ فروشی وقتی میای بیرون باید چیکار کنی؟
اخه ماموریت تازه نداده

ar93

کاربر سایت
Feb 8, 2010
435
نام
Alireza MB
دوستان من دارم با ps3 این بازی رو میرم...
اولای بازی که میری تو مغازه تفنگ فروشی وقتی میای بیرون باید چیکار کنی؟
اخه ماموریت تازه نداده

>>:D خطر اسپویل گرفتگی :D<<

باید توی اسلحه فروشی توی اون دفترچه اسم Errol Schroeder رو پیدا کنی.... بعد SELECT (دکمه رو دسته) رو بزنی از توی قسمت LOCATION آپارتمان Errol Schroeder رو انتخاب کنی .... بعد به اونجا بری...
اگه بازم سوال داشتی در خدمتم....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر