KooChooLoo for Xbox 360

sm4

کاربر سایت
Aug 26, 2007
1,480
نام
میلاد
سلام به برو بچ خفن

امضارو حال کنین
==
هر کی امضای متحرک در این مورد میخواد بگه

تا در اولین فرصت درستش کنم

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
سلام
ممنون از sm4 از بابت امضا.

دوستان اون نسخه ی دمویی که چند ماه پیش گذاشته شده بود با بازی اصلی خیلی تفاوت داره. سعی می کنم به زودی یه ویدئو جدید آپلود کنم. منتظر باشید.

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
سلام مهدی.
غرض از مزاحمت این بود که بگم رو این بازی تا اونجایی که میتونید کار کنید چون بازی های ارکید در سراسر جهان طرفداران بیشماری دارن.شما به ایران نگاه نکنید که جوجه گیمر و پروگیمر هاش فقط از بازی گرافیک و هیجان رو یاد گرفتند و به اینجور بازی میگن بچه گونه.
بطور کلی بازی های ارکید و پلتفرمر در سرتاسر جهان طرفداران زیادی دارند.
اگر از این بازی خوششون بیاد نونتون تو روغنه و هم اینکه اسمتون سر زبون ها میوفته.
موفق باشی.
124.gif

Please Don't
237.gif

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
ممنون از بابت پیشنهاد.
متاسفانه چند روزی خیلی کار برام پیش اومده و نتونستم کاری انجام بدم ، انشا.. دو سه روز دیگه هم تاپیک را آپدیت می کنم و شاید هم یه دمو قابل بازی آماده کردم.

MAH NIK

کاربر سایت
Mar 10, 2008
319
نام
محمود
بابا تو دیگه کی هستی
همینجا بگو به بچه های سایت تا اگر از لحاظ مالی مشکلی داشتی کمکت کنیم.(شماره حسابی چیزی)خداییش من تورویاهامم فکر نمیکردم یکی پیدا بشه واسه ی یه کنسول بازی بسازه هرکی تعریف کنه خوب گفته چون این جور کارا نیازمنده تشویقه. ایول موفق باشید.
..................
راستی این کدک چیه من نمیتونم فیلمو ببینم.

Kou_Jal

کاربر سایت
Oct 10, 2008
105
نام
کورش
بابا ایول عالیه.کارتون جای تقدیر داره.اگه خوستی منم میتونم کمکت کنم.چه در زمینه ساخت بازی چه در زمینه طراحی تصاویر........

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
بازی Arcade که Cover نمیخواد دوست عزیز .

-----
موفق باشید . برای حمایت از بازی و سازنده وقتی ریلیز شد از XBL بازی بخرید.

Kou_Jal

کاربر سایت
Oct 10, 2008
105
نام
کورش
خب این بازی رو نمیشه جزو بازی های آرکید حساب کرد.در واقع یه چیزی تو مایه های آرکید ولی آرکید نیست چون بازی های آرکید انحصاری 360 هستن

Medi

کاربر سایت
Jun 26, 2007
116
ب این بازی رو نمیشه جزو بازی های آرکید حساب کرد.در واقع یه چیزی تو مایه های آرکید ولی آرکید نیست چون بازی های آرکید انحصاری 360 هستن
این بازی هم انحصارا برای X360 هست. ولی فکر هم نمی کنم که همه ی بازیهای Arcade لزوما به صورت انحصاری برای X360 باشن.

برای همه :

همراه با اومدن NXE و تغییر محیط Dashboard قسمت Xbox Live Community games هم به عنوان یک channel جدید اضافه میشه و در صورت تایید بازی از روز 17 Nov همزمان با اومدن NXE بازی را میشه از Xbox Live به صورت تریال دانلود کرد و در صورت تمایل اون را خریداری کرد.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,074
همراه با اومدن NXE و تغییر محیط Dashboard قسمت Xbox Live Community games هم به عنوان یک channel جدید اضافه میشه و در صورت تایید بازی از روز 17 Nov همزمان با اومدن NXE بازی را میشه از Xbox Live به صورت تریال دانلود کرد و در صورت تمایل اون را خریداری کرد.
امیدوار و منتظریم :love:

test84

کاربر سایت
Aug 22, 2006
4,743
این بازی هم انحصارا برای X360 هست. ولی فکر هم نمی کنم که همه ی بازیهای Arcade لزوما به صورت انحصاری برای X360 باشن.

برای همه :

سلام
ميشه توضيح بدين كه براي ساخت بازي روي 360، نياز به dev kit هست يا نه؟ اگه هست، آيا قابل استفاده براي كسي كه برنامه نويسي ميكنه هستش؟ ميتونه بازيش رو روي كنسول تست كنه؟

مرسي.

پ.ن. گفتين آموزش رو شروع كردين و استقبال نشده، ميشه لينكاش رو بدين؟ مرسي.

ضمنا ايولله.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر