Konami : امسال سالی است که "PES"با یک گیم پلی ناب"FIFA" را شکست میدهد

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,958
نام
فرهاد
15257.jpg

در حاظر چیزی که بیشتر مشاهده میشود جنگ و جدال سازندگان بازیهای FPS برای بهتر جلوه دادن بازی خود و تخریب یکدیگر است . در این میان نیز دو شرکت بزرگ بازی ، کونامی و EA Sports نیز وارد حاشیه شدند و به تخریب یک دست زدند . اقای John Murphy از دست اند کاران بازی PES در مصاحبه ای که با سایت CVG داشت : بازی PES را عالی جلود کرد و امیدواری خود را برای شکست رقیب خود یعنی ""Fifa" زیاد خواند .

" بازی FIFA درای اتمسفر ، و داری برخی مجوزهای خواص میباشد که ما انها را نداریم ." و همه هم این را میدانند که انها نسبت به ما نقد و تفسیر بهتری را میگیرند ؛ و فکر هم نمیکنم این نغییر کند . و همچنین در مورد سیستم برخوردهایی که در فوتبال به وجود اوردند واقعا عالی کار کرده اند ، و البته کار کردن این سیستم هم بستگی به بازی کردن شما در فیفا دارد.

اقای Murphy بعد از این سخنان وارد مبحث اصلی خود یعنی بازی PES 12 میشود ، وی در ادامه در این مورد چنین اذعان کرد :

ولی اگر شما به دنبال یک گیم پلی ناب و عالی هستید ، فکر میکنم این چیزی میباشد که ما امسال با ان فیفا را شکست خواهیم داد . ما هم خیلی چیزها مختص به خود را داریم ، لمس کردن اهسته بازیکنان در بازی ، و حرکتهای مستقل و بدون توپ بازیکن در بازی واقعا عالی میباشد و شما سریع متوجه این موضوع در بازی خواهید شد . وی در اخر امیدوار است تا طرفدران این بازی بیشتر از قبل شوند و این بازی را خریداری کنند .

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
بازم:" بزك نمير بهار مياد..................كمبزه با خيار مياد:))=))
یک چیزیش که جالبه اونا هم از فیفا تعریف می کنن باور کن خودشون هم فیفا بازی میکنن
دقيقا همينه راستش يه بار تو يه سايت خوندم كه مسي كه عكسش روي تمام پروهاهست خودشم فيفا بازي ميكنه:)):d
خودتون به اوج فاجعه پي ببريد:)) كاش ورشكست ميشدن ديگه اون1% هم گوله حرفاي اينارو نميخردن 60$ رو بندازن تو آشغالي:d

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
اولا باید توی خواب ببینه.اگر کونامی تیم بازی ساز رو کامل عوض کرده باشه و یه انجین شاهکار رو هم طراحی کرده باشه که بهترین هم باشه باید خوابش رو ببینه که توی یه شماره بتونه فیفا رو شکست بده.چون مهاجرت از از فیفا به PES یا بلعکس کار سختیه.همین2010 PES بین 5 تا 7 میلیون نسخه فروش کرد.در صورتی که امتیاز های فیفا بالاتره.منم که از PES11 خوشم نیومد و فیفا به نظرم بهتر بود به یه نتیجه رسیدم.فوتبال رو گذراشتم کنار..چون هر چقدر تلاش کردم نتونستم با FIFA کنار بیام.از PSone تا حالا PES بازی میکردم و قبل از اون هم FIFA 97 و FIFA 98...
اما یه نکته:
والله آدم شب و روز PES هم بازی کنه جرات نداره توی این تاپیک نظر بده:d
از ورشکست شدن کونامی تا نابودی PES و رسیدن سود این بازی به صفر واقعا چه چیزی به بعضی ها میرسه؟(البته سود داره واسه EA و فن های فیفا که چندین سال زیر سایه...)انگار تهدید مسلحانه شده که بخره...خوب نخر
امدوارم روزی بشه یه خبر راجع به PES بیاد و بشه توی تاپیکش نظر داد.FIFA از نظر شما عالی ولی به سلیقه چند میلیون نفری هم که PES میخرند احترام بزارید.لاقل اگر بازی نمیکنید توی تاپیکش اظهار نظر نکنید.انتقادهای دلسوزانه دوستان کاملا مشخصه انتقاد های مغرضانه هم کاملا مشخصه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: shefer

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
واسه این حرکتها خیــــــــــلی دیره. PES شماره به شماره ضعیف شد و برعکس FIFA. با این Fan Base عظیمی که فیفا داره، با این کیفیتی که هر شماره بیشتر میشه بعید میدونم حتی بتونه نزدیکش بشه.

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
از ورشکست شدن کونامی تا نابودی PES و رسیدن سود این بازی به صفر واقعا چه چیزی به بعضی ها میرسه؟(البته سود داره واسه EA و فن های فیفا که چندین سال زیر سایه...)انگار تهدید مسلحانه شده که بخره...خوب نخر
امدوارم روزی بشه یه خبر راجع به PES بیاد و بشه توی تاپیکش نظر داد.FIFA از نظر شما عالی ولی به سلیقه چند میلیون نفری هم که PES میخرند احترام بزارید.لاقل اگر بازی نمیکنید توی تاپیکش اظهار نظر نکنید.انتقادهای دلسوزانه دوستان کاملا مشخصه انتقاد های مغرضانه هم کاملا مشخصه
دوسته عزيز منم از زمان سوپراستار ساكر سگا pes ميزدمو هميشه با كونامي بودم اما واقعا فيفا از لحاظ گيم پلي تركونده سرورهاشم عاليه بنظرم اگه كسي پشتكار داشته باشه وتعصب رو بزاره كنار و بازيم بلد باشه راحت فيفا ياد ميگره و فنه فيفاميشه من ادعايي ندارم اما با بچه هاي اين انجمن كسايي كه الان 7 ساله فيفا ميزنن بازي كردم و راحت بردمشون پس نبايد نا اميد شد وبايد پشتكارداشت كسي كه بازي رو ياد بگيره راحت ميتونه توي فيفا عالي عمل كنه

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
شماره پیشش که پیشرفت فوق العاده خوبی داشت نسبت به شماره های قبلی .. اگه بخوان مسیری سال پیش پیش گرفتن رو ادامه بدن ... انتظار یک بازی فوق العاده خوب رو میشه داشت ... اما اگه مثل سال های قبل تر ادامه بدن خوب جای صحبتی نمیمونه ...

متاسفانه بازی PES به دلیل تعداد مخاطب هایی که داره حتی بد هم باشه باز هم میخرن ...

ولی من شماره قبل رو خیلی خیلی زیاد بازی کردم ... به نظرم عالی بود ...

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
مشکل دوستان اینکه یک بُعدی به قضینه نگاه میکنن. خفن ترین فن تمام دوران PES شخص سیاوش هست که مشتاقم نظرش رو در مورد هر دو بازی بدونم (میدونم ولی میخوام شما بدونید :D).

koorosh

کاربر سایت
Jun 22, 2007
3,167
نام
El Duderino
بازم:" بزك نمير بهار مياد..................كمبزه با خيار مياد:))=))
واسه این حرکتها خیــــــــــلی دیره. PES شماره به شماره ضعیف شد و برعکس FIFA. با این Fan Base عظیمی که فیفا داره، با این کیفیتی که هر شماره بیشتر میشه بعید میدونم حتی بتونه نزدیکش بشه.
و باقی نظر های قشنگ این شکلی....
دوستان متخصص برن 4 تا نقد از اخرین شماره pes بخونن ببینن یه عالمه از همین سایت هایی که براشون غش و ظعف میرن نه تنها گفتن شماره اخر بازی به شدت پیشرفت کرده بلکه حتی دیگه تو 90 دقیقه نمیشه گفت pes قراره برنده باشه یا fifa !

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
دقیقا سال پیش گفتم دیگه بسه هرچی تحمل کردیم! بریم سمت فیفا... رفتیم و حال دنیا رو بردیم حالا که ما دیگه اونوری شدیم، اینا یاد پیشرفت افتادن :|:((! بساطیه ها...

Niko Bellic

کاربر سایت
Sep 22, 2008
2,785
به نظرم تو این ژانر تعصب فایده نداره...
گیمر میره سمت بازیه بهتر و چیزی که سلیقش جذبش کنه......
حالا میخواد Pes باشه یا Fifa.....

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
از سال 97 که تقریبا همه فیفا ها رو سنگین بازی کردم,بینشون 2-3 تا PES جذبم کرد که روی PS1 بود...یکی Wining Eleven 3 یکی هم روی PS2 که فکر کنم Wining 6 یا 7 بود...البته اون موقع هم طرفدار فیفا بودم ولی این یکیم بازی میکردم و لذت میبردم...بزرگترین مشکلی که با این سری داشتم این بود که مثل فیفا تیم ها سازماندهی نشده و اسم بازیکن ایناش بعضی جاها اشتباه بود...همینطور با گزارشگر PES بد جور مشکل داشتم...البته بازم گیم پلی فیفا رو بیشتر میپسندیدم...اخرین PES هم که بازی کردم 2007 بود که از اون موقع از این بازی کامل زده شدم...فیفا 2008 بعد 2009 و به تریتیب 10 و 11 به قدری خوب ظاهر شدن که حتی فکرمم سراغ این بازی نمیره دیگه...از گیم پلی و گرافیک و فیزیک و گزارشگر فیفا که بگذریم,مالتی پلیر و انلاین فوق العاده مستحکمی داره که کونامی سال ها باید جون بکنه تا بهش برسه...
البته امیدوارم که این بازی بهتر بشه تا طرفدارانش لذت ببرن ازش...منم بعضا یه فانی بزنم:D

VivA FiFA :D

master$money

کاربر سایت
Jul 26, 2009
115
همونطور که فیفا در عرض 3-4 سال تونست به چنین بازی تبدیل شه، مطمئن باشین PES هم پتانسیلش رو داره که امسال و سال بعد با یه برنامه ریزی درس حسابی دوباره به رقیبی جدی برای فیفا تبدیل شه. البته امیدوارم. من که تا سال 2008 طرفدار PES بودم ولی بعدش دیگه رفتم سمت فیفا.

Ooops

کاربر سایت
Apr 16, 2010
1,801
نام
محمد علی
به عنوان یه فن 14 ساله PES و کسی که بعد از فیفا 2000 با گزارش عادل فردوسی پور (!)، تو هیچ کدوم از نسخه های فیفا بیشتر از 5 بازی کامل انجام ندادم، خیلی صریح میگم که غیرممکنه که PES بتونه FIFA رو شکست بده! PES به عنوان یه بازی ورزشی ضعف هایی داره که تحت هر شرایطی نمیذاره اول بشه. مهم ترینش هم همین قضیه لایسنس هاست.
اماشخصا چون نمیتونم FIFA بازی کنم، امیدوارم PES وضعش بهتر بشه. تغییرات نسخه 2011 توی گیم پلی واقعا امیدوارکننده بود و اولین PES این نسل بود که بیشتر از یک ماه بازیش کردم و واقعا ازش لذت بردم. به غیر از پوشوندن ضعف های گیم پلی و بهبودش، یکی از چیزایی که باید دستی به سرو روش بکشن بخش مولتی پلیرانلاین بازی هست.
به هر حال امیدوارم PES 2012 بازی بهتری باشه. حالا اگه نسبت به فبفا امتیازاش کمتر بود یا فروشش نصف فیفا بود، واسه من یکی که فرقی نمی کنه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر