Konami از PES می گوید: می دانیم مشکل از کجاست و سعی در رفع آن داریم

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
Pes_2014_cover.jpg

Konami اعلام کرده است که بازی PES امسال کاملا تغییر خواهد کرد و 2014 آغازگر دوره ای جدید برای این سری بازی در نظر گرفته شده است.
رئیس شرکت Konami در اروپا آقای Shinji Hirano طی مصاحبه خود با MCV گفته اند:
نمی توان با قاطعیت درباره PES 2015 صحبت کرد .... اما این عنوان بازگشتی به دوران خوب بازی خواهد بود. جزئیات دقیقی را نمی توانم از اینکه تیم ما در انگلستان چکار میکند در اختیار شما قرار دهم اما آنها در حال کار بر روی بازی نسل جدید هستند که مطابق نیازهای مشتریان اروپایی خواهد بود. قضیه جهانی سازی این عنوان است نه اینکه صرفا افراد ژاپنی آن را درست کنند.
این ناشر به نظر میرسد که از اشتباهات خود عبرت گرفته باشد. آقای Hirano ادامه می دهند:
ما میدانیم که مشکل PES چیست و در حال کار بر روی آن هستیم. نسخه بعدی کاملا تغییر کرده است. 2014 آغازگر دوره ای جدید برای این سری بازی خواهد بود پس منتظر موارد بزرگی باشد.
PES 2014 برای کنسول های نسل هشتم عرضه نشده است. به نظر شما آیا PES می تواند در سال جدید رقیبی سرسخت برای FIFA قلمداد شود؟
Videogamer

benjohn

کاربر سایت
Jun 19, 2012
5,994
نام
ehsan
من اصلا فوتبالي نيستم و اصلا هم از اينجور مسائل سر رشته ندارم ميشه يكي خيلي ساده به من توضيح بده چه چيز اين PES اينقدر بده كه اينقدر فحش خورش ملس شده؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
مشکل فقط وجود فیفاست!
اینا اگه سالی یک پله هم سعود کنن که نمیکنن فیفا 10 پله میره بالاتر دیگه چیکار کنن بدبختا؟ :D

- - -ویرایش - - -

من اصلا فوتبالي نيستم و اصلا هم از اينجور مسائل سر رشته ندارم ميشه يكي خيلي ساده به من توضيح بده چه چيز اين PES اينقدر بده كه اينقدر فحش خورش ملس شده؟
آها دیگه باید فوتبال باز باشی تا بدونی!ما PES 6 بازی میکردیم کیف میکردم تا موقعی که PES 2009 اومد! بعد حالا تو برو 2009 ـو نصب کن بعد 2013 رو هم نصب کن بزار کنار هم ببین چقدر فرق کرده :D بعدش 2014 رو نصب کن باز میبینی اینقدر فرق کرده که طرفدارای تعصبیش رو هم فراری میده :))برا همین از فیفا 11 دیگه چسبیدم به فیفا و از PES خلاص شدم :D

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
مشکل فقط وجود فیفاست!
اینا اگه سالی یک پله هم سعود کنن که نمیکنن فیفا 10 پله میره بالاتر دیگه چیکار کنن بدبختا؟ :D

- - -ویرایش - - -

آها دیگه باید فوتبال باز باشی تا بدونی!ما PES 6 بازی میکردیم کیف میکردم تا موقعی که PES 2009 اومد! بعد حالا تو برو 2009 ـو نصب کن بعد 2013 رو هم نصب کن بزار کنار هم ببین چقدر فرق کرده :D بعدش 2014 رو نصب کن باز میبینی اینقدر فرق کرده که طرفدارای تعصبیش رو هم فراری میده :))برا همین از فیفا 11 دیگه چسبیدم به فیفا و از PES خلاص شدم :D

بعد از اینکه pes 14 بازی کردم کلا به 5 دقیقه هم نکشید که شیفت دیلیتش کردم :d

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
فوتبال غربی پسند یعنی فانتزی با منو های جذاب و انواع انیمیشن و امکانات
اینها بخوان سبکشون رو از دست بدن و روی به فیفا پسندی بیارن طرفدار های خودشون رو از دست می دن

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,582
نام
حسین
بازی بسیار عالیه یسری مشکلات داره که انشالله تو نسخه بعد بر طرف میشه هر نسخه داره پیشرفت میکنه بهتر میشه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,880
نام
malek
فوتبال غربی پسند یعنی فانتزی با منو های جذاب و انواع انیمیشن و امکانات
اینها بخوان سبکشون رو از دست بدن و روی به فیفا پسندی بیارن طرفدار های خودشون رو از دست می دن
دادن آقا جون دادن خواستن راه رفتن کبک رو تقلید کنن زدن خودشون رو نابود کردن

dukenukem2

کاربر سایت
Nov 4, 2012
695
من به عمرم فیفا بازی نکرده بودم. البته چند بار ریختم نسخه های سالای 2005 یا 2007 رو.
و تا امسال همه ش pes فن بودم و اصلا" فیفا رو در حد آدم حساب نمیکردم! هر جا هم کل کل میشد از pes دفاع میکردم و از فیفا بد میگفتم.
ولی امسال دیگه انقدر این pes14 مذخرف بود که رفتم فیفا خریدم. از این کارم هم اصلا پشیمون نیستم. هنوز مبتدی هستم تو فیفا و یه سری ضعف ها هم به نسبت نسخه های قبلی pes توش میبینم. اما هرچی هست این 2000% از pes14 بهتره!
منی که تا الان 13-14 سال بود pes میزدم که دیگه پاک نا امید شدم. بقیه که دیگه هیچ.

T-078 TYRANT

کاربر سایت
May 16, 2012
395
نام
mohammad
از این غلطا زیاد کردین دیگه کسی با بنده پوسیده شما تو چاه نمیره اول هر سال میگن این بازی فلان شده با فاکس انجین درستش کردیم ولی وقتی بازی میکنی شب از ترس خوابت نمیبره با اون طراحی افتضاحتون.

mohsengamer

کاربر سایت
Dec 3, 2006
59
نام
محسن
مهمترین مشکل کونامی تو ساخت این بازی نداشتن عدم تعادل با نسخه های قبلی بود طوری که از pes2008 به اینور هر سال شاهد یک گرافیک و گیم پلی متفاوت بودیم که واقعا ازار دهنده است.به نظر من pes2010 بهترین نسخه تو این نسل بود که میتونست به عنوان مبدا برا کونامی قرار بگیره که نسخه های بعدی رو با برطرف کردن مشکلاتش عرضه کنیم که کونامی باز هم راه رو اشتباه رفت و از اون به بعد هر سال بازی یه شکل متفاوت بود که تو pes2014 با توجه به این که انجین بازی عوض شده بود ایندفعه بازی کاملا تغییر کرد که همین عوض کردن انجین تو اخر نسل هم خودش اشتباه بزرگی بود و مشکلات فنی بازی رو اصلا عوض نکرد.البته مشخص نیست شاید واقعا برا نسل جدید یه کارایی انجام بدن که به روزهای اوج خودش برگرده فیفا 14 هم که نسخه ی نسل جدیدش فرق چندانی با نسخه های نسل هفتم نداره حداقل تو زمینه ی گرافیک در خور یه بازیه نسل بعد نیست ولی فکر میکنم نسخه های بعدی کاملا فرق کنه مثل اوایل نسل هفتم.
کلا میدونید اگه میخوای از pes خوشت بیاد باید pes باز باشی و این امر در مورد fifa هم صدق میکنه حتی اگه فیفا اخر بازی هم باشه ولی تو pes باز باشی نمیتونی ازش لذت ببری.

Amir_master

کاربر سایت
Sep 29, 2011
29
نام
amir
من به عمرم فیفا بازی نکرده بودم. البته چند بار ریختم نسخه های سالای 2005 یا 2007 رو.
و تا امسال همه ش pes فن بودم و اصلا" فیفا رو در حد آدم حساب نمیکردم! هر جا هم کل کل میشد از pes دفاع میکردم و از فیفا بد میگفتم.
ولی امسال دیگه انقدر این pes14 مذخرف بود که رفتم فیفا خریدم. از این کارم هم اصلا پشیمون نیستم. هنوز مبتدی هستم تو فیفا و یه سری ضعف ها هم به نسبت نسخه های قبلی pes توش میبینم. اما هرچی هست این 2000% از pes14 بهتره!
منی که تا الان 13-14 سال بود pes میزدم که دیگه پاک نا امید شدم. بقیه که دیگه هیچ.

سلام ، حرف دل منو زدی داداش !! منم از فیفا۹۸ روی ps1 تابحال فیفا بازی نکرده بودم :)) اینجا ما تقریبا ۱۰ نفریم( کم و زیاد میشیم ) که همه بلا استثنا pes بازی میکردیم !! همه اوریجینال باز آپدیت باز ، این pes 2014 که اومد انگار یکی با توپ هفت سنگ زد وسطمون :)) حتی ۱ نفر هم نرفته بخره از دوستای من این گیم رو !! دیگه دور هم جمع نمیشیم تفریحمون به فنا رفت !! این فیفا ps4 هم بد نیست اما ارزش دور هم جمع شدن و تخمه خوردن و عشق و حال رو نداره دیگه !! کلا واسه جوجه پلیر ها خوبه فیفا !! اونم با pc نه با کنسول و دسته !! معتاد نشیم خوبه !! گند زد با این فوتبال دادنش !!

Sent from my iPhone using Tapatalk

sergeant fenix

کاربر سایت
Sep 11, 2009
1,467
نام
Babak
من به عنوان یه فیفا باز این۱۴ رو دوست داشتم ولی یه سری tweak نیاز داره ...
۱ : A I کلا تو دفاع و حمله تعطیل ه و دروازه بان ها هم ریتارد تشریف دارن :d
۲ :‌ چیپ از همه جا گل ه حتی پشت ۱۸
۳ : نبود کنترل میزان ه pace - یعنی یا شما باید با حالت و سرعت عادی حرکت کنی یا تمام سرعت . باید مثل فیفا تعداد touch هایی که بازیکن به توپ داره رو
بشه کنترل کرد . مثل racing که با RT And LT میشه accelerate و decelerate کرد
4: یه tweak هم camera بازی نیاز داره . تو ۱۴ بهتر شده و میشه edit کرد ولی هنوز کامل نیست
۵: نداشتن گزارشگر ... کلا این بخش باید از نوع ساخته بشه
لایسنس هم مهم نیست دیگه کلا :d عادت کردیم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر