Kinect Fun Lab

a-l-i0917

کاربر سایت
Aug 27, 2010
160
نام
علی
شما اول باید برنامه USBxtafgui ورژن 31 یا 34 رو دانلود کنید بعد وقتی فلش شما برای ایکس باکس تنظم کردین به pc وصل کنید و برنامه USBxtafgui رو اجرا کنید اگه قسمتی Content\0000000000000000 تو فلش بود که فایل هارو اونجا قرار بدین اگه نبود یه فولدر با این ادرس بسازید و فالها رو اونجا قرار بدین و بعد فلش رو به ایکس باکس وصل کنید و ... :d:d

دوست عزیز من دانلود کردم با همون روشی که گفتی ریختم تو هارد xbox 360 اما تو گیم لایبری ندیدمش از کجا اجرا کنم

AM†R

کاربر سایت
Apr 7, 2011
739
فهمیدم دوست عزیز بعد از نصب بازی . کینکت رو وصل کن بعد دست تکون بده تا بره توی ... بعد
اونجا یک ایکون اضافه شده بزن رو همون بازی میاد

نمیشه ریخت تو هارد؟فلش رو که نمیتونم صبح تا شب وصل کنم به ایکس باکس

rametzio

کاربر سایت
Feb 24, 2011
2,799
نام
رامین
من هر چی میخوام آواتاذ کینکت رو دانلو کنم تا یک درصد میره و بعد میزنه:can't download avatar kinect
چی کار کنم؟؟؟؟؟:((

worldsnas

کاربر سایت
Jun 8, 2010
21
سلام
اقا من ای kinect fun labs را ریختم و اجرا کردم 2 تا گجتی که داشت خیلی جالب بود می شه لینک دانلود بقیه گجت ها را نیز بزارید خیلی ممنون می شم
با تشکر از همتون!>:d<

worldsnas

کاربر سایت
Jun 8, 2010
21
کسی اگه مشکلی داره بگه شاید بتونم کمک کنم! ولی برای من که خیلی راحت اجرا شد!
لطفا لینک دانلود بقیه ی گجت هایش را هم بگذارید خواهش میکنم!
خیلی ممنون!

he_ghm

کاربر سایت
Jun 30, 2011
365
نام
حسام
خوش بحالت ماکه هنوز موندیم
مشکلت چیه دوست عزیز؟ نمیدونی بازی رو از کجا اجرا کنی؟ من خودم تو xbox guide یکی میری سمت راست بعد می زنی quick lunch بع تو صفحه جدید می ری آخری(از بالا) اونجا هست اجراش می کنی نمیدونم از جایه دیگه ای هم بشه بازش کرد

MohsenV

کاربر سایت
Aug 25, 2009
387
نام
محسن
مشکلت چیه دوست عزیز؟ نمیدونی بازی رو از کجا اجرا کنی؟ من خودم تو xbox guide یکی میری سمت راست بعد می زنی quick lunch بع تو صفحه جدید می ری آخری(از بالا) اونجا هست اجراش می کنی نمیدونم از جایه دیگه ای هم بشه بازش کرد

من از همینجا اجرا میکنم؛ صفحه که سیاه میشه بعد از چند ثانیه برمیگرده تو منو ...
چه میشه کرد ؟ :-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر